KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 ~ Legyek én neked az, ami te nekem vagy. ~

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : ~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : ~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Legyek én neked az, ami te nekem vagy. ~   ~ Legyek én neked az,  ami te nekem vagy. ~ - Page 2 EmptyKedd 25 Nov. 2014, 19:50



Charlie & Kimi


- El kell, mert nem akarom, hogy ilyen gondolatok nyugtalanítsanak, mármint semmi értelme... - Inkább zúdítsa a nyakamba az összes olyan dolgot, amiben nem biztos és, ha nem tudom, akkor legfeljebb azt is fogom mondani, hogy fogalmam sincs, de megpróbálom megválaszolni. De szerintem ezek még olyan dolgok, gondolatok, amiket először is magunkban kell letisztáznunk. Fogalmam sincs hogyan kellene közelednie? Hát nekem sincs. Ilyenkor jobb egyszerűen csak kibökni, amire gondolunk. Vannak azok a helyzetek, amiben nem jó sokáig töprengeni, megfelelő alkalom pedig akkor lesz, amikor már van elég bátorságunk ahhoz, hogy lépjünk.
- Hát... Én Én sem érzem mindig magam annak a felnőtt, céltudatos nőnek, de azt sem akarom, hogy gyereknek láss. - Miért van az, hogy a közelében minden csak úgy kicsúszik a számon? Őszinteségi rohamom van, vagy mi? Többnek akarom, hogy lásson. De legalább nincs az közöttünk, hogy azt gondolja elhallgatom az érzéseimet iránta.
A leendő feleségem... Fejeztem be a mondatát magamban, miközben bebújtam a takaró alá. - Ennek is megvan a jobbik oldala. Mindig jobb, ha valami spontán, nem? Én sem akartam rád vetni magam, de legalább így esélyünk sem volt feszélyezve érezni magunkat, mert nem bírtuk ki nevetés nélkül. - Fordultam felé mosolyogva.
- Bocsi. - Nem tudom hányadszor kérek már bocsánatot, de halkan még mindig nevetek. - Nem akartam a frászt hozni rád, pláne nem így, csak jó ideje nem volt ekkora vihar, nem akartam egyedül lenni. - Lassan Charlie vállának döntöttem a fejem. Megnyugtató volt érezni a melegséget azt, hogy van mellettem valaki. Perceken belül sikerült is újra elaludnom.
Vissza az elejére Go down
 
~ Legyek én neked az, ami te nekem vagy. ~
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Otthonok :: Charlie Wesley londoni lakása-
Ugrás: