KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Charlie & Kimberly Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Charlie & Kimberly Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Charlie & Kimberly Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Charlie & Kimberly Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Charlie & Kimberly Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Charlie & Kimberly Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Charlie & Kimberly Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Charlie & Kimberly Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Charlie & Kimberly Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Charlie & Kimberly

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Charlie & Kimberly Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Charlie & Kimberly Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Charlie & Kimberly Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Charlie & Kimberly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlie & Kimberly   Charlie & Kimberly EmptyKedd 10 Jún. 2014, 16:39

Charlie + Kimberly

- Tényleg? Ezek szerint jól gondoltam, hogy nem vagy diák. Esküdni mernék rá, hogy eddig sosem láttalak a kastélyban. - Ez annyira biztos, mint azt, hogy utolsó évfolyamos vagyok. Szóval, az is biztos, hogy nem a múlt tanévben végzett. Szóval, ha jól tippelek legkevesebb három- négy évvel fiatalabb lehetek tőle, más különben emlékeznék rá, kivéve ha... Na jó, nem töprengek ezen tovább, még a végén még valakit, feldöntök. Még csak az hiányozna. El is ásnám magam egy-két napra, csak amíg elfelejtik...
- Én meg fogalmam sincs hová figyeltem, de az biztos, hogy magam elé. Szóval, még jó, hogy nem döntöttelek fel, mert akkor helyben elásnám magam. - Mondtam nevetve, ahogy elképzeltem a jelenetet, ahogy Kimbelry egyre mélyebbre ássa magát Charlie előtt. Komolyan. Bár nem lenne könnyű dolgom a padlózattal, de megoldanám.
- Mi? Nem, dehogy kell. - Szabadkoztam, tiltakoztam egy kicsit. Kiengesztelni? Ő szeretne engem kiengesztelni? Nekem kellene őt valahogy, erre beelőz... Na szép. Aranyos tőle, hogy megpróbálja úgy beállítani a majdnem karambolunkat, mintha csakis az Ő hibája lenne. Nagyon gavallér...
De... De... Hogy mi van? Találkoznunk kell? Mégis minek? Miét pont naplementekor? bevallom, hogy semmit sem értek, vagyis egyre kevésbé. A szavába akartam vágni valami magyarázatért, de szinte belém fojtotta a szavakat, nem mintha bármi értelmesnek tűnőt tudtam volna erre kinyögni, csak nagyokat pislogtam, különösen mikor kihangsúlyozva hozzátette, hogy beszélnünk kell. nekünk? Mégis miről? Öt perce, hogy... Jól van, mindegy. Láthatóan ennél többet már nem fogok megtudni tőle, vagyis csak úgy, csak akkor, ha délután ott leszek a hídnál, márpedig ott fogok lenni. Egy-két másodpercig még ugyanott álltam a folyosó közepén még a pillanatnyi döbbenettől, miközben csak néztem utána, néztem ahogy elsétál, ahogy egyre távolodik. De hogy ennél kínosabb már ne legyen, hogy hátrafordul, én pedig még mindig itt álldogálok, mint valami idióta elindultam a könyvtár felé, ahová eredetileg is tartottam a könyvekkel.
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Charlie & Kimberly Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Charlie & Kimberly Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Charlie & Kimberly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlie & Kimberly   Charlie & Kimberly EmptyKedd 10 Jún. 2014, 11:02


   Kimberly & Charles
   


-Hát én meg nem szoktam így elbambulni, csak tudod rég jártam erre. - elellensúlyoztam azt, hogy akkora balfék vagyok, hogy a mennyezettet bámulom az helyet, hogy az orrom elé néznék. De nem tehetek róla, hogy elbűvöl itt minden, az iskola titokzatos,és varázslatos hangulata, a fények, a folyosók, a tantermek, de még az az átkozott mennyezet is. Jaj Charlie, hogy lehetsz ennyire figyelmetlen... Hát de mit tudok tenni ellene, ilyen az én formám...
- Ugyan nincs mit. - mosolyogtam. - Ennyi minimum jár azok után, hogy nem az orrom elé néztem. ]- én akkor is magamat tartom bűnösnek, nem pedig őt, mert ha kicsit jobban figyelek, akkor nem történik ez. Még jó, hogy nem törte be az orrát, vagy esett valami komolyabb baja. Akkor aztán tényleg szégyellhettem volna magam, meg nem is tudom, mit kezdtem volna egy vérző orrú lánnyal...
- Örülök! - fogtam meg én is a kezét. Láttam az arcán, hogy meg van szeppenve, és amikor a szemébe néztem elpirult akármennyire is próbálja palástolni a dolgot. Nem tudom miért, hisz nem tettem semmi olyant amiért ez kellene, hogy legyen a reakció.. Nem tudom megmagyarázni, hogy mi de valami bennem is történt. Valami furcsa dolog... Olyan mint ha ismerném, de mégsem... Áh nem tudom... Várjunk csak Kimi? Vagyis Kimberly... Ha ő a hetedik évfolyamba jár akkor... na ne ez nem lehet. Ő lenne Kimberly Williams? Nem  tudom, hogy igaz e a sejtésem, de ki kell derítenem. Elengedtem a kezét, ránéztem és annyit mondtam: - Ki kell, hogy engeszteljelek. Találkozunk a hídnál naplemente előtt. Most mennem kell, ne haragudj. - Láttam hogy hozzá szeretne fűzni még valamit, de én nem hagytam. - Ne ellenkezz, beszélnünk kell. -fordítottam hátat és gyors léptekben távoztam. A dolgok csak úgy kavarogtak a fejemben, nem tudtam, mit hova tenni... Végre kell járnom..
   
template made by cupcakesss  of Caution 2.0
[/color]
Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Charlie & Kimberly Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Charlie & Kimberly Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Charlie & Kimberly Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Charlie & Kimberly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlie & Kimberly   Charlie & Kimberly EmptyHétf. 09 Jún. 2014, 18:53

Charlie + Kimberly

- Nagyon sajnálom... Tényleg. Nem szoktam így bénázni. - Kínos, kínos, nagyon kínos. Lehetne még kínosabb. Attól tartok igen, ha bele is pirultam volna ebbe az egészbe vagy a tekintetébe, amely magával ragadott, de nem szívesen viselek az arcomon rákvörös színt, meg egyébként sem. Szóval, pillanatok alatt ahelyett, hogy tovább próbáltam volna kimagyarázni magam a másodpercnyi ügyetlenségemből adódóan inkább gyorsan elkezdtem összeszedegetni a cuccaimat, addig is kevésbé érzem magam kellemetlenül.
- Még egyszer... Ne haragudj, hogy csak így letaroltalak. - Nem figyelte, hozzászoktam ehhez a tempóhoz, nem lassítottam a folyosó végénél és szépen belerohantam. Azt hiszem tízből tíz pontot sikerült elérnem olyan pontosan a mellkasába csapódtam, hogy hűha... Számítottam rá, sőt egy pillanatig vártam is, hogy majd jó alaposan lehord, hogy miért nem tudok előrenézni, pedig még csak szőke sem vagyok, meg ostoba sem. Simán csak... Ez egy ilyen szerencsétlen nap, amikor semmi sem akar összejönni vagy úgy alakulni, ahogy szeretném. Ő pedig egyszerűen csak rossz időben volt rossz helyen, de azért bízom benne, hogy harminc percen belül nem erről fog beszélni mindenki. Na az tudna még ennél is kínosabb lenni. Halványan rámosolyogtam, mikor lehajolt, hogy segítsem felszegetni mindent, ami szinte kirepült a kezemből.
- Köszönöm. - Csak mosolyogtam kissé még mindig zavartam, mint egy vadalma. De még legszívesebben vagy ötször mondanám neki, hogy ne haragudjon, de inkább befogom. Átvettem tőle a jegyzeteimet, miközben azon töprengtem, ki lehet ez a srác? Na jó, ezzel a kérdéssel mégsem rontatok csak így rá azok után, hogy majd elgázoltam öt perccel ez előtt. Inkább nem is akarok emlékezni rá.
- Kim vagy Kimi, ahogy tetszik. - Nyújtottam felé a kezem, ami egy kicsit olyan volt, mintha abban a pillanatban vezették volna belém a magasfeszültséget... Mi a fene van velem? Ez csak egy kézfogás, amibe nem szoktam beleborzongani.
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Charlie & Kimberly Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Charlie & Kimberly Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Charlie & Kimberly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlie & Kimberly   Charlie & Kimberly EmptyVas. 08 Jún. 2014, 23:07


Kimberly & Charles


Haza húzott a szívem. Haza Skóciába, haza az Odúba, haza a Hogwartsba. Igen oda, az nekem a második otthonom, még ennyi év után is, úgy hiányzik.. Hiányoztak anyáék, hisz már idejét sem tudom, hogy mikor hagytam el Romániát és egyáltalán a rezervátumot. Imádom a sárkányokat de a családom mindénél fontosabb. Őszinte leszek anya főztje hiányzott a legjobban. Romániában nem sok időm jut az evésre és úgy általában semmire. Túl sok időt elvesznek a sárkányok, de hát ez az életem, én választottam tehát nem panaszkodom.
Amint hazaértem körülvet a családias, szerettet teli hangulat, anya meleg ölelése... Szinte úgy éreztem magam mint mikor hazatértem a szünetben a Hogwarts-ból a meleg családias légkörbe, ahol mindig pörgött az élet és mindig volt kinek elmesélnem, hogy mi történt velem és volt aki meghalhatott ha valami bajom volt. Romániában csak az üres lakás vár, semmi más.
Anya persze nem hagyott szóhoz jutni, annyi mindent akart tudni, és azt mind azonnal. Egy kiadós családi ebéd közben elmeséltem nekik, hogy mi is történt velem,és hogyan telnek napjaim Romániában, persze azt nem mertem megemlíteni, hogy néha még enni sem jut időm, mert akkor anya szívbajt kapott volna, így inkább csak a lényeges dolgokat meséltem el... Szóba kerültek a többiek is, köztük Percy is, de hamar jegeltük a témát, mert nem akartam anyát elkeseríteni... Az éjszakába nyúló beszélgetés után aludni tértem, abban a szobában ahol annak idején Bill-el laktam. Elözönlöttek az emlékek... Néha azt érzem, hogy jobb lenne mindent hagyni a fenébe és hazajönni végleg, de aztán gyorsan kiverem ezt a fejemből. Így is boldogítani fogom most őket egy darabig...
Végre itt vagyok a második otthonomban... Ezt vártam már amikor ismét átléphetem a Hogwarts kapuját. Pálcámmal az oldalamon ismét úgy éreztem magam, mint az akkori diák énem. Amikor még az volt a legnagyobb problémám, hogy hogyan teszem le a RAVASZ-T. Az első utam Dumbledore-hoz vezettet. Megnyugodva láttam, hogy semmit sem változott és megbeszéltük, hogy ha egy kicsit több ideje lesz akkor hosszasban beszélgetünk majd, hogy mi is történt azóta, amióta nem voltam itt. Amennyire csak lehetett körbe jártam a folyosókat, és a termeket, de persze lehetetten lenne az egészet átjárni, hisz annyi rejtett zuga van... A Griffendél klubhelyisége felé vettem az irányt. Menet közben a menyezettet és a boltíveket bámultam, mint aki először jár itt. Aztán puff... valaki nekem jött, vagyis én mentem neki. Mikor felocsúdtam láttam amint egy lány a lábam előtt guggol és a jegyzeteit kapkodja össze.

- Nem, nem!! Az én hibám, el voltam bambulva. Te ne haragudj. - villámgyorsan leguggoltam és segítettem összeszedni a lapokat. A kezébe adtam őket, majd mindketten fellátunk és ránéztem. Egy gyönyörű kis teremtés nézett rám, megszeppent arccal. Hosszú barna haja a vállaira omlott, barna szeme csak úgy ragyogott...
- Tényleg ne haragudj. - kértem ismét bocsánatot. - Charlie vagyok. - nyújtottam felé a kezem.
template made by cupcakesss  of Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Charlie & Kimberly Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Charlie & Kimberly Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Charlie & Kimberly Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Charlie & Kimberly Empty
TémanyitásTárgy: Charlie & Kimberly   Charlie & Kimberly EmptyPént. 06 Jún. 2014, 23:46

Charlie + Kimberly

Még sosem repdesett ennyi pillangó a gyomromban. Sokkolóan érintett az a bizonyos határozat, miszerint férjhez kell mennem valakihez, akit még nem is ismerek, sosem láttam. Nem tudok róla többet, mint Ron legidősebb bátyja. Ennyi az egész... Emlékszem olyan idegesen nyitottam fel a borítékot, hogy azt hittem elfogom ejteni. Ez annyira abszurd, bosszantó és képtelenség. Nem mellékesen pedig undorító megfosztani mindenkit egyik napról a másikra azon szabad jogától, hogy szabadon választhassa meg kivel szeretné leélni az életét, valamint hogy kinek szeretne gyermeket szülni, nemzeni.
Semmire sem vágytam jobban, csak hogy egy kicsit egyedül lehessek a gondolataimba zuhanva. De még jobb lenne kikapcsolni egy kicsit és nem azon kattogni folyton, hogy egy-két éven belül Charlie Wesley felesége fogok lenni akár tetszik, akár nem. Aki hozzáteszem Romániában dolgozik. Én nem akarok Romániába menni és a sárkányokat sem kedvelem különösebben. Nem kényszeríthetnek mindent rám, csak így. Ez teljesen igazságtalan... Mindezen eltöprengve telepedtem fel egy párkányra, fejemet pedig a falnak döntöttem hangosan felsóhajtva.
Fogalmam sincs... Talán lassan egy órája ücsörögtem szótlanul, mozdulatlanul behunyt szemmel, mikor úgy döntöttem, hogy egy bizonytalan időre felfüggesztem az önsajnálatot és kezdek magammal valamit. Felkeltem, összeszedtem a dolgaimat. A kis félvállas táskámmal és még néhány könyvemmel indultam meg sebesen a könyvtárba, amikor útközben frontálisan ütköztem valakivel. Naná, hogy minden kiesett a kezemből és kezdhettem összeszedegetni, amint a pillanatnyi zavaromtól megtudtam megmoccanni. Mégis hogy a fenébe lehettem ilyen ügyetlen?
- Ne haragudj. Nagyon sajnálom. Teljességgel az én hibám... - Mégis ki ez a srác? Nem egy évfolyamba járunk az egészen biztos, ahogy az is, hogy szemtelenül jóképű. Gratulálok Kimberly. Ügyetlenkedj még egy kicsit, hátha lehetne még kínosabb a figyelmetlenségem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Charlie & Kimberly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlie & Kimberly   Charlie & Kimberly Empty

Vissza az elejére Go down
 
Charlie & Kimberly
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Honey, marry me!! - Kimberly and Charlie *-*
»  Honey, marry me!! - Kimberly and Charlie *-*
» Kimberly Williams & Killian Henderson
» Vivi&Charlie
» Charlie Wesley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Harmadik emelet :: Folyosó-
Ugrás: