KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Laurel & Sherrilyn Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Laurel & Sherrilyn Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Laurel & Sherrilyn Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Laurel & Sherrilyn Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Laurel & Sherrilyn Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Laurel & Sherrilyn Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Laurel & Sherrilyn Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Laurel & Sherrilyn Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Laurel & Sherrilyn Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Laurel & Sherrilyn

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel & Sherrilyn Empty
TémanyitásTárgy: Laurel & Sherrilyn   Laurel & Sherrilyn EmptySzer. 23 Okt. 2013, 17:35

Most az egyszer, fogalmam sem volt arról, mit akarok. De komolyan. Ott volt Thjalf, aki lopta életem első csókját. Ott volt a nagybetűs Rendelet, amit szívem legmélyéről gyűlöltem és megvetettem, és amihez semmi kedvem nem volt. És ott voltak a szüleim, akik arra voltak kíváncsiak, milyen kis alja népi varázslót szántak nekem. Bevallom, kissé engem is érdekelt a dolog, de eszem ágában sem volt senkinek sem elmondani. Biztos voltam benne, hogy az én szerencsémmel egy mocskos kis sárvérűt kapok, aki sikeresen bemocskolja majd a családunk nevét.
Ezekkel a gondolatokkal suhantam be a klub helységbe, ahol nem sokan tartózkodtak, tekintve, hogy az idő még fiatal volt, és a kinti langyos meleg is hívogatónak bizonyult. Körbepillantottam, ismerős arcot keresve, amikor megláttam a negyedikes Laurelt, egyedül üldögélni. Elindultam felé, aljas kis vigyorral az arcomon, bár semmi rosszat nem akartam. Azt hiszem, egyszerűen ilyen volt a mosolyom.
- Szia - leültem mellé, meg sem kérdezve, hogy zavarom-e, vagy hogy a hely szabad-e? Ha megtettem volna, nem is én lettem volna. - Hogy vagy?
Természetesen nem a hogy léte érdekelt, arra kicsit sem voltam kíváncsi. Egyszerűen csak untam magam, és ismerve a lányt, kellett valami, ami elindítja nála a beszélőkéjét. Arra pedig ez a kérdés tökéletes volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel & Sherrilyn Empty
TémanyitásTárgy: Laurel & Sherrilyn   Laurel & Sherrilyn EmptySzomb. 26 Okt. 2013, 18:28

Ott ültem egy magamban a tűz mellett. Úgy éreztem most ebben a hidegben nincs kedvem kimenni sehova így ott ültem és olvasgattam unalmamban de egyhamar odajött hozzám egy ismerős Mardekáros lány.
-Szia Sherryilyn! Nem zavarsz egyáltalán...Éppen most fejeztem be a könyv olvasást. És ha már kérdezed köszönöm jól vagyok na és te? Válaszoltam a kérdésre a lánynak. Szinte kicsit meglepett, hogy ő odajött hozzám mintha manapság már engem mindenki kerülne a Mardekrában. Serena nyávogását annyira nem bírtam úgy, hogy őt inkább elküldtem a francba de Sherrlyinnel sem vagyok olyan jóban de most hátha ki fog derülni,. Ugyanis nagyon jó fej Sherrilyn legalább is részemről azt viszont nem tudom, hogy van-e neki rossz szokása. Bár.... néha én is undorodom magamtól amiért ilyen visszahúzódó vagyok és a Mardekárból egy barátom sincsen.... Leszámítva Josht, Scabiort és Dracot...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel & Sherrilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurel & Sherrilyn   Laurel & Sherrilyn EmptyKedd 29 Okt. 2013, 17:33

Lám, igazam volt, Laurel már fecsegett, legalábbis úgy és olyan dologról, ami engem nem érdekelt. Mert hogy, nem kérdeztem meg, hogy zavarok-e, vagy éppen mit csinál, mégis ezekre a dolgokra válaszolt először, amire csak felvontam fél szemöldököm, de inkább nem hangoztattam a véleményem. Sértődés lett volna belőle. Már csak azért is, mert ez a lány minden, csak éppen nem Mardekárosnak való, tisztán látszik rajta. Egy gyors mozdulattal megigazítottam a hajam.
- Köszönöm kérdésed, jól vagyok. Szerintem - itt aljas kis mosolyra húztam a számat, és közelebb hajoltam hozzá, hangomat halkabbra véve. - Sokkal jobban, mint te. Mondd csak, most éppen melyik kis varázsló tetszett meg?
Nyílt titok volt, hogy Laurel az a lány, aki könnyen szerelembe esik, és egy apróbb, kedves gesztustól már a földön van. Ez szánalmas, legalábbis szerintem. Egy lány ne legyen ilyen, ne aléljon el egy fiú ravasz mosolyától! Nem illik, főleg ha az a bizonyos lány a Mardekár ház tagja. Bár ezt szerintem Laurelnek hiába magyaráznám, nem értené meg. Jobban illene a Griffendélbe. Vagy ami még jobb; a Hugrabugba!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel & Sherrilyn Empty
TémanyitásTárgy: Laurel & Sherrilyn   Laurel & Sherrilyn EmptyVas. 24 Nov. 2013, 12:57

Ránéztem Sherrilynre és egy kis vicsorító mosolyt engedtem el a szám mellett, és ezt a szöveget adtam le neki.
-Szerintem az én dolgaimhoz semmi közöd, hogy ki tetszett meg nekem és ki nem.... Bár, ha azt mondanám, hogy a kis Túlélő tetszett meg éppen?? Akkor mi lenne erre a válaszod? Gyűlölöm a griffendéleseket na jó nem az összest csak azt a 3 nyavajást Potter, Grangert és Weasleyt. Észbe kaptam miután tudtam mit kell mondanom Sherrlyinek.
-Na és neked ki tetszett meg? Melyik Mardekáros? Tudni illik, hogy Sherrlyin se semmi lányka azért. Meg vannak neki is a maga fajta módszerei na de éppen nekem... Szóval az lenne a legjobb ha éppen kiolvastam a könyvet és elmennék egy vriss levegőre sétálni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Laurel & Sherrilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurel & Sherrilyn   Laurel & Sherrilyn Empty

Vissza az elejére Go down
 
Laurel & Sherrilyn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sherrilyn & Daphne
» Laurel & Daphne
» Thjalf & Sherrilyn
» Gabe és Laurel
» Laurel&Draco

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: