KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Josh & Lau Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Josh & Lau Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Josh & Lau Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Josh & Lau Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Josh & Lau Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Josh & Lau Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Josh & Lau Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Josh & Lau Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Josh & Lau Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Josh & Lau

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh & Lau   Josh & Lau EmptyVas. 20 Okt. 2013, 16:42

Nagyon untam a tanítási órát így eldöntöttem magamban miért is ne lenne jó egy kis lógás??? Rögtön mikor kicsöngettek az óráról egy kis ideig csatlakoztam a többiekhez de utána fél úton direkt lemaradtam tőlük, remélem nem voltam nagyon észre vehető. Kimentem a nagy tölgyfaajtón szívtam némi kis Roxforti friss levegőt és így elhatároztam,hogy el megyek a tiltott rengetegbe. Vágytam egy kis magányra, egy kis csöndre olyan jól esett. Miután odaérkeztem volna nagyon rideg volt ez az erdő de az sem érdekelt. Igaz...nekünk meg van tiltva, hogy kilépjünk ebbe az erdőbe mert állítólag számos gonosz teremtmények is vannak benne de ez sem tudott most lekötni. Leültem egy fa részére és magamhoz húztam a lábam. Jó volt a madarak csicsergését hallgatni. Szinte sokkal jobb volt mint odabent a suliba a sok magamhoz hasonló diákok zaját hallgatni már kezdett egy kicsit idegesíteni de magányom nem tartott sokáig.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Lau   Josh & Lau EmptyVas. 20 Okt. 2013, 22:21

Éppen már megint milyen meglepő lógtam mágiatörténet óráról. Semmi kedvem nem volt az egész suli témához. Azon ritka pillanatok egyike volt amikor mint minden általános tinédzsernek forr a vére. Vágytam az adrenalint vagy valami leköt és kikapcsol. A tiltott rengeteg felé vettem az irányt. Itt mindig történt valami. Nem sokan merészkedtek be nagyon mélyre és nekem is volt annyi sütnivalóm hogy ne tegyem, de néha nem tudtam ellenállni az érzésnek hogy ne bóklásszak a környéken. Már percek óta kóboroltam ott mikor megláttam egy lányt.  Talán az első lány a roxfortból akire azt mondom szép. Szép volt az arca, és az egész külleme olyan... Kellemes. Kóborol ő is pedig valószínűleg neki is órája van. Mostanában egyre több a lázadó. A rendelet mindenkiből mást hozott ki de szinte minden diák egyként reagált: Lázadás! Nem akarta senki se elfogadni hogy egy törvény szabja meg, hogy kivel lehetünk együtt, és kötelez a házasságra. Mi van akkor ha valaki meddő? Akkor csak a két gyermek alól van kivétele vagy a törvény alól is? Ennek utána kell járnom, de a merengésemet megakasztotta, hogy a lány észrevett és rám nézett. Kiléptem és megszólaltam:
-Lógunk? Lógunk Kicsi rigó?- A hangomban kacérság és kíváncsiság. Kilépek a lány elé és karba tett kézzel várom hogy mit reagál. Reméltem, hogy valami szolidabb mivel semmi kedvem nem volt párbajozni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh& Lau   Josh & Lau EmptyKedd 22 Okt. 2013, 17:43

Na...mi van ha igen? Neked szerintem ehhez semmi közöd hozzá Válaszoltam neki vissza. Kicsit udvarias akartam lenni vele szemben de nem jött össze ezért rögtön bocsánatot is kértem tőle.
-Ne haragudj nem akartam ilyen gorombán válaszolni neked csak tudod mostanában minden össze jött. Látta rajtam, hogy a bocsánat kérés elfogadható volt számára épp ezért megkérdeztem én is tőle, hogy te miért lógsz? Forrt belőlem a kíváncsiság nagyon is. Nagyon megszerettem volna ismerni a srácot de amikor rám nézett mindig lehajtottam a fejem gondolom észre vette, hogy bejön nekem de még szinte a nevét se tudtam és ő se szerintem az enyémet. Bár igaz,hogy a Mardekárban mindig látom őt ezért szerintem ő sem annyira hülye,hogy ne vegyem észre mardekáros vagyok. Mágiaügyi Minisztériumnak van egy olyan állás pontja ahol leveleket kell küldeni ki- kivel van kapcsolatban. Ezen még nem nagyon gondolkodtam el mivel egyszerűen a pasis dolgok sose jöttek össze nekem, vagy én nem mertem kezdeményezni vagy pedig a fiú nem jött oda hozzám. Nincs túl sok barátom de még is azt érzem a lelkem mélyén, hogy tudok egyedül boldog lenni. Hisz ott van a családom akikt nagyon tudok szeretni és ők is engem. Remélem azért a sráccal is jól kifogok jönni és talán a Mardekárból is lesznek barátaim.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Josh & Lau EmptyKedd 22 Okt. 2013, 18:51

Lobbanékony és forrófejű volt. Ez humorossá tudta tenni a vele való beszélgetésemet.
- Mert nem érdekel a rém unalmas Mágiatörténet. Teszek rá hogy a koboldok mikor lázadtak. És elég sok minden nem érdekel, viszont az annál inkább, hogy te miért lógsz és mi az ami összejött mostanában? Csak nem nem jössz ki túl jól a pasikkal?- Gondoltam ez lehet a gond mert a lobbanékonyság általában szeszélyességgel párosul és nem igazán szeretjük ha fél percenként máshogy viselkedik a partnerünk. Lehet, hogy csak a vizsgák terhei, bár akkor nem lógna el óráról és nem a tiltott rengetegben kötne ki . Beletúrtam a hajamba látván azt hogy bejövök neki. Adom alá a lovat, és meglátjuk mi sül ki belőle. Elővettem egy doboz cigarettát és rágyújtottam. Néztem csak a lányra és kíváncsi voltam mit fog reagálni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh & Lau   Josh & Lau EmptyKedd 22 Okt. 2013, 19:09

Eltaláltad Néztem rá komolyan és egy kicsit el is mosolyodtam. Nem igazán jövök ki túl jól a pasikkal. Elegem van a jó kislányból innentől kezdve egy sokkal másabb oldalamat fogjátok látni. EgyébkéntLaurel Domus vagyok és ha szabad kérdeznem téged, hogy hívnak? Kérdeztem kíváncsian. Éreztem a cigi füst illatát kicsit hányinger keltő szaga volt de még is megkérdeztem tőle.Nincs-e egy száll cigid? Mosolyodtam el majd egy kicsit döbbenten nézett rám. Foggalma se volt arról, hogy cigizek-e vagy sem. Eddig rá se gyújtottam de még is valahogy ki akartam próbálni a muglik által készített cigarettát. Hiszen még is csak tőle volt valahogy kívánós. Ha a szüleim ezt megdudnák miket művelek a suliban hát lehet, hogy ez lenne az utolsó tanévem a Roxfortban de nem érdekel. Mindenből elegem van és egy kicsit le is akartam nyugtatni magam de végül láttam azt, hogy a srác beletúrt a hajába és kicsit rá mosolyogtam. Tudtam valamit amit ő nem... De sose fogom neki elmondani valójában mennyi mindent érzek.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Josh & Lau EmptyKedd 22 Okt. 2013, 19:34

-Persze hogy van!- Odanyújtottam neki a dobozt és kitoltam az egyik szálat belőle.
-A nevem Josh King, de szólíts csak Sparknak. Sok nével illettek már voltam már például Lucius Malfoy is.- A mondat végére az én ruháimban ott állt előtte Malfoy. Szerettem az emberek arcán a meglepettséget látni. Ha ez a lány elkezd fecsegni úgysem fog neki hinni senki, hogy Metamorf mágus vagyok. Ritka dolog az ilyen, és nem is nagyon villogok vele, de a meglepettsége minden pénzt megért.
- Sok dolog van amit még nem tudsz rólam Chika.- ( a chika egy latinamerikai szó a kislányra)
- És nem is biztos, hogy akarod tudni, hidd el nekem. Én vagyok az a srác akitől anyuci és apuci óva intett.- Kíváncsi voltam, hogy meddig megy el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh & Lau   Josh & Lau EmptySzer. 23 Okt. 2013, 14:11

-Köszönöm! Mondtam mosolyogva majd elvettem tőle a száll cigaretátt amit adott nekem majd meggyújtottam és elszívtam mint ő. Annyi minden jár a fejembe de nem tudom mit is mondhatnék neki. Mondjuk van barátnőd?? Nem akarsz inni egyet? De ezek mind amolyan ostoba kérdéseknek tűntek úgy, hogy inkább hagytam, hogy ő kezdeményezzen nekem. Nem tudom, hogy miért lógok Mágiatörténetről mikor elvileg jó kislány vagyok de már elegem van abból, hogy jónak tartanak eddig mindig kitűnő eredményeim voltak a suliba most is így lesz nem szeretnék rontani a jegyeimen nem csak én leszek más. Flegmán fogok válaszolni mindenkinek kivétel a tanároknak persze. De nem tudtam a fiú előtt tagadni érzéseim úgy, hogy inkább megcsókoltam őt. Láttam rajta ezt a meglepő dolgot úgy, hogy inkább bocsánatot kértem tőle gyorsan.
-Bocsánat nem akartam ne haragudj Faképnél hagytam a srácot de halk léptekkel utánam jött.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Josh & Lau EmptySzer. 23 Okt. 2013, 14:24

A lány elvette a cigit maga elé nézett, majd rám és !!!!!!! Jézusom! életem első csókja és... itt és... Fülig elvörösödtem, a számhoz kaptam majd megpróbáltam megszólalni:
- Én.. sem... nem... ez... csak... nekem... - Rettentően zavarba jöttem. Nem mondhatom neki, hogy ez volt az első és már a kemény gyerek jelmez is lehullott nem volt mit tenni. Ennyi elég volt ahhoz , hogy valaki Összetörje a kis védelmemet. Egy csók semmi több. Egy vicc vagyok. Megrázom a fejemet rendezem a gondolataimat majd a lányra nézek aki... Bocsánatot kért? De miért? Ez egy olyan dolog ami miatt bocsánatot kell kérni? Nem fontos ne veszítsd el a fejedet.
- Miért kérsz emiatt bocsánatot?- bukott ki belőlem a kérdés. Már rég nem a kemény srác arckifejezés volt rajtam, hanem döbbenet és ijedtség.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh & Lau   Josh & Lau EmptySzer. 23 Okt. 2013, 14:38

Nos, Tulajdonképpen azért kérek tőled bocsánatot mert megcsókoltalak, véletlen volt mert annyira... Nem mertem kimondani a szót mivel a szívem úgy kalpimált, hogy majd nem kiugrott a helyéről. Elmondjam neki vagy még sem? Tünődtem magamban eléggé sokáig és egyszer csak kimondtam. Ami a szívemen az a számon is ki jött.
-Szeretlek Belenéztem szemeibe alig ismertem a srácot és már is beleszerettem? Hogy lehet ez? Első csók? Kezdeményezés? Annyi sok kérdés ragadt meg a fejembe, hogy nem is mertem megszólalni. Bár..Látta az arcomon, hogy izgatott vagyok hiszen még is csak ez az első csók vagy mi.... Engem is kicsit meglepett majd leültem és elmerengtem gondolataimba és szívtam tovább a cigimet majd megszólaltam.
-Figyi Josh! Hamár itt vagyunk nem akarsz rosszalkodni? Kérdeztem majd elmosolyodtam és eléggé durva tréfát eszeltem ki magamba.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Josh & Lau EmptySzer. 23 Okt. 2013, 14:47

Ez kiakasztott. Szeret? de hát nem is ismer!
-De hát nem is ismersz és én se téged!- Buggyant ki belőlem. Gondolatok kavarogtak a fejemben, és nem tudtam mit mire vélni ösztönszerűen mondtam, és cselekedtem mindent. Nem értettem az egészet. Nem vagyok ehhez hozzászokva. Miért kezdeményezett? Miért így? Miért most? Felhorgadtak hirtelen bennem a hormonok, és megszólalt a kis hang a fejemben: miért ne rosszalkodnál? Ő lány te meg pasi. Ilyen helyzetre vártál mindig. Csak szex, és más semmi. Ugyanakkor óvatosságra is intenem kellett magamat.
-Mire gondolsz rosszalkodás téren?- tört fel belőlem a kérdés bár az arcomon talán látni lehetett, hogy én mire gondoltam. Ijesztően gyorsan pörögtek az események, és időm sem volt végiggondolni a a helyzetemet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh & Lau   Josh & Lau EmptySzer. 23 Okt. 2013, 17:10

A francba... Mindig elszúrok valami szarságot az én hülye eszem miatt nem értem. Bocs máma ilyen napom van nem tudtom mi van velem. Mondtam neki bocsánat kérően. De eközben két hang is megfogta a fülemet.
-Gyere össze Joshhal...Végülis mi bakod lenne? Csak sex és más semmi neked is az kell Lau ....sex Lau....Ne feledd Mondogatta majd egy másik hang is megszólalt bennem.Lau ne tedd meg kérlek. Hiszen alig ismered Josht és ha gyereket akarna tőled? Akkor meg? Mész anyucihoz meg apucihoz? Kérlek Lau hallgas rám. Megráztam a fejemet majd rá mosolyogtam a srácra, hogy minden rendben van velem.
-Nos....Én....Igen arra gondoltam amire te ha nem veszed tolakodásnak Annyira gyorsan pörögtek le előttem az élet események, hogy nem tudtam végig gondolni az esetemet egyszerűen. De remélem, hogy ezt nem fogom megbánni mert nagyon megkedveltem a srácot. Azon mondjuk én is meglepődtem, hogy kimondtam neki a Szeretet szót persze kicsit bele is pirultam de ki tudja mi lesz ennek a vége. Sikerül meggyőzni a srácot, hogy lefeküdjön velem? Addig is várom türelmesen és nyugodtan a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Josh & Lau EmptySzer. 23 Okt. 2013, 17:29

Elég elég elég! Szólt egy hang a fejemben. Fékezzél pajtás mert megint falnak mész! Felsóhajtottam kicsit megráztam a fejemet majd a következőt mondtam.
- Figyelj ha tényleg szerelmes vagy belém amit kétlek akkor menjünk el előbb randizni, vagy ismerkedni. Viszont ha csak szexelni akarsz az megint egy másik tészta. Nem akarok kusza szerelmi dolgokba belegabalyodni.- Ez tényleg így volt. Pont az hiányzott a legkevésbé, hogy egy lány elcsavarja a fejemet. Elpöcköltem a cigit majd eltapostam. Ránéztem a lányra és figyeltem minden porcikámmal, hogy hazudik-e a következő válaszánál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh & Lau   Josh & Lau EmptySzer. 23 Okt. 2013, 18:43

Végig gondoltam amiket Josh mondott nekem és valóban igaza volt. Ha tényleg szerelmes vagyok belé akkor nem csak a sexen jár a fejem. Szóval a gondolatoktol megráztam a fejem és ezt mondtam neki.
-Igazad van! Szeretnék veled randizni Kicsit félénken mondtam ezt neki mintha tényleg odalennék érte. A randikor majd szépen sorban megismerkedek vele és meglátom, hogy ebből az egészből mi fog majd kisülni. Elszívtam a cigarettámat majd eldobtam eltapostam és erről soha senkinek sem fogok beszélni erről.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Josh & Lau EmptySzer. 23 Okt. 2013, 23:45

Pár pillanat alatt rendeztem a gondolataimat. Oké srác ez volt az első csókod, de ne veszítsd el a fejedet, mert nagy bajod lehet ebből még.
-De miért? Még csak nem is vagy azoknak a lányoknak a bandájában akik folyton egem követnek! Minden szembejövő pasival ezt csinálod aki veled szembe jön, vagy csak én érdemlem meg ezt? és ha igen miért én?- érdekelt, hogy erre mi a fészkes fenét fog mondani. Nem értettem az egész logikát. Minek a csók? miért akar velem lefeküdni? Csak meg akar szívatni? Lehet, hogy Margaret egyik embere? Óvatosnak kell lennem mert könnyen bajba kerülhetek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh & Lau   Josh & Lau EmptySzomb. 26 Okt. 2013, 18:37

-Nos... A kérdésedre azért mert nagyon helyes vagy Josh...Margarettel nem jövök ki nem is vagyok vele jóban és nem is érdekel Margaret főleg az nem, hogy kivel volt meg stb.... Nekem nagyon tetszik Josh! Én adtam neki az első csókot és.... Teljesen belé habarodtam....Nem tudom mi lesz ebből még. Nem szeretnék bajt csinálni és ha ő nem akarja megértem tisztában vagyok a dolgokkal és abban is, hogy hol a határ. A határokon nem megyek túl... Ha ő azt mondja, hogy nem akkor nem és én itt be is fejeztem ebből csak botrány lenne és azt végképp nem szeretnék csinálni.
-Szóval...Josh! eljösz velem randizni? Kérdeztem kicsit pirulva meg sem várva a válaszát.... Engem eleget bántottak mások de ezt most hagyjuk. Megvárom, hogy mit fog erre válaszolni Josh.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Josh & Lau EmptyVas. 27 Okt. 2013, 10:16

Nem tágít a dolog mellől. Nem tudom mit tegyek de...
- Legyen és ha mennénk hova akarnál menni?-
Tettem fel az evidens kérdést, mert nekem ötletem se volt, hogy hol lehet ilyeneket csinálni. Különben is nem árt a gyakorlás. Vicces, hogy a Tiltott Rengeteg szélén lett az első csókom és az első randim is itt kezdődik valahol. És valahol egy kicsit szánalmas is, mert nem nagyon lesz mit mesélnem a gyermekeimnek. Megvakarom a könyökömet aztán rágyújtok egy újabb cigarettára. Majd várakozó álláspontot foglalok el, jelezve hogy várom az építő jellegű ötleteket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh & Lau   Josh & Lau EmptyKedd 29 Okt. 2013, 14:17

Nos kicsit eltűnődtem azon, hogy hol lehetne az első randim Josshal. Beletúrtam a hajamba és ezt mondtam neki rögvest.
-Nos! Mit szólnál a szárnyas vadkanhoz? Imádok inni Mondtam neki mosolyogva majd kértem tőle ismét egy száll cigarettát.
-Kérhetek kölcsönben? Mondtam mosolyogva komolyan mondom Josh mellett rá fogok szokni a dohányzásra. nem tudom, hogy itt a roxfortban tiltják-e vagy sem nem érdekel. Szabálykövető leszek mert a szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket na jó nem mindet csak egy párat. Smile
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Josh & Lau EmptySzer. 30 Okt. 2013, 20:59

Felé nyújtom a cigarettát.
-Persze- nemz avart különösebben mert szerettem megosztani amim van.
- Mehetünk oda, bár nem vagyok egy nagy alkohol fogyasztó de egy jó pofa mézsör néha le-lecsúszik- Vallottam be szerényen. Nem vltam büszke rá de ez van. Nem lehet mindenki nagy alkohol fogyasztó. Reméltem, hogy nem akar berúgatni. Túl könnyedén adja meg magát a szervezetem az alkoholnak, és olyankor hülyeségeket csinálok, és másnap nem emlékszek semmire.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Jos & Lau   Josh & Lau EmptySzomb. 02 Nov. 2013, 15:10

-Köszönöm JoshMondtam neki majd elvettem tőle a cigarettát. Igaz... nekem sem volt olyan nagy kedvem a szárnyas vadkanba menni de egy kis alkoholra vágytam. ár... nem akartam őt lefektetni ráér az még. Nem akarok olyan nagy kurvának lenni mint egyesek. De... majd csak a szerencsére bízom a sorsomat, hogy ő mit akar. Ez az én életem és hagyom, hogy ő döntsön. Bizonyára még én sem vagyok kész erre még felkészülve.
-Nyugalom nem leszek veled hozzád bunkó Mondtam neki kicsit meggyőzött szóval hátha letudom nyugtatni mert látom kicsit feszült. Talán fél, hogy mit fogok vele csinálni. Az eg biztos, hogy nem azt...
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Lau   Josh & Lau EmptyVas. 03 Nov. 2013, 18:59

Hosszasan gondolkodtam, az egész helyzetről, és arra jutottam, hogy egy éltem egy halálom meglátjuk mi sül ki belőle.
-Rendben akkor találkozzunk holnap a Szükség szobájában este 6 kor, és te menj be előbb, így eldöntheted hgoy mi legyen a helyszín.- Elmosolyodtam. Nem tudom mit szeretne, és így mindent megoldottam. Nem hinném, hogy ne lenne neki jó, hiszen ő akart velem randizni. Felhúzom az egyik szemöldökömet és várom, hogy rábólint-e.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Josh & Lau   Josh & Lau EmptyVas. 03 Nov. 2013, 21:23

-Rendben van Bólintottam Joshnak. Majd megöleltük egymást és elmentem a hálókörletembe lefeküdni mert fáradt voltam. Bementem a hálókörletbe ledőltem az ágyra aztán pedig csak a plafont néztem és közben ásítottam 1x 2-szer. Lassacskán becsukódott a szemem és álomra hajtottam a fejemet. Reggel lett gyorsan felöltöztem és elmentem a szükség szobájába ahogy Josh oda parancsolt ügyet sem vetve a többiekre. Szerintem egy kicsit furcsának tűnhettem nekik de nem érdekelt, hiszen én akarok Joshhal találkozni. Mikor odaértem elnevettem magam mivel is lepném meg őt az első randin. Először az jutott eszembe a sztriptíztánc a második pedig a prefektusi fürdő romantikázása. Na jó ez csak az én fejembe játszhatott le ilyen vagyok és kész. Behunytam a szemem és rögtön a legjobbra gondoltam...a sztriptíz! Meg van ezzel fogom meglepni Josht. De foggalmam sincs, hogy hol lehetne ez az előadás. Tiltott rengeteg?? 1: Tiltott rengeteg?? Hülye lennék oda menni, nem akarok beteg lenni, 2: Szárnyas vadkan?? Ott már voltam egy jó párszor mivel nem tudtam hol helyet találni ahol nyugodtabban randizni tudjunk bejött Josh én meg megijedtem kicsit és felpattantam mint egy labda kicsit eléggé vicces volt mert mind a ketten jót nevettünk ezen.Megigazítottam a hajam és ezt mondtam neki.
-Próbáltam helyet választani magunknak de sehogy sem jutottam döntéshez. De azt tudom mivel foglak téged meglepni. Kicsit mosolyogtam felé és vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Josh & Lau Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Lau   Josh & Lau Empty

Vissza az elejére Go down
 
Josh & Lau
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Josh N. Hue
» Josh & Rose
» Josh & Rose
» Játszótárskereső
» Lana Winters & Josh King

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: