KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Mr. King & Warren professzor Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Mr. King & Warren professzor Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Mr. King & Warren professzor Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Mr. King & Warren professzor Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Mr. King & Warren professzor Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Mr. King & Warren professzor Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Mr. King & Warren professzor Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Mr. King & Warren professzor Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Mr. King & Warren professzor Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Mr. King & Warren professzor

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Mr. King & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Mr. King & Warren professzor EmptySzer. 23 Okt. 2013, 14:51

Ezt nagyon olcsón megúszhatom, hogyha gyorsan lelépek, úgyhogy kapva kaptam az alkalmon:
-Még nem ebédeltem tanárnők. Köszönöm, hogy megdicsért az óráján találkozunk.- Szinte futva mentem az ebédlő fele, nehogy meggondolja magát és rám sózzon valami hülye feladatot.
Vissza az elejére Go down
Lorraine Warren
Számmisztika tanár/Démonűző
Lorraine Warren


Hozzászólások : 41
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Számmisztika tanár, démonűző
Kirendelt pár : -
Avataralany : Vera Farmiga

Mr. King & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Mr. King & Warren professzor   Mr. King & Warren professzor EmptySzer. 23 Okt. 2013, 13:36



Josh & Lorraine


Jól van, jól, van, értem én... gondoltam magamban. Nagy lógós a fiatalúr. Majdnem elkezdtem beszélni vele erről, de mivel előző pár mondatomon is majdnem elaludt inkább meggondoltam magamat.
Nem volt több mondanivalóm a fiúnak, így hagytam, ha akar, hagy menjen el. Az ügyeleti időm is már lejárt.
- Ebélelt már? Ha akar siessen, mert mindjárt vége a szünetnek- biztattam, és egy biccentéssel elköszöntem tőle, elindulva az ebédlő felé.

Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Mr. King & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Mr. King & Warren professzor EmptySzer. 23 Okt. 2013, 12:41

Jé nem büntet meg. Ekkora mákom is csak nekem lehet. nézek rá,de az agyam valahol máshol jár látom, hogy mozog a szája, de nem érdekel. Az utolsó két mondatára sikerült visszatérnem, agyilag is arra amit mond. Pffff számmisztika. Tényleg nem mentem még be arra a rettentő felesleges órára. A tipikus gyíkok ülnek csak rajta. Én nem leszek semmi olyan amihez számolni kell tudni. Sajnos, hogy most így összetalálkoztunk, pár hétig kénytelen leszek bejárni az órájára. Természetesen csak aludni. Majd a mellettem ülőtől elkérem a jegyzeteit, hogy legalább képben legyek valamennyire.
-Természetesen tanárnő be fogok járni az órájára.- mondtam és lesütöttem a szememet, hogy hatásos legyen a bocsánatkérés. Nem igazán érdekelt, hogy be kell mennem, az viszont igen, hogy miért nem cseszett le vagy adott büntetést. Ezt valószínűleg úgysem fogom megtudni.
Vissza az elejére Go down
Lorraine Warren
Számmisztika tanár/Démonűző
Lorraine Warren


Hozzászólások : 41
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Számmisztika tanár, démonűző
Kirendelt pár : -
Avataralany : Vera Farmiga

Mr. King & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. King & Warren professzor   Mr. King & Warren professzor EmptyVas. 20 Okt. 2013, 15:12



Josh & Lorraine


A várt hatás nem maradt el: a fiú írcán teljes döbbenet ült. Dadogott össze-vissza, majd azért megköszönte. Láthatóan érdeklődve várta a folytatást.
Most jött a 'picit-azért-megszidlak' rész. Muszáj volt a diákságot a jó irányba terelgetni.
- Tetszett, hogy nem használtad a pálcádat, helyette inkább egy 'barátságosabb' módot választottál- levittem a hangsúlyt, vettem egy nagy levegőt, és folytattam- De! Azt tudnod kell, hogy más tanártól minimum húsz pont levonást kaptál volna, illetve hogy ez nem mindig megoldás. Legközelebb próbáld meg szép szóval- nem hagytam neki időt tiltakozni- Tudom, hogy az ilyen lányokat nem lehet szép szóval meggyőzni semmiről sem, de azért próbáld meg. Ha nagyon nem megy, kérj segítséget. Hidd el, az az ember, aki tud a szavakkal bánni, az fog megnyerni minden csatát. Számít- reméltem elgondolkodtatom a fiút. Annak ellenére, hogy mardekáros volt, egészen értelmesnek tűnt. Még nem volt 'velejéig romlott', látszólag tagja sem az elit halálfalógyerek bandának.
Ekkor beugrott egy kérdés- És szabad megtudnom, hogy a fiatalúr miért nem jár számmisztikára?-már csak pár óra volt hátra a hétből, és vele még biztosan nem találkoztam az óráimon. Lehet, hogy valamiért hiányzott- nem tudhattam- Ne higgye, hogy a számok ismeretéhez nem kell ész, illetve varázstudás!- év eleje van, ha nem is jár, még változtathat. Talán fog.



A hozzászólást Lorraine Warren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 23 Okt. 2013, 13:25-kor.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Mr. King & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Josh King   Mr. King & Warren professzor EmptyVas. 20 Okt. 2013, 00:53

Felnézve ott állt előttem Lorainne tanárnő. Megijedtem mert tudtam hogy pácban vagyok és még csak rá sem sikerülhet kennem senkire mert tetten értek. Most megfogott. 2-3 hét büntetőmunka. Ez vár rám amiért figye.... MIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?????????? Mit mondott? ügyes vagyok? csak pislogok mint hal a szatyorban. Komolyan megdicsért? pedig egy nagy rakat lányt riogattam el.
- Öhm... Öhm... köszönöm szépen Tanárnő- egyenesedtem fel és gyorsan felkaptam a taláromat és megigazitottam, majd vártam az ítéletet. Most meg mit fog csinálni? megjutalmaz? Akkor biztos hogy egész nap riogatok mindenkit. Nem értem én ezt a nőt. Bár a nőket nagyjából sosem lehet.
Vissza az elejére Go down
Lorraine Warren
Számmisztika tanár/Démonűző
Lorraine Warren


Hozzászólások : 41
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Számmisztika tanár, démonűző
Kirendelt pár : -
Avataralany : Vera Farmiga

Mr. King & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Mr. King & Warren professzor   Mr. King & Warren professzor EmptyVas. 20 Okt. 2013, 00:42



Josh & Lorraine


Tévedtem is, meg nem is a fiúval kapcsolatban. Érdeklődve figyeltem, ahogyan nekidőlt a falnak, és átváltoztatta külsejét. Majd jött a három hugrás lány, és jól megijesztette őket. Elgondolkoztam picit, miközben elindultam felé.
A fiú biztosan metamorfmágus volt. Tudta is használni a képességét rendesen, tetszett a farkas 'jelmeze', bár meg kell mondjam igazira nem hasonlított. Miután láttál egy igazit, sosem dőlsz be a hasonmásoknak. Megborzongtam, és eltereltem a figyelmemet. Mire odaértem a hozzá, a következőre jutottam: a három lány biztosan üldözte egész nap- mivel egész jóképű volt, ez nem lett volna olyan meglepő- ő pedig besokallt, és megijesztette őket. Ez hihetőnek hangzott.
Mikor odaértem hozzá talán egy röpke másodpercig riadalmat láttam az arcán átfutni. Az a tipikus 'Egy tanár idejött hozzám, most mit tegyek?' kifejezést. De nem voltam biztos benne. Már eldöntöttem mit fogok mondani, és biztosra vettem, hogy nagyon meg fog lepődni rajta.
- Ügyes volt! - csak ennyit mondtam egy mosoly kíséretében, és vártam a reakcióját.
Nem hazudtam neki, tényleg tetszett a dolog: átok helyett egy ilyen egyszerű módszerrel 'szabadult' meg pár idegesítő lánytól. Persze, meg lehetett volna oldani szép szóval... De ismerve a mai diákságot, ez azért kétséges lett volna kissé.


Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Mr. King & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Mr. King & Warren professzor   Mr. King & Warren professzor EmptySzomb. 19 Okt. 2013, 20:25

Elegem van! Egész fáradtságos nap után végre pihenhetnék de neeeeeem! Ezek mindenhova követnek. És mindig ugyan az a három hugrabugos lány. Eldobom az eszemet! Mit esznek ezek rajtam?! Már azon kívül hogy jóképű vagyok... Egy órája próbálom lerázni őket! Egy teljes átokverte órája! Olyanok mint a legyek, és mindig csak vihognak ha legalább idejönnének! Ott egy sarok van köztünk tíz méter ez elég lesz. Megmutatom mire vagyok képes hátha lekopnak! Befordulok a sarkon nekivetem a hátamat a falnak lehunyom a szememet. Megnyúlik az arcom a hajam barna lesz és az egész fejemet szőr borítja a szemeim sárgán villognak. Magam felé fordítom a pálcát és nonverbálisan elmondok egy Diffindo bűbájt a talár alatt lévő ruhámra. A talárt ledobom, majd számolok magamban. 3... 2... 1...
-BWAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaahaaahaaahaaha ha ha haha- Rájuk üvöltök és a rémülettől az arcukon röhögő görcsben török ki. Azt hitték hogy vérfarkas vagyok. Ez egy hétig elegendő pletykát biztosít Roxfortnak. Visszaöltöm a régi alakomat elmondok egy Reparot a ruhámra éppen nyúlok le a talárért amikor egy oda nem illő árnyékot pillantok meg a folyosóról amiről én hülye nem csekkoltam hogy van-e rajta valaki...
Vissza az elejére Go down
Lorraine Warren
Számmisztika tanár/Démonűző
Lorraine Warren


Hozzászólások : 41
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Számmisztika tanár, démonűző
Kirendelt pár : -
Avataralany : Vera Farmiga

Mr. King & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Mr. King & Warren professzor   Mr. King & Warren professzor EmptySzomb. 19 Okt. 2013, 16:29



Josh & Lorraine


Csoda törént! Ezt éreztem legalábbis akkor, mikor végre nem az iskola túlfelébe osztottak be folyosófelügyeletre ebédszünetben. A rövid, óraközi szünetekben csak arra volt ideje a diákságnak, hogy felkeresse a következő termet; ilyenkor nem rosszalkodott senki. De egy ebédszünetben... Ez a rosszcsontoknak mindig újabb lehetőségeket hozott. Szeretem, ha egy diáknak van humora, és néha szeret kicsit rossz fát tenni a tűzre. Ez normális, természetes volt. Ha csak picit bolondosak, én nem szólok rájuk. Harmadévesek egy csoportja azonban messzire ment...
Éppen kiléptem a termemből, hogy a folyosófelügyeletet megkezdjem, mikor robbant a bomba. És szó szerint: valamelyik féleszű házi tüzijátékot akart előállítani, és azt viccből betette társa süvege alá. A kisfiúnak haja nem sok maradt, és a körülötte állók most mind nagy szemekkel néztek rájuk. Egy halk sóhaj kíséretében odamentem hozzájuk. Kiosztottam fejenként húsz mínuszpontot, majd a haj nélüki fiúcskát elküldtem a gyengélkedőre.
Kissé fáradtan roskadtam le az egyik padra. A folyosóm most teljesen üres volt. Ekkor egy magas, izmos hetedéves mardekáros fiú fordult be a sarkon. Csak ne hülyeséget csinálni jöjjön ide!- reménykedtem, és az égnek emeletem a szemeimet közben.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mr. King & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. King & Warren professzor   Mr. King & Warren professzor Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mr. King & Warren professzor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Waldorf kisasszony & Warren professzor
» London Spooner st. 6/2 King Rezidencia Hestia Jones & Josh King
» Ms. Warren & Lana
» Edward Warren
» Lorraine & Edward - Love always finds a way

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Második emelet :: Folyosó-
Ugrás: