KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Waldorf kisasszony & Warren professzor Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Waldorf kisasszony & Warren professzor Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Waldorf kisasszony & Warren professzor Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Waldorf kisasszony & Warren professzor Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Waldorf kisasszony & Warren professzor Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Waldorf kisasszony & Warren professzor Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Waldorf kisasszony & Warren professzor Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Waldorf kisasszony & Warren professzor Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Waldorf kisasszony & Warren professzor Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Waldorf kisasszony & Warren professzor

Go down 
SzerzőÜzenet
Lorraine Warren
Számmisztika tanár/Démonűző
Lorraine Warren


Hozzászólások : 41
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Számmisztika tanár, démonűző
Kirendelt pár : -
Avataralany : Vera Farmiga

Waldorf kisasszony & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Waldorf kisasszony & Warren professzor   Waldorf kisasszony & Warren professzor EmptyHétf. 14 Okt. 2013, 21:13

Új nap, új remények, gondoltam kedd reggel. Ugyan a tegnapi napom nem végződött kudarccal, mégis reméltem, hogy a mai sokkal jobb lesz.
McGalagony beosztott ügyeletes tanárnak az ötödik emeleti folyosóra. Nem értettem miért nekem kell itt lennem, mikor más tanárnak van itt terme- de nem akadékoskodtam.
Ahogy kicsengettek az első óráról már indultam is felfelé. Komolyan vettem a dolog: ugyan nem szoktak balhék lenni, de ha esetleg lennének, minden felelősség az enyém. Éppen ezen gondolkoztam, amikor megláttam azt, amitől féltem: egy negyedévesszerű griffendéles lányka lóg fejjel lefelé a bokájánál fogva. A folyosó javarészt üres, pár lézengő diákon kívül csak az a mardekáros lány van jelen, akinek varázsa fogva tartja a kislányt.
Ösztönösen végigsimítok világoskék, szememhez illő taláromon, majd megindulok a 'duó' felé. Ez nem a legjobb szó rájuk, hiszen a harc nem kissé egyenlőtlen. A nagyobb lány vagy hatodéves, vagy végzős, ebben biztos vagyok.
Még jó pár méter választ el, de pálcám segítségével megszüntetem a varázst, és a nem kicsit vörös fejű lányt óvatosan a földre engedem. Odalépek hozzájuk, és lehajolok a kisebb lányhoz:
- Jól vagy?- az kissé rájátszva bólogat: úgy tesz, mintha picit rosszul lenne, miközben pár gonosz oldalpillantást vet a nagyobb lányra- Jól van, akkor menj!- mondom kedvesen, de erélyesen- Ha valami problémád van, keresd fel Madam Pomfreyt!- szólok utána. Ő kénytelen-kelletlen, de elmegy.
Ekkor visszafordulok, és a mardekáros lányra nézek. Külsőm első ránézésre kissé szigorú, kimondottan elsős ijesztő: világoskék talár kissé gót stílusban; szoros konty. Azonban az elöl kilógó tincsek, és a talár felújított szabása mégis egy kedves külsőt kölcsönös nekem. Ezt csak arcom cáfolja meg: picit dühös, és kék szemeim sem mosolyognak úgy, mint szoktak- Mégis, mire véljem ezt?- csak ennyit kérdezek a lánytól. Nem kiabálok, halkan beszélek. Várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Waldorf kisasszony & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Waldorf kisasszony & Warren professzor   Waldorf kisasszony & Warren professzor EmptyHétf. 14 Okt. 2013, 22:53

Uram atyám hát ez meg ki?
Végigmértem a kevésbé vonzó külsőt és megállapítottam, hogy ezh a nő akarva próbálja letudni a harmincas éveit, pedig rondának nem ronda.
Mégis kire akar hasonlítani? Mcgalagonyra? Talán még az öreg, házvezető is jobban összeválaszt két színt, mint ez az új, gót fruska.
- Mi járatban? - kérdeztem vissza, hiszen nem gondoltam, hogy komolyan a szándékai. Ép eszű diák nem merné megkockáztatni, hogy hozzám szóljon. Egyáltalán ez meg hová tartozik? Még soha nem láttam...
Csípőre tettem a kezem, azonban nekimentem volna, hiszen öntörvényűen beleavatkozott a dolgomba. Az a kis griffendéles kölyök megérdemelte volna, hogy még egy bő órát lógjon!
- Megtudhatom Miss Mégismirevéljemezt, hogy mi közöd van hozzám? Mert ha jól láttam, beleütötted az orrod mások dolgába. Nos? Mondasz is valamit?
Vissza az elejére Go down
Lorraine Warren
Számmisztika tanár/Démonűző
Lorraine Warren


Hozzászólások : 41
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Számmisztika tanár, démonűző
Kirendelt pár : -
Avataralany : Vera Farmiga

Waldorf kisasszony & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Waldorf kisasszony & Warren professzor   Waldorf kisasszony & Warren professzor EmptyKedd 15 Okt. 2013, 19:27

Sok mindenre számítottam, de erre nem. A mardekáros lány gőgösen felszegte fejét, és kirívóan nézett rám. Először megfordult a fejemben, hogy diáknak néz, de az ötletet hamar elvetettem, hisz elég volt arcomra nézni, hogy rájöhessenek: nem vagyok diák. Ezt talán csak a szemeim alatt látszódó vastag, sötét karikák mutatták, arcom többi része azért jóval fiatalosabb volt. Ilyen karikái nincsenek egy diáknak, még a RAVASZ-ra készülőknek sem.
Rezzenéstelen arccal vártam, hogy a lány befejezze mondandóját. Én nem akartam ezt tenni, de muszáj volt. Meg kellett mutatnom neki, hogy attól még, hogy szép, nem ő az iskola királynője.
Erre a szóra gondolva beugrott a diák neve. Nagyon kevés diákot ismertem, és őt se maga, hanem az anyja cége miatt. Waldorf volt a lány, erre meg mertem volna esküdni. Végignéztem előkelő, csicsás talárján, és már kezdtem érteni a dolgokat. Így nem csoda, hogy ilyen rém beképzelt...
- Igen, Waldorf kisasszony, kérdezhettem volna azt is, hogy mi járatban. Közlöm veled, mert úgy látom, eddig ez elkerülte a figyelmedet: Warren professzor vagyok, a számmisztika tanár- mutatkoztam be neki hűvösen. Utáltam komor lenni, de reméltem ettől talán észhez kap a lány- A dolgodba pedig igenis beleütöm az orromat, ugyanis keddenként ezen a folyosószakaszon én vagyok az ügyeletes tanár. Tetteidet máris húsz mínuszponttal jutalmaztam- nem voltam gúnyos, vagy nagyzoló, nem szerettem pontot levonni.
Mivel azonban tanár voltam, és a kötelességem volt a diákság nevelése nem tehettem mást. Titkon roppant kíváncsi voltam a lány reakciójára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Waldorf kisasszony & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Waldorf kisasszony & Warren professzor   Waldorf kisasszony & Warren professzor EmptyKedd 15 Okt. 2013, 20:51

Egy tanár?
Megilletődve néztem még egyszer végig a nő külsején.
Ha jobban belegondolok... igen. Csak egy új tanár képes ilyen hangon beszélni velem.
Bájosan elmosolyodtam, majd odasuhantam újdonsült áldozatom elé és hátratett kézzel, magasztosan néztem fel rá.
- Warren tanárnő! Elnézését kell kérnem az előbbi kis incidens miatt. A fény a szemembe sütött és a hangja olyan lágy volt, akár egy korombeli diáké, így képtelenség lett volna felismernem!
Nagy, mogyoróbarna szemeket meresztettem a kék tekintetbe, míg az dorgálóan tornyosult felém. Azonban eléggé untam a helyzetet. A pontok nem érdekeltek, mostanában úgysem büntetett meg senki. Rám fért már ez a kis ,,kaland".
- Nos, már úgy is beszélni szerettem volna egy kicsit önnel. Mindig is vonzott a spirituális felhő, amit maga után húzott, ne vegye sértésnek! Nem tartana velem egy mézsörre? Épp Roxmortsba indultam.
Alig vártam, hogy az ujjam köré csavarjam újabb áldozatom.
Vissza az elejére Go down
Lorraine Warren
Számmisztika tanár/Démonűző
Lorraine Warren


Hozzászólások : 41
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Számmisztika tanár, démonűző
Kirendelt pár : -
Avataralany : Vera Farmiga

Waldorf kisasszony & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Waldorf kisasszony & Warren professzor   Waldorf kisasszony & Warren professzor EmptyCsüt. 17 Okt. 2013, 20:56



Margaret & Lorraine


Ez a lány... nehezen találtam rá meg a megfelelő szót. Vagy iszonyatosan kétszínű, vagy nagyon hülye. E közül a két lehetőség közül kellett választanom. Bíztam utóbbiban, mert az kevésbé volt veszélyes. Hogy valaki ne vegyen észre egy tanárt? Na neeee. És hogy... elgondolkoztam hogy is mondta: spirituális felhőt húzok magam után? Tény, hogy érzelmes típus vagyok, de azok, akik nem tudnak képességemről- mint a diákok többsége- vagy nem vesznek észre semmit, vagy mikor majdnem összeesek egy emlék miatt betegnek néznek. De spirituális felhő?! Ehhez nagyon jó szem kell...
Magamban azon filóztam, hogy a lány tényleg ennyire buta, vagy.... de hogy kétszínű legyen... ráadásul nem is ezzel volt a baj, hanem annak minőségével: hogy ilyen hamar váltson át, ahhoz jó színészi érzék, és óriási bajkeverési erő volt szükséges.
Vívódtam: ha a lány csak butuska, akkor a megíhvást nem illene visszautasítanom. Ha viszont kétszínű... előbbi gőgjéből adódóan nem lenne meglepő... Majdnem visszakoztam, aztán az a jó szívem, ami engedte, hogy mindekiről a legjobbat feltételezzem ezt nem engedte:
- Tudod...- kezdtem, majd rájöttem, még nem tudom a nevét- Hogy is hívnak?- itt mintha megvillant volna a szeme- nem tartanám helyénvalónak, hogyha lemennék veled a faluba. Nem miattad, hanem azért, mert más tanár sem jár a diákjaival kocsmába. Gondolom elmúltál már tizenhét, így a sörrel nem lenne probléma... csak- vettem egy mély levegőt, miközben nagy bociszemeire néztem. Győzött a szívem, eszemet és a NE!! kiáltálokat felülmúlva kimondtam- Na jó, legyen... Lemegyek veled a faluba ma- a lány arcán ördögi mosoly terült szét.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Waldorf kisasszony & Warren professzor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Waldorf kisasszony & Warren professzor   Waldorf kisasszony & Warren professzor Empty

Vissza az elejére Go down
 
Waldorf kisasszony & Warren professzor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mr. King & Warren professzor
» Margaret Waldorf kisasszony és Sirius Black
» Miss Waldorf & Cheekbones professzor
» Lorraine & Edward - Love always finds a way
» '97. 04., Rome; Black, Guile, Sinistra, E. & L. Warren - Angels & Demons

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: