KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lili&Daphne Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lili&Daphne Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lili&Daphne Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lili&Daphne Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lili&Daphne Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lili&Daphne Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lili&Daphne Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lili&Daphne Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lili&Daphne Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lili&Daphne

Go down 
SzerzőÜzenet
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili&Daphne Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili&Daphne Empty
TémanyitásTárgy: Lili&Daphne   Lili&Daphne EmptySzomb. 21 Szept. 2013, 14:18

Hosszas forgolodást követően, óvatosan bújtam ki az ágyból. Tekintetem rögtön körbefutott a szobán. Majd fújtam egy nagyot, megúsztam, bár furcsa, hogy senki se keltett fel. Ilyenkor már rég a nyakamon lógnak, mert én alszom a legtovább. Ennek ellenére vidáman másztam ki az ágyból és feköltöztem. Teljes farmer öltözetben, övemre erősített pálcámmal, sétálok le az emeletről. Ma nem szándékozok semmi megterhelőt csinálni, tegnap így is egy könyvben aludtam el. Szép kimért léptekkel haladok az udvaron, nem tudom merre menjek, de lassan eljutok a szökőkúthoz. Nagy unalmamban úgy döntök, hogy kicsit itt maradok. Fogom magam és neki dőlök a kút peremének és még a szemem is lehunyom, hallgatom ahogy a szél suhog a fülembe, s zenét zeng a vízzel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili&Daphne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili&Daphne   Lili&Daphne EmptyHétf. 23 Szept. 2013, 18:00

Annak ellenére, hogy vasárnap lévén még jó ideig szunyókálhattam volna, már korán reggel a Nagyterem szélső asztalánál gubbasztottam, egyik kezemben egy bögre tejeskávéval – mint mindig - , másik kezemben egy könyvvel, amiben annyira elmélyültem, hogy a tányért vajaztam meg a pirítós helyett. Kevesen tudják rólam, hogy imádok olvasni, de csak nagy ritkán találok az ízlésemnek megfelelő művet. A legtöbb könyv története sablon sztori vagy egy igénytelen firka az egész, az ilyenekre pedig nem vagyok kíváncsi. Így nem meglepő, hogy igazán ritkán látni a kezemben könyvet. A reggelit befejezve, úgy gondoltam, maradok, és megvárom a többieket, akik úgy fél óra múlva jönnek le, de elképzelésemen kénytelen voltam változtatni, amikor két hangosan vihorászó Griffendéles csitri érkezett, akiktől lehetetlenség volt akár egy szót is felfogni a történetből. A könyvet a lehető leghangosabban csaptam be, felálltam, majd egy lenéző pillantást vetve rájuk kiléptem a Nagyteremből. A bejárati csarnokot átszelve indultam el az udvar felé. Egyik kedvenc helyemhez, a szökőkúthoz tartottam. Ahogy kiléptem a szabad levegőre, lágy szellő kapott a hajamba és kellemesen meleg napsugarak simogatták arcomat, ami ebben az országrészben, ilyenkor meglehetősen furcsának mondható. Közelebb érve észrevettem, hogy valaki már megelőzött: egy lány ült a szökőkút peremének támaszkodva.
- Szia – köszöntem neki bizonytalanul, mivel szemei csukva voltak, és első ránézésre úgy tűnt, hogy alszik, ami persze elég furcsa lenne, hacsak nem egy Hugrabugossal vagy Griffendélessel hozott össze megint a sors. Azoktól bármi kitelik.
Nem kérdeztem meg, hogy leülhetek e, egyszerűen letelepedtem mellé, hátamat a hideg kőnek támasztva. Kinyitottam a könyvet, de valahogy már nem éreztem kedvet az olvasáshoz, így inkább becsuktam és a tájat kezdtem figyelni és vártam, hogy a lány felfogja jelenlétemet.
Vissza az elejére Go down
 
Lili&Daphne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daphne Greengrass
» Margaret & Daphne
» Josh & Daphne
» Sarah & Daphne
» Daphne és Eric

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: