KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Daphne és Eric Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Daphne és Eric Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Daphne és Eric Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Daphne és Eric Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Daphne és Eric Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Daphne és Eric Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Daphne és Eric Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Daphne és Eric Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Daphne és Eric Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Daphne és Eric

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Daphne és Eric   Daphne és Eric EmptyVas. 08 Dec. 2013, 20:29

Titokban mindig szerettem volna nagyobb tömeg előtt fellépni és ez most elérkezett. Pár hete néhány Hugrás háztársam tréfából lebeszélt egy kisebb koncertet nekem a Három Seprűben, ezért ülök most itt. Már az összes számot eljátszottam, amit csak tudtam, de a közönségnek tetszett, amit játszottam, így most agyalhatok azon, hogy mi legyen a ráadás.
- Megtisztelő, hogy így visszahívtatok, de nem igazán készültem több számmal... - szólalok meg, mire a tömeg csalódottan felmorajlik.
- Viszont lenne itt még valami! A neve Darkness Within, ezzel a számmal búcsúzok mára. További jó estét!
Ezt követően elkezdem a számot. Kissé erősen csapok a húrok közé, hogy mindenki jól hallhassa, amit játszok. Majd elérek az énekig, így hát becsukom a szemem, majd érzéssel hozzá kezdek:
Here in the darkness that I lay
Depression heavy in its weigh
And how my body aches to leave
To sing its final eulogy
My sons I love you evermore
And though the road beckons once more
I see the damage that I've done

Teljesen beleélem magam a dal hangulatába és szinte már átszellemülve énekelek. Amikor a szám végére érek, lassan elhalkulok, lehajtom a fejem, majd csendben ülök és hallgatom a tapsvihart. Az alkalomra elég sok Roxfortos diákot meghívtak a háztársaim, más vendég jelenleg alig van. Pár percet eltöltök azzal, hogy elpakolom a kis felszerelésemet, majd elindulok az asztalhoz, ami csak nekem van fenn tartva. Leülök a helyemre, majd rendelek egy csésze teát, ezt követően pedig egyedül maradok, előttem egyetlen hellyel. Amíg várok az italomra, addig alaposan körbenézek, hogy kik is tartózkodnak most itt. Hátha van olyan, akivel szívesen beszélgetnék.

/ A dal amit "játszottam": https://www.youtube.com/watch?v=NcHEjfGt-5Y /
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne és Eric   Daphne és Eric EmptyHétf. 09 Dec. 2013, 20:36



To: Eric



A napokban érdekes hírek keltek szárnyra a Roxfortba, nevezetesen, hogy Eric Dragneel a hétvégén koncertet ad a Három Seprűben. Egyszer már találkoztam a sráccal és nem tűnt idiótának, bár ez a ballépése megkérdőjelezi feltételezéseimet róla. Egyértelmű, tökéletesen be fogja magát égetni, remélhetőleg a suli nagy része előtt. Gúnyos mosollyal hallgatom mardekáros háztársaim terveit a koncert szabotálására, ám nem avatkozom a dolgokba. Nem vállalok felesleges kockázatot, mindössze csendes szemlélőként tervezek részt venni az eseményeken.
- Menjetek csak előre, majd én is megyek! – búcsúzom el  barátaimtól, akik nagy eséllyel egy halom büntetőmunkát bezsebelve fognak este visszatérni. Nincs kedvem végigszenvedni az egész kornyikálást, a buli, amit terveznek, úgyis csak a végén kezdődik, így előtte teszek egy sétát Roxmortsban.
Fél órával később, miután betértem a Mézesfalásba és tiszteletemet tettem Zonkó Csodabazárában is, a Három Seprű felé tartok, ám még a kilincset sem érem el, kivágódik az ajtó, és Mcgalagony csörtetet ki rajta, nyomában drágalátos barátaimmal. Már meg sem lepődöm, hogy megint mindent elszúrtak, és az egész hercehurca eredménye mindössze annyi, hogy a Mardekár újabb pontokat vesztett. Szánakozó mosolyt küldök feléjük, majd egyszerűen belépek az üzletbe, és rögtön megpillantom Dragneelt. Énekel. Lehunyja a szemét, elmerül a dalban, a közönséget is teljesen elvarázsolja. Pár lépést előrefurakodom a tömegben, majd a sarokban, hátamat a falnak vetve megállok, tekintetemet Dragneelre függesztem. Nem rossz, de akkor is hugrás és ez meglátszik rajta. Ahogy az utolsó dal is véget ér, megvárom, míg a tömeg lassacskán eloszlik, majd Dragneel asztalához sétálok. Vele szemben egyetlen szék áll, és úgy tűnik vár valakire, de ez természetesen nem izgat. Utolsó találkozásunk érdekes véget ért, így még számolnom kell vele.
- Hello Édes – foglalok helyet vele szemben, miközben angyali mosolyt villantok rá. – Már csak e felejthetetlen élményért megérte felkelnem reggel – jegyzem meg. Nem éppen gúnyolódásnak szántam, viszont nem is bóknak. Annak veszi, aminek akarja. – De…emlékszel? Megígérted nekem, hogy meghívsz egy ilyen kis előadásodra, de mégsem tetted – biggyesztem le ajkaimat színpadiasan. Az éppen előttünk elhaladó pincérféleségtől rendelek egy italt, majd hátradőlve figyelem Dragneelt. Utálom, ha valami nem úgy sikerül, ahogy elterveztem, márpedig előző találkozásunk alatt olyan idiótán viselkedtem, hogy az már egy griffendélestől is szégyen lenne, nem hogy tőlem.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne és Eric   Daphne és Eric EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 20:14

Csendben ülök és az italomra várok, amikor megjelenik egy ismerős arc és csak úgy leül mellém. A szavaira elmosolyodok, majd kényelmesen hátra dőlök a székemen.
- Szia! Nem is tudtam, hogy édes vagyok... ezt te honnan tudod? - kérdezem tőle, de ő már folytatja is.
Örülök hogy sikerült örömet okozni neki, bár amikor közli, hogy nem hívta meg, kissé zavarba jövök.
- Bocsi, hogy nem szóltam. Néhány háztársam viccelt meg ezzel a fellépéssel... Én is csak az utolsó pillanatban tudtam meg, így a napjaim azzal teltek el, hogy készültem erre a kis fellépésre. Senkinek sem szóltam, mert állítólag a Hugrások szétkürtölték az egész suliban. Meglep hogy hozzátok nem jutott el a hír. - válaszolom, miközben megérkezik az italom.
- Esetleg meghívhatlak valamire kárpótlásul? - kérdezem, hátha belemegy a dologba.
Más sem hiányzik, mint hogy egy Mardis megharagudjon rám. Bár ha párbajig fajulna a dolog, az még jó is lenne, legalább edzenék egy picit. Mondjuk ő túl szép ahhoz, hogy harcoljak vele, szóval inkább maradjon a béke.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne és Eric   Daphne és Eric EmptyPént. 20 Dec. 2013, 16:20



To: Eric



Kérdésére szélesen elmosolyodom.
- Pedig az vagy. Nekem elhiheted – kacsintok rá, majd belekortyolok az éppen kihozott italomba. Ihatatlan. Legszívesebben a vendéglő tulajdonosának a képébe borítanám. Egyáltalán hogy merészelnek ilyet kihozni nekem?! Hihetetlen, hogy ilyen bánásmódot kell elviselnem. Felhúzott orral méregetem a poharat, miközben végighallgatom Dragneel magyarázkodását, majd eltolom magamtól az italt és elbűvölő mosollyal pillantok a fiúra.  
- Semmi baj. – Ohh, pedig nagyon is eljutott hozzám is a hír, de nem lennék itt, ha nem reméltem volna valami nagy durranást, amiből végül is nem lett semmi, sajnos. De, ha már eljöttem, úgy illik, hogy a legjobbat hozzam ki a dolgokból.
- Egy vajsörben kiegyezhetünk. De nem mehetnénk máshova? – húzom el az orrom, ahogy körbepillantok. – De nyugi, csak, mint haverok – teszem még hozzá. Nem akarom, hogy félreértse és nyomulásnak vegye a kérésemet.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne és Eric   Daphne és Eric EmptyVas. 22 Dec. 2013, 20:35

Kissé zavarba jövök a lány szavain. Nem hittem volna, hogy édesnek tart. A Mardisokkal leginkább úgy vagyok, hogy szerintem ők csak egymás között érzik jól magukat, más ház lakóira pedig magasról tesznek és nem igazán bókolnak nekik.
- Szóval édes vagyok... azt is elárulod hogy miért? - kérdezem kíváncsian.
Igazán érdekelne a dolog. Ezután azt mondja, nem gond hogy nem szóltam. Azt hiszem ennyiben is hagyom a témát, kár feleslegesen beszélni róla. A vajsörre bólintok egyet, majd amint lehet kérek neki egyet.
- Előbb fogyasszuk el az italokat, utána oda megyünk ahová szeretnéd. Csak előtte áruld el hova! - mondom.
A haverok hallatán újra meglepődök. Ha jól veszem ki a szavait, akkor egy Mardekáros barátra tettem szert, aki ráadásul lány. Kezd érdekesen alakulni a helyzetem a suliban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne és Eric   Daphne és Eric EmptyHétf. 23 Dec. 2013, 18:05



To: Eric



Ha nem kellene elvből utálnom mindenkit, aki csak egy kicsit is más, mint mi, Ericet még talán kedvesnek is tartanám. Végül is, ahhoz képest, ahogy viselkedtem vele, tényleg csoda, hogy még nem átkoztuk le egymás fejét.
- Tudod te azt, úgyhogy nem növelem tovább az egod. Amúgy is még haragszom rád – biggyesztettem le ajkaimat, de rögtön utána el is nevettem magam. Aztán már csak arra eszméltem, hogy magam sem tudtam, hogy színészkedtem vagy kivételesen magamat adtam e.
- Nem tudom, mondjuk nekem a kedvenc helyem a Szárnyas Vadkan, de a legtöbben nem szeretik. Szóval mehetünk máshova is, csak itt ne maradjunk sokáig. Nekem ez a hely túlságosan zsúfolt.
Sokan éppen ezért szeretik, de én nem tartozom közéjük. Itt a saját gondolataimat nem hallom, mások bugyuta beszélgetésit viszont annál inkább. És amúgy is utálom a tömeget, a lökdösődést, a zsivajt, a nyüzsgést.
Mintha meglepettséget látnék az arcán, amikor kiejtem a ’haverok’ szót. Na igen, érdekes, hogy pont én mondtam ezt, és éppen neki. De, ha elérem, hogy a bizalmába fogadjon, nem járok rosszul, hiszen egy szövetséges egy másik házból mindig jól jön.
- És mi újság? – néztem rá érdeklődve, vagy legalábbis kíváncsiságot színlelve. Nem, még mindig nem tudom meghazudtolni magam.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne és Eric   Daphne és Eric EmptyVas. 29 Dec. 2013, 21:41

Szavaira megcsóválom a fejem. Még hogy az egomat növelné... nem nevezném magam egoistának, szóval amit mond, az csak jól esik.
- Háát azt hiszem, ha többet hallanám, hogy édes vagyok, meg hasonlók, akkor az jót tenne az egomnak. Azt esetleg elárulod, hogy miért haragszol rám? - kérdezem kíváncsian.
Mimikája kissé összezavar. Egyik pillanatban még mintha valóban mérges lenne, utána pedig nevetni kezd. Ezután megosztja velem, hogy mi a kedvenc helye. Nos, a Szárnyas Vadkanban nem voltam még túl sokszor, de legutóbb nem láttak szívesen, ezért nem is nagyon szoktam oda menni.
- Felőlem mehetünk oda is, bár nem tudom mennyire látnak majd engem szívesen. Rád bízom a dolgot, vezess én pedig követlek, mint valami hű öleb. - jegyzem meg mosolyogva.
Kíváncsi vagyok mit fog szólni a dologhoz. Biztos megereszt majd valami gúnyos megjegyzést, vagy nem hagyja majd szó nélkül. Hamarosan kiderül.
- Egyébként nincs semmilyen különösebb dolog velem. Szóltak hogy beszerveztek itt egy fellépést nekem, szóval arra készültem ezerrel. Most meg majd visszatérek a szürke hétköznapokhoz. Veled mi a helyzet? Van valami terved a közel jövővel kapcsolatban? Buli, szórakozás, vagy valami más?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne és Eric   Daphne és Eric EmptyHétf. 30 Dec. 2013, 15:24



To: Eric



Kérdésére mosoly kúszott ajkaimra. Dehogy haragszom rá, csak húzom az agyát, és valószínűleg elég jól csinálom, ha elhitte.
- Nyugi, nem gondoltam komolyan. Hogy is lehetne rád haragudni? – tettem fel a kérdést, amire persze nem vártam választ. Mindezt olyan tenyérbe mászó hangon, és édesdeden mosolyogva adtam elő, hogy már én is kezdtem úgy érezni, hogy túllőttem a célon.
- Hogyhogy nem látnak szívesen? – vontam fel a szemöldököm. Ha összebalhézott valakivel, én sem mennék vissza a helyében, bár nem néznék ki belőle ekkora bátorságot, vagy inkább botorságot. Megjegyzésével sikerült meglepnie, nem is tudtam elfojtani egy gúnyos mosolyt. Nagyon helyes, én is ezt szeretném elérni – üzentem arckifejezésemmel, de nem válaszoltam rá semmit.
- Jó ötlet volt tőlük. Tehetséges vagy, és ezt szerintem ki kellene használnod. – néztem rá komolyan. Nem is sejti, hogy azzal, hogy megkedvelteti magát az emberekkel a zenén keresztül, mit is érhet el. Az emberek támogatókat jelentenek, kapcsolatokat, amikkel bármit meg lehet szerezni, ha valaki elég okos.
Terveim a közeljövőben? Az egyetlen célom maximum az, hogy a hétvégén leiszom magam a sárga földig, miközben megpróbálom eldönteni, hol b.sztam el az életem. Ez nem pesszimizmus, ez a szomorú igazság. Pár év, és kénytelen leszek tönkretenni a családunk hírnevét a Rendelet miatt, ami egy sárvérűhöz kényszerít hozzá. A legbosszantóbb pedig az, hogy nem tehetek semmit. Anyámnak sincs már elég befolyása a Minisztériumnál az új vezetőség óta, és az sem segített, hogy a bácsikámról kiderült, hogy halálfaló. Az apai nagyszüleim végrendeletében pedig világosan meg van fogalmazva, hogy véráruló nem örökölhet, márpedig, aki egy sárvérűhöz megy hozzá, az erősen ebbe a kategóriába tartozik. Anyám vagyonát pedig a bácsikám már rég elherdálta a Nagyúr támogatására és a Minisztérium lefizetésére, amivel megúszta Azkabant. Szóval, addig lesz aranyéletem, amíg meg nem házasodom. Szép kilátások, mondhatom!
- Nem igazán. Mostanában nincs hangulatom a bulizáshoz, de azért néha egy-egy görbe este belefér – vontam vállat. Magyarán néha jó leinni magam, de nem vágyom idióták társaságára.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne és Eric   Daphne és Eric EmptyCsüt. 02 Jan. 2014, 11:23

Érdeklődve figyelem, most mi mosolyogtatta meg. Tudtommal nem mondtam semmi vicceset... Viszont amikor elárulja, hogy valójában nem haragszik, én is elmosolyodok. Kérdésére meglepődök:
- Hm lássuk csak... elég sokan haragszanak rám. Főleg lányok! Elég sok lányt kukkoltam már, ők például nem szívesen látnak, de ha mégis találkozunk, akkor vagy hűvösek, vagy egyszerűen csak nekem esnek. - világosítom picit fel a lányt. Úgy tűnik ő még nem hallotta a "híremet".
Ezután rákérdez miért nem látnak szívesen a Szárnyas Vadkanban, de erre már nem akarok válaszolni. Inkább csak hallgatok és figyelem őt. Az újabb bókot egy mosollyal nyugtázom, de inkább nem kezdek el egoistaként dumálni magamról, hogy milyen jó vagyok, meg mennyire szeretek gitározni. Inkább csak megiszom az italomat.
- És most hova szeretnél menni? - kérdezem. - Én végeztem az italommal, ha gondolod mehetünk is, csak mondd meg hogy hova. Szóval?
Igazán kíváncsi vagyok hova szeretne elrángatni és hogy mit szeretne csinálni. Nem tudom mi lesz még ebből a kis találkából, de most már nagyon érdekelne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne és Eric   Daphne és Eric EmptyKedd 21 Jan. 2014, 20:35



To: Eric



Mondandójával megint csak sikerült meglepnie. Enyhén felvont szemöldökkel hallgattam, hogy szabadidejében lányokat kukkol. Érdekes elfoglaltság. Persze a Hugrabugosoknál sosem volt minden rendben, így nincs is min csodálkoznom.
A következő kérdésemet pedig egyszerűen eleresztette a füle mellet, de ha nem akar beszélni róla, nem firtatom, még ha érdekelne is a válasza.
Lehörpintettem a vajsör utolsó kortyait, aminek az íze még mindig ugyanolyan pocsék volt, mint az első kortynál. Egy fintort elfojtva, elhatároztam, ide sem jövök többet, majd Ericre emeltem tekintetem.  
Elgondolkoztam, hova is mehetnénk. Eric arcáról nem olvastam le túl nagy lelkesedést, valószínűleg legszívesebben minél hamarabb lerázna, csak éppen nem akar bunkó lenni. Ám ebban a pillanatban gondolatmenetemet ismerős beszélgetés távoli, de egyre közeledő hangja szakította meg. Alig észrevehetően hátrapillantottam, majd ijedten kaptam vissza fejem. Mardekáros barátaim közeledtek. Bár nem hallottam miről beszéltek, fölényes arckifejezésükből és gúnyos röhögésükből az a gyanúm támadt, hogy megúszták a büntetőmunkát. Azon viszont már nem volt időm elmélkedni, hogy ez a pech miként következhetett be, cselekednem kellett. Nem engedhetem meg magamnak, hogy vele lássanak. Ártana a tekintélyemnek. Felpattantam az asztaltól, majd egy vajsört elemelve a szomszédos asztalról – nem törődve tulajdonosának bosszankodásával-, Eric elé léptem, úgy helyezkedve, hogy közeledő barátaimnak tökéletes rálátást biztosítsak. Ekkor már hallótávolságra voltak tőlünk és, amikor egyikőjük egyenesen rám nézett gúnyos mosollyal arcomon rákacsintottam, és egyszerűen a pohár tartalmát a meglepett Ericre borítottam.
Erőltetten felnevettem.
-Jobb lenne, ha megtanulnád, hogy hol a helyed – vetettem oda neki a fogaim közt szűrve a szavakat, majd gyorsan megpördültem – mielőtt Eric visszavághatott volna- és barátaimmal a nyomomban megindultam a kijárat felé. Szívem vadul vert, és furcsa módon az érzés akkor sem változott, amikor kiléptünk az üzletből. Azzal nyugtattam magam, hogy nem tehettem mást, de ez kevésnek bizonyult. A színjátékom meggyőzte ezeket az idiótákat, akiket a barátaimnak nevezek, de mégis pocsék érzés. Megráztam a fejem. A cél szentesíti az eszközt – emlékeztettem magam, majd felöltve a jól ismert gúnyos félmosolyomat, belefogtam előbbi tettem kiszínezett változatának ecsetelésébe. Újra önmagam voltam.  






Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Daphne és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne és Eric   Daphne és Eric Empty

Vissza az elejére Go down
 
Daphne és Eric
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Eric és Daphne
» Daphne & Lisa
» Thjalf & Daphne
» Sherrilyn & Daphne
» Daphne Greengrass

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: