KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Thjalf & Daphne Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Thjalf & Daphne Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Thjalf & Daphne Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Thjalf & Daphne Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Thjalf & Daphne Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Thjalf & Daphne Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Thjalf & Daphne Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Thjalf & Daphne Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Thjalf & Daphne Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Thjalf & Daphne

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Thjalf & Daphne Empty
TémanyitásTárgy: Thjalf & Daphne   Thjalf & Daphne EmptySzomb. 19 Okt. 2013, 15:21

Korán mentem le reggelizni, mielőtt a többiek felébredtek. Nem tudom miért csábított annyira a magány, de nem vágytam mások jelenlétére. A bűbájtan könyvem társaságával bőven megelégedtem. Furcsa érzés volt egyedül ülni a hatalmas asztalnál, de ami még különösebb és szokatlanabb volt: a csend. Idegesít, ha a saját gondolataimat sem hallom és egyszerre hárman beszélnek hozzám, vagy másokhoz, de kénytelen vagyok én is hallani őket. És most e zavaró tényező nélkül reggelizhetek!
Kezemmel az államat támasztva könyököltem a könyv fölött és próbáltam a fejembe vésni az olvasott információkat kevés sikerrel. A gondolataim minduntalan elkalandoztak, mindig ugyanabba az irányba. A Rendelet járt a fejemben. Eleinte nem is foglalkoztam vele, most mégis ezen járt az agyam. Nem, nem azon, hogy hogyan úszhatnám meg, arról már letettem. A ’majd csak lesz valami’ elvvel meg is oldottam a problémát…átmenetileg. De az, hogy kit kaptam kezdett egyre inkább érdekelni. Nyugtalanító érzés fogott el, ha rá gondoltam, mégis többször azon kaptam magam, hogy elképzelem az illetőt, a jövendőbelimet.
Belátva, hogy felesleges tovább itt maradnom, mivel egy falat sem menne le a torkomon, felálltam, egy pohár töklével és bűbájtan könyvemmel a kezemben. A töklé megteszi reggelinek. Lassan indultam el a kijárat felé, a könyvet lapozgatva tanakodtam, hogy mit lenne érdemes átnéznem. Semmit – szólalt meg a kis hang. – Színlelj rosszullétet és már meg is úsztad az egészet – suttogta a fülembe. A következő pillanatban hirtelen valami megállásra kényszerített: beleütköztem valamibe, vagy inkább valakibe. Hátratántorodtam, majd felnéztem és egy fiút láttam magam előtt, akit majdnemhogy tetőtől-talpig beborított a töklé. Ahogy sejtettem, kezemben már csak az üres poharat tartottam.
- Nem tudsz vigyázni? –förmedtem rá, nem törődve vele, hogy én sétáltam neki és borítottam rá egy nagy pohár töklevet. Tulajdonképpen meg is érdemli, ha már egyszer nem lát a szemétől. Bocsánatot biztosan nem kérek.
Vissza az elejére Go down
 
Thjalf & Daphne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: