KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Laurel & Thjalf Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Laurel & Thjalf Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Laurel & Thjalf Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Laurel & Thjalf Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Laurel & Thjalf Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Laurel & Thjalf Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Laurel & Thjalf Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Laurel & Thjalf Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Laurel & Thjalf Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Laurel & Thjalf

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel & Thjalf Empty
TémanyitásTárgy: Laurel & Thjalf   Laurel & Thjalf EmptyPént. 13 Szept. 2013, 18:43

Annak ellenére, hogy nem vagyok prefektus gyakran járok ide. Olyan megnyugtató egyedül a hűs vízben színesebbnél színesebb és illatosabbnál illatosabb habok között úszkálni, hogy az kimondhatatlan.
Minden csütörtökön ellátogatok a Fürdőbe, és mélán siklok a víz felszínén. Nem tudom miért pont csütörtökön, de valahogy ez a dátum berögzült a naptáramba.
Ma sem volt ez másképp, csütörtök lévén elindultam hát a klubhelyiségből a Fürdő felé. Kétszer is megnéztem ,hogy nem áll-e valaki a folyosó két végében, de szerencsére félelmem alaptalannak bizonyult. Így hát beléptem a helyiségbe, ahol nyugodt csend fogadott. Most nem volt ott Hisztis Myrtle, így hát nyugodtan levetkőzhettem, és a csapokat megnyitva megmártózhattam a vízben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel & Thjalf Empty
TémanyitásTárgy: Laurel & Thjalf   Laurel & Thjalf EmptyPént. 13 Szept. 2013, 18:50

Éppen zuhanyozni készültem köntöst fel vettem és a fürdő felé vettem az irányt. Tudtam ,hogy ma csütörtök van és nincs ott Hiszti Myrtil ezért láttam ,hogy tele volt a fürdő és bele mentem. Nem gondoltam volna ,hogy más is benne van ezért ijedtembe gyorsan kiszaladtam a fürdőből és magamra kaptam a köntöst.Bocsáss meg nem gondoltam ,hogy itt vagy ne haragudj akkor már is el megyek hagylak fürdeni Mondtam neki bocsánat kérően és remélem nem haragszik ,hogy így rá törtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel & Thjalf Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurel & Thjalf   Laurel & Thjalf EmptyPént. 13 Szept. 2013, 19:16

- Hát te? - rivalltam rá egy kicsit talán túl erősen a lányra - Itt úszkálok békésen, te pedig csak úgy bejössz ide? Egyáltalán hogy nem vettél észre? - zúdítottam a lányra eme pár kérdést. Bevallom nem örültem, hogy idetévedt ez a kis csitri. Minek jön be ha itt vagyok? Gondolom nem látott, de hogy nem lehet nem észrevenni egy vörösesbarna hajú fiatalembert aki a vízben úszik? Na mindegy.
- Ez egyszer elnézem - mondtam neki immáron mosolyogva. Megbocsátottam neki, nem tudom mit várt még, hogy majd beengedem ide magam mellé, amikor meztelen vagyok?


A hozzászólást Thjalf Osberg összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 10 Okt. 2013, 16:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel & Thjalf Empty
TémanyitásTárgy: Laurel és Thjalf   Laurel & Thjalf EmptyPént. 13 Szept. 2013, 19:35

Ne haragudj tényleg nem láttam ,hogy itt vagy. Csütörtök van és ilyenkor tudok egy kicsit nyugodtan fürdeni ha nincs itt Hisztis Myrtil mert zavarni szokott csak most jól esett volna. De ha zavar akkor el megyek.Kicsit pirultam el mikor megláttam Thjalfot És köszönöm, hogy megbocsájtottál nekem. Ígérem legközelebb nem fordul elő ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel & Thjalf Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurel & Thjalf   Laurel & Thjalf EmptyCsüt. 10 Okt. 2013, 17:15

Láttam a lány arcán, hogy a bocsánatkérése őszinte.
Kissé kínos volt a helyzet, hisz a fürdő egy nagy medencéből állt, amiben most éppen én úszkáltam, nem engedhettem be magam mellé. Egyrészt azért, mert a fürdőköpenyén díszelgő zöld kígyó arról árulkodott, hogy egy mardekárossal van dolgom. Másrészt pedig azért, mert éppen meztelenül élvezem ezt a nyugodt pillanatot. Semmi kedvem nem volt hozzá, hogy egy pucér mardekáros lány lubickoljon mellettem.
Néha szeretek egyedül lenni, ilyenkor kizárom a fejemből a világ gondjait, és csak lebegek a víz tetején...lebegek és lebegek...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Laurel & Thjalf Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurel & Thjalf   Laurel & Thjalf Empty

Vissza az elejére Go down
 
Laurel & Thjalf
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabe & Thjalf
» Thjalf & Lana
» Thjalf & Daphne
» Thjalf & Sherrilyn
» Sherry & Thjalf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: