KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lau és Eric Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lau és Eric Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lau és Eric Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lau és Eric Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lau és Eric Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lau és Eric Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lau és Eric Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lau és Eric Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lau és Eric Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lau és Eric

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Eric   Lau és Eric EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 20:21

Egy újabb fantasztikus napon vagyok túl, de most tanulás helyett inkább valami mást találtam ki magamnak. Nagyon ritka, hogy nyilvánosan gitározzak az iskolában, most viszont mégis megteszem.
A szökőkút mellett lepakolom a kis felszerelésemet: gitár és gitártok, majd egy pengetőt húzok elő a zsebemből. Ezt követően pedig rázendítek egy nótára. Természetesen nem csak gitározok, énekelek is.

//A dal: https://www.youtube.com/watch?v=NcHEjfGt-5Y //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Eric   Lau és Eric EmptyCsüt. 12 Szept. 2013, 18:50

Mikor végre már szünet volt gyorsan ki rohantam és a szökőkút felé vettem az irányt. Láttam és hallottam ,hogy egy srác nem biztos, hogy jól ismerem Eric Draagnel-nek hívják talán de nem tudom. Oda leültem az egyik padra és hallgattam ahogy énekel. Hírtelen el kapott a varázs mivel nagyon helyes. Bár.... Kicsit szégyenlősen odaülök mellé Remélem nem haragszol Nagyon kedves lány vagyok így néha barátkozok is amiko olyan kedvem van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Eric   Lau és Eric EmptyKedd 17 Szept. 2013, 08:10

A játékomra elég sokan a szökőkút környékére gyűlnek, de a legtöbben csak távolról hallgatnak. Viszont ahogy elnézem az arcokat, tetszik nekik amit csinálok. Egy lány azonban egészen közel ül hozzám és megkérdezi, hogy haragszok-e. Azonnal nemet intek a fejemmel, elvégre miért haragudnék? Nem én vagyok a Roxfort igazgatója, hogy megmondjam hova üljön le.
- Csak nyugodtan, Laurel! - szólalok meg, amikor befejezem a dalt.
Nem vagyok az a nagy ismerkedő a suliban, de azért felismerek néhány diákot minden évfolyamból. A legtöbbel persze egyáltalán nem beszéltem még, de ha valaki gyakran meghúzódik a háttérben - kukkol - akkor meghall ezt azt. Laurel nevét is innen tudom.
- Most pedig egy újabb dal következik... A címe Die Young.
Ezután újra elkezdek játszani:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Eric   Lau és Eric EmptySzomb. 19 Okt. 2013, 15:29

Mikor éppen befejezte Eric a számot elvegyült a tömeg d én viszont ott maradtam ez nagyon meglepő volt neki, hogy nem csak a gitár és a zene miatt mennek oda hozzá az emberek.
Mondd csak ha jól emlékszem téged Ericnek hívnak ugye?Kérdeztem kíváncsian tőle. Nagyon barátságos lány vagyok úgy, hogy remélem a legjobbakat, hogy sikerül vele megbarátkoznom. Tényleg nagyon tetszik a zenéid.Mondtam neki mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Eric   Lau és Eric EmptySzomb. 26 Okt. 2013, 15:50

Újra beleélem magam a zenélésbe. Szinte teljesen átlényegülök, ahogy játszok. A gitár hangosan szól a kezemben, amihez hozzá jön még a hangom, ami nagyon jó párosítás. Végül elérek a dal végéhez, így válaszolhatok a lánynak.
- Igen, úgy hívnak! - bólintok mosolyogva. - És kössz a bókot. Már nem leszek itt sokáig, de ha gondolod beszélgethetünk egy picit, legalábbis, ha ezért vagy itt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Eric   Lau és Eric EmptySzomb. 26 Okt. 2013, 18:21

Nos, igazából nem tudom, hogy miért vagyok Eric mellett... Csak a zenéje érdekel engem? Vagy talán ő maga? Nagyon kedvelem a társaságát így megkérdeztem tőle.
-Ha nincs ellenedre veled tarthatnék?Kérdeztem kicsit bizonytalanul bár...kissé megdöbbentette őt ezért dobtam neki egy pénzt a kosárba csak azért, hogy kedves legyek bár...amúgy is az vagyok tehát efelől semmi kétség nincs.
-Ha nem baj akkor én most távozok szerintem tudod hol találsz rám! Mondtam neki mosolyogva de azért még a zenéjét meghallgattam...Nem is tudom ezt miért mondtam neki mikor megvártam Ericet...Talán mert valami lenyűgözött benne. Nagyon vonzó volt....Szinte teljesen elvarázsolt engem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Eric   Lau és Eric EmptySzer. 06 Nov. 2013, 21:34

A lány továbbra is rám akaszkodik. Úgy néz ki, akar valamit, de azt még nem mondta meg, hogy mit.
- Hát, az az igazság, hogy a szobámba készültem. Oda pedig nem jöhetsz. Biztos tisztában vagy a szabályokkal. - mondom.
Érdeklődve nézek rá, amikor pénzt dob a gitártokba. Úgy néz ki, hogy félre értette a dolgot. Lehet azt hiszi, hogy rászorulok... Szavain kissé meglepődök, nem igazán értem, hogy most mi van. Lehet hogy újabb pénzért más szolgáltatást is szeretne?
- Bocs, de nem tudom hol keresselek majd! - kiáltok utána. - Illetve, miért kell megkeresnem téged? - már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit szeretne tőlem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lau és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Eric   Lau és Eric Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lau és Eric
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eric & Margaret
» Daphne és Eric
»  Eric és Daphne
» Eric & Lisa
» Eric & Lana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: