KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Maggie és Eric Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Maggie és Eric Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Maggie és Eric Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Maggie és Eric Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Maggie és Eric Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Maggie és Eric Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Maggie és Eric Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Maggie és Eric Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Maggie és Eric Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Maggie és Eric

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyVas. 01 Szept. 2013, 17:45

Lassacskán megérkezünk a tópartra. Szavaira megcsóválom a fejem.
- Nos, egy verziót tudok, de kíváncsi vagyok, hogy te mit mondasz magadról.
Ezt követően úgy tűnik, hogy igaz volt amit róla tudok. Szavaira kelletlenül húzok a számon, majd újabb fejcsóválás következik.
- Úgy tűnik, hogy nem igazán ismertelek félre... Azt viszont nem szeretem, ha irányítani akarnak. Én nem tartozok az ostobák közé! - mondom, majd kibújok a karjai közül.
Azonnal megállok és kissé dühösen nézek rá.
- Ha éhes vagy, akkor majd én megvárlak, de engem nem fogsz rángatni báb módjára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptyVas. 01 Szept. 2013, 17:54

- Hű, te aztán kemény srác vagy! Gratulálok, sikerült kiállnod a véleményed mellett egy éhes nővel szemben! Ez most komoly? Nincs hátsó szándékom... - mondtam majd megforgattam a szemem - Tényleg éhes vagyok.
Na jó. Azt hiszem ezt be kéne fejezni. Mi a baja a srácnak? Az előbb még normális volt. Lehet, hogy gyógyszerezi magát... vagy csak be van piálva. Nem csodálnám. Jobb, ha vigyázok, lehet, hogy valamit...akar.
Ekkor arrébb léptem fél métert és húztam egy vonalat a sarkammal kettőnk között.
- Látod? Ez a határvonal. Mostantól nem jöhetsz hozzám közelebb fél egy méternél! Veszélyes vagy.
És vérfarkas. Nem mintha az számítana. Lehet, hogy telihold jön, azért viselkedik így.
Sóhajtottam, majd elkomorodtam és felfigyelt gyomrom panaszos korgására.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyVas. 01 Szept. 2013, 21:26

Úgy néz ki, nem igazán örül annak, hogy visszatáncolok előle. Szavait fapofával tűröm, majd amikor befejezi, leülök a tóparton.
- Hát jó... én itt leszek majd, menj nyugodtan. És betartom a távolságot. Pedig már kezdtem azt remélni, hogy mégis csak rám mászol, de ha nem, hát nem. - mondom kicsit sértődötten.
Ezután kifekszek a füvön és várom, hogy mi lesz a továbbiakban. Ha tényleg elmegy enni, akkor várok rá egy kicsit. Ha mégsem jönne vissza, akkor egy idő után távozok én is és megyek a saját dolgomra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptyVas. 01 Szept. 2013, 21:33

- Inkább tisztázzuk a dolgokat kettőnk közt. - odaülök mellé a partra - betartva az általam szabott határvonalat - és átkarolom a lábaim. Sehogy sem volt ínyemre, hogy oktatást tartsak a dolgok menetéről, de a helyzet megkívánta, így nem tehettem mást.
- Valami gond van? Eric, nekem elmondhatod! Tudod, hogy nem adom tovább csak ha nagyon szaftos. - mondtam mosolyogva, majd meglöktem az oldalát ezzel megszegve az általam hozott szigorú szabályt, amit - természetesen - nem is gondoltam komolyan.
- A hangulatingadozásaid lelombozóak. Egyszer azt akarod, hogy rád másszak, másszor pedig teljesen odavagy, ha megérintelek. Mi van veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyVas. 01 Szept. 2013, 22:41

Úgy néz ki mégsem annyira éhes, mert csak leül mellém. A távolságot azért tartja, de ez nem számít most túlságosan. Szeretné rendezni a dolgokat kettőnk között.
- Rendben, tisztázzuk! - válaszolok.
Ezután csendben hallgatom, ahogy felteszi a kérdéseit és előadja az észrevételeit. Amikor befejezi, nemet intek a fejemmel.
- Nincs gond... csak nem igazán tudom mit csináljak. Túl hirtelen támadtál le azzal, hogy le akarsz velem feküdni... Egyik pillanatban szívesen benne lennék a dologban, a másikban viszont nem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptyVas. 01 Szept. 2013, 22:51

- Fejtsd ki bővebben! - kértem, mert nem igazán tudtam, hogy mit gondoljak. Ezek szerint nem a vonzerőmmel van a baj.
De a játék az játék. Nem feküdtem volna le vele, csak el akartam kapni... és talán kíváncsi voltam mit lép azokkal a csinos kis ajkakkal. Vagy csak fantáziálni szeret? Lehet, hogy szűz! Én pedig kegyetlenül belegázoltam a kis lelkivilágába! Ó, szegény Eric!
Ha nem, hát nem. Add oda magad másnak, de annak az aktusnak a minőségét nem garantálhatom!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyHétf. 02 Szept. 2013, 22:05

Kérdésére kissé elgondolkozok. Hogyan magyarázzam el azt, amit még én magam sem értek?
- Hűűha. Eléggé nehéz feladat elé állítottál. Megpróbálom elmagyarázni, de lehet hogy nem fog sikerülni, sőt... - mondom eléggé bizonytalanul.
- A normális énem azt mondja, hogy tartsak egy tisztes távolságot tőled... a perverz viszont azt mondja, hogy vessem rád magam, vagy legalábbis hagyjam, hogy egy kis élvezetet nyújts számomra. Egyszerűen döntésképtelen vagyok veled szemben... nem tudom mit csináljak. Ezért vagyok ennyire fura. Ne haragudj!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptyHétf. 02 Szept. 2013, 22:10

Megint a régi nóta! No, de Eric!
Félre döntöttem a fejem, majd óvatosan megnyaltam az ajkaim és az ölemben összekulcsoltam az ujjaimat és egy kis ideig elgondolkodtam. Csodálkoztam azon, hogy milyen őszinte, azonban sürgetett az idő és nekem hamarosan távoznom kellett, így hát válaszoltam.
- Azt hiszem, hogy patt helyzetbe kerültünk. De kérdem én - miért tartanál távolságot? Miért türtőztetnéd magad, ha a szemed és az orrod előtt a préda? Miért kéne vigyáznod velem? Elvégre...senkinek nem fecsegném ki a ... méreteid.
Elmosolyodtam.
Sakk matt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyHétf. 02 Szept. 2013, 22:24

Kissé szégyenlősen nézek a lányra és már várom mikor távozik. Biztos kevesen mondanak neki ennyi zagyvaságot, mint amit én most összehordtam.
- Amit hallottam és tapasztaltam rólad, az előbb erősítetted meg. Félek, hogy ki akarsz használni. - mondom neki kissé nyugtalanul.
Ekkor már elterülök a földön és elkezdem a felhőket bámulni. Pár pillanatig csendben bámészkodok, de utána újra megszólalok.
- Szóval tanácstalan vagyok... Mit javasolnál nekem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptyHétf. 02 Szept. 2013, 23:15

- Nem könnyű a helyzeted...
Néha a szív, néha az ész kerekedik felül.
Ahogyan a felhőket bámulta, kedvem támadt volna ráhengeredni és átkarolni. Érezni akartam a testéből sugárzó hőséget és lágy bőrének érintését a nyakamon. Ehelyett azonban csak odafeküdtem mellé és fejemet ráhajtottam a mellkasára.
Ez nem lehet sok neki!
Nem szóltunk semmit, csak hallgattuk egymás lélegzetét és a szélfútta csöndet a vizes tóparton. Néha felsóhajtottam, de Eric nem adta jelét, hogy mondandója van, így én sem aggódtam tovább.
Úgy éreztem, hogy találtam valakit, akiben végleg megbízhatok. Egy barátot, akire számíthatok, de nem mertem elbízni magam.
Azonban érzékeim túlságosan is elhatalmasodtak rajtam, így le tudtam gyűrni a kételyeim.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyKedd 03 Szept. 2013, 21:36

Szavaira elmosolyodok. Úgy néz ki, nem igazán akar belefolyni ebbe a beszélgetésbe. Így hát rövid szünet után megszólalok:
- Szabadidődben mit szoktál csinálni? Esetleg sportolsz valamit, vagy mondjuk van-e kedvenc tantárgyad? - kérdezem tőle.
Ha megválaszolta a kérdéseimet, akkor én is válaszolok azokra:
- Szabadidőmben gyakran gitározok, éppen ezért vigyázok a kezeimre és nem sportolok semmit. Különösebben nincs kedvenc tantárgyam, bármelyikkel elboldogulok. - mondom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptyKedd 03 Szept. 2013, 21:51

- Kedvenc tantárgyam nincs, mert osztályelső vagyok. - elmosolyodtam.
Az igazság néha fáj.
- Ami a sportot illeti... Rendszeresen táncolok és futok, akár a muglik. A türelmes embereknek való, mert elég lassan lehet vele haladni, de ugyanúgy fárasztó és verejtékes munka, mint egy varázslópárbaj. Sokat sétálok, mert szeretek vásárolni. A ruhapróbákat is végig kell izzadni... nem könnyű megtalálni azt, amelyik a legelőnyösebben áll számodra.
Elmosolyodtam, mert komolyan is gondoltam az elmondottakat. Miután ő válaszolt elcsodálkoztam.
- Azért nem foglalkozol a testeddel, mert gitározol? Ez csak valami vicc ugye?
Az ég felé emeltem a tekintetem.
Nagyszerű. Most majd kereshetek másik pasit, aki valamilyen szinten törődik is magával. Habár... Perselus Piton is elég szexi és ő aztán biztosan nem sportol. De párbajozik! Az formálja... No nem firtatom...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyKedd 03 Szept. 2013, 22:39

Az első mondatára megcsóválom a fejem. Már megint arrogáns egy picit, de ezúttal már elnézem neki. Ha ő ilyen, akkor nem fogom megváltoztatni. A többi mondandója viszont tetszik.
- Oh, ha a varázslópárbajok is a sportokhoz tartoznak, azt is szoktam űzni. - mondom mosolyogva.
Ezt követően már felé fordulok és egy picit közelebb húzódok hozzá. Pár pillanatig csak nézem őt, majd válaszolok az utolsó megjegyzésére.
- Már megint rosszul fogalmaztam... Természetesen foglalkozok a testemmel. Úgy értettem, a gitározás miatt nagyon óvom magam, főleg a kezeimet. Folyamatosan készülök a párbajokra, így eléggé karban vagyok tartva. Még akár mutathatok is valamit... - mondom, majd picit felhúzom a felsőmet, hogy láthassa a kissé kikockásodott hasamat.
- Van valamilyen terved hogy mit csináljunk most?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptyKedd 03 Szept. 2013, 22:45

Felnyögtem.
Át akar verni, most, hogy így összemelegedtünk. Ebben biztos vagyok.
Összehúztam a szemeim, majd ránéztem, jobb kezem óvatosan a hasára csúsztattam és ujjaimmal körözni kezdtem rajta. Reméltem, hogy most már eléggé feláll a szőr a nyakán.
Úgy látszik döntött és nagyon is jól választott, hogy engem választott, hiszen ÉN mindenkit megkapok és akit megkapok az csak jól járhat velem.
Az alsó ajkamba haraptam és azt kívántam, bárcsak végignyalhatnám az apró, párna alakú izmocskákat ott lent.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyKedd 03 Szept. 2013, 22:50

Úgy tűnik meg akarja érinteni a hasamat, hogy megbizonyosodjon, igazi izom-e, nem csak varázslat. Így hát hagyom, hogy megérintsen. Nagyon kellemes a tapintása, eléggé élvezem amit csinál. Azonban a kérdésemre nem válaszolt.
- Huh, látom tetszik, de azért válaszolhatnál a kérdésemre. Mit csináljunk?
Kíváncsi vagyok, hogy mit akar csinálni, mert kezdek kissé fázni. Eléggé hűvös van itt a tóparton.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptyKedd 03 Szept. 2013, 22:56

- Kissé hűvös lett. - jegyeztem meg ridegen, majd közelebb húzódtam hozzá és az ajkaiba suttogtam - Nem szeretnél valamit megtenni velem?
Cseresznyés ajkaim elérték a kívánt hatást. Lehet, hogy a párás levegő is hozzájárult testünk túlfűtött erotikájához, de ez még csak a kezdet kezdete volt. Nem számoltam a perceket, de Eric elég sokáig ült dermedten engem bámulva, mintha nem tudta volna, hogy hová kell egy ilyen helyzetben raknia a kezét.
A vállára hajoltam és engedtem, hogy szélfútta fürtjeim az arcát simítsák.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyKedd 03 Szept. 2013, 23:11

Már mindketten átléptük a határt, amit Maggie felhúzott előttünk. Ahogy közelebb hajol hozzám és suttogni kezd, az eléggé erotikus. Már maga a helyzet is elér nálam egy bizonyos hatást, a kérdése viszont fokozza azt.
- Azt hiszem lenne valami... - mondom, miközben becsukom a szemem.
Teljesen átadom magam az érzésnek, így hát a kíváncsiság el kezd hajtani. Kezem lassan a mellére helyezem, majd simogatni kezdem.
- Mit szólnál hozzá, ha kényeztetnénk egymást egy kicsit? Nem szexre gondolok, csak egy kis simogatás, egy kis gyengédség...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptySzer. 04 Szept. 2013, 17:19

Elhessegettem bűnös gondolataim, majd a helyzetre koncentráltam. Kettőnkre és a túlontúl fűtött levegőre. Az alsó ajkamba haraptam, majd kezeimmel körbefontam Eric nyakát.
- Rendben. - suttogtam fojtott hangon, majd elnyílt ajkaimmal ráhajoltam a srác vállaira. Piros rúzsom foltot hagyott fehér bőrén, de lehunytam a szemeim és szorosan belekapaszkodtam, míg egész testem átjárta a forró bizsergés.
Addig kapaszkodtam, míg meg nem éreztem kutató kezeit a testem érzékeny pontjain. Mélyen beszívtam a levegőt, majd felemeltem a fejem és belekaptam az ajkaiba. Egész lelkemmel meg akartam ízlelni egy vérfarkast.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyCsüt. 05 Szept. 2013, 13:20

Nem ellenkezik a simogatás ellen, majd szavaival is megerősíti, hogy benne van egy kis gyengédségben. Ezt követően átöleli a nyakamat és egy csókot lehel a vállamra(?). A bennem élő farkas azonnal buzdít, hogy már azonnal teperjem le és tegyem a magamévá, azonban ellenállok még neki.
A kezem lesiklik a lány melléről, majd gyengéden megfogom és magamra húzom. Ezt követően a fenekét simogatom, illetve végig csókolom a nyakát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptyCsüt. 05 Szept. 2013, 15:57

Féltem, hogy elvesztem a fejem és itt az udvaron élem át a szenvedély tetőfokát, de Eric elhúzta az előjátékot. Átitatta bőröm gyengédséggel, meleg, simogató kezei végigvánszorogtak a hátamon, le, egyenesen a fenekemig. Míg egyik kezével a hátsó felemet, a másikkal a nyakam cirógatta, de kutató ujjai nem találtak nyugalmat. Nem elégülhetett ki. Láttam rajt, hogy küzd és kárörvendően elmosolyodtam, majd megcsókoltam a füle mögött. Érzékeinek visszhangja végigfutott a testén, felállítva a szőrt a nyakán, de én tovább simítottam, ő pedig a puha, zöld fűre fektetett, így feje az enyém fölé került. Sakkban tartott, ha akartam volna, akkor sem tudtam volna kimászni alóla. Felsőteste rám borult én pedig csak mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyPént. 06 Szept. 2013, 22:38

Valósággal összefonódunk a fűben és úgy simogatjuk egymást. Igazán komoly dolog azonban egyik részről sem történik. Miután magamra húztam, nem kell sok idő, hogy leteperjem és én kerüljek felülre. Gyengén megfogom a csuklóit, majd így kinyújtom a karját a feje fölé és "kifeszítem".
- Hehe, most az enyém vagy! - szólalok meg vigyorogva. - Nem is... tudom mit csináljak most veled? - kérdezem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 11:40

Eric a földhöz szögezett és végleg mattot adott nekem, így nem maradt választásom.
Kérdésére egyértelmű választ adtam, amikor megemeltem a csípőm. Akartam. Minden ízében és vonásában megkívántam és amit én megkívánok az az enyém lesz. Törvényesen. De a pillanatokat ki kell élvezni.
Most már nem táncolhat vissza. Meg kell történnie, hiszen mind a ketten ezt akartuk nem?
Végül adrenalinnal a testemben várakoztam a fölém tornyosuló fiú következő lépésére.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 18:09

Miután leteperem, nem válaszol a kérdésemre, bár a testével jelzi, hogy mit szeretne. Erre csak megrázom a fejem.
- Mondtam, hogy semmi szex! - szólalok meg.
Ezután közel hajolok hozzák, majd adok egy puszit az arcára. Ezt követően pedig csókolgatni kezdem a nyakát, fel-le. Amint ezzel megvagyok újra ránézek.
- Ha gondolod, esetleg levetkőztethetlek... Szívesen megnéznélek meztelenül. - miután ezt kimondom, összekulcsolom a karjait a csuklójánál fogva és csak egy kézzel tartom gyengéd "szorításban.
Szabad kezemmel újra simogatni kezdem a mellét, majd végül úgy döntök, egy kicsit látni is szeretnék, ezért a felsőjét egy picit elnyújtom, hogy beláthassak a dekoltázsához.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Maggie & Eric   Maggie és Eric EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 23:10

Hirtelen elkaptam a kezét és a levegőben megállítottam.
Na, azt már nem!
- Ha semmi szex, akkor még is mi értelme van az egésznek? Eric, kinek tartogatod magad?
Na most légy nagyfiú.
A srác rám sandított majd elgondolkodott és levette rólam a kezét én pedig felültem és ,,ráncba szedtem" magam. Megráztam a hajam, majd egy pillantást vetettem a vérfarkasra. Nem értettem mégis mi a baja. Miért nem akarja? Minden pasi rám vágyik a Roxfortban ő pedig még csak meg sem próbál velem... Itt nagy gondok vannak az biztos.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric EmptyHétf. 09 Szept. 2013, 21:28

Szívesen folytatnám a simogatást, de leállít. Szavaira megcsóválom a fejem, majd elhemperedek a fűbe.
- Nem tartogatom magam senkinek. Egyszerűen csak nem adom oda magam bárkinek. Nagyon megfontolom, hogy kivel fekszek le. - mondom a lánynak, miközben a felhőket kezdem bámulni.
- Alapból kikötöttem, hogy semmi szex, csak egy kis kényeztetés. Ha több kell, akkor szerintem keress mást... Nem vagyok szajha, hogy csak úgy bárkivel lefeküdjek. Ki kell ám érdemelni a dolgot! - fejezem be a mondandómat, majd a lányra mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Maggie és Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maggie és Eric   Maggie és Eric Empty

Vissza az elejére Go down
 
Maggie és Eric
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Maggie & Rose
» Daphne és Eric
» Lau és Eric
» Eric & Margaret
»  Eric és Daphne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: