KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Thjalf Osberg Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Thjalf Osberg Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Thjalf Osberg Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Thjalf Osberg Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Thjalf Osberg Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Thjalf Osberg Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Thjalf Osberg Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Thjalf Osberg Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Thjalf Osberg Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Thjalf Osberg

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Thjalf Osberg Empty
TémanyitásTárgy: Thjalf Osberg   Thjalf Osberg EmptySzomb. 24 Aug. 2013, 13:11



THJALF OSBERG || THJALF || 15|| AXL ROSE



Teljes név: Thjalf Tuomas Osberg
Születési idő: 1981. november 10.
Születési hely: Finnország, Lappföld, Rovaniemi
Élőhely: Anglia, London
Pálca: 10 és egynegyed hüvelyk, diófa, főnixtoll - mag
Foglalkozás: diák


Ilyen vagyok....

Hajam vörösesbarna, szemeim kékek. Aránylag magas vagyok, testem izmos is egy csöppet. Általában fekete pólókat - trikókat hordok, valamint farmernadrágot - ha éppen nem talárban kell járnom. Szeretem a fekete színt. valahogy hozzátartozik az egyéniségemhez. Sokan azt mondják kedves vagyok, meg jószívű, viszont ingerlékeny. Ezzel egyet is értek, sokszor volt már problémám emiatt, hogy könnyen feldühítettek. Egyszer majdnem ki is csaptak, de végül sikerült megúsznom a dolgot. A eszem miatt is sokan szeretnek. Rengeteg dolgot sikerült megoldanunk barátaimmal a találékonyságomnak köszönhetően.


Az én történetem....


Lappföld finn részén születtem, Rovaniemi városában. Már egészen kicsi koromban, az átlagnál jóval korábban megmutatkoztak mágikus képességeim. Két hónapos voltam, mikor levitációt alkalmaztam Ericen, a kutyánkon. Szüleim - akik szintén varázslók - ekkor nagyon megörültek. Ám tíz éves koromban a családom úgy döntött, hogy szerencsét próbál Angliában, így költöztünk Londonba. Nem egészen egy év múlva érkezett egy vörös pecsétes boríték a Roxfortból, melyben közölték, hogy felvételt nyertem az iskolába. Ekkor kezdődött a nagy bevásárlás: pálca, tankönyvek, talár, üst stb. Még egy hóbaglyot is kaptam. Ő jelentette nekem akkor a legnagyobb örömöt. Az iskolában a Teszlek Süveg a Hollóhát házba osztott be, szüleim velem együtt örvendeztek. Az angol nyelvet ekkor már anyanyelvi szinten beszéltem. Sokan kiközösítettek finn származásom miatt, ám végül szerencsére rengeteg barátra leltem. Sőt, másodikos koromban még a házam kviddics-csapatába is bekerültem, én lettem az egyik hajtó. Jelenleg már ötödik évemet taposom a Roxfortban. Ez idő alatt sokszor megszegtem a szabályokat, gyakran kijártam a Tiltott Rengetegbe. Ott valahogy minden olyan csendes, nyugalmas. Szeretem az erdőt. Hagriddal voltak is nézeteltéréseink ez miatt a múltban, de mára jóban vagyunk, mint mindenkivel. Engem mindenki kedvel. És most nem akarok nagyképűnek tűnni, de ez így van. Na jó, a mardekárosok talán annyira nem táplálnak irántam baráti érzelmeket, de mindenki más igen. A jegyeim jók, sőt! Általában kiváló vagy várakozáson felüli értékelést kapok, de néha becsúszik egy - egy elfogadható vagy hitvány jegy is. Év végén persze csak az előbbi jegyek jöhetnek szóba. Valószínűleg ezért is kerültem a Hollóhátba - az eszem miatt.
Vissza az elejére Go down
 
Thjalf Osberg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miss Waldorf & Thjalf Osberg
» Miss Waldorf & Thjalf Osberg #2
» Thjalf & Daphne
» Thjalf & Sherrilyn
» Sherry & Thjalf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: