KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Helena & Bellatrix Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Helena & Bellatrix Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Helena & Bellatrix Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Helena & Bellatrix Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Helena & Bellatrix Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Helena & Bellatrix Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Helena & Bellatrix Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Helena & Bellatrix Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Helena & Bellatrix Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Helena & Bellatrix

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Bellatrix   Helena & Bellatrix EmptyKedd 13 Aug. 2013, 21:23

Nem válaszoltam, nem alacsonyodtam le a szintjére. Sértegessen nyugotan, ettől nem fogok rá átkokat szórni, nem fogok egy varázslatot sem 'bemutatni' neki és segíteni pláne nem. Bár nagyon sok önuralom kellett hozzá, hogy a nyugodt arckifejezésemet megtartsam és ne reagáljam le egy 'undorító sárvérűvel' a lány szavait, de megálltam. Tűrtem. Hiába... ő nem Dumbledore. És nem is Rodolphus. Utolsó mondatán kacagtam. Ó, dehogynem... - gondoltam, de ezt nem fogom sem az ő-, sem a kocsmában tartózkodók orárra kötni.
A tőrre, ami a fejem mellett ért fát, össze sem rezdültem. Tudtam, hogy nem akar megölni, miért akarna. És abban is biztos voltam, abból ítélve, amit a szemében láttam, hogy felkeres ő még engem... majd, ha lehiggadt.
Vissza az elejére Go down
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Bellatrix & Helena   Helena & Bellatrix EmptyKedd 13 Aug. 2013, 21:16

Helena & Bellatrix Bella_c_helena_www.kepfeltoltes.hu_

Meglepődtem. Ez a nő teljesen kezdett az őrületbe kergetni. Mikor azonban azt mondta, hogy gazdagabb mindenkinél, röhögnöm kellett. Ha tudta volna, hogy Tata széfjében annyi pénz van, mint amennyit egy jól kereső varázslócsalád egész évben nem visz haza, nem biztos, hogy így dicsekedett volna. De engem nem érdekelt. Ha nem kell neki egy kis plussz pénz, akkor uram bocsá' én nem adok neki.
- Érdekes, ha ennyi pénze van, akkor miért ilyen szakadt göncökben járkál?- a nő köpenye enyhén szólva viseltes volt. A haja bozontos, a külseje rémisztő- több irányból is.
Lehúztam a vajsöröm maradékát, és lecsaptam az üveget az asztalra kicsit nagyobb erővel, mint kellett volna. Az üveg széttört, és a szilánkok véresre kaszaboltál a kezemet- de nem érdekelt. Kezdett velem nagyon elszaladni a ló. Eddig, egész életemben csak egyszer voltam ennyire dühös... akkor, amikor Tatát megölték. Ott, amikor láttam halott testét, kirobbant belőlem a mágia, visszafoghatatlanul. Ha most is ez lesz, akkor a kocsma helyén csak füstölgő romok fognak maradni. Ezt azért nem akartam, Azkabanból nehéz lenne megszökni...
- Tudja mit!? D*gja fel magának a varázspálcáját! Más úgyse tenne oda semmit!- nem lőttem ki átkot, hiszen biztos voltam benne, hogy ellátta magát védővarázsokkal. Helyette előkaptam egy tőrt a csizmám szárából, és a nő felé hajítottam. Nem neki- hisz úgyis kivédte volna-, hanem a mellette lévő tartógerendába. A tőr miliméterekkel Bellatrix feje mellett szállt el. Felálltam, és nyugodt tempóban az ajtó felé sétáltam, miközben nonverbális módon védővarázslatokkal vettem körül magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Bellatrix   Helena & Bellatrix EmptyKedd 13 Aug. 2013, 16:06

Ez a lány nem normális - gondoltam, mikor megátkozta azt a férfit. Azzal még nem is lett volna probléma, jót derültem rajta magamban, ám ez az arcomon nem látszott meg, bele is rúgtam a kifeküdt szerencsétlenjébe. A következő mondatai azonban először letaglóztak, felfordították a gyomromat, megleptek és végül, de nem utolsó sorban, újabb kacajra késztettek:
- Fizetni? Nekem? Azt hiszed, nincs pénzem, te mocskos sárvérű?! Gazdagabb vagyok, mint mindenki, együtt véve ebben az undorító koszfészekben - nevetve mutattam körbe a csehóban, majd kiittam az utolsó korty Lángnyelv Whiskey-t a kristálypohárból.
- Nem segítek - jelentettem ki határozottan, de azt nem árultam el, hogy ha aranyvérű lenne, már törtem volna rajta a fejemet, hogy esetleg, talán, valami kis apróságot mutatok neki. De így?! Még mitnem!
Eközben végig résen voltam, úgy tűnt, a kis sárvérű nem épp százas és komoly szándékai között szerepelt - ezt az őrülten csillogó szeméből olvastam ki -, hogy átkot szórjon rám. Ilyen tekintetekkel rengetegszer találkoztam, rögtön felismertem. Magamban mormoltam, kimondatlanul, pálcaintések nélkül a Salvio hexiakat és a Protegokat, ezzel láthatatlan védőfalat vonva közvetlenül magam elé. Helena nem láthatta ezt, ám a rám küldött ártásoktól megvéd, ha támadásba lendülne.
Vissza az elejére Go down
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Bellatrix & Helena   Helena & Bellatrix EmptyKedd 13 Aug. 2013, 13:45

Helena & Bellatrix Bella_c_helena_www.kepfeltoltes.hu_

Na jó, gondoltam. Szöenyűséges módon alábecsültem Bellatrixot, aki kis híján leszúrt az előbb. Most csak a pálcáját fogja rám az asztal alatt, és mindjárt megátkoz. Hirtelen nem tudtam, mi a rosszabb.
Ha a józan eszemre hallgatok, le se ülök ide, ehhez az asztalhoz. Azonban, mint olyan sokszor, a makacsságom győzött. És már másodjára. Előbb megígértem magamnak, hogy itt hagyom a nőt, de egyszerűen nem tudtam ezt megtenni. Nekem kellett a tudása! És ha egy megszerzendő tudásmennyiségről van szó, nagyon elszánt tudok lenni. Bellatrix pont annyira nézett le engem, mint amennyire megvetettem őt, mint embert.
Rájöttem, hogy eddig a logika nem nagyon kísérte végig cselekedeteimet. Innetől muszáj lesz a mugli "Pénz beszél, kutya ugat" szólás szerint cselekednem. Illetve mutatnom valamit, hogy lássa a nő, érdemes rám szentelnie tíz percet. Vagy huszat.
Székemet hátrébb húztam, hátradőltem, és lábaimat kereszte vetettem. Egy szerencsétlen varázsló éppen mosdóba igyekezett, ami pont a mi asztalunk mellett volt. Be azonban már nem jutott, ugyanis egyik kedvenc átokkombinációmat használva ájultan, polip karokkal, elefánt fülekkel, kecske lábakkal és malac orral feküdt ki a nő lába előtt. Ha jól láttam, Bellatrix még egy kicsit bele is rúgott, hogy odébb tegye a férfi egyik testrészét. Ekkor megszólaltam. Hangomban nem volt se nyájasság, de kedvesség. Nem voltam titokzatos, de semmilyen. Csak én. Pontosabban a rosszabbik énem. A hangom kegyetlen volt, és kimért:
- Nézze! Én egy roxfortos végzős diák vagyok, egy mocskos sárvérű, akit varázsló nevelt fel. Párbajozni szeretnék megtanulni, nekem nem elég az, hogy a suliból bármelyik diákot legyőzhetem. Nem használhatom mindig a tanároknál az Imperio-t, előbb-utóbb el fognak kapni- reméltem, nem jelent fel, mert ez tényleg igaz volt. Ekkor egy zsák galleont csaptam az asztalra- Szerintem a pénz magának is pénz, az arany egy diák kezében is arany- csak ennyit mondtam, és vártam. Ez voltam én. Ha Bellatrix most se segít...ördög és pokol, megátkozom!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Bellatrix   Helena & Bellatrix EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 22:39

Felnevettem. Nevetésem hasonlított kutya unokaöcsémére, Siriuséra. Kihúztam a karja mellől az asztalból a tőrt, de az asztal alatt rászegeztem a pálcámat. Nem tudom, hogy észrevette-e, avagy sem, nem is érdekelt.
- Azt hiszed, hogy ilyen olcsó, szánalomra méltó magyarázattal majd segítek neked, vagy mutatok bármit is? - kérdeztem érdektelen hangon, miközben beleittam a Whiskey-be. - Azt mondod, a Nagyúr híve? - újra felnevettem és lenézően tekintettem rá - Ha te a Nagyúr híve vagy, akkor én vagyok a Holyhead-i Hárpiák fogójátékosa - természetesen nem voltam az...
Minden esetre a bátorsága és az elszántsága tetszett, csak a logikátlan viselkedése szúrta a szememet. Biztos, hogy nem mutatok neki semmit, amíg nem bizonyít... - gondoltam, gonosz vigyorra húzva a számat, az italomba kortyolva. Nem mondtam már semmit, ha még akar, győzködhet, vagy akár el is mehet.
Kicsi a valószínűsége, hogy most bármit is mutatnék neki.
Vissza az elejére Go down
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Bellatrix & Helena   Helena & Bellatrix EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 22:28

Helena & Bellatrix Bella_c_helena_www.kepfeltoltes.hu_

Nagyon dühös voltam magamra, szörnyen alábecsültem Bellatrixot. A nő nem volt hülye, és a sztorim túlságosan átlátszóra sikeredett. Bár, végül is...
- Nem a hatalma miatt kerestem fel- nyögtem, és egy pálcamozdulattal helyrehoztam az oldalamat- Csak a párbajtudása érdekel. Tőlem lehetne a Mágiaügyi Miniszter is, vagy egy utolsó senki. Ha tudom, hogy hogyan tud párbajozni, akkor is ideülök magához. Kíváncsi lennék, hogy akkor se segítene nekem, ha a Nagyúr híve lennék- ezt picit titokzatosan mondtam, de nem túlságosan. Ha akart, a nő biztosan átlátott volna rajtam. Nem voltam a "Nagyura" híve, de előtte nem is vethettem meg. Ha Bellatrix erre se reagál semmi, számomra kedvezőt, akkor hátradőlök, megiszom a vajsörömet, és egyszerűen távozok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Bellatrix   Helena & Bellatrix EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 22:12

Egy újabb Roxfortos idegesített fel, három nap alatt másodjára - az első Dumbledore volt! Ölni tudtam volna, szét tudtam volna tépni ezt a mocskos kölyköt, megkínozni, amíg az őrület határán át nem lép.
- Ne merészeld a szádra venni a Nagyúr nevét, te undorító féreg! - rivalltam rá. Pálcám a ruhám övében volt.
Gyors mozdulattal rántottam elő valamit. Fémes villanás a levegőben, tompa csattanás az asztalon. Nem a pálcámat vettem elő, hanem a tőrömet, amit a lány ruhájába szúrtam, alig fél milliméterre a húsától. Talán meg is karcolta a bőrét. Rohadtul nem érdekelt. A tőr markolatát szorítottam, olyan ideges voltam, hosszú karmú ujjaimból kiszaladt a vér.
- Na idefigyelj - hajoltam előre ültömben, s szóltam sokkal higgadtabban, mint az előbb. Hangom fenyegető volt és hideg. Akkor felemeltem a fejem és a szemébe néztem, amiben eltökéltséggel vegyült félelem csillogott. Nem adja fel... -, kotródj innen, ne kelljen többször mondanom. Azt hiszed, nem látok át az olcsó színjátékodon? - fintorogtam - Bármit is mondasz, ha olyan kevés hatalmam lenne, mint amiről az imént beszéltél, nem kerestél volna fel. Ostoba... - dőltem hátra, azonban kezem továbbra is a tőr markolatán pihent. Őrült vagyok és vad, de nem hülye vagy félkegyelmű.
Vissza az elejére Go down
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Bellatrix & Helena   Helena & Bellatrix EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 21:46

Ez nem jött be. Sürgősen új technikát kell kitalálnom, különben elszalasztom a párbajhercegnőmet. Utálta az emberiséget is, a hangjából ez jött le. Az arcát nem láttam, ugyanis a csuklyáját teljesen felhúzta. Mivel nála a szép szó semmit se fog érni, egy lapra kellett feltennem mindent. Egyszerűen nem volt jobb ötletem. Ki kellett érdemelnem, hogy átkot szórjon rám, majd kivédeni, és viszonozni kell azt. Ha rádöbben, hogy egy iskolás lányt nem tudott leteríteni egyetlenegy átokkal, talán hajlandó lesz segíteni. Ha meg nem, akkor párbajozok vele. Egy kocsmában biztosan nem fog főbenjáró átkot használni. Másnap már Azkabanban lenne miatta. Legalább megfigyelem majd párbajozás közben, így sok tapasztalatot szerzek anélkül, hogy ő akarná.
- Gondolom biztosan nem is tudna semmi újat mutatni nekem... Valószínűleg csak Voldemort miatt volt egy kis hatalma, amit most teljesen elveszített...- lassan, és élvezettel beszéltem. Nagyon reméltem, hogy minél előbb felcsattan, és megkezdi a harcot saját maga ellen. Én innen csak győztesként kerülhetek haza. Megölni nem fog, az összes többi pedig nem érdekelt. Szinte mindenre volt gyógyír, ha máshol nem is, a Szent Mungóban biztosan. Bár, azért oda nem szívesen kerülnék...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Bellatrix   Helena & Bellatrix EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 21:32

Egy lány jött felém. Rosszul voltam a gondolattól, hogy odaüljön az asztalomhoz. Amikor mégis megkérdezte, nem akartam reagálni a kérdésre, de ő mégis leült. A mocsok... felhúzott orral méregettem. Nem láttam az arcát, mert nem érdekelt. Nem húztam fel a csuklyát. Nem akartam válaszolni, végül gonoszan elvigyorodtam:
- Most, hogy leültél, fel is állhatsz és mehetsz tovább - mondtam reszelős hangon, remélve, hogy nem akar nagyon itt maradni. Ha mégis így lenne, annak csúnya vége lesz.
Kérdésére felvontam a szemöldökömet - bár ezt nem láthatta, ahogy megütközött tekintetemet sem. Belekortyoltam a Whiskey-be.
- Nem - válaszoltam határozottan. Senkit sem tanítok. Ha ostoba kölykökkel akarnék foglalkozni, tanárnak mentem volna - erre a gondolatra kirázott a hideg és elfogott a hányinger. Gyűlölöm a gyerekeket - még, ha olyan tizenhat-hét évesek is. Eléggé nyugodt voltam, annak ellenére - vagy éppen amiatt -, hogy Rodolphusszal ismét veszekedtünk.
Vissza az elejére Go down
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Bellatrix & Helena   Helena & Bellatrix EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 21:21

Már megint az Abszol úton kötöttem ki. Pár napja jártam itt utoljára, akkor mondjuk a Zsebpiszok közben volt dolgom, most azonban a Gringottsba igyekeztem. Miután kivettem egy kis pénzt, örömmel léptem be a Foltozott Üstbe. Kint cudar idő volt, kezdett beköszönteni az ősz. Odaléptem a pulthoz, és azon gondolkoztam, mit is kérjek. Végül egy vajsör mellett döntöttem. Nem szerettem volna dehopponálás közben részeges lenni. Mikor megkaptam a vajsörömet, már megint, szokás szerint nem volt hová leülnöm. Most tényleg minden asztal tele volt, sohová se fértem volna be. Ekkor eszembe jutott, hogy van egy csendes kis sarok majdnem a szobák bejáratánál. Ott biztos nem ül senki, gondoltam; és nagy meglepetésként ért, hogy mégis volt ott valaki. Én nem is akárki. A magányos kis asztalnál Bellatrix Lestrange ült, hús-vér valójában. Ugyan igyekeztem a jót képviselni, és megvetettem Voldemortot, mégis tudtam: ez a nő egy élő párbajhős, valaki, akitől sokat tanulhatok arról, hogyan is kell kapkodva szórni az átkokat mindenkire. Nem mintha nem ment volt elég jól, de szerettem volna hogy még jobban menjen. Óvatosan, vigyázva, hiszen csak Bellatrix Lestrange-ről van szó, odaléptem az asztalához, és magabiztos hangon megszólaltam:
- Leülhetek?- nem vártam választ, elültem. Ha azt akarom, hogy észrevegyen, és foglalkozzon velem, úgy is kellett viselkednem- Megtanítana mégjobban párbajozni, mint ahgyan most tudok?- kérdeztem egyből a közepébe vágva. Még arra se hagytam neki időt, hogy tiltakozzon leülésem miatt. Csak remélhettem, hogy nem mentem kapásból messzire. A biztonság kedvéért a pálcám a kezem ügyében volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Helena & Bellatrix   Helena & Bellatrix EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 21:05

Utolsó Roxfortos látogatásom után kénytelen voltam hazamenni. Nem bírtam sokáig egy helyben; két nap múlva el kellett mennem az Abszol Útra. Fő úticélom a Zsebpiszok köz-beli Borgin & Burkes volt; minden képpen be akartam szerezni pár csecsebecsét, amiket sötét varázslatokkal bűvöltek meg. Csak Mr. Borgin volt az üzletben, akitől 'valamiért' kaptam kedvezményeket... okos fiú - vigyorogtam gonoszan, kilpve az üzletből, telepakolt táskával.
Csuklyámat a fejemre húztam, úgy mentem végig a kihalt Abszol Úton, vissza a Foltozott Üstbe. Először a pulthoz mentem és kértem egy kis pohár Lángnyelv Whiskey-t, majd egy sötét, csöndes sarokba ültem le.
Nem akartam, hogy zavarjanak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Helena & Bellatrix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Bellatrix   Helena & Bellatrix Empty

Vissza az elejére Go down
 
Helena & Bellatrix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bellatrix Lestrange
» Bellatrix & Scabior
» Kalestina & Bellatrix - Halálfalók akcióban
» Bellatrix és Laura a Malfoy kúriában a Nagyúr idején
» Helena & Lana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: London :: Foltozott Üst-
Ugrás: