KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Sirius Black & Lilyanah Strongheart Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Sirius Black & Lilyanah Strongheart Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Sirius Black & Lilyanah Strongheart Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Sirius Black & Lilyanah Strongheart Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Sirius Black & Lilyanah Strongheart Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Sirius Black & Lilyanah Strongheart Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Sirius Black & Lilyanah Strongheart Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Sirius Black & Lilyanah Strongheart Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Sirius Black & Lilyanah Strongheart Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Sirius Black & Lilyanah Strongheart

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Sirius Black & Lilyanah Strongheart Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 17:39







Éppen a Három Seprű felé ballagtam és a gondolataimba merültem. Gondoltam, hogy megiszok egy vajsört, hátha az jó lesz, mivel kicsit kikészültem. Ugyanis az RBF év egy rémálom... Még mindig van egy hónap a vizsgákig, de már most háromszor annyi feladatod adnak, mint általában, és órákon is kétszer többet gyakorlunk. Beléptem az ajtón, és rögtön megállapítottam, hogy csúcsidő van, ugyanis a hely zsúfolásig tele volt, főleg ismeretlen varázslókkal, boszorkákkal, de azért akadnak roxfortos diákok is. Nagy nehezen a pulthoz furakodtam - ilyenkor jól jön a sovány alkatom, könnyebben átférek a szűk helyeken. Odaérve láttam, hogy Madam Rosmerta el van foglalva, így amíg vártam, alaposabban szemügyre vettem a vendégeket. Nem messze tőlem, az egyik asztalnál Sirius Blacket is megpillantottam. Megrendeltem a vajsört, és amikor a fizetésre került sor, olyan ügyetlenül sikerült a zsebemből kivenni az erszényem, hogy annak egész tartalma kiborult, és szétgurult a padlón. Gyorsan leguggoltam, hogy felszedjem, mielőtt más tenné.
- Remek... Ez is csak én lehetek - morogtam.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 18:02

Annak ellenére, hogy csütörtöki nap volt - azaz munkanap - a Három Seprű teli volt varázslókkal és boszorkányokkal. Éppen második korsó vajsörömet kortyolgattam, mikor megpillantottam egy csodaszép kis boszorkányt, miközben a pulthoz lép. Vajsört rendelt (mi mást rendelhetett volna hisz a roxmortsi vajsörnek nincsen párja), majd a zsebébe nyúlt, hogy kivegye pénzét, de az a fogadó padlójára borult. Lehajolt hogy felszedje, de én felálltam az asztaltól, mellé léptem, suhintottam egyet a pálcámmal és így szóltam:
-Vinagardium Leviosa! -az érmék felemelkedtek. Egyetlen mozdulattal felmarkoltam őket és a lány kezébe nyomtam.
-Majd én kifizetem -mondtam Madam Rosmertának, majd odaadtam neki a vajsör árát.
Szemeim a lányt fürkészték. Gyönyörű vörös haja volt. Szemeiből szó szerint valamilyen titokzatos erő áradt, melyet (még én sem) tudtam megmagyarázni. Végre erőt vettem magamon, majd bemutatkoztam:
-Az én nevem Sirius Black. Biztosan hallottál már rólam.



Sirius Black & Lilyanah Strongheart Tumblr_m9441f2jR81rdqhsxo1_500
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Sirius Black & Lilyanah Strongheart Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 18:16







Azonban alighogy lehajoltam, valaki lebegtető bűbájjal felemelte és összeszedte őket. Már készültem, hogy visszaköveteljem, amikor átnyújtotta az érméket. Felálltam, és észrevettem, hogy a segítőm nem más, mint Sirius Black.
- Oh, köszönöm - vettem át a sarlókat és knútokat.
Már épp készültem, hogy kiszámoljam a vajsör árát, amikor a férfi kifizette helyettem.
- Nem kellett volna - motyogtam, majd elpirultam.
Szemügyre vettem a férfit, és megállapítottam, hogy sokkal jobb színben van, mint az újságokban, illetve a körözési plakátokon.
- Igen, szerepelt párszor az újságokban, illetve Harry is mesélt magáról - mosolyogtam. Kissé meglepett a varázsló közvetlensége, na meg a gesztusa. - Én Lilyanah Strongheart vagyok - kaptam észbe, miközben kezembe vettem az italom.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 18:34

- Szóval akkor ismered Harryt? -kérdeztem tőle. - Aki Harry barátja, az az én barátom is. Gyere, üljünk le! -mondtam, majd rámosolyogtam. Így hát odafurakodtunk az asztalhoz a nagy tömegben. Megfogtam a korsóm, majd kortyoltam belőle párat. Lilyanah is így tett. Látszott rajta, hogy egy csöppet zavarban van. Valószínűleg nem tudta hova tenni, hogy kifizettem helyette az italt. De ez igazán semmiség volt, csak egy egyszerű jótett. Néha nem árt, ha az ember jól cselekszik, sőt!
- Tehát Lilyanah Strongheart. Nos, nagyon örülök, hogy találkoztunk. Sosem volt szerencsém még ilyen szép lányhoz. -mondtam, és belegondoltam, hogy valóban nem találkoztam még ilyen gyönyörű teremtéssel.


Sirius Black & Lilyanah Strongheart Tumblr_mkmvv3APfF1sn8jwpo1_500


Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Sirius Black & Lilyanah Strongheart Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 18:46







- Igen, ismerem - mosolyogtam. - Griffendéles vagyok, és egy évfolyammal alatta járok. Hogy barátom-e azt nem tudom, de jóban vagyunk...
Követtem az egyik asztalig, majd helyet foglaltam. Hogy ne üljek tétlen, belekortyoltam a vajsörömbe. Nagyon jól esett. Leeresztettem, és a varázslóra figyeltem.
- Én is - mosolyogtam. Az igazat megvallva tényleg örültem, ugyanis ki tudja, mikor sikerül felszednem a pénzt, illetve ki nyúl le belőle, ha nem segít. - Öö..hát..köszönöm. - Éreztem, hogy fülig elpirultam.
Zavaromban megint belekortyoltam a vajsörömbe. Mivel nem tudtam mit kezdeni magammal, megszólaltam.
- És... mit csinál itt, Roxmortsban, a hét közepén? - kérdeztem, és reménykedtem, hogy nem voltam túl indiszkrét.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 19:01

- Az igazat megvallva csak kikapcsolódok egy kicsit. Jól esik néha magam mögött hagyni a nyüzsgő, pezsgő londoni életet. pár napig még itt leszek Roxmortsban. Hogy pontosan meddig, azt nem tudom -mondtam. Vajon mit szólna ha elhívnám egy étterembe? Vagy akárhova? Persze a Roxfort házirendét meg nem sértve - futott át az agyamon. Nem tartana túl öregnek? Vagy nem gondolná, hogy kikezdek vele?
- Mesélj magadról, Lily! Már ha szólíthatlak így...Hány éves vagy? És hova valósi?


Sirius Black & Lilyanah Strongheart Tumblr_lr8j4rwJnt1qcws3po1_500
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Sirius Black & Lilyanah Strongheart Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 19:28







Pontosan értettem, hogy mire gondol. Én ezért szoktam a Rengetegbe járni. Ott olyan csöndes, és teljesen egyedül vagyok. Csak az állatokat hallani. Olyan nyugodt... Mondjuk egyszer majdnem lebuktam, mert nem számítottam Hagridra, de szerencsére tudok fára mászni. Sokszor, szinte naponta megszegem a szabályokat, de eddig nem igazán buktam le. Összesen háromszor. Valahogy mindig azon múlott, hogy egész fürge vagyok, így mindig eljutottam a következő rejtekhelyig, a tanárok pedig elmentek mellettem.
A következő kérdéssel visszarángatott a merengésemből. Remek! Kevés dolog van, amit nem szeretek, de ezt igen. "Mesélj magadról!" Jó, ha érdeklem az embereket, kérdezzenek, és én szívesen válaszolok, de ez, hogy csak így beszéljek magamról, nem megy... Nem tudom, hogy mit mondjak, hogy mire kíváncsiak, hogy mi érdekli őket, hogy esetleg nem untatom-e nagyon... De mindegy, akkor próbáljuk meg.
- Nyugodtan szólíthat így, sokkal jobban szeretem, mint a Lilyanah-t. - mosolyogtam. - Godric's Hollowban születtem és élek. Áprilisban lettem 16 éves. Félvér vagyok, apukám a varázsló, anyukám pedig mugli volt. Nagyon szeretem a kviddicset, nézni is, de főleg játszani, mivel imádok repülni. Öh... - Na jó, mégsem megy, gondoltam. - Mire kíváncsi?

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 20:25

Tehát mire vagyok kíváncsi? A kérdés kicsit úgy hangzott, mintha olvasna a gondolataimban. Szerintem pontosan tudja, hogy őrá vagyok kíváncsi. Lilyanah Strongheartre. Erre a boszorkányra, aki itt ül velem szemben.
Végül nem is tudtam, hogy mit feleljek a kérdésére, de nagy nehezen csak kinyögtem:
-Rád, rád vagyok kíváncsi. Szeretnélek...egy kicsit...jobban megismerni. - mondtam, majd rámosolyogtam. Reméltem, hogy nem tart túl erőszakosnak. Az utolsókat kortyolgattam a vajsörömből. Lily még nem válaszolt, ki tudja miért. Lehet, hogy még az általam kimondott szavakon töprengett.
- Nos, Lily? - kérdeztem, hátha végre mond valamit.


Sirius Black & Lilyanah Strongheart Tumblr_lq53d9d2Iy1qfeuiuo1_500
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Sirius Black & Lilyanah Strongheart Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 20:44







Szóval lemondhatok arról, hogy kérdezni fog... Akkor találjunk ki valamit. Tehát rám kíváncsi. Ez kissé érdekesen hangzott. Hogyhogy rám? Lehet, hogy nem arra, amilyen vagyok, hanem arra, aki vagyok. De... Ezt hogy fogalmazhatnám meg? Valahogy csak megkéne... Ajj, az Isten szerelmére, miért nem tud kérdezni?! Esetleg az érdekli, hogy mi van legbelül. De tényleg, mi van legbelül? Legbelül én vagyok. A tulajdonságaimmal - jókkal és rosszakkal egyaránt -, a hibáimmal, a gondolataimmal, a véleményeimmel.
- Én én vagyok. Ennél többet nem tudok mondani, sajnálom - Döntöttem végül egy elég reális mondat mellett. Lesütött szemmel felálltam és a távozásra készültem.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 21:18

Lily felállt. Gondoltam, hogy távozni készül. Biztos elijesztettem. Én nem akartam, hogy félreértsen, de úgy tűnik sikerült neki.
- Hát akkor Lily, örülök, hogy megismertelek. -mondtam neki, majd kezet fogtunk. Ezután kortyoltam egyet vajsörömből, hogy mégis csináljak valamit ebben az elég kínos helyzetben, bár már a korsómban csak pár csepp volt kedvenc italomból. Lily tehát intett egyet, sarkon fordult, átgaloppozott a nagy tömegen, majd kilépett a Három Seprű ajtaján.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Lilyanah Strongheart   Sirius Black & Lilyanah Strongheart Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sirius Black & Lilyanah Strongheart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sirius Black & Helena Goldlion
» Serena Wright & Sirius Black
» Lilyanah Strongheart & Michael Corner
» Margaret Waldorf & Sirius Black
» Helena Goldlion & Sirius Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: