KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
William Roy Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
William Roy Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
William Roy Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
William Roy Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
William Roy Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
William Roy Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
William Roy Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
William Roy Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
William Roy Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 William Roy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : William Roy Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
William Roy Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : William Roy Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

William Roy Empty
TémanyitásTárgy: Re: William Roy   William Roy EmptySzomb. 28 Feb. 2015, 16:16




Elfogadva!  

Kedves William, üdvözlünk a Griffendél házban. Szó mi szó, eddig volt az életed sem könnyű, sem pedig egyszerű, de ez itt egy más világ, ami még megtalálhatod a helyed és bízzunk benne, hogy így is lesz. Ami az avi alanyod illeti érdekes választás, mármint diákok szempontjából, de ebbe már nem fogok belekötni, ha Őt szeretnéd. Én is bírom, de csakis hosszú szőke hajjal, na de abbahagyom, ez nem az a világ. Very Happy Mindenesetre a lapod elfogadom és jó szórakozást kívánok az oldalon. Smile  
Vissza az elejére Go down
William Roy
Griffendél/7. évfolyam
William Roy


* : William Roy Tumblr_m6uj3g09gC1rnj2oz
Hozzászólások : 6
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Hugrabug 7/5 lány
Avataralany : Orlando Bloom
Karakterzene : The Lord of the rings
¥ : William Roy Tumblr_llud8jOIg91qdth1ho1_400

William Roy Empty
TémanyitásTárgy: William Roy   William Roy EmptyCsüt. 19 Feb. 2015, 20:02




William Roy

Lock me in your heart and trow away the keys!




↯Név: William Roy

↯Kor:17

↯Ház: Griffendél

↯Vér: Félvér

↯Pálca: 1/2 tiszafa sárkány szívizomhúr

↯Foglalkozás: Tanuló és szeret quiddicsezni

↯Edevis tükre: Önmagát látná. Valaha képes lenne önbizalomra törekednie vagy sem? Nagyon fontos, hogy a jövőről se feledkezzünk meg, talán épp itt lenne az ideje, egy kis változásnak.

↯Mumus: Félelem szó nem szerepel a szótárában. Vagy, talán csak a szemében? Tulajdonképpen előbb utóbb úgy is kiderülne.

↯Amortentia:Rózsafa illata..és minden egyéb illatot szívesen érezne.


↯Veritaserum:Úgy őszintén mi köze máshoz, hogy mi a titka? ha, lenne is nem kötné senki orrára. Kitudja...egyszer őszintének is kell lenni valakihez, és ahhoz meg nem kell bájital.  



This is me

    Kimondottan jóvágású fiatal ember vagyok. Hajam természetesen sötétbarna a szemem pedig szintén barna. 180 cm magas vagyok és jó testalkatú. Izmos hasamon meglehetősen, akad 1-2 kocka de azért még alakítok rajta. Mondhatom magamról, azt hogy erős vagyok? Igen, nos mert úgy is nézek ki mint aki erős. Hajam nem ilyen rövid szokott lenni, mert általában lófarokban kell fogni a hajam ha hosszú, de szerintem ez a rövid is nagyon menő. Az öltözékem pedig, normális mint egyes fiúké. Ha jó idő van akkor csak egy ilyen laza fehér atlétában vagyok farmerban és egy farmer felsőben, ami szintén az én stílusom. Ha olyan órán vagyok, akkor nem veszek fel ékszereket pl. gyűrű, nyaklánc vagy esetleg óra. Van, egy családi nyakláncom amit, soha nem veszek le és az rajtam lehet, de a többi nem. A gyűrűket is csak akkor veszem fel, ha már nincs órám vagy nem olyan órám, lesz az adott tanárral. Egyébként egy laza csávónak, mondható fiatal vagyok mint minden más tinédzser. Ilyen korban érthető.
    4 dolog amit szeretek:
    -Csajok(ezen kívül a rajongás)
    -Divat
    -Bagó
    Igaz, hogy nem megszokott a bagó de, ez valahol megnyugtatja a rövid szálakat és ez nálam nagyon jót tesz. Persze, itt vannak olyan diákok akik bagóznak én pedig már otthon szoktam rá olyan 13 éves lehettem. Eléggé korai, hogy elkezdtem bagózni de hát..egyszer mindent ki kell próbálni és különben is élvezni kell az életet mert, csak egyszer lehe szabad az ember. Utána csöppen bele, majd a NAGY betűs életbe. Még néhány mondani valóm lenne. Önálló vagyok ilyen téren és mindig tudok, magamnak spórolni egy kis pénzt.


Mirror of memories

    Az én történetem és életem kicsit máshogy alakult mint minden más korombeli gyereké. Talán azért is lesz egy kicsit furcsa, mert ha elmondom akkor való igaz hogy nem tudsz majd nekem hinni ennek kapcsán, bár én sem hittem ezt. Tudni való, hogy miért kerültem a Griffenélbe?Elmondom ha kíváncsi vagy az életemre, de nem hinném bármi közöd is lenne hozzám, de talán próbáljuk meg.
    1970-ben láttam meg a napvilágot Londonban. Borzasztóan fájdalmakkal teli gyerekkorom volt, mert a szüleim alig ha törődtek is velem valamit. 2 évesen pedig sajnálatos módon meghaltak és  nevelőszülőkhöz adtak. Cseppet sem örültem, ennek hiszen mindig a szüleim után kérdezősködtek de, ők nem feleltek és semmiről sem tudtam mindössze 11 éves koromig. Amikor, az a hír járja az embert hogy ő más mint a többi, azt elképzelni se tudom. Valahogy összekapkodtam magam és előkotorásztam a szüleim fényképét. Ekkor észre veszek, egy naplót amin az édesapám neve van rajta.
    Jack Roy- Igen! Így hívták az édesapám! Az  a nagy szerencsém, hogy a neve rajta volt. Amúgy is tudtam, hogy hívják a szüleim de...alig láttam. A legszörnyűbb viszont az volt, hogy részegen jöttek haza mindenhol kék foltok, alig kaptam enni és még az utcára se engedtek, hogy más gyerekekkel barátkozzak. Mindenki elfordúlt tőlünk, de legfőképpen tőlem. Édesanyám szeretett tulajdonképpen ő nevelt fel engem, amikor megláttam hogy apám veri, nem tudtam mit csinálni. Ennek ellenére anyukám beadott nevelő szülőkhőz és ott kellett velük élnem. Amit nagy nehezen hiszek, hogy anyukám boszorkány volt. Persze nem ez az alak az édesapám, mert a nagyúr megölte. Csak hát jött ez a fazon, akit nagyon nem kedveltem. Mikor 11 éves lettem megkaptam az első Roxforti levelem.
    Kedves William Roy! Felvételt nyert a Roxfort Boszorkány Varázsló iskolába- Nagyon örültem, amikor megkaptam. Végre kijutok erről a borzalmas helyről. Azért a nevelőszülők mindig az én szüleim lesznek és az anyukámat nagyon fogom szeretni bármi történyék. Ezek után a Griffendélbe kerültem és boldog voltam. Mondjuk hiányozni fognak a nevelő szüleim na és persze a lányuk akivel nagyon jól kijöttem és a lehető legjobb barátok lettünk, ráadásul a titkomat megőrizte. Amikor a Griffendél asztalnál ültem ekkor eszembe jutottak a szüleim. De...nem nagyon érdekel, mert próbálok koncentrálni. Megpróbálom megtalálni a helyemet és barátokat szerezni. Tényleg nagyon örülök, hogy elmentem és legalább, már itt lesznek barátaim legalább reménykedek benne. A remény mindig van, nekem adott egy második esélyt, hogy jobban kitudjak bontakozni kapcsolatokat teremteni mással. Talán más a környezet de, majd megszokom mert otthon is mindig barátkozni szerettem volna, de nem...bent kellett lennem és most örülök a szabadságnak. Végre...most, hogy nem vagyok visszahúzódó próbálok barátkozni. Most már tényleg önálló lehetek, egész életembe erre vágytam megismerni a nagy világot. Remélem legalább is bízom benne, hogy az utam jóra fog terelni és megtalálom itt a helyem. Nekem már most tetszik a varázs világ sőt imádom. Jó lányok, társaság és még remek igazgató akit egész eddigi életembe csodálni fogok. Reménykedek, hogy anyukám fentről figyelni fog és vigyázni fog rám, amíg élek.



    KÓD: -
    KIRENDELT PÁR: Hugrabug7/5 lány
    PLAY BY: Orlando Bloom


    Vissza az elejére Go down
     
    William Roy
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Urak :: Félvérek-
    Ugrás: