KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Victoria és Allison Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Victoria és Allison Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Victoria és Allison Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Victoria és Allison Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Victoria és Allison Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Victoria és Allison Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Victoria és Allison Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Victoria és Allison Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Victoria és Allison Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Victoria és Allison

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Victoria és Allison 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Victoria és Allison 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Victoria és Allison 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptyKedd 28 Júl. 2015, 00:41



Vicky & Allison






Ahogy meghallottam, hogy a Griffendélbe járt elmosolyodtam. Bár nem rémlik, hogy ismerném. Jobban belegondolva, ha kirendelt párja van, akkor harminc alatt van. Ha közelebb hozzá, akkor biztosan találkoztunk már. Azonban nem rémlik az arca, pedig jó a memóriám az ilyenekhez.
Nagyon jó ötlet volt, hogy ruccanjunk ki. Persze csak akkor, ha jobb idő lesz. Túlságosan hűvös van most hozzá. Befagy a hátsóm! Meg hát egyre elviselhetetlenebbek ezek a rosszullétek. Nem szeretek így járkálni. Legszívesebben most is otthon ülnék a fürdőben és várnám, mikor kell megint hánynom.
- Igen meg! Remélem, hamarosan eljön az a pillanat! – mosolyodtam el.
Végre sorra kerültünk. Allison kikérte a gyógyszereit. Majd én következtem. Kértem gyógyszert a hányinger ellen és egy tesztet, amit gyorsan a táskám mélyére rejtettem. Nem mintha nem bíznék meg Rosale-ban, csak jobb még biztosabbnak lenni.
- Benne vagyok! De csak szigorúan alkoholmentes valamit! – mosolyodta el újra – Csak előbb beveszem a gyógyszert. Különben csúnya vége lesz a dolognak! – nevettem el magam

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptyCsüt. 21 Május 2015, 20:11

Victoria és Allison
Rövidke idézet!
Mikor, megtudom azt, hogy ő is úgyan abba a házba járt mint én, még boldogabb leszek.
– Én is Griffendéles voltam. – Mosolyodom Victoriára, és közben kicsit elgondolkodom azon, hogy talán meg kérdem tőle, hogy mennyi idős, de ezt inkább még sem teszem meg, mert ha jól tudom, van egy íratlan szabály, vagy valami hasonló, hogy nem illik egy hölgyet a koráról kérdezni, ha jól tudom. Bár, annyiból, még is csak jobb lenne, mert akkor tudnám, hogy elsős koromban találkoztam-e vele a suliban, vagy nem. Jobban végig gondolva, szerintem tuti, hogy nem találkoztam vele. Ami pedig, a ki ruccanást illeti, Nagyon tetszik az ötlet, és bele is megyek a dologba. Victoriával, meg beszélem, hogy majd valamikor tavasszal legyen. Már, alig várom, hogy Victoriával shopingoljak, de nem tudom, hogy kitudom-e várni. Vészesen közeledik az a perc, mikor is én következem. De, még hallom, hogy mond valamit, amire minden képen szeretnék reagálni.
– Akkor ezt meg is beszéltük. – Mosolyodom el, de ez most nem csak a miatt van, hogy tetszik az ötlete, de azért is, amit az előbb mondott. Nagy sokárra sorra kerülök, és ki kérem az orvosságokat, amik a jót akarómnak kellenek, de még megvárom Victoriát, hisz ha jól tudom jót akarómnak, még van mára orvossága. Ha ő is meg vette, ami kell, utána rá kérdezek.
– Sietsz, vagy még belefér az idődbe egy ital? Természetesen, nem alkoholra gondolok a te esetedben. – Mondom neki, utalva az állapotára.
Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Victoria és Allison 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Victoria és Allison 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Victoria és Allison 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptyPént. 27 Márc. 2015, 22:24



Vicky & Allison






Megköszöntem a jókívánságait. Nem így terveztem, de ha már megtörtént nem tudok ellene mit tenni. Viszont, ha jobban belegondolok igaz szerelemből fog születni ez a baba. Hiszen mindennél jobban imádom az apját. Ettől pedig senki sem foszthat meg!
Kérdéseire válaszoltam. Elmondtam neki, hogy a Roxfortba jártam. Ha jobban belegondolok nem is olyan furcsa ez a nő. Inkább aranyos, ahogy próbálja feldobni a hangulatot. Elmosolyodtam, mikor újra kérdezett tőlem.
- Griffendéles voltam! – válaszoltam büszkén, majd nekiszegeztem én is a következő kérdésemet – És Te? – pillantottam érdeklődve rá.
Közben a sor is haladt. Végre nem a végén állunk. Jó hír! Legalább már nem kell olyan sokat várni és megkaphatom a hőn áhított gyógyszert, amitől nem lesz hányingerem. Megint kérdeztem tőle, s felvetettem annak ötletét, hogy valamikor összefuthatnánk egy roxmortsi vásárlókörútra.
- Örülök, hogy tetszik az ötletem! Természetesen! Akkor már nem fog ennyire fázni a hátsóm sem! – mosolyodtam el. Tény, ami tény hideg van jelen pillanatban egy ilyen dologhoz.
Látom, hogy teljesen izgatottá vált tőle. Újra elmosolyodtam. Amúgy is rám fog férni egy kis kikapcsolódás az elmúlt évek történései után. Azt hiszem túl sok mindent sikerült a hátamon elcipelnem idáig, de most végre ledobhatom a terheimet.

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptyPént. 06 Márc. 2015, 13:02

Victoria és Allison
Rövidke idézet!
Hallom, hogy meg köszöni azt, amit mondtam neki, mire én csak kedvesen rá mosolygok. Nem tudom én nem értek a dolgokhoz, bár ha jól nézem, szerintem ő már biztos készen áll az anyaságra. Jó neki, de nem irigylem tőle a dolgot. A kérdéseimre, is kapok tőle választ, és én közben minden szaván csüngök. Megtudom, hogy ő is a Roxfortba járt, mint ahogyan én is.
– Ott melyik házba jártál? – Teszem fel neki a követ kező kérdésemet. Jó magam, Griffendéles voltam, de csak akkor mondom meg neki, ha kérdezi. Egyébként, lehet akkor is meg mondanám, ha nem kérdezi meg. Ez, már tényleg csak tőlem függ. Látom, hogy ismét halad a sor, de már középen vagyunk, és nem a végén. Bár, az igazat meg vallva, ez engem egy kicsit sem érdekel. Victoria kérdez valamit, és az ötlete, nagyon tetszik nekem.
– Persze, hogy ne jó ötlet. Valamikor tavasszal jó? – Kérdek vissza egy boldog mosollyal az arcomon. – Úgy is, már rég jártam ott, jó lesz megint elmenni oda. – Az ötlettől, úgy be vagyok sózva, mint mikor először mentem diákként oda, negyedikes koromban. Bár, igaz az a rég, csak pár hónapja volt, de most ilyen részleten nem fogok kiakadni.

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Victoria és Allison 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Victoria és Allison 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Victoria és Allison 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptyHétf. 23 Feb. 2015, 00:27



Vicky & Allison






Válaszolt a feltett kérdésemre, majd ő is kérdezett. Hogy miért is vagyok itt? Hát kedvesem segítségével sikerült ezt a hányásos panaszt elérni. Mit ne mondjak ügyes volt! Bár azt hiszem, a szexuális dolgaink nem tartoznak senkire. Viszont ha már belekezdtem nem menekülök a dologból.
- Köszönöm! - bólintottam. Beletrafált a dologba.
Terhes vagyok ez tény! Rosale tévedhetetlen. Jobb, mint egy gyógyító vagy a mugli világból ismert orvos. Újabb kérdéseket tettem fel, amire válaszolt is. Végighallgatom a válaszát és folyamatosan bólogattam. Oké kezd kissé unalmassá válni a beszélgetésünk. Valahogy fel kéne dobni.
Rajta volt a sor a kérdezésben. Meg is tette. Honnan származom? Hm…Volna mit mesélnem. De nem is keveset. Ám mégsem mesélhetem el az uncsi életemet. Vagyis nem is lenne olyan unalmas, ha magamnak mesélném. De nem tudom, hogy ő mennyire kíváncsi ezekre a dolgokra.
- Szóval Mexikóból érkeztem ide. Vagyis, mikor a Roxfortba jártam akkor onnan jöttem. 4 évet éltem Spanyolországban, majd végül bizonyos okok miatt átköltöztem Londonba. Anyám aranyvérű varázslócsaládból származik, de nem tudok róla, hogy bármilyen közünk is lenne az itten aranyvérű máguscsaládok közé! – mosolyodtam el, miközben válaszoltam – Mondd, csak nem lenne kedved valamikor egy Roxmortsi körtúrára? Körbenéznénk egy kicsit.
Közben a sor is halad. Remek! Épp ideje már. Kezdem kicsit rosszul érezni magam, mindemellett valamikor haza is kéne érnem, hogy kedvesemet valami finom vacsorával meg tudjam lepni. Azt hiszem kezdek közben paranoiás lenni.

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptyPént. 09 Jan. 2015, 23:03

Victoria és Allison
Rövidke idézet!
Miután, válaszól9ok a kérdésére, én is fel teszek neki egyet, amire meg is kapom a választ. Hányingerről, és hányásról beszél, bár nem értem a dolgot. Na, jó végül is ezt magamnak köszönhetem, de mindegy.
– Akkor, hát gratulálok. Vagy, jó bulást. – Mondom neki, hisz nem tudhatom, hogy mitől van neki hányingere, mert hát ez esetben, lehet szó terhességről, vagy pedig olyan vírust kapott el, ami hányingert okoz. Ha, netalántán, terhes akkor, elismerésem számára, hogy bevállal egy szülést. Én, talán még az ötlettől is paráznék, hogy szüljek, de ezt csak most érzem így, talán majd valamikor késöbb majd én is máshogy fogok állni ehez a témához, de most tuti paráznék a dologtól. Ismét kapok kérdéseket, de nem mondanám azt, hogy nem kell egy picit gondolkodnom azon, hogy mit is mondjak.
– A célból lakom nálla, hogy legyen tető a fejem felett, és hát többnyire fejvadász lévén, sötét boszikat, és varázslókat keresek, hogy elkaphassam őket. Hogy, honnan származom? Számomra, annyi vált nyilvánvalóvá, hogy Black vagyok. Azt, viszont nem tudom, hogy az apám, vagy pedig az anyám révén vagyok-e Black, mert kicsi koromban vesztettem el őket. Amióta az eszemet tudom, mindig is a nevelőim voltak a családom. Főleg, a nevelőanyám, mert a nevelőapám, inkább leszerepel, főleg azok után, hogy lefeküdt egy másik nővel. A válás után, megszűnt vele a kapcsolatunk, de nem is bánom. Azóta, sok idő telt el, és már nem is biztos, hogy ennyi idő után felismernénk egymást. A nevelőanyám, pedig halott. – Mondom neki, ha már rá kérdezett. Ezt, mondjuk én is megkérdezhetném, ha már úgy is ismerkedünk.
– Veled, mi a helyzet? Már, mint, úgy értem, hogy te honnan származol. – Nézek, Victoriára közben csak most veszem észre, ahogy egy gyors pillantást teszek magam mögé, hogy közben a sor is halad.

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Victoria és Allison 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Victoria és Allison 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Victoria és Allison 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptyCsüt. 01 Jan. 2015, 16:22



Vicky & Allison






Egy darabig Rita Vitrol került színre. Nem a kedvenc témám, de ha már felhozta legyen! Utálom az egész nőt, ahogy van. Semmi tehetsége. Sőt! Egy kibírhatatlan és levakarhatatlan nőszemély. Jól fel is bosszantottam magam miatt, amit legkevésbé sem kéne. Egy ilyen nő nem érdemli meg!
Gyorsan témát váltottam, s máris feltettem neki egy kérdést. Gyorsan válaszolt is rá. Szóval fejvadászként dolgozik? Rossz boszorkányokat és varázslókat kap el? Hm...akkor inkább erről a részről ne is beszéljünk! Türelmesen végighallgatom. Lényegében érdekes szakmát választott.
- Amolyan kalandorféle lennék. Egy kis kikapcsolódás céljából érkeztem ide vissza aztán belém botlott a szerelem, mint ahogy azt az előbb mondtam és szóval kellene pár gyógyszer legfőképpen hányinger és hányás ellen - tettem célzást az állapotomra.
Reméltem, hogy rájön ebből, hogy annyira megtalált a szerelem, hogy voltaképpen már sikerült is teherbe esnem. Bár nem tudom, hogy ő hogyan veszi ezt a dolgot.
- És mi célból tartózkodsz az ismerősödnél? Talán keresel valakit? Honnan származol? Mesélj magadról! - zúdítottam rá mindent egyszerre.
Lehet kicsit sok is lett minden egyszerre. De ha már az ismerkedés címszó alatt vagyunk legyen meg a rendes ismerkedés.

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptyHétf. 29 Dec. 2014, 18:40

Victoria és Allison
Rövidke idézet!
~ Ez a nő az én hősöm. – Gondolok valami ilyesmire, mikor hallom őt-Ritát bírálni. A mögöttem ki alakuló zúgolódásra, nem is figyelek oda, csak Victoriával foglalkozom. Több dolgot már nem akarok róla beszélni, valamint látni csevegő partneremen, hogy egyáltalán nem akar arról a nőről beszélni, így gyorsan témát is vált és egy kérdést kapok tőle.
– Be kell szereznem pár dolgot itt a patikában egy barátomnak, és azért vagyok itt. Jelenleg, nála lakok, de ő nem itt lakik, hanem Londonban. Nem vagyok patikus, és nem is tanulok patikusnak, fejvadász vagyok, ebből élek. – Mondom neki. – Én, csak is és kizárólag sötét varázslókat, és boszorkányokat kapok el, a többieknek nem ártanék. – Mondom neki, bár nem értem miért, hisz szerintem ez aztán teljesen mindegy. Úgy sem változtat semmin. Victoriára nézek, és ha már rá kérdezett tőlem, úgyan ezt én is meg tehetem.
– Na, és te miért vagy itt? – Kérdem tőle. Nem mondom, jó őt hallgatni, Gyönyörű hangja van. De, nem szabad, hogy ilyen gondolatok térítsék el a figyelmemet, hogy tudjak válaszolni a következő kérdésére, már ha van még kérdése.

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Victoria és Allison 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Victoria és Allison 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Victoria és Allison 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptyVas. 21 Dec. 2014, 15:14



Vicky & Allison






Miután bemutatkoztunk egymásnak végignézett rajtam. Talán leettem magam vagy mi a fene? Megnéztem magamat én is. Nem láttam semmi nyomát, hogy bármi is különleges lenne rajtam. Megvontam a vállamat.
Irigyel? Ha tudná, hogy mi is történt valójában...hogyan is kezdődött ez az egész...lehet nem irigyelne annyira.
- Szerintem nem kellene annyira erőltetni a dolgokat! - válaszoltam - Én is a legváratlanabb helyzetben találtam meg. Akkor mikor nem számítottam rá. Hidd el nem a kiválasztottad meglesz!
Elméláztam. Valóban szerencsés vagyok, amiért rátaláltam az igazira. Bár nem indult valami fényesen! Most pedig csak rá tudok gondolni. Az az édes mosoly! Merlinre! Elmosolyodtam, s gondolatmenetemből a velem szemben álló nő hangja zökkentett ki.
Valami Ritaról kezdett el nekem magyarázni. Kellet egy kis idő mire lesett, hogy kiről is van szó. Az a nő egy komplett idióta! Említésre sem lenne méltó, de ha a prófétának rá van szüksége akkor vele egy szinten van a szerkesztő is.
- Megvan a vélemény arról a nőről! Nincs semmi érzéke sem az újságíráshoz, sem pedig egy könyvhöz! Egy ostoba liba! - szóltam felhúzva szemöldökömet.
Ami azt illeti már egy jó ideje nem olvasom a Reggeli prófétát. Nincs hangulatom a hülyeségeikhez!
- Egyébként mi járatban errefelé? Itt laksz? Netalán dolgozol vagy tanulsz? - érdeklődtem másfelé terelve a témát.
Abban bízom, hogy egy kicsit oldottabb lesz a hangulat közöttünk. Mert kezd ellaposodni a beszélgetés főleg, ha egy ilyen senkiről beszélgetünk, mint Rita Vitrol. Abszolút nem érdemli meg, hogy egy szó is essen róla.

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptySzer. 17 Dec. 2014, 17:43

Victoria és Allison
Rövidke idézet!
A bemutatkozást követően, még kezet is rázunk egymással, majd hírtelen csend lesz kettőnk közt. Végig mérem őt, és közben nem gondolok semmire, révén mégis mire kéne gondolnom, azon kívül, hogy észbontó teste van, és igazán szerencsés a párja, hogy egy ilyen vonzó külsejü nőt talált magának. Bár, nekem sincs okom arra, hogy panaszkodjak, révén én is vékony volnék. Nagy nehezen ismét megszólalok, és egyből a rendeletről kérdem, és úgy hallom ő hülyeségnek tartja az egészet, meg hogy ő már megtalálta az igazit.
– Úgy irigyellek. – Mondom, neki és ezt, úgy is gondolom. – Nekem, még megis kell keresnem, mert az úgy már egyszerű lett volna, hogy még a címét is meg kapjam, hogy esetleg el mehessek hozzá. – Mondom neki tovább, de már itt abba is hagyom a panaszkodást, és valami más témán is gondolkodom. Vad idegen révén, még sem kérdezhetek rá arra, hogy hogyan is találkoztak, hisz ez is egy amolyan barátnői dolog. Bár, meg is kérdezhetném it valameik nyanyától, hogy ismerik e azt a családot, de inkább nem merem, mert félek azoktól a ’na mivan, mit akarsz te hülye k…a, féle nézzésektől. Vagy, az is lehet, hogy ezt csak én kébzelem be magamnak.
– Azt, hallottad, hogy Rita kiakar adni egy könyvet? Én is a prófétában láttam, de csak a főcímet, mert igazán nem érdekel engem, hogy mit is írnak benne. Jó dolog, ha még valaki olvassa azt, de engem tényleg nem érdekel. – Rosszat nem akarok mondani, révén a kereszt nevén kívül, mást nem tudok róla, így még azt sem tudhatom, hogy miként viszonyúlna akkor, ha itt előtte le szenylapoznám azt az újságot. Bár az itt lévő öregek is hallanák, ami egy csomo ellenszenvesen néző idős szempárat jelentene, de tény leg egy szenylapnak tartom azt a újságot.
Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Victoria és Allison 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Victoria és Allison 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Victoria és Allison 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptySzer. 17 Dec. 2014, 11:50



Vicky & Allison






Muszáj vagyok betérni a patikába összeszedni néhány dolgot. Mikor beléptem körbepillantottam, s kiszúrta a szemem az amit kerestem. Egy fiatal nő, aki előttem állt szólított meg. Kérdésére válaszoltam, majd bemutatkoztam. Ő is ezt tette.
- Nagyon örülök Allison! - ráztam meg a kezét.
Nem nagyon tudtam szóba elegyedni vele. Nem tudtam milyen témáról beszélni vele, s valahogy semmi nem jutott eszembe. Láttam, ahogy végig mér. Merlinre! Mit gondolhat rólam! Ilyenkor jól jönne, ha tudnék gondolatot olvasni, akárcsak az én drágám. Nem az hogy állandóan csak ilyen esetekben.
Észrevehető volt, hogy nagyon gondolkodik valami témán, hogy szóba tudjon elegyedni velem. Végül megeredt a nyelve, s máris a politikai téma kellős közepébe csöppentem. Pontosabban a rendeletről kezdett el magyarázni. Szó mi szó hülyeség az egész úgy ahogy van!
Gondolom, hogy a 30 éven aluli kategóriába eshetett bele, hiszen kirendelt párja van. Ebben a tekintetben én szerencsésnek mondhatom magam, mint minden másban is.
- A rendeletről? Egy baromság! Nem is értem minek hozták be egyáltalán! - válaszoltam kérdésére.
Nem tudna bepasizni? Akarni kell vagyis még azt sem kötelező, hiszen engem is utolért annak ellenére, hogy nem volt tervbe véve.
- Én szerencsésnek mondhatom magam. Elmúltam 30 így saját magam dönthetek. Hála Merlinnek! De egyébként sem mondhatják meg, hogy kivel és mikor kötöm össze az életem! - szóltam, s azonnal folytattam is - Ami azt illeti legnagyobb meglepetésemre meg is találtam az igazit! Szerintem nálad sem lesz gond a kirendelt pároddal csak meg kell ismernetek egymást! - mosolyodtam el.
Úgy látszik mégis jó beszélgetésnek nézünk elébe. Van beszélőkéje az már biztos, nem csalódtam benne.

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptyKedd 16 Dec. 2014, 15:46

Victoria és Allison
Rövidke idézet!
Örülök, hogy nem egyedül vagyok itt fiatal. Amint, belép nézelődni, kezd, gondolom, keres valamit. Megszólítom, és kérdésemre, választ is kapok, majd bemutatkozik.
– Nagyon örvendek Victoria. Az én nevem, Allison. – Viszonzom neki a bemutatkozást, és elfogadom a felém nyújtott kezét. Nem tűnik nekem, annak a beszédes fajtának, bár lehet, ha dumálni kezdenék, talán türelmesen végig hallgatna. De, csak talán. Tekintetemmel végig mérem őt, és gondolatomban megjegyzem magamnak, hogy jól nézki. Tudatomban, olyan témát keresek, amin tudunk is beszélni, és most nem az időjárásra gondolok. Hiába, annak könnyű dolga van, akinek van barátnője, mert annak mindig van miről beszélnie. Nem úgy, mint nekem. Én, nem tudom, hogy mit is mondjak neki, mert nem tudom, hogy miről szeret beszélgetni. Majd, egy nagy levegőt veszek, és bár igaz nem vagyok a politika híve, de azért meg kérdem tőle.
– Neked, mi a véleményed a rendeletről? – Kérdem, mert jobb ötletem most nincs, hogy mi másról kérdezhetném most őt. A divathoz pedig nem is konyítok egy kicsit sem. Más olyan témával pedig, nem is traktálnám őt. Be kell látnom, hogy ez a beszélgetés nehezen fog be indulni, de majd meglátjuk.
– Bár, én eléggé röhejesnek tartom, hogy azt hiszik, nem tudok be pasizni, és ez már fel jogosítja őket arra, hogy ők döntsék el, hogy ki legyen a párunk. Bár, biztos vannak egy páran, akik elégedettek, míg mások pedig ki vannak akadva. Én, mondjuk még nem találkoztam a ki rendeltettemmel, így még véleményem sincs róla, de ha találkoznék vele, hát nem is tudom. – Mondom neki, de nem terveztem, hogy így bele lendülök a dologba, bár ha terveztem volna, talán akkor kevesebbet dumálok neki.


A hozzászólást Allison Black összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 17 Dec. 2014, 18:06-kor.
Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Victoria és Allison 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Victoria és Allison 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Victoria és Allison 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptySzomb. 13 Dec. 2014, 12:09



Vicky & Allison






Dolgaim intézése közben érdemesnek tartottam útba ejteni a patikát. Be szermányolnom néhány dolgot. Nem mintha varázslattal nem lehetne megoldani a problémákat. Úgy vagyok vele minden eshetőségre fel kell készülnöm.
Remek! Sikerült a legnagyobb tömeget kifognom! Akárcsak a mugli világban. Bár ott általában fizetés vagy nyugdíj után vannak ennyien. Bár szeretnék nyanyák között hosszasan ácsorogni. Viszont gyógyszerre szükségem van akárhogy is nézem vagy nem tetszik.
Előttem egy egy fiatalabb lány állt. Felcsillant a szemem. Ezek szerint nem csak én vagyok az egyetlen fiatal nő Nagy-Britannia varázsvilágában, akinek útja ide vezetett.
Egy darabig nézelődtem, majd egy hangra lettem figyelmes. Az előttem álló hölgyemény kérdezett valamit. Milyen jó, hogy nem kalandoztam el, mint ahogy szoktam. Különben nem tudtam volna, hogy miről van szó.
- Szia! Valami olyasmi! - válaszoltam feltett kérdésére kedvesen - Victoria vagyok! - mutatkoztam be kezemet nyújtva felé.
A szüleim ha kellet, ha nem belém verték az illemet. Ha pedig már valaki szóba elegyedik velem illendő lenne válaszolnom.

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Victoria és Allison   Victoria és Allison EmptySzomb. 13 Dec. 2014, 00:00

Victoria és Allison
Rövidke idézet!
A patikába tartok, ami nem kicsit különbözik a mugli patikánál, de most ez van. Ted kérte, hogy szerezzek be neki pár dolgot a patikából, mert kell neki. Amint, belépek látni, hogy itt tényleg minden más, kivéve, hogy itt is sorba kell állni. Nem annyira hosszú, de hosszú sor áll. Sose szerettem, ha ilyen hosszú sor van, főleg ha más felé is dolgom van. Erre, még az is rá tetéz, hogy főleg öregek vannak a sorban. Majd, belép egy kábé világos barna hajú nő, aki körülbelül a húszas évei végén lehet, de nem vagyok ebben biztos. Az öregek közül, többen is beszélgetnek egymással, de ők ismerik is egymást, hisz gondolom, barátok lehetnek. Meg tehetném, hogy megszólítom, de nem tudhatom, hogy miként reagálna a dologra. Bár, ez most aztán mindegy nekem.
– Helló, te is vásárolni jöttél? – Kérdem, tőle barátságos hang nemben.


A hozzászólást Allison Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 17 Dec. 2014, 18:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Victoria és Allison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria és Allison   Victoria és Allison Empty

Vissza az elejére Go down
 
Victoria és Allison
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Allison & Remus
» Allison Black
» Victoria&Lili
» Philippe & Victoria
» Victoria Camila Flores

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Abszol út :: Patika-
Ugrás: