KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Josh & Jade  Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Josh & Jade  Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Josh & Jade  Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Josh & Jade  Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Josh & Jade  Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Josh & Jade  Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Josh & Jade  Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Josh & Jade  Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Josh & Jade  Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Josh & Jade

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Josh & Jade  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Jade    Josh & Jade  EmptyKedd 29 Júl. 2014, 14:03


Josh & Jade


Képtelenség. Egy pillanatra tényleg biztos voltam benne, hogy amit látok az nem a valóság. A napokban alig aludtam valamit, ez a büntetőmunka pedig csak hab a tortán, így nem csodálkoztam volna, ha a kimerültség hatására képzeletem játszott volna velem. De miután nem folytak el előttem a dolgok, csupán King helyett egy idegen férfi nézett vissza rám, valószínűbbnek tűnt, hogy egy hús-vér metamorfmágus áll velem szemben. Nem is olyan régen volt szó a kinézetüket változtatni tudó varázslókról és boszorkányokról átváltoztatástanon, de McGalagony szerint ma már nagyon kevesen vannak, akik ilyen képességgel rendelkeznek, még az animágusoknál is ritkábban fordulnak elő, ezért nem kis meglepetéssel tapasztaltam, hogy most szemtől szemben állok egy ilyen varázslóval. Az első döbbenet után rendeztem arcvonásaimat; nem volt ínyemre, hogy nagy eséllyel szándékosan változott át, csupán ’erőfitogtatásból’, hogy megmutassa, mit tud. Mert mi másért tette volna? Más helyzet, ha feldühítem, és nem tudja kontrollálni erejét, de most nem erről volt szó. Ha pedig valóban olyan ritka ez a képesség, akkor a helyében, nem dicsekednék vele fűnek-fának, mert könnyen rossz ember fülébe juthat a dolog,
- Kösz a figyelmeztetést, de meg tudtam volna védeni magam – vetettem oda foghegyről. Pillantásom megkeményedett, kezem erősebben szorította az üst peremét, de arcomat nem fordítottam el Kingről. Tudta nélkül kényes területre tévedt, szavai komoly sértéssel értek fel szememben, ezek után pedig az eddigi közönyöm most ellenséges érzületbe csapott át. Ajkam megrándult, amikor King arca egy pillanatra eltorzult, majd hangosan felnevetett. Bár nem ismertem a férfit, akivé változott -, gondolom mugli származásom miatt hiányosak az ismereteim – a szigorú, arisztokratikus vonású arcot szinte eltorzította a nevetés, majdnemhogy ijesztővé tette.
- Akkor nincs humorom – jegyeztem meg hűvösen. Az egészben semmi nevetséges nem volt, legalábbis nekem nem. – Egyáltalán mire volt ez jó? Felvágás, megfélemlítés? Mert azt a hatást keltette.
Mondandóját minden rossz érzésem ellenére figyelmesen hallgattam végig, de főként nem is szavai, inkább hanghordozása és arckifejezésének változása keltette fel figyelmem. Az első, amit megértettem, hogy büszke volt az elveire, büszkén vállalta azokat. Ha eddig a pontig maradt is bennem egy szikrányi kételkedés, az teljesen és véglegesen eloszlott. Akár eskü alatt is merném állítani, hogy King nem halálfaló. Bárki előbb lehetne az, mint ő.
- Ugye tudod, hogy mekkora különbség van a pár perccel ezelőtti és a mostani Josh King között? Az előbbit legszívesebben megátkoztam volna - mosolyodtam el halványan, de tekintetemből nem tűnt el a hűvösség, hangomban keveredett a düh, a harag és valamiféle kedvesség. Olyan érzésem volt, mintha damilon rángatnának először az egyik, majd a másik irányba. Ez viszont nem volt új számomra, egy ideje önmagamat is így láttam, mintha két részre szakadtam volna.
- Akkor jó, mert én sem bízom benned. De legalább azt tudom, hogy nem vagy halálfaló, és nem is szimpatizálsz velük. Ez megér annyit, hogy elnézzem a viccedet, amit amúgy utáltam – jelentettem ki teljesen komolyan, de ajkam szegletében mosoly bujkált. Jelenleg két dolgot tudtam elképzelni a ma estére, vagy normálisan tudunk majd beszélni, vagy egy életre megutáljuk egymást.


| NOTE: I hope you liked it.|
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Jade  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Jade    Josh & Jade  EmptyHétf. 28 Júl. 2014, 20:20

Érdekes amit mond. Gyereksenek tartja a pletykákat? Rendben értem azt, hogy nem a legjobb információs forrás, de mindig van valami apró, morzsányi információ igazsága ezeknek a kiszínezett történeteknek. Esély? az ember nem kap esélyt arra, hogy változtasson dolgokon... Pl nem döntheted el a hajad színét... Ja én pont de! Kicsit elmosolyodom ezen a gondolaton, és beugrik egy nagyon jó kis móka, melynek szegény Jade nem fog annyira örülni, de olyan rég hódoltam a hobbimnak. Majd a többi üstöt kipucolom helyette, vagy nem tudom, de muszáj. Amikor meg még csak meggyanúsított, hogy Halálfaló lennék, na azzal írta alá a halálos ítéletét... én... Halálfaló... hamarabb ölném meg magamat. Mélyebbé teszem a hangomat, és elkezd az arcom formálódni: A hajam hosszabb lesz, és egyenes az arcom egy kicsit kerekedik, és zöld színűre változik egy másodperc és kiköpött Lucius Malfoy vagyok elmosolyodok ahogy ő szokott.
-Ha halálfaló lennék, akkor már rég nem élnél, vagy az Imperio hatása alatt állnál- mondom ezt fagyosan és halálosan komolyan. Egy pillanatig mélyen a szemébe nézek, és utána grimaszba torzul az arcom, és elkezdek nevetni. Érdekes összkép lehet ahogy Lucius-ként nevetek, de néha még magamat is meglepem, hogy mennyire jól utánzok másokat. Nevetés közben az egész fejem visszaáll eredeti formába, ugyanis a Metamorfmágia enyhe koncentrációt, és nagy fegyelmet igényel, és ha elveszíted valamelyiket akkor megtörik a varázs.
-Ugyan ne vedd a szívedre! Csak egy kis vicc volt- Mondtam két röhögő görcs között. Amikor egy kicsit megnyugszom elkezdem elmagyarázni a dolgokat.
-Nem egyébként sosem lennék halálfaló, mert embereket gyilkolnak, és bántanak, ami nem emberi dolog ami nem tiszta. Sosem tudnék megölni senkit. Lehet, hogy a humorom és az elmém mocskos, de a lelkem sosem lesz az, ezt jól jegyezd meg Jade Glouster a Griffendél ház boszorkánya!- a végére szikla szilárd, és megingathatatlan volt a hangom, és talán ez az első pár szó amit tényleg igazat mondok a lánynak. Egyenesen kihúzva magamat az utolsó szavak után acélos szemem néz a lányra kihúztam magamat, és áradt az egész lényemből a büszkeség.
- Egyébként tényleg elnézést a viccért, meg az egész eddigiekért, csak amíg nem igazán ad indokot valaki arra, hogy megbízzak benne akkor addig hazudok mint a vízfolyás- Megrántom a vállamat- Azzal, hogy elítéled az emberek kínzását megmutattad, hogy nem vagy egy kegyetlen szörnyeteg, és ez elég indok arra, hogy legalább normálisan beszéljek veled, még ha egyenlőre nem is bízok benned.- A szavaim őszinték voltak kellemesek barátságosak, de volt bennük valami hidegség, és távolságtartás. Minden esetre remélem, hogy nem sértődött meg ezen a kis poénon, és veszi a lapot, vagy máskülönben nem szólunk többet egymáshoz.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Josh & Jade  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Jade    Josh & Jade  EmptyHétf. 28 Júl. 2014, 12:03


Josh & Jade


Láttam az arcára kiülő meglepetést, de nem tudtam volna megmondani, hogy szavaim vagy fürkésző pillantásom váltotta-e ki. Bár válaszából ítélve inkább az előbbi tűnt valószínűbbnek, és eleinte már hinni is kezdtem magamnak, hogy tényleg nem egy tipikus mardekáros példánnyal hozott össze jó szerencsém, de utolsó szavai egy csapásra kijózanítottak. Bárhogy is nézzük, a mardekárosokon kívül szerintem nincs még egy olyan személy a kastélyban, aki ha jót feltételeznek róla, így reagál rá.
- Vagy csak nem tulajdonítok nagy jelentőséget idióta, gyerekes dolgoknak. – Mint a pletykák. King is tiszta lappal indulhatott, és majd elválik, hogy merre dől a mérleg nyelve. – Igen, adtam egy esélyt, amit el lehet játszani. Ok nélkül nem feltételezek rólad se jót, se rosszat; bármelyik lehetsz, akár még halálfaló is. – Igyekeztem közönyös hangot megütni, és nem rögtön az orrára kötni, hogy ideges vagyok, amiért naivnak vagy bolondnak mert titulálni. Nem adom meg az örömet neki, hogy ezt lássa. Pedig nincs sok alapja szavainak, még ha bolond is lennék, naiv biztosan nem vagyok, ezt bárki láthatja. De dühöm forrása, egy halk hang azt suttogta fejemben, hogy egyszer igenis végtelenül naiv voltam, különben most nem itt tartanék. Akkor talán még tükörbe is tudnák nézni, és nem érezném magam ennyire elcseszettnek.
Szavai megdöbbentettek. Nem tudtam, mit gondoljak; egyszerűen gúnyolódik vagy van igazság is szavaiban?
- Ízlések és pofonok. Ha ti a patkányvérre gerjedtek, lelketek rajta – vontam meg vállam egy félmosoly kíséretében. Ha nem lenne annyi elkényeztetett, anyuci és apuci szeme fénye a mardekárban, még el is tudnám képzelni, hogy egyes elborult elméjű emberek ezzel szórakoztatják magukat. Néhányukból kinézném.
- Ez komoly? – Gyanakvóan összevontam szemöldököm. Előző mondatánál szemernyi kétségem sem volt, hogy csak gúnyolódik, és az elkezdett játékot folytatja, de kérdése, majd vallomása már nem ebbe a kategóriába tartoztak. Sőt úgy hangzott mindez, mintha őrült lenne. Csupán az eszelős kacagás hiányzott, de az a furcsa mosoly, ami mondandója végeztével megjelent arcán, pótolta ezt is. – Szerintem mindenki életében volt olyan helyzet, amikor örült más fájdalmának. De ha képes voltál megkínozni valakit, és még tetszett is, akkor tényleg beteg vagy. Ilyet épeszű ember nem élvez. -  Hangomban él csendült, és komolyabb volt, mint az előbb, de továbbra is nyugodt maradt. Amikor visszafordultam az előttem álló üsthöz, agyamon átfutott a gondolat, hogy nem véletlenül beszélt a halálfalókról, és visszaemlékezve nevén nevezte Vodlemortot. Nem állítanám, hogy közéjük tartozott, de nem lenne furcsa, ha szimpatizálna velük.
 

| NOTE: I hope you liked it.|
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Jade  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Jade    Josh & Jade  EmptyVas. 27 Júl. 2014, 01:18

Felkapja a fejét, és végigmér. Némi meglepődés ül ki az arcomra, hisz nem vagyok az a tipikus jóképű gyerek akit sokan végigmérnek, talán kicsit zavarba is jövök, de mivel elkezd beszélgetni ez mind kb belesűrűsödik egy pillanatba. Csak egy pillanat, és semmi több. Viszont amit mond annál érdekesebb, hiszen Griffendésles létére nem akarja elhinni hogy rossz vagyok? az ő szemében mi mind halálfalók vagyunk, és még a hírem is rossz. Érdekes. Ki kell derítenem ez miért van.
-Nem igazán érdekel, hogy mit gondolsz rólam, hiszen az sem érdekel, hogy az iskola mit gondol rólam. Az viszont annál érdekesebb, hogy amíg a többi házad beli halkan már elbélyegzett Halálfalónak és Voldemort nagyúr szolgájának, te még mindíg adsz esélyt, hogy én esetleg jó vagyok. Vagy bolond vagy, vagy pedig naiv. Egyik sem túl pozitív- Igen tudom, hogy úgy hallatszik, mintha halálfaló lennék. Ez is a cél. Legalább nem kell arról beszélnem, hogy miért kelt életre ez a pletyka, és mi az igazságtartalma. Nincs is egyszerűbb mint a Mardekáros vagyok, és halálfaló klisére rájátszani. Nagyon sokszor sikerült kihúzni magamat ezzel több galibából is. De ha már lúd legyen kövér, és adjunk a cirkusznak, és tegyük próbára a lányt, hogy meddig bírja a dolgot, és meddig tud, és esetleg akar átlátni a dolgokon.
-A beteges vágyak jók. Amikor azokat élvezed nincs is kellemesebb érzés. Patkányt belezni, és meginni a vérüket a Mardekárosokkal, na az az igazi élmény. Neked volt már olyan, hogy szívesen kínoztál valakit? Hogy örültél, hogy neki rossz, és fáj? Nekem sokszor, és élveztem- Nagyon jó így ha elszólja magát akkor még az is lehet, hogy kiderül, hgoy nem én vagyok a történetben a farkas hanem inkább a kis piroska. Remélem végbemegy a tervem, és amint befejeztem a monológomat egy önelégült merengő mosoly ül ki az arcomra, ami bár megjátszott, de ennél Mardekárosabb már csak Tudodki jelével lehetnék. Minden esetre a lecke fel van adva kedves Jade, szóval kezdjük el a táncot, és mutasd meg ki vagy!
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Josh & Jade  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Jade    Josh & Jade  EmptySzomb. 26 Júl. 2014, 11:06


Josh & Jade


Magamon éreztem tekintetét, és bár igyekeztem nem észrevenni, zavart. Egyszerűen utálom, ha néznek. Ez leginkább akkor igaz, amikor eszek, mert amilyen szerencsém van Murphy törvénye biztos, hogy életbe lép. De bármilyen helyzetben idegesítő, ha egy elemző tekintet követi minden lépésedet, és közben minden apró részletedet kiértékeli.
Felkaptam pillantásom, ami eddig az üstön nyugodott, amit megpróbáltam megtisztítani az undorító, azonosítatlan cucctól, ami rászáradt, majd miután King tekintete találkozott az enyémmel, látványosan végigmértem. Mert ez tényleg idegesítő, ha üstöt súrolsz.
- Nem éppen erre gondoltam. – Halkan felkacagtam; tényleg jobban tenném, ha maradnék az egyenességnél, és nem próbálnék ködösen célozgatni, mert láthatóan nem megy. – Úgy értettem, hogy a pletykák elég sötét képet festenek rólad, de tapasztalatból tudom, hogy a rosszmájúságot sokszor nem a valódi rossz szüli. Az én szememben ettől még lehetsz ’jó’, nem ítélek szóbeszédek alapján. – Megvontam a vállam. Több bizalmat táplálok az iránt, akinek nem túl jó a híre, hisz az iskolai pletykákat általában a színtiszta rosszindulat hatja át csupán, nincs valódi alapjuk. Ennek értelmében pedig a túlzott tökéletesség inkább riaszt; több körültekintést igényel, ha valakit álszent módon istenítenek.
- Persze, ez beteges vágyaim netovábbja – fintorogtam, és egy gúnyos mosollyal meglóbáltam magam előtt a szivacsot – persze szigorúan az üst fölött. Jobban jártam volna, ha elengedem a fülem mellett gunyoros megjegyzését, hiszen egy mardekárosnál sosem lehet tudni, az erőviszonyok pedig pálca nélkül egyáltalán nem kiegyenlítettek, de mégsem tudtam megállni, hogy ne szóljak vissza. Amúgy pedig, ha képtelen kevésbé mardekáros módra viselkedni, akár csendben is maradhatunk, ha már kénytelenek vagyunk egymás társaságát élvezni. Merlinre! Mintha a munka nem lenne elég büntetés, még egy mardekárost is el kell viselnem. Tudom, nem szép dolog, hogy a háza és háztársai alapján mondok ítéletet felette, de később nyugodtan megváltoztathatom véleményemet, ha valamilyen csoda folytán éppen úgy adódna, hogy rácáfolna a tapasztalatokra, de addig is imádkozom Merlinhez, hogy minél előbb szabadulhassak, mert ez kínzás.


| NOTE: I hope you liked it.|
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Jade  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Jade    Josh & Jade  EmptyPént. 25 Júl. 2014, 22:16

Üveggel a kezemben hallom a szavait, és megdöbbentenek amit mond. Most az a jó neki, ha más szenved? Az oké, hogy nem vagyok komplett, de tudom magamat kontrollálni, de ha ez komplett idióta akkor nem szabadna pálcát adni a kezébe. Elhessegettem a gondolatot mint egy bosszantó legyet. Végignéztem a lányon ha éppen nem azt nézi mit teszek végigmérem az egész testtartását, és a bájait nem túl feltűnően, hiszen nem akarok semmit tőle, de ez egy olyan dolog, hogy ha látsz valami szép szobrot azt is megnézed. Sajnos ezek a hormonok, és bár küzdök ellenük némi szemlegeltetés nem lehet probléma. Bár tény, hogy sokat ront az összképen az undorító üstlerakódás, de ez van, most jobb nincs. Magamban egy félszeg mosoly ül ki az arcomra mikor ezen gondolkozom, ,majd megrázom a fejemet én is beledugom a fejem egy másik nagy üstbe majd egy pár percig nem szólalok semmit, majd egyszer csak mikor még a fejem az üstben van kihallatszódik:
-Akkor most nekem nagyon rossz, és neked nagyon jó? Én nem élvezem a hányást és... Fúúúúj mi ez??? Undorító, szóval ezt takarítani, és ezt te élvezed? Legalább az egyikünk jól szórakozik.- Mondtam az utolsót talán kissé gúnyosan. Ezernyi jobb dolgom lenne, mint ezt a mocskot sikálni. Például Aludni, vagy Lumpsluck-féle teát inni, de neeem nekem itt kell vakarnom a tehetségtelen leves kotyvasztók maradékának odaszáradt mocskát.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Josh & Jade  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Jade    Josh & Jade  EmptyPént. 25 Júl. 2014, 12:15


Josh & Jade


Nem kerülte el figyelmemet az a közvetlen, de tiszteletteljes hang, amit a fiú megütött tanárával szemben, és ugyancsak Lumpsluckhoz intézett szavainak értelme. Nem volt nehéz kitalálni, hogy ő is a kivételes figyelmet élvező kedvencek táborát erősíti, gondolom, egy tiszteletbeli Lump-klub taggal van szerencsém találkozni. Ha én nem lennék itt, mérget vennék rá, hogy kellemes teadélutánt tartanának, ezzel elütve a büntetőmunkára szánt órákat. Igaz, ha jobban belegondolok, Lumpival jópofizni is bőven lehet olyan rossz, mint az üstökre rászáradt koszt vakarni. Legalábbis nekem biztosan az lenne, hisz minden emberi interakciót rühellek, de ezek közül is kitűnik a jópofizás. Az nem az én asztalom, és inkább vágjanak ki, mint, hogy benyaljak valakinek. Természetesen a mardekárosoktól nem várom, hogy osszák véleményemet, így egyáltalán nem lepett meg a fiú viselkedése.
- Szia! – Nem hatott meg túlzott udvariassága, de tény, hogy meglepett vele. Egy mardekárostól inkább vártam volna egy fölényes fintort, vagy egy gúnyos félmosolyt. – Jade Glouster – Tekintetemet az övébe fúrtam, de nem viszonoztam mosolyát. Tartózkodó viselkedésemmel valószínűleg nem keltettem éppen jó benyomást, ezt Lumpsluck zavart fészkelődéséből érezhettem, meg tapasztalatból is tudtam, mit várhatok, de amíg nem bizonyosodom meg róla, hogy King tényleg olyan, amilyennek mutatja magát, addig nem nyitok felé. A másik meg, hogy alapjáraton sem vagyok egy közvetlen ember.
- Akkor lássunk is hozzá a munkához! – csapta össze a kezeit Lumpsluck. – A pálcákat el kell kérnem, de a szekrényben találnak pár Mrs Skower-féle Univerzális Varázskosz-Eltávolítót. Nem bánják, ha magukra hagyom magukat? Öreg csontjaim már nem bírják úgy a kiképzést, mint régen – sóhajtozott, majd tétovázó pillantására megráztam fejem, bár gyanítom, hogy inkább King véleményére volt kíváncsi. – Nem is zavarom tovább magukat. Csak szorgosan. Jó munkát!
Lumpsluck fájdalmat mímelve támasztotta derekát, de másik kezében egy doboz cukrozott ananászt szorongatva kitámolygott a teremből, gondosan betámasztva maga mögött az ajtót. Pillantásom Kingre siklott, és eszembe jutott megjegyzése, amire nem reagáltam. Eközben a szekrényhez léptem, és Lumpsluck tanácsát megfogadva, kivettem két üveg varázskosz-eltávolítót, meg két szivacsot, majd visszafordulva megszólaltam.
- Tényleg megelőzött a híred, de ami mások szerint rossz, az én szememben jó – mosolyodtam el halványan, és a kezébe nyomtam egyet-egyet a szekrényből zsákmányolt holmikból. Azt már nem szándékoztam részletezni, hogy mit értettem jó és rossz alatt, lehetséges, hogy félreérti, de ha hallott pár részletet a rólam szóló pletykákból, akkor tudni fogja, mire gondoltam. A szóbeszédek általában egy érzéketlen ribancnak állítanak be, aki magasan hordja az orrát, emellett ok nélkül lekezelő, és bunkó. Amivel pedig kivívtam eme nemes címeket, az zárkózott, de túlzottan őszinte és egyenes természetem volt. Más okot, tudomásom szerint, nem szolgáltattam. Ezek után pedig nem csoda, hogy nem adok hitelt minden idióta pletykának.


| NOTE: I hope you liked it.|


A hozzászólást Jade Glouster összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 26 Júl. 2014, 14:58-kor.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Josh & Jade  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Jade    Josh & Jade  EmptySzer. 23 Júl. 2014, 01:24

Hosszú napom volt egész napom fárasztó volt dupla növénytan! Ez kész kínzás! el is lógtam a másodikról, de mikor Bimba megtalált nem volt kec-mec küldött is üstöt suvikszolni, persze magamban mosolyogtam, egy jót hiszen Lumpsluck professzorhoz engem odaadni büntetőmunkára csak azért megyek el, hogy igyak egy jó teát, és valamivel agyonüssem az éjszakámat, szóval este szépen leballagok a bájital terembe, ahol tudom ,hogy egy kettesben töltött éjszakai Lumpsluck féle teázás vár, és a büntető munkám, egy Suvickusz lesz, hiszen Lumpsluck nem fog egy általa kiválasztott diákot kézzel tisztíttatni. Kellemes mosollyal érkezek egy laza 5 perces késés,el hogy megdorgálhasson valamiért, és ne érezze azt, hogy nem tettem meg a dolgát. Lementem és a probléma ott állt, vagyis pontosabban ült a szemem előtt. Egy fekete hajú lány hajjaj, mivel partyn nem láttam, így valószínűleg tényleg kézzel kell pucolnom, mert a jóhírét Lumpsluck semmiért nem tenné kockára.. hurrá... remélem még a tipikus Griffendéles mentalitása is lesz na akkor aztán ráborítom az egyik üstöt, az tuti! Bár nem szabad ítélkezni a ház alapján, hisz értek már meglepetések, hisz a barátnőm, vagy mim sem az én házamból való. Belépek, és mikor mind a ketten rámnéznek megszólalok.
- Üdvözlöm tisztelettel Lumpsluck professzor,reméltem, hgoy a legközelebbi találkozónk más milyen helyzetben lesz más sokkal jobb feltételek között. Minden esetre ha nem gond egy gyors bemutatkozás után kezdjünk neki az ittlétünk nem túl kellemes okához.- Bólintottam a fejemmel felé majd a lányhoz fordultam.
- Jó estét hölgyem a nevem Josh King remélem a rossz írem nem előzött meg, szabad megtudnom a hölgy nevét?- Egy igazán kellemes mosollyal tűztem meg ezt a kérdést, mivel tényleg nem akartam a munkatársammal rosszba lenni, ás én mindent megtettem ennek értekében, és ha ezután ő felhúzza a z orrát, és Griffendél módjára viselkedik az meg az ő baja...


(Narrátor: Joshnak van egy elég negatív híre jelenleg, mivel sutyorogják, hogy csúnyán összekapott valamin egy tanárral, illetve, rengetegszer kerül a bajba amolyan viharszem. Sokat hallani alsóbb éves kevésbé érett lányoktól hogy róla locsognak, mivel sűrűn fordul elő ha épp nem bajt kever, hogy gitározik egy fa alatt magányosan, és énekel. Az, hogy Jade ezt mennyire vette észre vagy nem ezt majd eldöntöd, hogy mennyire hallotta úgyszintén, viszont esetlegesen fontos lehet, ja és ha pletykában otthon van az a gúnyneve a srácnak hogy Spark a haja miatt mert olyan mindig mintha áram ütötte volna.)
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Josh & Jade  Empty
TémanyitásTárgy: Josh & Jade    Josh & Jade  EmptyKedd 22 Júl. 2014, 18:36


Josh & Jade


Későre járt, és miután délelőtt óráim voltak, délután pedig két beadandót írtam meg, amik közül az egyik Piton órájára készült, másra sem vágytam, mint egy lazító forrófürdőre, és baldachinos ágyamra, mely a Griffendél színeiben pompázó puha párnáival oly’ csábítóan szemezett velem. Szinte fizikai fájdalmat jelentett elszakadnom tőle, és kilépni a hálóterem ajtaján, majd kimászni a portrélyukon a hűvös, gyéren megvilágított folyosóra.
De nem volt választásom, McGalagony professzor  aláírta az ítéletemet, így egész este a pincében fogok senyvedni egy nagy adag tisztításra váró üst kellemes társaságában. A tanárnő volt olyan figyelmes, hogy felajánlotta a segítségemet – a büntetőmunka keretein belül - Lumpsluck professzornak, aki gyakran panaszkodott neki, hogy a diákok milyen borzalmas állapotokat hagynak maguk után, az üstök pedig úgy néznek ki, mintha trolltaknyot főztek volna bennük. Már a gondolatra is erős émelygés fogott el, hogy most lesz szerencsém közelebbről is megvizsgálni, hogy milyen lehet a trolltakony - nem mintha nagyon vágynék rá.
Bezzeg Piton sosem küldi a drága mardekárosait büntetőmunkára, pedig a lehetőségek tárháza nyitva áll előtte, ugyanis elbűvölő diákjai csupán szórakozásból, lépten-nyomon átkozzák meg a velük szembe kerülőket. McGalagony pedig képes volt azért levonni 20 pontot, és még büntetést is kiszabni, mert véletlenül megremegett a kezem, és a kijelölt fehér egér helyett egy mardekáros srácot érte az átváltoztató bűbájom, pedig Merlinre esküszöm, nem akartam eltalálni, csak sajnálatos módon így sikerült. Sötét vigyor kúszott ajkamra, ahogy elgondoltam, hogy bár a következő pár órában üstöket kell majd sikálnom, de legalább a mardekáros pár napot még a gyengélkedőn fog eltölteni.
A pincébe érve a hirtelen lehűléstől megborzongtam és összehúztam pulcsim cipzárját, majd sietős léptekkel végighaladtam a folyosón, aminek végén halvány fény vetült a falra. Odaérve a bájitaltanterem ajtaját nyitva találtam, és rögtön megpillantottam az asztala mögött, a párnás karosszékében trónoló Lumpsluckot, aki széles mosollyal köszöntött. Miután rendkívül idegesítő hangon, affektálva közölte, hogy még várunk valakit, helyet foglaltam az egyik padon. Cselekedetemet a professzor rosszalló ciccegéssel fogadta, de nem fűzött hozzá semmit.  



| NOTE: I hope you liked it.|
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Josh & Jade  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Josh & Jade    Josh & Jade  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Josh & Jade
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lili & Jade
» Jade Glouster
» James & Jade
» Lélekutazás: Jade-Zak
» Jade & Callie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Pince :: Bájitaltan tanterem-
Ugrás: