KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Jade & Callie Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Jade & Callie Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Jade & Callie Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Jade & Callie Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Jade & Callie Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Jade & Callie Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Jade & Callie Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Jade & Callie Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Jade & Callie Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Jade & Callie

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Jade & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Jade & Callie   Jade & Callie EmptySzer. 23 Júl. 2014, 20:16

Kissé fáradtan dőltem hátra kedvenc székemben és ejtettem le az utolsó beadott dolgozatot. Egyik másik igen elgondolkodtató, és ha nem néznénk a valóságot, amit már több ezer éve feljegyeztek, még elgondolkodtató is lehetne, hogy ezeket vegyük alapul, de így sajnos, ezek csak beadandók. Van persze olyan is, ami légből kapott. Jó, nem mondom valahol eleget tettek a kérésemnek, de ez nem érdemel jobbat, mint E vagy H. Komolyan van, amelyikre szívem szerint T-t adnék, de semmi kedvem még egy förmedvényt elolvasni. Inkább megkímélem magam a fáradalmaktól.
Hatalmasat nyújtózva kopogásra lettem figyelmes az ablakomnál, majd mosolyogva engedtem be Joel-t, aki egy levelet hozott. Gyorsan étfutottam az oldalakat, majd elrejtettem a szokásos helyre és Joel-lel a vállamon már indultam is ki a Kviddics pályára. Tudni illik, éppen Hollóhátas edzés van és utána jönnek a Griffendélesek. Mindig is szerettem nézni a kdviddicset. Játszani is, bár azt sajnos kevésbé lehetett, no, mindegy. Útközben belefutottam pár tanítványba, akik nem hagyták, hogy menjek utamra, helyette rengeteg kérdéssel bombáztak és bár kedvem lett volna elküldeni őket, nem tettem. Elvégre Én vagyok a tanáruk, és kitől, ha nem Tőlem –no meg a tömérdek könyvtől, ami a könyvtárban található- tudnák meg kérdéseikre a válaszokat. Mindent megtettem, hogy megértsék a minap feladott anyagot és minden segítséget elmondtam hozzá. Melyik sor, hányadik könyv, melyik polcon és társai. Ha innen sem értik meg, akkor újra leadom azt az anyagot, bár nem értem mit nem lehet érteni a maják és kelták jeleiben. Oké nehezen olvashatóak, kissé többértelműek, de… Jó lehet tényleg feladtam a leckét. De lássuk be, erre való az iskola!
Megsimogattam Joel nyakát, majd kilépve az udvarra, elengedtem hűséges Főnixemet és átvágtam a pályához. A Hollóhátas edzés a végéhez közeleg, de semmi vész! Jön még egy edzés! Joel már a lelátón várt, és hangosan üdvözölt, amikor mellé értem. Pár diák lézengett. Gondolom, ha majd kezdenek a Griffendélesek, akkor többen lesznek, de addig élveztem azt a pár passzot, amit láthattam, és felírtam pár hasznos információt a játékukról. Nem kell arra gondolni, hogy kémkedem a csapatok után, de jó látni, hogy melyik csapat mit csinál sűrűbben és mik az új mozdulatok.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Jade & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jade & Callie   Jade & Callie EmptyPént. 25 Júl. 2014, 12:23


Ms. Caillebotte & Jade


Egy jóleső sóhajtással kinyújtóztattam elgémberedett tagjaimat, majd egy lendületes mozdulattal a táskámba söpörtem a mágiatöri könyvet. Miután átrágtam magam legalább húsz oldal száraz  tananyagon, joggal lehettem büszke magamra, és azzal a tudattal álltam fel az ágyamról, hogy holnap legalább egy V-t összekaparok, ha nem egy K-t. Az éjjeliszekrényemen álló órára pillantottam, és csodálkozva konstatáltam, hogy mindjárt kezdődik a Griffendéles kviddicsedzés, amit semmi pénzért sem hagytam volna ki. Egyrészt rajongok a sportért, ennek bizonyítéka, hogy még az otthoni szobám fala is Holyheadi Hárpiák poszterekkel van kitapétázva, de meg kellett őket bűvölnöm, hisz muglikkal vagyok körülvéve, akik így egy kosárlabdacsapat képeit látják. Másrészt játszani is szeretek, és már többször is jelentkeztem a csapatba fogónak, de Potter mindig leelőzött. Párszor már elgondolkoztam, hogy terelőként talán több esélyem lenne, de mivel meglehetősen rosszul viselem, ha vereséget szenvedek valamiben, eddig makacsul kitartottam a fogó posztja mellett. Viszont idén Potter csapatkapitánnyá lépett elő, ezzel pedig az a megmaradt halvány esélyem is elveszett, hogy ha eleget gyakorlok és megfigyelem a technikáját, sikerülhet eloroznom előle a szárnyas aranylabdát.  De már annyira hozzászoktam, hogy minden edzés alkalmával ott ülök a lelátón, és technikájukat figyelem – jegyzeteket nem készítek, az túl feltűnő lenne -, hogy Potter csapatkapitánnyá történő kinevezése után sem mondtam le eme elfoglaltságról. Az alapos tanulmányozás eredménye végül az lett, hogy a régi csapattagok jellegzetes mozdulatait már ismerem annyira, hogy többször is sikerült kitalálnom következő lépésüket, és úgy általában a csapat gyengeségeivel és erősségeivel is tisztában vagyok. Ez előnyömre válna egy válogatón, és jövőre teszek is róla, hogy így legyen.
A lelátóhoz érve, biztos távolságban megálltam, hogy szemügyre vehessem az összegyűlteket. Tekintetemmel közben a sorokat pásztáztam, megfelelő helyet keresve, távol a vihorászó, alsóéves lányok csoportjától, de olyan távolságban, ahonnan még pontosan láthatok minden mozdulatot, és ahonnan megfelelő kilátás nyílik az összes játékosra. Amikor először pillantottam körbe csak az tűnt fel, hogy megszokott helyemet valaki elfoglalta, de amint másodszor is arra tévedt tekintetem felismertem a nőben Caillebotte professzort, akit először diáknak néztem. Ezt jó alkalomnak tartottam, hogy megemlítsem a beadandót, amivel már amúgy is késtem, de nem lenne rossz egy kis halasztást kieszközölni, mert holnapra már nem tudom megírni. Vagy ha erre nincs esély, akkor már az is eredmény lenne, ha nem írna be rögtön egy T-t.
- Jó napot, Tanárnő – léptem oda hozzá. – Leülhetek? – mosolyodtam el halványan, majd, ha nem zavarja, helyet foglalok mellette. Általában nem szokásom bárkivel is beszélgetést kezdeményezni, a tanárokat pedig végképp kerülöm, de mivel innen nyílik a legjobb kilátás a játékra, és a beadandó problémájával sem lenne rossz foglalkozni, így erőt vettem magamon.



| NOTE: I hope you liked it.|
Vissza az elejére Go down
 
Jade & Callie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gav & Callie
» Gav & Callie
» Benedict & Callie
» James & Callie
» Lili & Jade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: