KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lilyanah & Gavin Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lilyanah & Gavin Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lilyanah & Gavin Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lilyanah & Gavin Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lilyanah & Gavin Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lilyanah & Gavin Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lilyanah & Gavin Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lilyanah & Gavin Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lilyanah & Gavin Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lilyanah & Gavin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: L & G   Lilyanah & Gavin EmptyCsüt. 31 Júl. 2014, 15:26

Nem kevés önuralom kell ahhoz, hogy ne csapjam magamat homlokon tenyérrel. Hát persze! Már tudom, hogy honnan volt elsőre ismerős a lány arca, tiszta apja. - Igen, ismertem. Jó ember volt - mondom neki. Szerencsére belső kifakadásomból semmi sem látszódott, ehhez túl jó a pókerarcom.
Nem szeretném forszírozni a témát, és szerintem ő még annyira sem, mint én. Tiszteltem a helyettest, tisztelem is, és remélem, hogy ezt a hangomból érezte. Az apja jó ember volt, az egyik legjobb, akit ismertem.

Ügyesen repül, főleg, miután elég távolságot tettünk meg a felejtéshez. Mire a tisztásra érünk, apja emlékét valahová mélyre űzhette a fejében, vagy kezd megbékélni a dologgal. Nem tudom, hogy melyik opció a helyes, de Lily rám figyel.

Okos lány!
Rajta kívül kevesen lettek volna, akik ezt merik válaszolni. Későre jár, és hosszú még az este, nincsen kedve felesleges dolgokhoz. Okos!

Pókerarcot lecserélem: elmosolyodom. - Jó válasz, de nem a legjobb: nem fogom szemléltetni az anyagot. Inkább elárulom, hogy mi a teendőd. Ha besétálnál egy hálóval, nem fognál semmit sem. A fodroskafű mindaddig úgymond 'szellem', míg elő nem varázsolod. Ha azonban egy őrült varázsló emberi transzformációhoz szükséges színezőbűbájt lövöldöz mindenfelé, előbb-utóbb eltalál pár növényt. Egy idő után a többi is felfedi magát, mert rájön a kolónia, hogy tudnak színt változtatni. Gyorsan elszórják magjaikat, és elpusztulnak. Egy év múlva aztán újra megismételhető a művelet. - Hátrébb lépek egyet, és várok. Innentől az ő dolga, csak lövöldöznie kell a színezőbűbájokat mindenfelé, míg kb. hármat el nem talál. Aztán megdöglik mind, és fel lehet őket szedni. Ennyire egyszerű. Rámosolygok, és kíváncsian várom, hogy mennyire néz most idiótának.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Lilyanah & Gavin Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilyanah & Gavin   Lilyanah & Gavin EmptyHétf. 28 Júl. 2014, 22:59






Guile professzor & Ms Strongheart

Cseberből vederbe - avagy kihúz a pácból (remélem)


E
gyik kezemmel megfogom a seprűt, a másikkal végigsimítok a nyélen. Szinte azonnal a szemem elé tódulnak az emlékek, mindegyiknek apa a főszereplője. Tudtam, hogy döntenem kell.
Még csak két hét telt el apa halàla óta, senki nem várhatja el - sőt, lehetetlen lenne -, hogy ilyen gyorsan feldolgozzam. Hónapokba telhet, mire egyáltalán csak felfogom még. Most végig tudom gondolni, mert még nem jelent nekem semmit ez a két szó: apa meghalt. De majd egyszer, mikor már ténylegesen a tudatomban lesz, még csak gondolni sem tudok majd rá. De a ma este fontos. Nem fogom hagyni, hogy az a féreg győzzön, nem buktathat meg. Apa nem akarná ezt.
De ameddig minden fűszál látványára elfacsarodik a szívem és emlékképek százai kísértenek meg, nem tudom végrehajtani a feladatod.
Itt fogom a kezemben a seprűmet, azt, amit apától kaptam karácsonyra, alig egy éve, és jelenleg az a feladatom, hogy felüljek rá. Menni fog, mennie kell.
Átlendítettem a lábamat a seprűn. Döntöttem.
Szépen lassan egy falat építettem a fejembe, ingatag, roskadozó, hiányos falat, de most ez is megteszi. Remélem, kitart.

A tanársegéd kérdésére felé fordultam, és ráemeltem a tekintetemet, de először mintha nem is őt néztem volna, hanem valami mást, aztán ráfókuszáltam, és tekintetem úgy csillant, mintha csak most vettem volna észre, ezzel egy Luna Lovegoodot megszégyenítő összhatást keltve.
- Köszönöm! - mosolyodok el, de közben mintha egy tőrt döftek volna a szívembe. - Apától kaptam. Lehet, hogy ismered őt, tudod, az aurorparancsnok helyettes.
Nem tudom, mi vitt rá, hogy jelen időben beszéljek apáról, minden esetre jobban esett.
Látod, kislány, megy ez neked.
Mikor szól, elrúgom magam a földtől és a nyomába eredek. Beharapom az ajkam, és magamban bosszankodok, hogy hogyan lehetek ennyire hülye, hisz csak értesült a tragikus halálfaló rajtaütésről két hét alatt... Mély levegőt veszek, aztán megrázom a fejem - figyelnem kell, meg kell csinálnom, apáért.
Mikor összeszedtem a gondolataimat és magamat, gyorsan felzárkózok mellé.

Az erdőbe érve megélesednek az érzékszerveim: a látásom, a hallásom, még a reflexeim is, ami fontos, hogy gyorsan kikerülhessem a szembejövő fákat.
Nyugalmas az erdő, bár ez nem tetszik nekem. Amolyan vihar előtti csendként fogom fel. Merlin adja, hogy ne legyen igazam!
Egy üres tisztás szélén landolunk, azonban a hangsúly ezen van. Egy teljesen üres tisztás szélén. Pár másodpercig némán figyelek, hátha, de néhány jótékonykodó tücskön kívül - akik szintén a semmire hívják fel a figyelmemet - minő meglepetés, semmit sem látok vagy hallok. Ezen a mellettem álló csipkelődése sem segít.
Biztos, hogy van itt valami - emlékeztetem magamat. Tudom, hogy a tanársegéd nem ver át. Érzem. Akkor meg biztos valami különleges módszer kell...
- Tudja... - felelem, megrágva a szavakat, szándékosan visszatérve a magázódáshoz. - Mindössze annyira várok, hogy a professzor úr szemléltesse az anyagot - fordulok felé egy negédes mosollyal.

Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: Lilyanah & Gavin   Lilyanah & Gavin EmptyPént. 18 Júl. 2014, 22:46

Na már most. Egy: minden idők eddigi legjobb seprűjét tartom a kezemben, és ez nem vált ki örömujjongást belőle. Kettő: öröm helyett szomorúság tör rá, és elfordul. Három: idehívja a saját (!) Tűzvillámát. Négy: úgy néz rá, mintha a seprű leharapta volna a lábát. Öt: ebből az következik... Hupsz, nincs öt. Ebből nem következik semmi. A következő lépés abból következik, hogy nem vagyok hülye. Így hát, egy: szomorú emlék kötődik a seprűhöz, kettő: attól kaphatta, aki meghalt, három: ez egy közeli rokon lesz.
Örömmel tölt el, a következtetésem feltehető helyessége, de ugyanakkor szomorúsággal is: inkább ne kellene következtetnem semmire.

Nesztelenül ülünk fel a seprűnkre, és még mielőtt elrugaszkodnánk, egy mosollyal felé fordulok - Szép seprű, vigyázol rá, látszik! Kitől kaptad? - továbbra is mosolygok, de közben belül fejbe vágom magam a kérdésért. Tudom, hogy fáj neki a kérdés, tudom, hogy a válasz is fog, de muszáj. Muszáj, mert azt is tudom, hogy el kell mondania. És tudom, hogy minél többször teszi, annál könnyebb.
Sajnos sok mindent tudok erről, túl sokat is...

- Gyere! - szólok neki, és elrúgom magam a földtől. Egy jó száz méteren lassabban megyek, hogy gondolatait rendezhesse, és hogy megbizonyosodhassak: tényleg nem fog leesni. Hamar rájövök, hogy a lány eléggé jó seprűlovas, így belehúzok. Pillanatok alatt odaérünk a Rengeteg széléhez, és lassítás nélkül kanyarodok rá a fő ösvényre. Ahogyan haladunk beljebb, úgy sötétül el minden. A telihold fénye egyre kevésbé tud csak áthatolni a sűrű lombkoronán. Fele sebességre lassítok, és pálcámon fényt gyújtok. A cserjeszint felett repülünk, így csak a fatörzseket kell kerülgetni, semmi mást.

Egy jó negyedórányi repülés után megérkezünk egy nagyobb tisztásra. A szélén landolunk, és örülök, hogy végre nem fúj a menetszél. Nem vagyok fázós fajta, de rettenetesen hideg van az éjszakában egy seprűnyélen, köpeny nélkül.
- Íme, Lily, egy tisztás, melyen csak úgy hemzsegnek a repdeső fordroskafüvek - jelentem ki magabiztosan, és várom a válaszreakciót. Csendben figyelünk, és a tücsökciripelésen kívül semmilyen más zaj nem hallatszik. A tisztáson csak gyér fű nől, semmi egyéb. - Na, nem indulsz füvet szedni? - kérdezem kissé incselkedve. Ha más nem is, egy új probléma mindig jó figyelemelterelő. Lily már tudhatja, hogy nem hazudok neki, és a mező tele van repülő fűvel. Azonban, hogy hogyan kell elkapni őket!
Egy vén és bolond legendás lények gondozása tanár botlott beléjük egyszer, úgy jó fél évszázada. Aki nem tudja, hogyan kell őket keresni, létezhetetlen, hogy megtalálja őket. Mégis, ennek ellenére jó egy kihívást tenni a lány elé. - Nos? - kérdezem vigyorogva, és várom, hogy mikor szól már be egy "szépet". A harag is lehet egy kezdő lépés a továbbhaladásban.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Lilyanah & Gavin Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilyanah & Gavin   Lilyanah & Gavin EmptyPént. 18 Júl. 2014, 19:40






Guile professzor & Ms Strongheart

Cseberből vederbe - avagy kihúz a pácból (remélem)


E
gy pillanatig furcsán nézek a férfira, hisz a hülye is tudhatja, hogy egy ilyen kiruccanást nem szokás ekkora derűvel fogadni, de végül félreteszem a kérdést. Már bármit kinéznék belőle...
Csak akkor kaptam észbe, mikor kinyitotta az ajtót. Gyorsan felpattantam, és kislisszoltam a helyiségből.
Megszokott társként üdvözlöm újra a sötétet, gyorsan hozzá is szokik a szemem. Nem szól egy szót sem, de nem baj, ez kicsit sem zavar engem. Éjszakánként sincs senki, aki szólna akár egy szót is.
Már a bejárati csarnokban járunk, mikor hirtelen egy másik, új hang töri meg a csendet.
- Jó estét, Guile professzor, Ms Strongheart!

A hang irányába kapom a fejem, és meglepve pillantok az idős igazgatóra. Fél szememmel a mellettem lévőre pillantok, és tudom, hogy most enyhén szólva elég nagy bajban lehetünk.
Motyogtam valamit, amit valaha "jó estét, professzor úr!"-nak szánhattam, de nem tudom, mit lehetett érteni belőle.
Aztán észrevettem, hogy ezek ketten éppen néma párbeszédet folytatnak, amiből természetesen egy kukkot sem értettem. Csak remélhettem, hogy az ideiglenes tanár nem kerül bajba miattam, sem most, sem később, de az igazgató szemében egy cseppnyi haragot vagy szemrehányást sem láttam.
- Jó estét! - szólal meg hirtelen Dumbledore, majd dudorászva elvonul.
Ismét, mint már megannyiszor, kénytelen voltam megállapítani, hogy az öreg hihetetlen...

A kis közjátéktól kedvem lett volna felnevetni, de inkább mégsem teszem. Nem tudom, mennyire lenne szerencsés a jelen helyzetben.
Előveszi a seprűjét, de mikor meglátom, összefacsarodik a szívem. Egy Tűzvillám...
Elfordítom a fejem, inkább nem akarom látni. Aztán rájövök, hogy kénytelen leszek, hisz a sajátomat csak muszáj lesz látnom...
- Invito...seprű! - mondom ki, a pálcámat a lépcsősor felé tartva.
Tudom, hogy sikerülni fog, tavalyi anyag volt, nehezen, de sikerült elsajátítanom.
Egy perc elteltével már hallottam is, pár másodperc múlva pedig meg is láttam. Egyenesen a kezembe repül, én pedig akaratom ellenére is megfogtam, de nem néztem rá.
Ezt apától kaptam...
Apától...
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: Lilyanah & Gavin   Lilyanah & Gavin EmptyPént. 18 Júl. 2014, 17:04

Lily végighallgat, és elgondolkozik. Egy ideig kissé ráncolja a szemöldökét, majd felnéz rám. Szemei csillognak, nem kell megszólalnia, hogy tudjam mi lesz a válasz. Azért természetesen megvárom, hogy kimondja.

- Remek! - tettetek a normálisnál nagyobb örömet. - Akkor induljunk is, mert még most este meg kell főzni a frissen szedett füvet. Csak a szárított és kezelt áll el hosszú ideig, a friss csak pár órát bír ki. Ezért is olyan nehéz beszerezni.

Felállok a poros dobozról, és kinyitom az ajtót. Megvárom, hogy Lily kilépjen a folyosóra, én csak utána jövök ki, és csukom be magam után az ajtót. Egy nonverbális Nox! után - immár - fény nélkül folytatjuk utunkat.

Csendesen lépkedünk egymás mellett, csak pár fáklya halovány fénye világítja meg a folyosót. Hamar felérünk a pincéből, és elindulunk az előcsarnokon át a birtokra vezető tölgyfaajtó felé. Éppen lépnénk ki, amikor...
- Jó estét Guile professzor, Ms. Strongheart! - köszön ránk barátságos hangján Dumbledore professzor. Lilyre nézek, és szinte tudom, hogy mi forog le a fejében: rohadtul nagy pácban vagyunk.
- Jó estét, Dumbledore professzor! - Csodálkoztam, hogy engem is így szólított, ugyanakkor nem értettem miért. Bár... Hát persze, tisztelet. Köszönésem tisztelettudó, mint mindig. Ez tisztelet pedig megkívánja, hogy a szemébe nézzünk a másiknak. Elérte, hogy ne kerülhessem el a tekintetét. Félek belenézni a kék szempárba, de megteszem. Egy másodpercig azt hiszem, haragot látok majd ott, de tévedek. Dumbledore szemeiben jóváhagyás és részét ül. Pislogok egyet, mire ő ugyanígy tesz. Elmém védelmét lerombolom, pillanatokkal később pedig alig észrevehetően biccent nekem.

Jóváhagyta a dolgot, és biztosított, hogy jól gondoltam: Lily elvesztette valakijét. Ezt feldolgozni nehéz, és talán én vagyok a legjobb ember arra, hogy segítsek neki. Az emlékeim még elég közeliek, most tudok bárkivel is a legjobban együtt érezni.
Szavak nélkül kaptam tőle egy új feladatot. Mert ő az az ember, aki ügyel mindenkire fizikailag, és szellemileg is. Ám néha neki is segítségre van szüksége.

- Jó sétát! - szól könnyedén az idős mágus, és dudorászva elindul a főlépcsősor felé. Pont olyan gyorsan tűnik el, mint amilyen hirtelen felbukkant. Lilyre nézek, és remélem, hogy nem látok aggodalmat az arcán. Mert ha ugyan ki nem mondta, Dumbledore azt akarja, hogy menjünk az erdőbe, főzzük meg a bájitalt, és közben beszélgessünk.
Hirtelen rájövök, hogy az Öreg jobb ember, mint gondoltam. Nem véletlenül küldött ő a pincébe ügyelni, ahogyan ezt a "sétát" sem véletlenül hagyta jóvá. Tudja, hogy Lily csak akkor fog nekem megnyílni - vagy akkor sem -, ha előtte azt én is megteszem. Okos ember! Egy halk sóhajjal törődöm bele, hogy igen, beszélnem kell a tavaly nyárról még a mai este folyamán.

- Hol van a seprűd? - kérdezem tőle, remélve, hogy nem hátrál meg. Egy legyintéssel feloldom a seprűtárolóm zárját, és magamhoz hívom a Tűzvillámomat. Igen, ezért jó aurornak lenni. A seprűs üldözések miatt megkapják a legjobbat a Minisztériumtól.
Kezemben a Villámmal várom, hogy ő is előkerítse a sajátját.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Lilyanah & Gavin Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilyanah & Gavin   Lilyanah & Gavin EmptyPént. 18 Júl. 2014, 15:35






Guile professzor & Ms Strongheart

Cseberből vederbe - avagy kihúz a pácból (remélem)


F
elkaptam a fejem, mikor hangot adott annak, hogy hallotta, amit mormogtam. De aztán rájöttem, hogy nem zavarja, és ez megnyugtatott. Bár számomra még mindig furcsa volt kissé ez a tanároktól teljes mértékben eltérő viselkedés, de emlékeztetnem kellett magamat, hogy nem is rendes tanár.
Tudtam, hogy a Rengeteg az egyetlen lehetőség, és mégis... Továbbra is kissé kétkedve hallgattam a turista csalogatónak is beillő hívogatást. Őszintén szólva, nem hinném, hogy "csak el kell kapni őket", mert eddig még egyszer sem botlottam beléjük, se nappal, se sötétedés után - bár csak kétszer voltam még éjjel az erdőben -, viszont tudtam, hogy nincs más esélyem. Apa miatt.
Apa...
Megráztam a fejem, nem akartam most elveszni a gyászban. Tudtam, nem akarná, hogy ilyen legyek. De olyan nehéz... Miért hagytál itt?!

Igyekeztem száműzni a fejemből a gondolatokat, mielőtt azok végérvényesen kiülnének az arcomra, és újra a tanársegédre fordítottam a figyelmemet.
Meg kell hagyni, voltak itt is érdekes esetek... Lockhart elsős koromban tanított engem, így mikor másodikosként átvett minket Lupin, a legelejéről kellett kezdeni a tananyagot. Még így is, hogy Piton sokszor szidta őt, egy év alatt majdnem sikerült a két évnyi tananyagot leadnia nekünk. Jött a harmadik, vele együtt az ÁlMordon. Imperiust szórt ránk az órákon, persze egyikünknek sem sikerült legyőznie. A többiekkel ellentétben én sosem lelkesedtem igazán a tanárért, mert noha beleverte a fejünkbe az anyagot, még nem használhatta volna, pláne nem rajtunk, az átkot. Vajon a kis elsősökre is kimondta...?
Negyedikben megkaptuk a banyát. Ő volt az egyik legrosszabb. azzal, hogy nem csináltunk semmit. Csak értelmetlen dolgok voltak abban a könyvben, olyan szárazon leírva, hogy még egy bekezdést is lehetetlen volt elolvasni, ráadásul a "pálcát a táskába" mondat minden egyes óra elején elhangzott. Sokunk meg lett büntetve akkor, azokkal a pennákkal, minden házból, mikor ő lett az igazgató. A mai napig nem tudtam kiverni a fejemből a mondatokat, amiket íratott velem.
Idén pedig áthelyezték ide a denevért. Igaz, kegyetlen, igaz, szadista és igaz, hogy egy csótány, de legalább hasznos dolgokat tanít nekünk.

Azért az a halálfaló tanár, akiről ő számolt be, kicsit kiverte a biztosítékomat. Szerencsére Dumbledore mint mindig, akkor is jókor volt jó helyen. Sosem fogom megérteni, hogyan csinálja.
Értettem, miért mondta ezeket el nekem.
Tudtam, mit vár el tőlem.
És azt is tudtam, mit fogok csinálni.
- Menjünk - feleltem neki, immár nem tétovázva, hanem elszántan.
Ki tudja, talán soha nem lesz még ilyenben részem...
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: L & G   Lilyanah & Gavin EmptyCsüt. 17 Júl. 2014, 20:11

Bizalom. Ez egy érdekes fogalom és érzés. Megbízni valakiben jó. Amíg be nem csap, át nem ver. Nem bízom az emberekben.
Talán mondhatom, hogy a bizalom halvány szikrája ott van Lilyben felém. A bájitalhoz elég lesz.

- Okos vagy - mondom neki Lumpsluck feltehető tettére gondolva. Nem fogyhatott volna el a fodroskafű, az Öreg ügyel az ilyenre. - Hát, sajnos erőszakkal se fogjuk tudni kivarázsolni belőle a füvet... Makacs öszvér! - teszem hozzá dühösen. Hogy lehet egy professzor ennyire gonosz?!

Tényleg nem maradt más ötletem, csak a Rengeteg. Bármennyire is igyekszem hívogatóan előadni, úgy érzem nem nyertem el az ötletemmel a lány tetszését. Pedig az ő érdeke, nem az enyém...
- Elhiszem, hogy semmi kedved a Rengetegben repkedni ilyenkor, de sehonnan máshonnan nem kerítünk most fodroskafüvet. Hidd el, nem nehéz elkapni őket, csak be kell menni az erdőbe, ennyi. De ha nem akarod... Egy ilyen butaság miatt nem szabad hagyni egy ilyen Vén Kecskének, hogy meghúzzon. - Érzem, hogy beszélhetek, mind hiába lesz. A bizalmát ő sem osztogatja. Okos lány, okosabb, mint hittem.

Halkan sóhajtok egyet. Na jó, egy jó ötletem még van a Rengeteggel kapcsolatban. - Tudod, amikor én jártam ide is voltak hasonló esetek. Mindig van olyan tanár, aki nem tanárként viselkedik. El tudod te azt képzelni, hogy milyen tanáraim voltak? Szerencsédre nem. Mint már sok éve, az SVK-t minden évben más tanítja. Hatodéves koromban Mógus tanított, akiben egész év alatt Voldemort Nagyúr lakozott. Minderre megkaptuk Gildroy Lockhartot, a RAVASZ évre! Szerencsémre nem nála tanultam meg a tudományt, különben sose lehettem volna auror. - Még visszaemlékeznem is rossz a Lockhartos évemre. - Ha jól tudom, Lockhart téged még elsőben tanított, így van rálátásod a problémára. De messze nem ő volt a legrosszabb. Negyedikben egy vén mágus vállalta az állást, aki egy ideig a Halálfalók között rontotta a világot. Megrögzött mardekáros volt, és nem riadt vissza az óráján a főbenjáró átkoktól sem. Ki nem állhatta a griffendéleseket, és a nagyszájú embereket; én pedig mindkét feltételnek maximálisan eleget tettem. Egyszer leöntött egy maró bájitallal, és békapetét lövöldözött rám. Elég sok durva dolgot tett, de én csak tűrtem, és tűrtem. Az év végi vizsga alatt kettesben voltunk, és kimondta rám az Avada Kedavrát. Meg akart ölni - hangom kissé elhalkul, és a mai napig nem tudom megérteni, hogyan tehetett ilyet egy varázsló. - Dumbledore mentett meg, majd miután az aurorok elvitték a mágust, ő maga folytatta a vizsgáztatásomat. Dumbledore mindig is a legjobb igazgató volt itt. - Remélem, hogy megérti a történetem lényegét. Remélem, hogy megérti, miért mondtam el ezt neki. Hogy mit tettem: megajándékoztam a bizalmammal, cserébe az ő bizalmáért. Mert ez csak így működik. Látnia kell, hogy nem akarok ártani neki.

- Na, akkor megyünk, vagy nem? - ráhagyom a döntést, a következményekkel együtt. Mert valamit, valamiért.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Lilyanah & Gavin Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilyanah & Gavin   Lilyanah & Gavin EmptyCsüt. 17 Júl. 2014, 19:28






Guile professzor & Ms Strongheart

Cseberből vederbe - avagy kihúz a pácból (remélem)


N
émán, a padlót fixírozva próbálom megfejteni a helyzetet. Még nem volt dolgom a professzorral, nálunk nem "segít be", csak az évnyitón való bemutatás, illetve az étkezések alkalmával láttam eddig. Mi bajod van, Lily?! Hisz megmentett! Ne legyél már paranoiás, ez egy tanársegéd, és elég fiatalnak is néz ki, bizonyára még emlékszik a gondnokra, aki legalább ezer éve itt van, valószínűleg még rémlik neki, hogy nem olyan jó általa elkapva lenni. - szólalt meg a belső hangom, és igazat kellett neki adnom.
Kérésére, hogy ne nevezzem professzornak, némán bólintok, továbbra is a padlót bámulva, azonban mikor a keresztnevemen nevezett, akarva-akaratlanul is felemeltem a fejem.

A férfire pillantva meg kellett állapítanom, hogy az a fajta, akiért általában epednek a nők. Ezt bizonyítja az is, hogy gyakran a tanársegéd az esti téma a szobatársaim között, mikor aludnék. Ilyenkor vagy haladéktalanul, heveny öklendező- és köhögőroham közepette elhagyom a szobát, vagy a fejemre szorítom a párnámat. Brrr. Kicsit túltesz a jó ízlésen, amiket mondani szoktak, a gondolataikra már nem is vagyok kíváncsi...
Én sosem értettem ezt az "odavagyokértemertláttamegyplakátonésirtócukivoltvegyélfeleségüléletemszerelme" dolgot. Az egy dolog, hogy jóképű. Az meg egy másik, hogy arról beszélünk, milyen szenvedélyes éjszakát töltenénk vele, ami után biztosan megkérné a kezem - ezzel veszélyeztetve a közelünkben tartózkodókat, mint például engem is.

A pudingoshordó név hallatán megrándult a szám sarka, de mikor meghallottam, hogy az az álnok kígyó szétkiabálta a világnak, a saját sikereként elkönyvelve, akaratlanul is ökölbe szorult az ölemben nyugvó kezem.
Fantasztikus képességek kellenek ahhoz, hogy az amúgy is padlón lévő embert kikészítsük. Tényleg. Igazán büszke lehet magára a professzor, pont, mint Mussolini, mikor az Etiópokra támadt.
Ajánlatát meghallva először csak pislogok. Most már egészen biztos vagyok benne, hogy egy nem mindennapi tanársegédbe botlottam.
- S-segítene? - csodálkoztam teljesen őszintén, de mielőtt bármi mást mondhatnék - bár nem tudom, mi lenne az -, felteszi a  következő kérdését. - Igen, azt. Máshonnan nem tudnám megszerezni holnapig.
Az invitója után elképedve bámultam az ott sorakozó alapanyagokra. Nem, az nem létezik, hogy felesleges legyen, nem lehet, nem bukhatok meg, apa csalódna bennem... - A gondolatra keserű érzés kezdett el szétterjedni a torkomban, és mielőtt végiggondolhattam volna, mit mondok, akaratlanul is kibukott a számon, noha szerencsére csak egészen halkan, bosszús morgás formájában. - Ő tette el, biztos vagyok benne, hogy tudta, itt keresném legközelebb...

Ekkor azonban, legnagyobb megrökönyödés közben, Guile kijelentette, hogy akkor irány az erdőbe szedni. Vagyis, elmegyünk a Tiltott Rengetegbe, hogy alapanyagot találhassunk a főzetemhez. Egyre furcsább ez az ember...
Igen, az egy dolog, hogy imádok repülni. Az egy másik, hogy a Tiltott Rengeteget is szeretem. Az meg a harmadik, hogy nem kezdek tapsikolni a gondolatra, hogy az éjszaka közepén fogok a Tiltott Rengetegben repdesni egy növény után kutatva a tanári kar egyik - noha ideiglenes, de - tagjával.
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: L & G   Lilyanah & Gavin EmptyCsüt. 17 Júl. 2014, 00:09

Mikor leszidom, egészen jól játssza a szerepét. Friccs végre elhiszi a dolgot, és eldugja a vén pofazacskóit valahova máshova... Nem akarom tudni, hogy hova.

A lány teljesen meg van zavarodva. Második próbálkozásom sikeresebb, mint az első volt. Lily (a teljes neve rémes, még magamban kimondva sem tetszik) úgy hadarja el a nevét, mintha versengene valakivel. Végül meghallom a "varázsszót": bájitaltan. Így már minden világos.

Lumpsluck engem ugyan nem tanított, de elég jól fel tudtam mérni, hogy milyen ember lehet. Párszor beszéltem csak vele, és a behízelgő seggfej tűnik a legjobb kifejezésnek rá. Ez már egy tényező, hogy ne legyen a szívem csücske. De mit sem ér a másikhoz képest! Hah! Mert bizony a pocakos öreg mardekáros, ízig-vérig az, és az is marad örökre. Én pedig ugye griffendéles...

A bájitaltan tanár ma nagy örömök közepette újságolta, hogy egy griffendéles lánnyal hogyan bánt el, miután annak nem sikerült teljesítenie a Merlin-féle alap gyógyfőzetet. Nem sokon múlt, hogy ne kérdezzem meg tőle, a többieknek hogyan ment. Lehet, hogy az üstjük nem lyukadt ki, de az biztos, hogy még csak közelében sem voltak a helyes végeredménynek. Nem véletlenül RBF utáni tananyag...

- Kérlek, a professzort hagyjuk el. Csak akkor, ha más is jelen van. Nem vagyok én olyan idős! - nevetek rá, és belegondolok, hogy csak hat év választ el minket... Durva! - Lily! - szólítom meg erőteljesebben, hogy rám nézzen, és ne lesütött szemmel bámulja a padlót. Felemeli a fejét, és most van időm először végignézni rendesen az arcán. Vékony lány, de látszik, hogy az utóbbi időben fogyott. Bőre természetellenesen sápadt, és szemei alatt sötét karikák éktelenkednek.
Elgondolkozom, és kicsit összeráncolom a szemöldökömet.
Hülye!
Gyorsan visszatérek a pókerarcomhoz. Nem láthatja, hogy aggódom érte. Az nem segít, tapasztalatból tudom. Szemeiben bánat ül, sokkal több minden nyomhatja a szívét, mint egy rossz főzet. Én néztem ki hasonlóan fél évvel ezelőtt, amikor... Még magamban is nehezen mondom ki... Amikor Karris meghalt.

- Tudom, hogy mi történt, Pudingoshordó Professzor eldicsekedett "mesés" tettével a tanáriban. - Keserű ízt érzek a számban, és még nagyobb utálatot a tanár iránt. Rúgjunk csak bele a földön fekvőbe, úgy van! - Én segítek neked megfőzni a gyógyfőzetet! - ajánlkozom. Ha nem fogadja el a segítségemet, akkor jön a "B" terv, és kirángatom a Disznót az óljából. Remélem azért idáig nem jutok el. Dumbledore mérges lenne. Bár mellém állna, tudom. Ő az igazság és emberség mellé áll mindig.

Nem várom, hogy Lily nagyon továbbvigye a beszélgetést, és azt, amire készülünk. - Repdeső fodroskafüvet kerestél, ugye? - kérdezem, és megvárom az igenlő választ. - Úgy látom, nincs. - A fenébe! Ez tényleg kemény menet lesz. - Invito! - suhintok reménykedve, de hiába, semmi nem repül felém.

- Hát, remélem, hogy szeretsz repülni - mondom egy tüdőnyi levegő kifújása közben. - Mert megyünk fodroskafüvet vadászni a Tiltott Rengetegbe! - úgy látom, nem félős fajta. Merlinre, ne legyen az! És remélem szereti az extrém kalandokat is. Igyekszem izgalmasan tálalni a valójában veszélyes éjszakai túrát az erdőben. Seprűnyélen.
Gavin, te hülye vagy! - szól egy hang magamban.
Tudom...
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Lilyanah & Gavin Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilyanah & Gavin   Lilyanah & Gavin EmptySzer. 16 Júl. 2014, 23:20






Guile professzor & Ms Strongheart

Cseberből vederbe - avagy kihúz a pácból (remélem)


K
ét hete, hogy megtudtam, apa életét vesztette azon a bevetésen. Azóta nem vagyok önmagam. Zombiként járom a folyosókat, csak testileg vagyok jelen az órákon - bár egyszer-egyszer úgyse -, és meg se hallom, ha szólnak hozzám.
De ez nem csoda. Elveszteni az utolsó hozzátartozónkat, ráadásul őt, aki évekig az egyedüli támaszom volt... Leírhatatlan érzés. Kimondhatatlanul sokat jelentett nekem, ő volt az egyedüli biztos pontom - és elment, hatalmas, talán betölthetetlen űrt a hagyva maga után a lelkemben és szívemben.
A tükörbe nézve magamra sem ismerek. Alig eszek, arcom megnyúlt, fakó, a szememből eltűnt az a rám annyira jellemző csillogás, tompán fénylik már csupán.
Azt a hetet Dumbledore professzor kiírta nekem. Nem kellett az órákra bemennem, sőt be se kell pótolnom a házi feladatot. Meghagyta egy házimanónak, hogy minden reggel legyen az éjjeliszekrényemen egy adagnyi Madam Pomfrey nyugtató-főzetéből. Erre sajnos szükség volt, nem azért, hogy ne sírjak - odáig még nem jutottam el, egyelőre csak tagadom, száraz szemekkel, hogy ez nem igaz, de így csak rosszabb -, hanem azért, hogy egyáltalán aludni tudjak. A fejemben dúló káoszt kell most lenyugtatni.

Azonban ezen a héten már látogatnom kellett az órákat. Persze, ha megkérném Dumbledore-t, biztos ezt is elengedné, de nem szeretném. Kellett, hogy csináljak valamit, beleőrülnék abba, ha semmivel nem tudnám elterelni a gondolataimat, talán felemésztene az önmarcangolás.
Azonban tervem nem vált be, az órákon képtelen vagyok a tananyagra figyelni, a padra vagy a pergamenem sarkába, esetleg a tankönyvembe firkálgatok, mindenféle krikszkrakszot. Ha a tanár szól, rendszerint csak huszadik próbálkozására veszem észre, mikor már az egész csoport rajtam röhög. A gyakorlati teljesítményem is enyhén szólva gyatra, valahol mélyen van, a mocsárban, jóval a béka segge alatt. Egy-két tanár - szerintem nem kell megneveznem őket - nem is kéreti magát, azonnal az orromra köti. Pedig elhihetik, jelenleg kisebb gondom is nagyobb ennél.
Nem volt ez máshogy a mai bájitaltanon. Péntek van, tehát dupla, a mardekárosokkal. Alapból remek párosítás. Egy igen bonyolult bájitalt kellett megfőznünk. Meg is lett az eredménye: úgy a második óra közepe fele afőzetem csütörtököt mondott, szétmarta az üstöm, és elfojt a padlón. Szerencsére senkihez nem ért hozzá, de Lumpsluck akkora patáliát csapott, mint talán még soha. Az óra hátralévő részében én voltam a műsor, még bele is csengettek, de senki nem kezdett el pakolni.
- És végezetül, holnapra hibátlanra főzi nekem a bájitalt, különben, Merlina tanúm, megbuktatom!
- De tanár úr! - háborodtam fel azonnal. - RBF év van!
- Akkor jól vigyázzon, Miss Strongheart! Biztos említettem már, hogy ismerem a vizsgabizottság összes tagját. Délre itt legyen az asztalomon! Az órának vége!
Megsemmisülten pakoltam össze, majd a szertárhoz battyogtam. Megrökönyödve láttam, hogy az egyik legfontosabb hozzávaló, egy igen ritka növény, teljesen hiányzik a készletből. Az álnok kígyó! Direkt csinálta! A kezem öntudatlanul is ökölbe szorult.
Nem szabad megbuknom. Apa nem akarná - ismételgettem magamban egész délután, de egy épkézláb módszert sem találtam a beszerzésére, mind egy hétig tartott volna. Hacsak...

Így esett meg, hogy bizony az alagsori folyosóra tévedtem, ahová önszántamból be se tenném a lábam. Slucki bájitaltan tára azonban akkora volt, hogy azt sem tudtam, hol keressem. Találomra elkezdtem az egyik polcot átvizsgálni, mikor...
- Megvagy! - kiáltott egy reszelős hang, és a meglepetéstől sikítani is elfelejtettem, máris Frics asztmatikus zihálása hatolt a fülembe. Megmarkolta grabancomat, én pedig a hirtelen megfordítás következtében levertem a polcon sorakozó fiolákat, melyek nagy csattanással törtek ripityára a padlón.
Hülye hülye hülye hülye hülye hülye hülye - kezdtem azonnal magamat ostorozni.
- Most elkaptalak! - Diadalittas hangja a csontjaimig hatolt.
Nem lehet, hogy pont most bukjak le, mikor élet-halál kérdése a tét...
Mikor is egy kemény hang ütötte meg a fülem.
- Engedje el!
Azonnal felkaptam a fejem, és megdöbbenve kellett felismernem Gulie pofesszort, aki az idén jött a Roxfortba kisegítőként.
Mikor a gondnokhoz vágta, hogy vele vagyok, egy másodpercig csak pislogtam, majd igyekeztem úgy tenni, mintha nem most hallanám először ezt a sztorit. A professzor szigorú pillantására beharaptam az ajkam és lesütöttem a szemem, remélve, hogy hitelesen alakítom a szerepemet.
Kifújtam a bennrekedt levegőt, mint a vén rigolyás elhagyta a helyiséget, azonban a tanársegéd kérdésére nem tudtam válaszolni, hisz egyelőre azt sem értettem, miért mentett ki.
Intésére gyorsan helyetfoglaltam, majd hadarva válaszoltam neki.
- Lilyanah Strongheart...
Mikor feltette a "Mit kerestél itt?" című kérdést, haboztam, hogy mit válaszoljak. De megmentett! Csak nem lesz baj, ha elmondom.
- Az legutolsó adja a legpontosabb leírást, egy kis "bájitaltan-kalamajkába" keveredtem, professzor.
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: Lilyanah & Gavin   Lilyanah & Gavin EmptySzer. 16 Júl. 2014, 21:56

Egy újabb unalmas, és hosszú péntek este a suliban. Az iskolában! És nem, nem a meleg folyosókon, á, dehogyis! Kedvenc igazgatóm az alagsorba küldött péntek esti ügyeletre. Megállj, te Vén Kecske!

Félreértés ne essék, szeretem a Profot, sőt mi több, emberek közül talán ő az, aki legközelebb áll hozzám (és még így is milyen távol!).
Semmi gond nincsen azzal sem, hogy a pincében kell ügyelnem. Mindez pár mardekáros hülye gyerek miatt van, akiket amúgy is szeretek megleckéztetni. (Éljen a Griffendél! Hah!) A probléma ott kezdődik, hogy pénteken, péntek ESTE kell itt császkálnom. Ez az egyetlen olyan este, amikor az aurorok kicsit lazítanak, és a kedvemért akár elugranak Roxmortsba is. De nem! Én a PINCÉBEN sétálok a folyosón, míg cimboráim Dumbledoreral együtt a Három Seprűben iszogatják Rosmerta mézborát.

Természetesen rászolgáltam a "méltó" büntetésemre, de ezt fáj tudomásul venni. Így inkább emlegetem a drága Igi bácsit, remélve, hogy Merlin rám gondol, és legközelebb ennél kevésbé frappáns megoldást találtat Dumbyval a szívatásomra. Mert egyedül ő tudja, hogy valójában milyen vagyok, és hogy mi a jutalom és büntetés számomra.
Az, hogy auror létemre itt tanítok, vagyis segédkezem, már eleve rossz. De sajnos a korlátlan engedélyhez kell egy évnyi iskolai tanítás. Még fél év, és kérdés nélkül megölhetem azt törvényes módon, aki közém, és a feketemágusok közé áll. Nem mintha szeretnék ölni, de azért mégis, az Elitbe tartozni, és vadászni... Jó dolog.

Unottan sétálok végig a folyosón, egyszerű fekete talárom van rajtam. Kezem lazán zsebreteszem, de jobbom a pálcámat markolássza. A látszat ellenére olyan éber vagyok, mint egy igazi bevetésen.
- LANKADATLAN ÉBERSÉG! - hányszor hallottam Mordontól a gyakorlati órákon! Igen, ez fontos, ezt az esküvőmön megtanultam...

Elhessegetem Karris gondolatát, és a feladatomra koncentrálok: pár mardekáros elkapására, aki a folyosón ólálkodik.

- Megvagy! - hallom hirtelen Friccs diadalittas kiáltását, majd egy óriási csörömpölés hallatszik. Futva elindulok a hang irányába, és a tanári bájitalkészlet szekrénye előtt kötök ki.
- Most elkaptalak! - zihálja a gondnok, Mrs. Norris szeme megvillan gazdája lába mellől. Friccs kezében egy griffendéles lány pulóverének nyakát szorongatja.
- Engedje el! - kiáltok rá, és az idős kvibli összerezzen. Elkezdene valamit hápogni, de elég hamar rájön, hogy én rangban felette állok.
- De professzor úr! - próbálkozna behízelgőn.
- Friccs! A lány velem van! Büntetőmunkát teljesít, és azt a feladatot kapta tőlem, hogy vigyen át a szobámba innen néhány hozzávalót. - Hazudni bűn... De nem Friccsnek! Szúrós szemmel nézek a gondnokra, és megunom a folyosóról beszűrődő gyér fáklyafényt. Előveszem pálcámat, és fényt gyújtok rajta. - Köszönöm, hogy elővigyázatos volt, de nem tett rosszat a diák. Most legalábbis nem - mondom és szúrósan nézek a vöröshajú lányka felé. Nem akarom megijeszteni, de Friccs csak akkor megy el, ha elhiszi, hogy terrorizálni fogom.
- Értem.. Vagyis... Viszlát... - motyogja és kicsoszog a szobából, nyomában a macskájával.

Mikor már elhal az asztmás ziháláshang, a griffendéles felé fordulok.
- Szóval? - kérdezem komolyan, majd elmosolyodok. - Nyugi, nem harapok! - nevetek rá, és intek egyet a pálcámmal. Az összetört üvegedények összeforrnak, és visszarepülnek a helyükre. A földre ömlött tatuepét egy takarító varázssal eltüntetem.

Még nem láttam a lányt egy órámon sem, ami nem csoda, elvégre én csak egy-egy csoportot viszek évfolyamonként. Szerintem nem tudja, hogy hol kezdje, így gondolok egyet, és becsukom az ajtót.
A kis szertárban csak pálcám világít. Leülök egy dobozra, és a velem szemben lévőre mutatok. - Kezdjük elölről - mosolygok. - Gavin Guile vagyok, az SVK tanársegéd. Te pedig...? - Megvárom, hogy elmondja a nevét, csak utána folytatom. - Mit kerestél itt? Nyugi, nem mondom el senkinek sem - nézek rá biztatóan, és előveszem híres csibészes mosolyom egy olcsóbbik utánzatát. - Ha valaki éjjel rabolja ki ezt a szekrényt, vagy fogadott, vagy veszélyes bájitalt akar főzni, vagy óriási pácban van. Te melyikbe tartozol?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lilyanah & Gavin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilyanah & Gavin   Lilyanah & Gavin Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lilyanah & Gavin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilyanah Strongheart v2.0
» Anthony & Lilyanah
» Laurel & Lilyanah
» Lilyanah Strongheart
» Sirius Black & Lilyanah Strongheart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Pince :: Bájitaltan tanterem-
Ugrás: