KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Daniel Rock Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Daniel Rock Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Daniel Rock Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Daniel Rock Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Daniel Rock Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Daniel Rock Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Daniel Rock Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Daniel Rock Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Daniel Rock Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Daniel Rock

Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel Rock
Tanár
Daniel Rock


Hozzászólások : 20
Vér : Félvér
Iskolai ház : Tanár
Kirendelt pár : Szvetlana Katajev
Avataralany : Janson Momoa

Daniel Rock Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Rock   Daniel Rock EmptyHétf. 07 Júl. 2014, 10:53

Daniel Rock 152magn

Daniel Rock || Dany || 27 || Janson Momoa



Teljes név:Daniel Rock
Születési idő: 1970.03.23
Születési hely: Egyesült Királyság, Glenfinnan(Skócia)
Élőhely: Egyesült Királyság, Roxfort
Foglalkozás: Tanár
Pálca: Tölgy, 11 hüvelyk, Hippogriff toll


Ilyen vagyok....


Külsőre eléggé zord és unszimpatikus kinézetem lehet. A durva anyagú bőr ruháim ezt az állapotot egy kicsit még jobban is tetőzik. Ami miatt megértem, hogy néha idegenkednek tőlem az emberek és messze elkerülnek, ha az utcán szembejönnek velem. Nem csak a ruha miatt, de az arc szőrzetem miatt is kissé ijesztő lehetek.
De belül már nem vagyok ilyen zord. Őszinte, humoros és szókimondó jellemem van. Mindig a magam útját járom. Ami igaz néha kicsit nehezebb és nem biztos, hogy a legjobb, de legalább az enyém. A szókimondásom miatt gyakran megbántom az embereket, de a lelkiismeretem nyugodt, hiszen mindig az igazat mondom.



Az én történetem....


Egy kis faluban születtem 1970. március. 23-án a Skót-felföldön Glenfinnanben. Anyám aranyvérű származású boszorkány volt, aki 20 éves koromban elhagyta a családot és átállt Voldemort oldalára és soha többé nem láttuk őt. Apám mugli származású varázsló, ő még ma is a Minisztériumban dolgozik a Varázsbaj Elhárítási Osztályon. Így lettem én félvérré.
Gyerekkorom nem telt túl izgalmasan. Nem volt sok barátom és inkább az állatok társaságát kerestem, mint az emberekét. Tíz éves koromban én nem egy baglyot kaptam szüleimtől, mint a velem egykorú Roxfortos diákok, hanem egy csodálatos vadász sólymot. Amelyet hosszabb-rövidebb harcok során sem tudtunk engedélyeztetni az Iskolával. Igaz, hogy nem vihettem magammal a sólymomat - Keszit -, de amikor otthon voltam és csak tehettem, mindig vele voltam...
Miután megkaptam a levelet arról, hogy felvételt nyertem a Roxfortba valamivel nyitottabb lettem az emberek felé, de az állatok után érdeklődésem és a kalandvágyam továbbra is megmaradt és talán még mindig erősebb volt. Amikor csak tehettem a birtokokat jártam, hogy misztikus lényeket pillanthassak meg. Kedvenceim a kentaurok és hippogriffek voltak. Sajnos a Tiltott Rengetegen kívül ezek az élőlények nem nagyon voltak megtalálhatók, így néha kénytelen voltam tilosban járni. Szerencsére csak egyszer buktam le, de akkor is megúsztam egy enyhébb fenyítéssel és egy ígérettevéssel, hogy többet nem mászkálok egyedül az erdőben, amíg kiskorú vagyok. Akkoriban a kalandvágyam erősebb volt a tanáraimnak tett ígéreteimnél és így néha megszegtem azokat. A tanulás nem volt az erőségem, de azért, Sötétvarázslatok Kivédéséből, Mágiatörténetből és A Legendás Lények Gondozásából eléggé jó voltam.
Az iskola után három évig jártam a világot, hogy felkutassam azokat a misztikus lényeket, amelyeket az iskolában nem volt lehetőségem megpillantani. A legérdekesebb állomásom Erdélyben volt. Felséges sárkányokkal, érdekes vérfarkasokkal és számomra visszataszító vámpírokkal találkoztam. Jó párszor keveredtem veszélyes helyzetekbe, főleg a vámpírokkal szemben. Nem voltak túl jó vendéglátók, de azért épp bőrrel megúsztam a találkozásokat.
Három év után meg kellett szakítanom a túrámat, hogy hazatérjek megkeresni anyámat, aki átállt a halálfalókhoz. Apám az elején nehezen viselte a hírt és már majdnem öngyilkos is lett, de szerencsére sikerült túltennie magát rajta.
A keresés nem járt sikerrel. Háromévnyi keresgélés után hallottam a hírt, hogy egy auror csapat rajtaütött a táborukon és ő meghalt. Az eset után úgy döntöttem, hogy minden erőmmel azon leszek, hogy Voldemort elleni harcban segítsek. Amíg a többiek belföldön harcoltak addig én külföldön kerestem szövetségeseket és sajnos néha ellenségeket is találtam szép számmal. A legkészségesebb szövetségeseim az Urál-hegység lábábnál élő kentaurok voltak.
Voldemort halála után úgy döntöttem, hogy a tanári pályát választom és megtanítok mindent a diákoknak, amit a Legendás Lények Gonozásáról, a Sötétvarázslatok Kivédéséről és a Mágiatörténetről tudok.

Vissza az elejére Go down
 
Daniel Rock
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel&Katie
» Sarah & Daniel
» Daniel & Daphne
» Daniel & Szvetlana
» Daniel Folds

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Urak :: Félvérek-
Ugrás: