KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Cornelia & William Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Cornelia & William Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Cornelia & William Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Cornelia & William Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Cornelia & William Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Cornelia & William Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Cornelia & William Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Cornelia & William Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Cornelia & William Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Cornelia & William

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Cornelia & William Empty
TémanyitásTárgy: Cornelia & William   Cornelia & William EmptySzer. 02 Júl. 2014, 02:14

A Három Seprűben ülök, és várok az ügyfelemre. Kissé kései órán van ez a találkozó, de csak most ért rá, ráadásul a fickó kivételesen mágus, ezért megoldható volt, hogy ne nekem kelljen elutazni, így hamar haza érek majd a feleségemhez és Toby-hoz. Még szerencse, hogy az új ápolónő volt olyan kedves, és vállalta, hogy ilyenkor is figyeljen a fiamra.
Rendelek egy kávét, és amíg várok, addig ellenőrzöm a táskámban lévő iratokat. Minden megvan. Szerencse, bár még haza tudnék sietni érte, csak nem akarok már elmenni, mert ki tudja, mikor érkezik meg. Az pedig nem lenne szerencsés, hogy egy ilyen fontos találkáról elkéssek.
Rajtam kívül még néhány felettébb unatkozó pasas iszogat, meg akad egy-két nagyobb diák is, aki kilógott az iskolából. Ironikus, hogy ilyen vén fejjel őket figyelem, és az egyik srácban, mintha magamat látnám. Megjátssza magát, és igyekszik a leghangosabb lenni a bandában. Önkéntelenül is elfintorodok a saját emlékeim hatására. Aztán kihozzák a kávémat. Leteszik elém a csészét, én pedig halkan megköszönöm.
Két hét múlva telihold lesz, és fogalmam sincs, hogy most milyen ürüggyel fogok eltűnni az éjszaka. Szörnyen utálom az átváltozásokat, még nem is lenne olyan szörnyű, ha legalább tudnám kezelni, de így minden éber pillanatomban attól rettegek, hogy amikor eluralkodik rajtam a fenevad, akkor megölök valakit. Eddig csak egyszer sült el balul, és akkor is a feleségem sérült meg.
Felsóhajtok, és kortyolok a kávémból. Elég különösen festhetek itt a sarokban, ahogy öltönyben kávézgatok, míg mások teljesen hétköznapian néznek ki. Rápillantok az órámra. Fogalmam sincs, mikor érkezik meg, de jó lenne minél előbb. Szeretném a kisfiamat betakargatni és tudni szeretném, hogy a feleségem milyen állapotban van, bár vélhetően minden rendben van, de örülnék valami pozitív változásnak. Rengeteget kell foglalkoznom az üzlettel, bár talán azért lovalltam bele magam az utóbbi időben, hogy ne kelljen Jennifer ágya mellett ülve merengenem a tettemet. Így is bűntudatom van, de amikor ránézek, mindig olyan, mintha kupán vágtak volna. Elborzadok, hogy a gyönyörű arca az én karmaimtól torzult el, pedig még így is meseszép, de attól tartok, ha felépülne, súlyos csapásként érné. Imádott a tükör előtt ácsorogni, s biztos vagyok benne, hogy szörnyként tekintene magára, amikor kettőnk közül én vagyok a bestia.
Ismét felszusszantok, és halk csörömpöléssel leteszem a csészémet. Az asztallapon dobolok az ujjaimmal, kicsit türelmetlen vagyok, de már kezdem megszokni, hogy minél jobban fogy az időm, annál inkább feszültebb leszek.
Ismét elpillantok a fiatalok felé. Még mindig hangosan nevetgélnek és vedelik a vajsört. Megrázom a fejemet. El akarom hessegetni az emlékeimet. Nem akarok rájuk emlékezni. El akarom őket felejteni, örökre. Néha már ott tartok, hogy feladom az egészet, de Toby itt van, és nem hagyhatom magára. Ha már az édesanyját nem ismerheti miattam, akkor legalább nekem mellette kell maradnom. Csak amíg felnő, aztán elmondom neki, hogy mi történt az anyjával, engem megutál, és akkor nyugodt szívvel meghalhatok, mert biztos anyagi hátteret teremtettem a fiamnak, aztán rá meg az aktuális ápolóra bízom, hogy mihez kezdenek Jenniferrel, ha addig nem épül fel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cornelia & William Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia & William   Cornelia & William EmptySzer. 02 Júl. 2014, 02:38

Egy egyszerű, sötét kék egyrészes ruhában toppanok be a Három Seprűbe. Felsóhajtok, miközben megmasszírozom a homlokomat. Igyekszem legyűrni a fel-feltörő dührohamot, amit apám levele váltott ki belőlem ma a reggeli postánál. "Kedves, egyetlen kislányom!" Persze, bezzeg ilyenkor a kedves kislányod vagyok! "Szeretnélek megkérni, hogy intézz el nekem egy nagyon fontos üzletet egy bizonyos Mr..." Mi az, hogy én dolgozok helyetted, mi?! Tudtommal a te a dolgod a saját munkádat elvégezni! "A Három Seprűbe beszéltem meg a találkát vele, számítok rád! Tudom, hogy képes vagy rá, rengetegszer láttál már engem üzletelni..." Igen, de szerinted figyeltem is akkor?! Szerinted engem pont az érdekelt akkor, hogy éppen melyik kis ügyletedet rendezgeted el?! Hát képzeld el drága apuci, engem rohadtul nem érdekelt! "Nagyon szeretlek, sok-sok puszi: édesapád" O-ho-ho, nagy szerencséd, hogy ennyire szeretlek te vén csont, különben most nagy szarban hagynálak! Ezért nagyon sokkal jössz nekem...
Veszek egy mély levegőt és igyekszem levegőnek nézni a fiatalokat, akik talán még végig is mérnek. Nem tudom, jelenleg a düh teljesen elborította az elmémet, ami nem épp egy előnyös dolog, főleg nem egy üzletkötésnél, na mindegy... Mondjuk az tény, hogy hiába egy elegáns ruhában vagyok, mégis csak én vagyok benne, nem csak egy kis másodrangú kis cafka. Nekem van karizmám és gyönyörű külsőm. Én képes vagyok a puszta jelenlétemmel magamra vonzani az összes ember tekintetét a teremben, vagy legalább is a legtöbbet. Megállok nem messze az ajtótól, és a kis ridikülömből előveszek egy képet. Körbepillantok és sikeresen bemérem a célszemélyt. Na, nem mintha nem lenne elég feltűnő, ahogy egyedül üldögél egy sarokban, még hozzá öltönyben. Visszasüllyesztem a képet a ridikülömbe és veszek egy mély levegőt. Apa, ha legközelebb találkozunk, akkor én esküszöm, hogy kinyírlak!
A vállamra helyezem a táska pántját, bár még így is leér a derekamig, de nem baj, elegáns kis darab, nagyon szeretem és szerencsére még passzol is a ruhához, amit apu küldött el erre a kis találkára. - Jó estét, elnézését kérem a késésért, de sajnos akadt egy kisebb probléma útközben. - Állok meg mellette, elővéve az üzleti mosolyomat. - Ön Mr. Delay, ha nem tévedek. Én Cornelia Averay vagyok, sajnos Mr. Averay nem ért rá, így engem kért meg, hogy jöjjek el helyette találkozóra, remélem nem sérti meg önt ezzel. - Nyújtom felé a kezem, miközben azon imádkozom, hogy Jacob hihetetlenül idegesítő képessége, miszerint bárhol és bármikor képes felbukkan, ahol csak vagyok, jelenleg ki van kapcsolva és mélyen húzza a lóbőrt a Hollóhátas hálókban. Eléggé ciki lenne, ha pont most bukkanna fel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cornelia & William Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia & William   Cornelia & William EmptySzer. 02 Júl. 2014, 03:04

Elkergetem az öngyilkosságra késztető gondolataimat, és elmélyülten iszogatom a kávémat, néha a fiatalok nevetése ugyan kizökkent az elmélkedésemből, de nem zavarnak különösebben.
Aztán egy fiatal lány bukkan fel mellettem, és eleinte kérdőn pillantok rá, hogy egyáltalán mit akar tőlem, de aztán a nevemen szólít, így nyilván köze van valamelyik ügyfelemhez. Felállok, és kezet rázok vele. – Örvendek a találkozásnak, kisasszony. Kérem, foglaljon helyet – intek, hogy üljön le. Nos, a széket nem tudom kihúzni neki, mert egy bokszban ülünk, így csak hellyel tudom kínálni.
Halványan elmosolyodok. – Nem, semmi gond. Bár őszintén szólva, meglep, hogy egy ilyen fiatal hölgyeményt küldött Mr Averay. Bizonyára jobb dolga is lenne – rázom meg a fejemet. Megértem, hogy nem ért rá, bár azért üzenhetett volna. Igazán nem volt szép, hogy a kisasszonyra bízta az üzletet, amikor nekem máskor is jó lett volna. – Nos, kér valamit, mielőtt elkezdjük? Természetesen, én állom.
Megvárom a válaszát, és ha kér valamit, akkor magunkhoz intem a pincért, ha pedig nem kér semmit, akkor előveszem az aktatáskában lévő papírokat.
– Mr Averay-jel már mindent elintézem, csupán néhány záradékot kell átolvasni meg alá kell írni a szerződést, és nem is tartom fel tovább. – Miközben ezeket mondom, odébb teszem a csészémet, és előkészítem a papírokat, majd előveszek egy tollat, és a kisasszonynak nyújtom. Megvárom, hogy átolvassa a szerződést meg a záradékokat, majd ha nincs kivetni valója, akkor megmutatom neki hol kell aláírnia a papírokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cornelia & William Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia & William   Cornelia & William EmptySzer. 02 Júl. 2014, 03:42

A férfi kérdő pillantása mellett eltekintek. Meg tudom érteni, én sem magamra számítanék egy ilyen helyzetben. De hát mindegy, a drága jó édesapám egy lusta dög, aki hozzá akar szoktatni az üzleti élethez. Ebbe bele kell törődnöm.
Kezet fogunk, és helyet foglalunk. Remélem apa annyira csuklik, hogy még csak aludni sem tud tőle. Igazán megérdemelné. - Nos, én fogom örökölni tőle a céget, így valahol megérthető tőle. - Mosolygok tovább. Egész jól megy, mondjuk itt most nincs is min idegeskednem. Legalább is sikerült kizárnom a fejemből nagyjából a környezetet és igyekszem csak Mr Delay-re koncentrálni. Igaz, nincs túl sok minden, amit elronthatnék egy aláírásban, de a viselkedésemmel apát is minősítem, úgyhogy ideje előkapnom a legjobb modoromat. Remélem nem maradt otthon... - Köszönöm, egy kávét elfogadnék, sajnos nem volt időm rá. - Hálásan pislantok rá, ez valahogy tényleg kimaradt. Nem, nem azért mert elszórakoztam az időmet, csak valahogy megfeledkeztem róla. Az edzés után siettem fel a hálóba, hogy még lezuhanyozhassak, beszélhessek indulás előtt Judyval és persze időben elkészüljek, így is kicsit megkéstem, mert túl feltűnő jelenségnek bizonyultam az utcán... Ha a pincér meghozza a kávét, akkor megköszönöm neki, majd még egyszer Mr Delay-nek is. Lehet nem alszom ma már, de most nem árt a kávé. - Rendben van. - Bólintok egy újabb mosollyal, miközben a fülem mögé tűrök egy rakoncátlan tincset és beleiszok a kávémba. A kezembe veszem a szerződést, az átnyújtott tollat pedig lerakom addig a kávés csészém mellé. Viszonylag gyorsan átfutom. Apa már megtanította, hogy egy szerződésnél mikre kell figyelni és melyik része olyan rizsa, amit nyugodtan átugorhatok. Lerakom az asztalra a papírokat és elégedetten elmosolyodom. - Minden rendben van. - Kicsit hevesen ver a szívem, bár már kezdek megnyugodni. Ez az első alkalom, hogy aláírok egy hivatalos szerződést, nem pedig csak gyakoroltatja velem apa. Még sohasem gondoltam bele, hogy mennyi felelősség is hárulhat rá... Ha pedig belegondolok abba, hogy pár év múlva már nekem kell ilyen munkát végeznem. Hát, azt hiszem szívesebben hárítanám át az egészet Christian-re.
Aláírom a szerződést és a tollal együtt visszanyújtom Mr Delay-nek. A magam mellé lerakott táskámért nyúlok és előhalászok belőle egy névjegyet, rajta két telefonszámmal: az enyémmel és apáéval. - Mr. Averay megkért, hogy ezt a névjegykártyát adjam át magának. Ezen rajta van az ő magántelefonszáma, ha esetleg fontos ügyben keresné, valamint az enyém, ha itt Roxmortsban szeretné vele rendezni az ügyeit, mert ez esetben én vagyok a megbízott. - Mosolygok rá még egyszer, azt hiszem ma este már utoljára és átnyújtom a névkártyát, majd ha átvette, akkor úgy döntök, hogy megiszom a kávém maradékát. Az izgalom elmúlt, maximum majd Judyt nem hagyom aludni a pörgésemmel...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cornelia & William Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia & William   Cornelia & William EmptySzer. 02 Júl. 2014, 04:06

Valóban az ember nem egy jóformán még kislányra számít, amikor üzleti ügyeket akar intézni, ezért is lepett meg Miss Averay felbukkanása, főleg, hogy az édesapjára számítottam, de nekem teljesen mindegy ki írja alá a szerződést, amennyiben az érintett fél tud róla, vagy ő maga bízta meg a hölgyeményt, hogy jöjjön el helyette.
Én nem fogok a magam részéről akadékoskodni, hiszen az én érdekem, hogy minél hamarabb megkössük az üzletet. Innentől kezdve pedig nem kérdőjelezem meg az Averay család döntését. Ha Mr Averay a lányát küldi, akkor majd vele aláíratom a szerződést.
Aztán a kisasszonytól választ is kapok arra, hogy miért őt küldték ide, így egy halvány mosoly kíséretében bólintok. – Nos, Miss Averay, ha maga fogja örökölni a céget, akkor bízok a maga üzleti tudásában és érzékében. – Nos, nem tudom mennyire hatnak bíztatóan a szavaim, de a lényeg, hogy én annak szántam.
Magunkhoz intem a pincért, és megkérem, hogy hozzon egy kávét a kisasszonynak, addig én előkészítem a papírokat. Közben azon gondolkozom, hogy milyen jó lesz lezárni ezt az ügyet, és végre lesz egy kis időm Toby-val foglalkozni. A hálás pillantásán csak mosolygok, nagyon régen tekintett már rám így valaki. Nem is tudom, ki volt az utolsó ember, aki ilyen tekintettel nézett rám.
Türelmesen várom, hogy végezzen. Annyira nem sietek, ráadásul nagyon izgulhat, ezért inkább igyekszem a segítségére lenni. – Nagyszerű – bólintok, majd sorra megmutatom neki, hogy hol kell aláírnia a papírokat, és adok belőle neki egy példányt. Azokat, amikre nekem van szükségem, elrakom a táskámba, majd megiszom a kávém maradékát. Aztán elveszem Miss Averay-től a tollamat, és azt is elteszem.
Gondolkozom rajta, hogy mondjak-e még neki valamit, de mielőtt akármit is mondhatnék, azt veszem észre, hogy két névjegyet nyújt felém. Elveszem tőle őket, és miközben magyaráz alaposan szemügyre veszem őket.
Bólintok, majd a táska egyik kis zsebéből előveszem a saját névjegyeimet, és a fiatal hölgynek nyújtom őket.
– Köszönöm. Az én elérhetőségeim pedig ezeken vannak – mondom a névjegyeket nyújtom.  Mr és Miss Averay névjegykártyáit biztos helyre teszem, majd a kisasszonyra emelem a tekintetemet.
– Van még valami terve ma estére? Mert szívesen visszakísérem. Ilyenkor nem illik egy hölgynek egyedül mászkálnia – érdeklődöm. Különben is, hogyan festene, ha az egyik üzletfelem lányával történne valami, mert nem voltam mellette? Rossz fényt vetne rám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cornelia & William Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia & William   Cornelia & William EmptySzer. 02 Júl. 2014, 15:10

Elmosolyodom. Már nagyon régen kezeltek engem ilyen normálisan, és ez most nagyon jól esik. Mintha még egy kicsit meg is nyugtatna. - Nagyon szépen köszönöm Mr. Delay, ez igazán kedves öntől. - Pillantok rá a legkedvesebb mosolyommal. Tényleg régen találkoztam már ilyen kedves emberrel, vagyis, találkoztam én már ilyen kedves emberrel egyáltalán? Nem tudom, jelenleg egy sem ugrik be.
Amíg meg nem jön meg a kávém, addig csak figyelem, ahogy a férfi rendezgeti az iratokat, majd ugye hálálkodom egy sort mind a két irányba és belekortyolok. Elkezdenem olvasni a szerződést, néha-néha megjegyzek pár dolgot, amit esetleg furcsállnék, de végül is aláírom a legvégén, ezzel megpecsételve az egészet. A saját példányomat a szerződésből ott hagyom magam mellett. Úgy is a kezemben kell majd felcipelnem a sulihoz, nem akarom sokáig szorongatni.
A névjegyekben semmi különleges nincs, csak az apám céglogója a háttérben és a cég neve a kártyák legtetején, majd csak a szokásos séma, annyival kiegészítve, hogy mind a kettőn rajta vannak, hogy milyen időpontokban érhetőek el az illetők. Ez leginkább csak miattam számít, mert sajnos az iskola nem tolerálja, hogy ha órán telefonálgatok üzleti ügyekben. Pedig igazán megtehetné! - Rendben van, köszönöm. - Veszem át őket, majd helyezem a kis ridikülömbe az előző névjegyek helyére, majd utána a szerződést is belerakom. Oh igen, a tértágítás egy nagyszerű találmány!
- Nem nincs, de nagyon hálás lennék érte, ha visszakísérne. - Köszönöm meg neki, miközben felállok, a vállamra veszem a táskámat és elindulunk visszafelé. Az ajtóban egy pillanatra megállok és visszapillantok. Nick... Oh, hogy az az idióta már megint itt volt! Hát sosem lesz tőle nyugtom? Ennyire élvezi, hogy idegesíthet?! Kifújom a levegőt, nem, nem Cornelia, most pont nem szabad idegeskedned... Visszafordulok Mr. Delay felé, tényleg csak egy pillanatra fordultam hátra és kilépek az ajtón. - Tényleg nem akarom megsérteni ezzel a kérdésemmel, de biztosan nem gond magának, ha visszakísér? Gondolom önt is várja otthon valaki. - Jegyzem meg egy kicsit szerényem és szelíden. Tényleg nem akarok apám ügyfelének az életében turkálni, de erre nagyon kíváncsi lennék. Na, ennyit arról, hogy vissza fogom fogni magam!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cornelia & William Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia & William   Cornelia & William EmptySzer. 02 Júl. 2014, 15:39

Halványan elmosolyodok a szavaira. Tehát végül mégis bíztatóan sikeredtek a szavaim, aminek nagyon örülök, mert már évek óta szinte csak az üzleti zsargont használom, és szinte teljesen függetlenítettem magam mindenféle érzelemtől. – Igazán nem kell semmit megköszönnie, nyilvánvaló, hogy örökölte az édesapja képességeit – felelem nyugodtan. Nem alkotok különösebb véleményt a lányról, mert folyton elkalandoznak a gondolataim, no meg, nekem semmi közöm nincs a partnereimhez az üzleten kívül, és igyekszem minél jobban tartózkodni a társaságtól. Semmi kedvem nem lenne ahhoz, hogy a végén valaki annyira közel kerüljön hozzám, hogy kitudódjon a titkom.
Nyugodtan felelek a megjegyzéseire, és ha kell, akkor javítok rajta, aztán végül aláírja a papírokat, ezzel végre sikeresen megkötöttük az üzletet. Régen szinte diadalmámorban úsztam egy szerződés megkötésekor, de most már olyan általános dologgá vált számomra, mint a lélegzés. Ezért nem is izgatom magamat sose azon, hogy minden rendben, hiszen tudom, hogy mikre kell odafigyelni és azt is megtapasztaltam már, hogy milyen fontos a türelem. Nem is emlékszem mikor voltam utoljára ideges. Fogalmam sincs, mikor uralkodtak el rajtam utoljára az érzéseim.
Nem azért nézegetem a névjegyeket, mert olyan különlegesnek tűnnének, csupán megpróbálom a fiatal hölgy arcához társítani a kis kártyákat, ha esetleg a későbbiekben hirtelen nem jutna eszembe, hogy kitől kaptam őket.
Bólintok, amikor átveszi a kártyáimat. Aztán felajánlom, hogy visszakísérem, és beleegyezik. Ha ellenkezett volna, akkor is ragaszkodtam volna hozzá, hogy egy darabig vele tartok. Valószínűleg Mr Averay is ezt várná tőlem. Én pedig csak azt teszem, ami a kötelességem ilyen helyzetben.
Felállok, majd amikor elérünk az ajtóhoz, kinyitom neki, ő azonban megtorpan. – Minden rendben? – érdeklődöm, majd kilépek utána az ajtón, és behúzom magam után. Kicsit meglep a kérdése, kicsit szíven üt, de a hangom továbbra is nyugodt marad. – Nem sértett meg, Miss Averay. Higgye el, egyáltalán nem gond, hogy elkísérem. Igaz, a kisfiam vár otthon, de nevelője bizonyára már lefektette aludni, szóval tényleg nem tesz semmit, hogy magával tartok. Különben sem tartok okos ötletnek, hogy ilyenkor egyedül mászkáljon. – Az egyik kezemet a zsebembe süllyesztem, a másikkal pedig megszorítom a táskám kallantyúját. Különben is szeretek éjszaka sétálgatni, így abszolút nem gond, hogy most egy kicsivel messzebb megyek. A feleségem úgysincs magánál, Toby biztosan alszik, egyedül szegény ápolónőt sajnálom, de amennyire tudok, sietek majd vissza.
Miközben sétálunk a kisasszony iskolája felé, kicsit érdeklődöm. Megkérdezem tőle, hogy milyennek tartja a Roxfortot, szeret-e ott lenni és hogy megy neki a tanulás. Tehát csak a szokásos sablonkérdéseket teszem fel, amikkel elütöm az időt addig, amíg elválunk, mert megköveteli az illem. Mégis hogyan festene, ha egész úton szótlanul baktatnánk egymást mellett?
Az iskola kapuját elérve megtorpanok. – Nos, örvendek a találkozásnak Miss Averay, bizonyára találkozunk még. Addig is sok sikert a továbbiakhoz és jó éjszakát! – nyújtottam neki a kezemet. – Vigyázzon magára, és kérem, ne csatangoljon egyedül ilyenkor! Az édesapja biztosan nem díjazná…
Még egyszer elköszönök tőle, majd elindulok visszafelé. Nem félek a sötétben, hozzászoktam már, hogy az árnyak között bujkálok. Az éjszaka megnyugvást hoz számomra, mert ilyenkor mindenki elől elrejti a bennem lakozó fenevadat. Néha, még én is elfeledkezem erről a szörnyről.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cornelia & William Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia & William   Cornelia & William EmptySzer. 02 Júl. 2014, 16:25

Csak rámosolygok, azt hiszem felesleges tovább húzni ezt. Nem hiszem, hogy amikor eljött otthonról, pont arra készült volna fel, hogy az üzleti partnerének a lányával bájcsevegjen, amíg az aláírja a szerződést. Személy szerint én sem arra készültem fel reggel, amikor felkeltem, hogy majd hajnalban Roxmortsban fogok futkározni apám üzleti ügyei miatt...
Én kicsit ideges voltam. Furcsa, hogy nekem kell aláírnom és megterhelő is. Lehet, hogy még nem készültem volna fel rá? Lehet, élesben minden teljesen más. Aztán ugye megkapom a saját példányom, pár névjegykártyával kiegészítve, amiket el is helyeztem a táskámban. Majd Hippo-val elküldöm őket apámnak és nagyon "kedves levél kíséretében is. Tényleg nagyon reménykedem benne, hogy egész éjjel csuklani fog és nem tud majd aludni.
Nos igen, apa tényleg ezt várná, de szerencsére, pontosabban szerencséjére nincs itt. Ohó, de ha egyszer én haza utazom! Na, azt nem fogja megköszönni a vén csont.
Megtorpanok az ajtóban, és az ismerős név hallatán visszapillantok. Azt hiszem Mr. Delay kérdésre zökkent ki az előretörekvő dührohamomból és a helyére löki az illemtudó üzleti énemet. - Természetesen, csak egy ismerősöm volt. - Legyintek, jelezvén, hogy tényleg semmiség a dolog. Legalább is Mr. Delay-nek ezzel nem kell foglalkoznia.
Elmosolyodom. Tehát van gyereke. Nekem sohasem kéne egy gyerek, de azért néha jó nézni őket, aranyosak. - Értem, örülök neki, tényleg nem akarok a terhére lenni. - Az mosolyom nem tűnik ez az arcomról. Elgondolkoztam rajta, hogy vajon milyen is lehet a gyerek. Ugyanolyan szőke és kék szemű mint ő? Vagy inkább az anyjára hasonlít? Kissé kíváncsivá tett vele, de nem hozom szóba. Ehhez már semmi közöm sincsen.
Minden kis sablonkérdésre nyugodtan és kedvesen válaszolgatok. Hát ez tényleg egy igazi bájcsevej. Na mindegy, így sokkal nyugtatóbb hatású, mintha bárki mással beszélgetnék. Talán a fickó aurája miatt van, a fene sem tudja, de most olyan kis nyugodtnak érzem magam.
Megállunk az iskola kapujában. - Részemről a szerencse Mr. Delay! - Mosolyodok el ismét. - Köszönöm, viszont kívánom. - Rázok vele kezet, majd az óvva intő szavakra, csak még jobban elmosolyodom. Engem nem kell félteni. - Nem terveztem, ne aggódjon. Viszontlátásra, Mr Delay! - Majd ő is elindul, de én még egy kis ideig itt maradok.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cornelia & William Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cornelia & William   Cornelia & William Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cornelia & William
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cornelia Averay
» Jarret és Cornelia
» Jacob és Cornelia, azaz úton a suli felé
» Avatarfoglaló
» William Roy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: