KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Luna & Jarret  Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Luna & Jarret  Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Luna & Jarret  Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Luna & Jarret  Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Luna & Jarret  Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Luna & Jarret  Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Luna & Jarret  Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Luna & Jarret  Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Luna & Jarret  Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Luna & Jarret

Go down 
SzerzőÜzenet
Jarret Lerwick
Mardekár / 5. évfolyam
Jarret Lerwick


Hozzászólások : 25
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Griffendél 5/3 lány
Avataralany : Cameron Bright

Luna & Jarret  Empty
TémanyitásTárgy: Luna & Jarret    Luna & Jarret  EmptyKedd 10 Jún. 2014, 18:22

Amióta nem balhézhatok baromira unalmasan telnek a másodpercek. Komolyan, lassan belebetegszem abba, hogy vissza kell fognom a marhaságomat! Bár, ha hagyom, hogy teljesen beforduljak az unalomtól, akkor talán bevisznek a gyengélkedőre, rosszabb esetben a Szent Mungóba visznek, és akkor nem kell bejárnom az órákra. Milyen jó is lenne! Ma is csak háromszor aludtam el és kétszer akartam lefejelni az asztalt annyira untattak a tanárok. Mindegy. Inkább nem is fecsérelek több szót a tanításra, mert akkor kínomban tényleg befonom a hajam.
Szóval, miután véget értek az óráim, gondoltam lenézek a csónakházba, mert ott legalább nyugodtan tudok cigizni, amióta McGalagony egyszer elkapott az átváltoztatástan udvaron inkább nem kockáztatok. Ráadásul a csónakház eléggé kiesik, így itt nyugodtan tudok bagózni. Most éppen mólón üldögélek, és bámulom a tó közepén felbukkanó polipot. Egyszer az a dög elkapta a bátyámat, amikor úszkált a tóban. Azóta szimpatizálok ezzel a lénnyel, csak kár, hogy nem fojtotta vízbe az okostojást. De amúgy vicces volt. Sajnos néhány haverja a segítségére sietett, így megmenekült.
Sóhajtok egyet. Annyira szép lett volna az a nap! Rágyújtok. Legalább a nikotin megnyugtat. Beszívom a füstöt, hagyom, hogy kitöltse a tüdőmet, majd lassan kifújom. Elmerengve nézem, ahogy a füst az ég felé tekereg. De jó lenne már szabadulni innét.
Csak én, a motorom, néhány csaj és a haverjaim. Csak ennyit akarok.
Ismét szívok a cigiből, majd újból kifújom. Kezdek megnyugodni. Az egyik kezemet hátrateszem, hogy kitámasszam magam, aztán hátradöntöm a fejemet, és az eget bámulom. A cigi még mindig a számban lóg. Az égről a tóra siklik a tekintetem, a polip eltűnt onnan. Érdekes. Kíváncsi vagyok rá, hogy hol szokott lenni, amikor a víz alá merül. Egyszer jó lenne felderíteni a tó medrét. Majd, ha kellőképpen barom állapotban leszek, akkor tuti lemegyek oda. Mondjuk, ha valakivel fogadást kötök. Basszus, de régen fogadtam már! Múltkor ötven galleont nyertem egy ilyen fogadással.
Megint felsóhajtok. Békésen szívogatom a cigimet, miközben újabb és újabb hülyeségek jutnak eszembe. Főként az ilyen baromságaim. De szépek is voltak azok! Oké, most már tényleg elvonási tüneteim. Hülyülni akarok! Csesztetni másokat!
A cigimet a vízbe pöccintem, aztán leveszem a cipőimet, feltűröm a taláromat, és belelógatom a lábamat a tóba. Általában a forróság elviselhető számomra, azonban most mégis baromira jól esik ez a kis hideg. A lábammal a vizet csapkodom. Kíváncsi vagyok, hogy a cigicsikk és a víz felkavarása vajon idecsalja-e az óriáspolipot.
Jó muri lenne mondjuk meglovagolni azt. De nem! Nem képzelődhetek hülyeségekről, hiszen, ha még egy hülyeséget elkövetek, akkor szól a szüleimnek. Pedig milyen menőn festenék a polip hátán lovagolva! Milyen pofát vágnának a srácok.
A polipos terveimről egyelőre leteszek. Előveszem a varázspálcámat, és azzal kezdek szórakozik, hogy az ujjaim között pörgetem miközben az zöld szikrákat ereget.
Vissza az elejére Go down
 
Luna & Jarret
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jarret & Savannah
» Jarret és Cornelia
» Leon & Jarret
» Vicki & Jarret
» Jarret Lerwick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Móló és csónakház-
Ugrás: