KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyPént. 23 Május 2014, 21:30






Tony & Lily

Dögöljön meg Robosztus Romulus.!



Először meglepődtem, mikor félrehívott, majd meghallván a kérdését legyintettem.
- Kölcsönösen nem kedveljük egymást - hangsúlyoztam ki, és inkább nem bonyolódtam a részletekbe, hanem csak vállat vontam.
Először nem is értettem, mire céloz Anthony, majd leesett.
- Bocsánat, de ha a haverodnak barátnője van, akkor neki kéne vigyáznia, nem gondolod? - vágtam vissza, de akkora hangerővel, hogy csak ő hallja.
Megkönnyebbültem, mikor elindultunk. Az út hamar eltelt, közben mindenféléről beszéltünk. Jó érzés volt egy kicsit megfeledkezni a dolgokról.
A Mézesfalásnál hatalmas tömeg gyűlt össze, csak úgy tudtam közlekedni, ha arrébb löktem néhány embert. Anthony előrébb ment, én pedig lemaradtam, hogy kérdezzek valamit Emmáéktól. Azonban nem került rá alkalmam, hisz meghallottam a kiáltását. Egy pillantással felmértem a helyzetet, majd odanyomakodtam hozzá, néhány rajongót fellökve - az igazat megvallva kicsit sem bántam.
Tudtam, hogy az üzlet mellett van egy nagy bokor, amögött pedig a kereskedelmi ajtó, ahol az édességet viszik be az épületbe - ha sikerülne eljutnunk addig...
Egy hirtelen ötlettől vezérelve, mikor mellé értem, éles hangon elkiáltottam magam:
- Nézzétek, ott egy kecskepásztor!*  - mutattam az ellenkező irányba.
Mikor mindenki odakapta a fejét, karon ragadtam a fiút és beráncigáltam a bokor mögé, feltéptem az ajtót, és belöktem a "raktárba".
Kiléptem a bokor mögül, épp időben, mert ekkor érkeztek meg a rajongók.
- Láttam, hogy elment a Három Seprű irányába! - világosítottam fel őket, majd mikor elmentek arra, csatlakoztam Tonyhoz.


*: A kecskepásztor az Internet Friends videójában van, szintén elterelés gyanánt, itt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Dögöljön meg Robortusz Romolus!-Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyPént. 23 Május 2014, 21:02

Mikor,bemutatta majd én is elmondtam illedelmesen,hogy hívnak.
-Helló!Az enyém pedig Anthony vagy ahogy szeretnéd Tony-Mosolyogtam, majd félre hívtam Lilyt.
-Miért,nem kedveled őt?-Kérdeztem,a szemébe pillantva. Láttam,rajta hogy valami baj van..
-Hagyod,hogy lesmárolja a haveromat amikor tudtommal van barátnője?-Hangosan,mondván meghallották!
-A Merlinbe!! Nem,akartam csak,véletlen volt.-Jelentettem,ki hangosan és véletlenül. Tényleg,nem akartam ez így Lilyvel elindultunk a mézes falásba. Persze, a Lilivel történő kapcsolatba el is felejtettem válaszolni. Valahogy,most csapdába kell csalnom őt hogy egyszer lefeküdhessek vele. Okosan,kell játszanom a játékomat hiszen,olyan bulis az élet nem igaz? Elnevettem,magam persze magamba akartam de..ez elsült mert hangosan jött ki ő pedig,furcsán nézett rám.Majd,vállat vont és mentünk tovább már lassacskán odaérve a mézes falásba. Sokan,voltak akik a kirakatott nézegették majd az egyik lány,odaszólt hogy nézzétek itt van Anthony! Majd,sorra körbevettek engem a pergamenekkel hogy kapjanak tőlem egy-egy aláírást.
-Segíts Lily!!!-Kiáltottam,neki mikor Terryvel és Emmával beszélgetett. Körbe,vettek engem az őrült iskolatársak.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyPént. 23 Május 2014, 19:43






Tony & Lily

Dögöljön meg Robosztus Romulus.!


U
gyan miért is ne? A kikacsolódás témába úgyis beletartozik a roxmortsi kiruccanás. Igazából nem csodáltam, hogy felajánlotta, mivel roxmortsi nap lett meghirdetve mára, csak a tanulás miatt maradtam itt. Mondjuk nekem nem okozott volna gondot az sem, ha nem lenne kiránduló nap, de nem tudom, a másik kettő hogy van ezzel.
- Hmm, roxmortsi nap van, menjünk a Mézesfalásba! Rám férne egy kis édesség - egyeztem bele.
Furcsa volt, hisz utoljára akkor voltam a Mézesfalásban, mielőtt megtörtént volna... Nem tudom, miért hagytam ki, de valahogy nem akaródzott oda mennem.
Egy külső szemlélő láttára úgy tűnhet, mintha minden a legnagyobb rendben volna, pedig korán sincs így. Aki jobban ismer, az a pár ember azt mondja, már nem csillog a szemem, mint régebben. Kiveszett belőle az a szikra, ami oly jellemző volt rám. Én pedig csak reménykedni tudok, hogy egy napon visszakerül. Addig pedig marad a fejemben a fal.
- Lilit? Igen. Miért? - vontam fel a szemöldököm.
Kissé meglepett a kérdésével.
- Ó, én az összes meccset imádom! Pláne azokat, amin a Griffendél nyer - öltöttem nyelvet. Pontosan arra a játékra céloztam, amikor legutóbb megvertük a Hollóhátat.
Mikor megpillantottam a közeledő jövevényt, kissé elkomorodtam. Az egyik szobatársam volt, a rosszabb fajtából. Hogyismondjam, nem igazán csípjük egymást.
- Ő itt Emma - mutattam be a fiúknak. - Szobatársam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Dögöljön meg Robortusz Romolus!-Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyPént. 23 Május 2014, 14:12

Mikor, végeztem Lilyt felállítottuk és Terryvel megkérdeztük,hogy nincs-e kedve elmenni a Weasley Varázs vicc boltba vagy pedig, a Mézes falásba.
-Nincs,kedved velünk jönni a Wasely varázs vicc boltba vagy pedig a Mézes falásba?-Kérdeztem,tőle mosolyogva. Nagyon,izgatott lettem hiszen olyan rég jártam már ezeken, a helyeken. Majd,merész hangon megkérdeztem tőle.
-Ismered, Lili Nenilt? Terry barátnőjét?-Ismét, mosolyogtam neki. Természetesen, Lily nagyon jól tudja hogy ki vagyok és mik a terveim ha egy lányhoz benézek vagy mondjuk egy lányt kérdezek. Hát..igazán sajnálom szegény kicsikét. Majd,újra felvetettem.
-Nekem, a kedvencem volt a Mardekár és a Hollóhát elleni meccs! Ott,tényleg játszottunk. Miért, születtem kviddicsezőnek? Pedig,annyira kipróbálnám. Tudom, veszélyes de, szeretem a veszélyeket.-Mosolyogtam, mind a kettőjükre ők meg furcsán néztek rám.Ekkor, terryhez odajött egy lány és Lily bemutatott neki.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyVas. 18 Május 2014, 17:56






Tony & Lily

Dögöljön meg Robosztus Romulus.!


M
iután biztosítottam afelől, hogy a várakozáson felüli is bőven jó, csak segítsen, az SVK pedig megy, elkezdtük a mágiatöri tanulást. Meg kell mondjam, hármasban sokkal jobb volt, sőt, mókásabb is - remélem, azért megragadt pár dolog a fejében. Végül, mikor úgy ítéltem meg, elég volt a tanulás, mostmár csak pihenni fogok a vizsgáig, felkiáltottam:
- Bah, dögöljön meg Robosztus Romulus.! - céloztam ezzel a koboldlázadás egyik fejesére, azzal becsaptam a könyvet.
A könyveket arrébb lökdöstem, hogy ne is lássam őket, majd visszaültem a két fiúval szemben.
- De, egy kis kikapcsolódás nem ártana - nyújtózkodtam egyet, majd hallgattam, ahogy Anthony játszik. Feltűnt, hogy szinte mindenhová magával viszi. Mikor vége volt a számnak, rá is akartam kérdezni, hagy van-e valami célja vele, vagy csak szórakozás, de nem vlt rá szükség.
- Áh, értem. Sok mágikus zenekar van a varázsvilágban is, nyugi - mosolyogtam rá.
A kérdését kicsi t furcsálltam, hisz már ezeregyszer játszott egymás ellen a Griffendél és a Hollóhát. De mindegyik emlékezetes volt.
- A legutóbbi? Az nem volt semmi, tényleg!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Dögöljön meg Robortusz Romolus!-Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyVas. 18 Május 2014, 16:54

Szeretek segíteni neki hiszen látom,hogy mennyi könyv van nála és tudnék neki segitení. Na jó..mondjuk kicsit elbizonytalanodtam hogy kitünő voltam màgiatörténetből viszont,várakozáson felüit kaptam ami szerintem az jó.
-Nos.. Az az igazság,hogy mágiatörténetből várakozàson felülit kaptam de mondd csak miben tudok neked segíteni?? SVK az neked hogy megy? Mivel,abból én Kitünő vagyok!-Mosoloydtam el. Terryvel egész hamar összehoztuk a dolgokat és könyebben meg vicessen tudtunk segíteni neki. Mikor,már végzett a tanulással megkérdeztem tőle udvariasan. Így,nincs kedved velünk kikapcsolódni egy kicsit??-Vettem,elő a gitáromat és játszottam neki egy dalt.
-Tudod...zenei pályára szeretnék menni csak nem tudom melyik varázsló suli tudná ezt,nekem megadni mivel a muglik közé nem mehetek attól,hogy félvér vagyok. Egyébként meg szorítok neked a vizsgára.-Ismét rámosolyodtam. A látvány szinte szinpatikus volt nekem de...nem akarok emlékezni ami az erdőbe majd nem megtörtént esetre. Szerintem,arra ő sem és már amúgy is sokat változtam.
-Emlékszel mikor a ti csapatotok meg a miénk játszottak egymás ellen??-Kérdeztem,ismét elragadó tekintetemmel.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyHétf. 05 Május 2014, 19:42







Pontosan tudtam, mire céloz a megavulással kapcsolatban. Az első találkozásunk kissé...furcsára sikeredett. Finoman szólva. De igyekeztem a rosszabb részeket száműzni a fejemből.
- Ennek nagyon örülök! - mosolyogtam rá. Tényleg örültem neki. Ha a beszélgetés csak egy kicsit is jobb irányba terelte, már megérte.
- El kellene egy kis segítség! - sóhajtottam fel. - Hadilábon állok a mágiatörténettel. Akármennyit tanulok, egyszerűen minden kihullik a fejemből...
Mint minden normális embernek, nekem is megvan a magam személyes tere, és nem szeretem ha azt valaki átlépi, így kissé zavartan húzódtam arrébb, mikor Terry belelógott.
- Ó nem, nem zavar, nyugodtan maradhat - mosolyodtam el.
Felőlem maradhatott. Nem zavar, tényleg. Meg udvariatlanság is lett volna elküldeni, minek haragítsak magamra valakit a semmiért?
- Hmm... talán a koboldtámadásokról mondhatnál valamit. Az sötétebb folt, mint a többi - gondolkodtam el, miközben kényelmesen elhelyezkedtem.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Dögöljön meg Robosztus Romulus.!- Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyHétf. 05 Május 2014, 18:54

Azon,tűnődtem Terryvel,hogy talán jobb lenne segítenünk a lánnynak tanulni. Mivel, én mindig is jó voltam az RBF vizsgán gondoltam vágjunk bele.
-Segíthetek neked tanulni Lily? Tudod, azóta sokat változtam mióta segítettél nekem és...a barátnőmmel is rendbe jött a kapcsolatunk.- Mondtam, neki jó kedvvel. Közben, ez a hülye Terry majd nem rá mászott Lilyre.
-Terry..csigavér pajtás..majd idővel.- Súgtam, neki a fülébe,hogy Lily ne hallja. Mialatt, szeretünk csinte vénykedni Terryvel nagyon. Prefektus létemre, én vagyok a legmenőbb pasi a világon csak, el ne bízzam magam. Terrynek odaadtam a gitárom. Sosem, kérdezi meg tőlem senki,hogy miért cipelem mindig magammal. De, majd úgy is rá fognak jönni. Amúgy, meg nincs jobb dolgunk a lányokat már úgy is unom..de nem olyan értelembe azért félre értés ne essék. Igazából, azt hittem, hogy Lily kerül engem valamiért amikor, az az eset megtörtént a Tiltott rengetegbe.... Nem,akarom tovább ragozni a szót!
-Ha,bármi van nyugodtan kérdezz! Azért,nem baj ha Terry is itt marad ugye?- Mosolyogtam abba, a szép szemébe és ismételten pillangók repdestek repdesnek a hasamba de, próbálom visszatartani magam.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyHétf. 05 Május 2014, 16:05







Úgy ítéltem meg, eleget tanultam, ezért tíz perc pihenőt engedélyeztem magamnak. Éppen álltam fel, mikor a semmiből megjelent két diák, és az egyikük nekem ütközött.
- Semmi baj - feleltem gyorsan, és lehajoltam neki segíteni felvenni a  cuccait.  
Amikor megfogtam annyit, amennyit csak sikerült, felegyenesedtem, és átadtam a fiúnak. Ekkor ismertem fel őt.
- Oh, szia Tony!
Másfél hónapja, elég érdekes körülmények között zajlott a megismerkedésünk, hogy mit ne mondjak. Azóta nem sokat beszéltünk, főleg az RBF vizsgáim miatt, hisz akármennyire nem akartam, muszáj volt tanulnom. Bah...
-Az igazat megvallva igen, már hallottam egyet s mást. Szia Terry, Lily vagyok! - mutatkoztam be mosolyogva, és kinyújtottam a kezem felé.
Aztán a következő mondatra eszembe jutottak a holnapi nappal elkezdődő vizsgáim. Nem lehetne valahogy kihagyni őket...?
- Persze, csak nyugodtan, van itt hely bőven! - invitáltam őket mosolyogva, és visszahuppantam a fűbe, az ölembe véve a mágiatöri tankönyvemet.
Hogy létezik, hogy erre a vizsgára tanultam eddig a legtöbbet, még sem tudok semmit?!
- Ah, olyan jó nektek, hogy már túl vagytok rajta... - morogtam. - Nekem holnap kezdődnek az RBF-eim. Tiszta szadizmus, én mondom!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Dögöljön meg Robosztus Romolus! Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyHétf. 05 Május 2014, 14:51

Elvoltam, foglalva azzal hogy Terry barátom kis beszédét meghallgassam a barátnőjéről. Igaz, csak egyszer-kétszer láttam de, nagyon nem is érdekel. Mikor, mentünk pont az RBF vizsgák jutottak az eszembe. Nem, érdekel,hogy Piton fogja tartani majd elunatkozok valahogy vagy csesztetem majd, a hülye kérdéseimmel.Általában, nekem tetszik hogy Piton kiszokott akadni csak, a többieknek nem, mert egy ilyen hülye büntető munkát ad. Amikor, Terryvel épp beszélgettünk, véletlen beleütköztem egy vörös hajú lányban. Úgy,tűnik,hogy Griffendéles lehet mert látom, az oroszlánt a talárján. Biztos, valahova elkalandozott de, így bocsánatot kértem és le gugoltam a cuccamiért,hogy felvegyem de, ő is segített nekem.
-Bocsánat, hogy neked mentem kissé ügyetlen vagyok.- Kértem, tőle elnézést és amikor, felnézett rám... Terry meg csak bámult,hogy na ebből is szerelem lesz. Aztán, persze hogy eszembe jutott a legjobb barátom, aki mellettem áll, majd bemutatom neki.
-Ő, a legjobb barátom Terry Boot! Biztos,hallottál már róla.- Mondtam, neki fél füllel mosolyogva és láttam,hogy nagyrészt szenvedés neki az RBF...
-Látom,te is tanulsz? Nem, baj ha csatlakozunk?- Kérdeztem, ismét a lánytól és Terry furcsán nézett rám majd megböktem. Jót, nevettem rajta azok, a nézések amit le tud művelni hát...Azért, érdeklődve hallgattam a lány válaszát.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah EmptyHétf. 05 Május 2014, 00:04







Noha május közepe lévén másnap már megkezdődtek az RBF vizsgáim, ráadásul mágiatörténettel, egyszerűen képtelen voltam tanulni. Végül, másfél órás sikertelen próbálkozás után, mialatt minduntalan elkalandoztak a gondolataim, dühödten becsaptam, majd a hónom alá kapva, Madam Cvikker szemrehányó pillantásával kísérve kitrappoltam a helyiségből.
Egyenest az udvarra mentem, hogy szívjak egy kis friss levegőt. A fél iskola idekint volt, ebben biztos vagyok. Játszottak, nevetgéltek. De jó nekik - gondoltam magamban, miközben a tó felé vettem az irányt. A nap tűzött, amitől egy perc alatt teljesen kitikkadtam, így a tó mellett elmenve egy nagy lombú fának a törzséhez heveredtem le.
Úgy okoskodtam, hogyha eddig vonzott a kint gondolata, akkor odakint csak menne a tanulás. Hát nem... A hasamra feküdtem, magam elé raktam kinyitva a könyvet, a kezeimmel könyököltem, és megtámasztottak a fejemet, úgy próbáltam meg valamit beleverni a fejembe Meztelen Merwyn és Botor Botond történetéből. Hiába. Egy szót sem sikerült megjegyeznem, csak a kintlétet élveztem, az enyhe szellőt, a napot, a közelgő nyár illatát, szórakozásból pedig a lábamat lógáztam, miközben Büdös Brünhilda képét bámulva elkalandoztak a gondolataim.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah   Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dögöljön meg Robosztus Romulus.! - Anthony & Lilyanah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anthony & Lilyanah
» Laurel & Lilyanah
» Lilyanah Strongheart v2.0
» Lilyanah Strongheart
» Lilyanah & Gavin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Tó és partja-
Ugrás: