KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Astoria Greengrass - Eric Dragnell Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Astoria Greengrass - Eric Dragnell Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Astoria Greengrass - Eric Dragnell Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Astoria Greengrass - Eric Dragnell Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Astoria Greengrass - Eric Dragnell Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Astoria Greengrass - Eric Dragnell Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Astoria Greengrass - Eric Dragnell Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Astoria Greengrass - Eric Dragnell Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Astoria Greengrass - Eric Dragnell Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Astoria Greengrass - Eric Dragnell

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Astoria Greengrass - Eric Dragnell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Astoria Greengrass - Eric Dragnell   Astoria Greengrass - Eric Dragnell EmptyPént. 07 Feb. 2014, 21:08

Egész szépek a lány idomai, ráadásul errefelé tart. Így legalább közelebbről is szemügyre vehetem! Hamarosan megáll, majd egy lány hangja szólal meg. Biztos vagyok benne, hogy nekem címezte a kis mondandóját, így hát felnézek rá.
- Elég helyes pofid van! - szólalok meg mosolyogva.
Ezután egy alapos végigbámulást tartok, tetőtől talpig végigmustrálom, majd hümmögni és bólogatni kezdek. Egész jó az összkép, de azért kicsit még elidőzik a szemem a keblein.
- A domborulataid is egész jók. Valódiak? - kérdezem, miközben rámutatok a melleire.
Hirtelen az az ötletem támadt, hogy picit felmérgelem a kis csajt, ha már idejött hozzám.
Vissza az elejére Go down
Astoria Greengrass
Mardekár/4. évfolyam
Astoria Greengrass


Hozzászólások : 5
Vér : Arany
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Griffendél 5/2 fiú
Avataralany : Kaya Scodelario

Astoria Greengrass - Eric Dragnell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Astoria Greengrass - Eric Dragnell   Astoria Greengrass - Eric Dragnell EmptyCsüt. 06 Feb. 2014, 20:59

Még jócskán az ősz elején járva az időjárás igen száraz és meleg volt. Nem igazán rajongok a napos helyekért mivel a bőröm túlságosan érzékeny. Nagyon sápadt vagyok ezért úgy nézek ki mint aki az egész életét egy pincében élte le ami részben igaz is mert a mardekár hálókörlete elég közel található hozzá. De a mai nap sugarai még engem is rávettek arra, hogy ne a könyvtárba hanem egy világosabb helyen töltsem a szabadidőmet. A forróságból kifolyólag csak egy fehér rövid ujjú inget és egy fekete szoknyát viseltem. A mellkasomon a nyakkendő lazán lebegett miközben siettem a szökőkúthoz, hogy helyet találjak. Általában ilyenkor hemzsegni szokott a diákoktól akik kikapcsolódni vágynak és ez ma sem volt másképp. Megálltam a tér szélén és szememmel szabad hely után kutattam sikertelenül. Több mint egy percig keresgéltem amikor megakadt a szemem egy fickón aki engem bámult. Elég feltűnően bámulta a melleimet. Megszoktam, hogy utánam néznek ami sohasem zavart de ő már eléggé elbambulva nézett ami kezdett dühíteni. Nagy lendületet véve elindultam felé fa pofával. Majd egy méterre megálltam előtte.
-Tudod van arcom is. Ami kissé feljebb helyezkedik el.- jelentettem ki egy gúnyos vigyor kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Astoria Greengrass - Eric Dragnell Empty
TémanyitásTárgy: Astoria Greengrass - Eric Dragnell   Astoria Greengrass - Eric Dragnell EmptySzer. 05 Feb. 2014, 21:58

Így kora ősszel igazán gyönyörű napunk van. Meglehetősen meleg van, ráadásul egy kis szellő nyújt nekünk enyhet. Éppen ezért vagyok most is kint és ücsörgök a szökőkút környékén és a csinos lányokat bámulom. Ma nincs kedvem a megszokott sulis gúnyát magamra ölteni, ezért egyszerű farmert és egy fekete pólót vettem fel, a lábamon pedig kényelmes edzőcipő fityeg.
Astoria Greengrass - Eric Dragnell Tumblr_inline_mqb3nlbPKU1qz4rgp

Ahogy bámészkodok, meglátok pár egész szép lánykát, akiket szívesen megnéznék alaposabban, mondjuk ruha nélkül. Viszont ilyesmire már annyira nincs lehetőségem, mivel összejöttem Lis-zel. Nem akarom őt megcsalni, se kellemetlenséget okozni neki, de azért egy kis bámészkodás belefér. Azt hiszem... Ahogy nézelődök, egy meglehetősen szép lányra leszek figyelmes, aki kitűnik a többiek közül. Elég alaposan megbámulom, főleg a kebleit. Sajnos rossz szokásom, hogy a tekintetem nem tudom levenni bizonyos testrészekről és így gyakran kínos helyzetbe kerülök, de azért bízom benne, hogy ez most nem az lesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Astoria Greengrass - Eric Dragnell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Astoria Greengrass - Eric Dragnell   Astoria Greengrass - Eric Dragnell Empty

Vissza az elejére Go down
 
Astoria Greengrass - Eric Dragnell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Astoria Greengrass
» Astoria & Crystal
» Daphne Greengrass
» Sarah Mendler & Daphne Greengrass
» Hannah Mikaelson & Daphne Greengrass

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Szökőkút-
Ugrás: