KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként)

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


* : Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Tumblr_my6f839QOd1t873nbo1_500
Hozzászólások : 104
Karakterzene : huss és pöcc
¥ : Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Tumblr_mwe7fvqluq1rheqhwo1_500

Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) EmptySzomb. 25 Jan. 2014, 17:07

Helyszín: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 25 Jan. 2014, 17:42-kor.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.net
Vendég
Vendég
Anonymous



Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Sally-Anne Perks és Admin(Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) EmptySzomb. 25 Jan. 2014, 17:18

Egy újabb nap elé nézünk.Gyorsan szedtem a cókmókom mikor senki nem volt a hálószóbába.Lementem a nagyterembe reggelizni.Leültem az asztalhoz de valahogy nem volt étvágyam,de még is csak muszáj volt valamit ennem.Pont az első óra a kedvenc tanárommal Perselus Pitonnal volt,nagyon szeretem ez a tanárt azért mert jól tanít és Harryéket folyton meggyepálja akkor ha dumálnak.A tanítási módszere egyszerűen zseniális.Bár..Néha azt nem bírom,hogy Hermione folyton bekiabál órán vagy is csak ritkán,de attól még szeretem őt.Éppen engem szólított Piton professzor egyszerűen alig tudtam megszólalni az óráján.Nem jött ki se hang se semmi.Kicsit megvoltam lepődve,hogy végre egyszer én is az óráján megszólalhatok.Nem hittem volna komolyan mintha egyszerűen álom lett volna.De aztán még is csak megtudtam valamit szólalni.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


* : Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Tumblr_my6f839QOd1t873nbo1_500
Hozzászólások : 104
Karakterzene : huss és pöcc
¥ : Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Tumblr_mwe7fvqluq1rheqhwo1_500

Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) EmptySzomb. 25 Jan. 2014, 17:49

Új nap, megint hülye diákok vesznek körül. Ráadásul az első órám a hatodévesekkel van, akik között ott van a drágalátos Potter meg a bandája. Le merem fogadni, hogy Granger szokás szerint okoskodni, Weasley és Potter pedig látványosan nem fognak csinálni semmit. Legalább megszabadíthatom a Griffendél házat pár ponttól.
Túl vannak az RBF-fen, így az összes házból vannak diákok, szóval el kell viselnem a hugrabugos és hollóhátas diákokat is. Bár ők legalább nem olyan engedetlenek, mint a griffendélesek.
- Perks! Melyik az a varázslat, amivel el lehet űzni a dementorokat? - szólítom meg az egyik hugrabugost.
Csak hebegett és habogott, de végül kinyögte a megfelelő választ. Persze nem kap érte pontot. Ezt mindenkinek tudnia kell!
- A mai órán a Patrónus-bűbájjal foglalkozunk. Először véssék a fejükbe a varázsigét: Expecto Patronum!
Az a pár ember, aki részt vett tavaly Potter kis akciójában, összevigyorgott. Azt hiszik, hogy valami sikerülhet nekik. Pedig tévednek.


____________________
tanács rész:
- mondatvégi írásjelek után tegyél szóközt!
- helyesírásilag nézd át (vessző, elírás, lemaradt betűk)! ha Microsoft Office Wordbe beírod, az szól érte, ha van ilyen.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.net
Vendég
Vendég
Anonymous



Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Sally-Anne Perks ésAdmin(Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) EmptySzomb. 25 Jan. 2014, 18:18

-De Tanár úr mi az,hogy nem kapok pontot mert ki mondtam?Förmedtem rá a tanár úrra és inkább leültem és csendben maradtam.Mindenki ült és hallgatta Piton tanítását és én meg csak nagy szemekkel néztem őt.Kicsit érdekesen nézett vissza rám én pedig elpirultam és az arcomat inkább a könyvbe temettem bele.Kimondtuk a varázs igét és Harryékre néztem amikor nevettek kicsit elmosolyodtam.Na igen...A tavalyi év se volt semmi...Ha ők nem lennének ez az iskola unalmas lenne.Hermione suttog nekem valamit.
-Sally!Neked tetszik Piton?Nevetve kérdezte tőlem de tudja,hogy ez nem igaz mert ő egy tanár és nekem van már szerelmem csak szeretem az óráit.
-ugyan már Mione! Csak szeretem az óráitKicsit felnevettem ami igen hangosnak tűnt ezért Piton engem vett elő az óra után.Mondtam,hogy én egy rossz kislány vagyok még a kedvenc tanárom óráját is képes vagyok megzavarni.Weasleyékhez képest én egy zseni vagyok.Szinte majd nem minden nap próbálom nála szűrni a levegőt vagy felidegesíteni őt,csak azért,hogy büntető munkát kaphassak.Tavaly például csináltam egy olyat ha egy kreténnek tetszem és ő randíra hív mindig valamilyen balhéba benne vagyok.Mert én már csak ilyen vagyok.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


* : Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Tumblr_my6f839QOd1t873nbo1_500
Hozzászólások : 104
Karakterzene : huss és pöcc
¥ : Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Tumblr_mwe7fvqluq1rheqhwo1_500

Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) EmptyVas. 26 Jan. 2014, 13:03

Perks valamilyen bájitalt ihatott, hogy vissza mert szólni. Olyan, mintha valami ostoba griffendéles lenne. Nem válaszoltam neki, csak egy goromba nézéssel fejeztem ki a véleményemet.
Tovább beszéltem a Patrónus-bűbájról. Előbb szenvedjenek csak az elmélettel, csak aztán próbálgassák. Annyi biztos, hogy nem fogom megmutatni az én patrónusomat. Az az idióta Potter még rájönne valamire. Nem is ő, inkább az ostoba Granger.
Sugdolózásra leszek figyelmes a hátam mögött. Granger és Perks. Gondolhattam volna. Nem értettem, hogy miről beszélhetnek, csak a nevemet hallottam meg.
- 10-10 pont a Griffendéltől és a Hugrabugtól! Köszönjék Grangernek és Perksnek, amiért itt beszélik meg a magánügyeiket! - Pedig még csak 20 perce kezdődött az óra.
Felháborodásukat látva észrevehetetlen mosolyra húztam a számat. A legjobb a pontlevonásban az, amikor némán sápítoznak az igazságtalanság miatt, mert nem mernek újra megszólalni. Ez az egyetlen jó dolog ebben az állásban. Az idegesítő kölykök minden életkedvemet elvennék, ha nem lenne ez a kis szórakozás a számomra.

[még nem járunk az óra végén, majd pár reaggal később! Wink]

____________________
tanács rész:
ugyanazokat tudom mondani, mint az előbb.
- mondatvégi írásjelek, vesszők után tegyél szóközt!
- helyesírásilag nézd át (vessző, elírás, lemaradt betűk)! ha Microsoft Office Wordbe beírod, az szól érte, ha van ilyen.
- ne szaladj ennyire előre! írd le a gondolataidat, érzéseidet. így tovább tart a játék, és nagyobb lesz a reag terjedelme.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.net
Vendég
Vendég
Anonymous



Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Sally-Anne Perks és Admin(Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) EmptyVas. 26 Jan. 2014, 15:31

-Na de Tanár úr...Förmedtem rá de a diáktársaim azonnal lehurrogtak,hogy maradjak inkább csendben és jobb ha nem húzok újat Pitonnal.Nem tudom miért azt hiszi,hogy valami bájitalt ihattam meg,hogy alig-alig válaszolok a kérdéseire.Persze a többiek nem tudják,hogy valójában mit is érzek akár egy tanár iránt akár pedig a szerelmem iránt.Nagyon sokat észre vettem,hogy Josh a Mardekárból,igen sokat néz engem.Talán leszek olyan hülye,hogy Piton professzor óráján kezdek neki leveleket küldeni,hogy ne csak a szája járjon tanár úrnak hanem a keze is....Bár inkább azt Potteréknek ahogy minthogy engem meg Josht fejeljen meg mert szinte akkor az egész diák sereg röhögne rajtunk és igen én is röhögtem volna saját magamon,de kivétel erősíti a szabályt így megpróbálkoztam.Elővettem egy papír pergament és arra elkezdtem írni úgy gondolva,hogy Piton nem néz engem amit csinálok így elkezdtem a pergamenre írni.
-Szia Josh!Látom,hogy engem nézel ezért gondoltam,hogy titokban küldök neked egy levelet puszi SallyMiután megakarta volna kapni Josh a levelet Piton pont rám nézett nagy szúrós szemekkel.Itt már éreztem,hogy nagyon nagy bajban vagyok.


Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


* : Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Tumblr_my6f839QOd1t873nbo1_500
Hozzászólások : 104
Karakterzene : huss és pöcc
¥ : Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Tumblr_mwe7fvqluq1rheqhwo1_500

Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) EmptyVas. 26 Jan. 2014, 18:32

Nem hiszem el, hogy akárhányszor Perksre nézek, sosem az órámra figyel. Többször kell goromba pillantást küldenem rá, mint a griffendéles bagázsra. És nem veszi észre magát! Elkezd írni. Persze ez nem lenne baj, ha jegyzetet készítene, de ez egy magánlevél lesz. Észre sem veszi a nagy körmölésben, hogy mögé sétálok.
- Amennyiben nem szeretné Perks kisasszony büntetőmunkán tölteni az egész következő hónapot, jobban tenné, ha nem az órámon intézné a személyes dolgait! És szerintem Mr Kingnek jobb dolga is van az órámon, mint hogy magát nézze. 10 pont a Hugrabugtól! - alázom meg teljesen.
Ezzel jár, ha valaki engedetlen. Megtanulhatta volna hat év alatt. Még egy hiba, és a tó fenekét kell tisztára sikálnia egy fogkefével! Az talán segít neki rájönni, hogy mi is a dolga a tanórákon. Régen rossz lenne, ha a diák döntené el, hogy mit tehet meg és mit nem az iskolában. Nekik tanulniuk kell, ha tanárok lesznek (amit erősen kétlek, ha az intelligenciaszintjüket nézem), akkor ők döntenek. De most csak idegesítő taknyosok, akik egy egyszerű varázslást sem képesek anélkül végrehajtani, hogy ne kerüljön valaki a Szent Mungóba. Előbb tanulják meg tisztelni a szabályokat, csak aztán hozzák ők őket! Amíg nem képesek felfogni az egyes dolgok fontosságát, ne bírálják őket!


tanács rész:
ugyanazokat tudom mondani, mint az előbb.
- mondatvégi írásjelek, vesszők után tegyél szóközt!
- helyesírásilag nézd át (vessző, elírás, lemaradt betűk)! ha Microsoft Office Wordbe beírod, az szól érte, ha van ilyen.
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.net
Vendég
Vendég
Anonymous



Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Sally-Anne Perks és Admin(Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) EmptyVas. 26 Jan. 2014, 20:00

- Na de Tanár úr ilyen nincs!- Szólaltam meg de inkább jobban teszem ha nem szólalok meg mert nem akarok büntető munkát kapni de akkor is szólni akartam Pitonnak. Akár hiszem akár nem de ő az egyik kedvenc tanárom és még is vele csinálom meg ezeket, hogy felbosszantom őt. Való igaz, hogy kedvelem meg minden és tényleg nem vettem észre azt, hogy a hátam mögött van és Joshnak akartam a levelet írni amit a pólóm alá rejtettem el, ez még is csak igen nehéz volt, hogy ne vegye észre de még is megszégyenített mindenki előtt én pedig lesüllyedtem szégyenembe a székkel és inkább csendben maradtam figyeltem az órán. Piton még csak mukkanást se hallott és halk suttogást sem persze ezzel nem azt akartam elérni, amit ő elakart már mint Piton de még is csendben maradtam és nem adtam meg neki azt a örömet, hogy még több pontot levonjon nekünk Hugrabugossoknak csak is miattam. Még fel kell nőni a feladatokhoz az tény de azért tudhatná tanár úr, hogy nekem is vannak érzéseim és fájdalmaim és azt is tudja nagyon makacs vagyok de szeretném azért még is a levelet eljuttatni Joshnak amit a pergamenre firkantottam. Félek ha a hátam mögött áll és ha lebukok és megint levon tőlünk pontot akkor megfogom magam és leállok vele órán vitatkozni és felbosszantom őt nem hagyom tanítani ilyen makacs vagyok.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


* : Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Tumblr_my6f839QOd1t873nbo1_500
Hozzászólások : 104
Karakterzene : huss és pöcc
¥ : Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Tumblr_mwe7fvqluq1rheqhwo1_500

Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) EmptyHétf. 27 Jan. 2014, 20:19

Szó nélkül hagyom a megjegyzését. Nem fogok leállni taknyosokkal vitatkozni. Még a végén azt hinni, hogy van joga szórakozni és beszélni az órámon. Én vagyok a tanár, én parancsolok. Ő a diák, és mindent megtesz, hogy teljesítse az akaratomat. Legalábbis egy szép mesében. Ezek a kölykök azt várnák el, hogy úgy táncoljak, ahogy ők fütyülnek. És meg tapsoljam is meg őket.
Szerencsémre (vagyis a Hugrabug szerencséjére) Perks az óra hátralévő részében csendben maradt, talán még levegőt is halkabban vett. Ez már tetszik! Így kéne mindnek viselkednie! És ez lenne a természetes. Ne azzal teljen el a tanóra fele, hogy fegyelmezni kell őket. Nem csak az én órámon, más órákon is. Nem hiszem el, hogy nem képesek felfogni, hogy a jövőjük függ egy-egy órától. Persze a vizsgák előtt majd szaladgálnak, hogy "ez hogy is volt?". Akkor majd nem lesz ilyen nagy a szájuk. Sőt, még akkor is ők lesznek felháborodva, ha megbuknak. Csodálom azt is, hogy átmentek az RBF-fen. Szigorúbbnak kellene lennie a vizsgáztatóknak. Akkor megtanulnák, hogy milyen a kemény munka. Megdolgozni az eredményért!
Hamarosan megszólal a csengő, és fellélegezve menekülnek majd innen. Nem lesz következő órám, így én is fellélegezhetek. Másfél óra ostoba kölykök nélkül! Ráadásul holnap nem lesz órám a hatodévesekkel, így Potterék képét sem kell bámulnom!
Ami pedig Perkset illeti... talán ezúttal eltekintek a beszélgetéstől a kisasszonnyal. Egészen jól viselkedett az utolsó fél órában. Igaz, hogy láttam, ahogy azt a levelet tovább firkálja, de ahogy végzett, úgy tett, mint aki figyel. Elfogadható teljesítmény.
Kiadom a házi feladatot, hogy ne legyen azért olyan boldog az estéjük, majd a hátsó ajtón távozok. Éljen a nyugalom!

tanács rész:
most már sokkal jobb! csak vesszők maradtak le, meg néhány elírás volt, de ezt lehet fáradtságra fogni. a hosszal eddig sem volt baj, és remélem, hogy ezután még nőni is fog.
úgy gondolom, hogy még írj egy utolsót, aztán végeztünk. Smile
Vissza az elejére Go down
https://hogwarts.hungarianforum.net
Vendég
Vendég
Anonymous



Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Sally-Anne Perks és Admin(Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) EmptyKedd 28 Jan. 2014, 17:55

Tényleg valahogy nem volt kedvem megszólalni az órán inkább jobb a békesség. Amikor elhallgattam csak úgy, kedvem volt firkálni a Joshnak írt pergament és sóhajtottam egy nagyot, majd az óra felébe figyeltem. Csodálkoztam is, hogy az óra végén tanár úr nem tartott nekem megjegyzést az órán való viselkedésemről, hiszen tényleg tudhatná,hogy én egy makacs öszvér vagyok, hiába próbál engem figyelmeztetni. Miután végig beszélte az óra 10 percét már azt vártam, hogy csengessenek ki az óráról és, hogy végre szabad legyek a bezártság után. Mikor meghallottuk végre az órán kicsengő jelzőt már mindenki pakolni akart csak, az volt a baj, hogy adott házi feladatott. De legalább abba a hitbe voltam, hogy holnap és azután se lesz vele óránk így kicsit könnyedén fellélegezhetek majd. Viszont, kicsit az benne a borzasztó minden szünetben összefogok, futni vele vagy éppen kisem mozdul a helyéről. Volt időm egy kicsit végig gondolni azokat a dolgokat, amiket Piton mondott nekünk. Tényleg egy picit, csak egy nagyon picit kellene változtatni a viselkedésemen és jobban odakoncentrálni az órákra, minthogy máshol, kalandozzanak a gondolataim. Igaz nagyon szeretem Pitont, de mint tanárként és nem úgy,ahogy ma a többiek gondolják és nem is nagyon érdekel mások véleménye rólam bár…az is igaz,hogy van olyan, amikor szokott de most kivételesen nem vagyok rá kíváncsi főleg ha Piton és rólam van szó. Kicsengetés után,felkaptam a cuccom és kiszaladtam majd fel a lépcsőkön. Elkérte a jelszót a képkeret ledobtam a táskámat, feküdtem az ágyon majd a plafont néztem, és elmerengtem a gondolataimba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként)   Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sally-Anne Perks és Admin (Piton professzorként)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Piton & Sinistra
» Sally & Draco
» Margaret Waldorf & Perselus Piton
» Sally és Serena
» Sally és Josh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: