KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Roxi & Lorraine tanci néni *-* Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Roxi & Lorraine tanci néni *-* Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Roxi & Lorraine tanci néni *-* Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Roxi & Lorraine tanci néni *-* Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Roxi & Lorraine tanci néni *-* Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Roxi & Lorraine tanci néni *-* Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Roxi & Lorraine tanci néni *-* Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Roxi & Lorraine tanci néni *-* Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Roxi & Lorraine tanci néni *-* Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Roxi & Lorraine tanci néni *-*

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Roxi & Lorraine tanci néni *-* Empty
TémanyitásTárgy: Roxi & Lorraine tanci néni *-*   Roxi & Lorraine tanci néni *-* EmptyHétf. 07 Okt. 2013, 19:39

Megannyi álmatlan éjszakába, és nem kevés fejfájásba került ez nekem, de rájöttem. Megtörtént. Megtudtam, mi áll a háttérben, és most nem is vagyok rest tenni a dolog ellen.
Ami alapból fura, mert inkább csonkítanám meg magam, minthogy önként és dalolva keressek fel egy tanárt. Tudniillik, ha én egy légtérbe kerülök egy tanerővel, annak általában nincs jó vége. Legalább is a tapasztalat ezt mutatja.
Most mégis rászánom magam arra, hogy felkeressem a számmisztika tanárnőt, még a talárom is felveszem, hogy lássák, komoly szándékaim vannak, az ilyesmivel nem szabad viccelni.
Nem, nem érzek megmagyarázhatatlan vonzalmat a számok iránt, sokkal inkább a "hobbija" miatt vetemedek erre a lépésre. Merlin kísérjen utamon, mert ha ez kitudódik, oda a gondosan kiépített imidzsemnek. Ugyanis Roxi csak akkor megy egy terembe, ha szét akarja zúzni azt. Épp ezért nem is szóltam Sashanak.
Ha rajtam múlna késő este mennék, talpig feketébe, mint valami rossz Scifiben, de sajnos a körülmények nem adottak.
A számmisztka teremhez érve, erőt veszek magamon, és be is nyitok. Kis lépés az emberiségnek, hatalmas lépés... nekem.
- Jó napot, tanárnő - kurjantom el magam tisztességesen. Szó sincs itt arról, hogy azt feltételezném, a nő süket, egyszerűen csak ilyen komoly helyzetben se tudom meghazudtolni magam.
- Lenne egy aprócska problémám... szánna rám, öhm... 14 percet és 9 tized másodpercet? - nézek rá bociszemekkel, miután magamban gyorsan kiszámoltam, ennyi idő épp elég lesz. Oké, igazából strébernek is elmehetnék, ha nem lennék hihetetlenül lusta...
Vissza az elejére Go down
Lorraine Warren
Számmisztika tanár/Démonűző
Lorraine Warren


Hozzászólások : 41
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Számmisztika tanár, démonűző
Kirendelt pár : -
Avataralany : Vera Farmiga

Roxi & Lorraine tanci néni *-* Empty
TémanyitásTárgy: Roxi & Lorraine   Roxi & Lorraine tanci néni *-* EmptyHétf. 07 Okt. 2013, 20:20

Első, meglehetősen vegyes érzelmekkel teli napom után nem vágyok semmi másra, csak egy hét alvásra. Természesen egész éjjel alig hunyom le a szemem. Lényegtelen, hogy hol vagyok, az álmok nem hagynak nyugtot sehol sem.
Korán, túl korán ébredek. Jobb dologom nem révén átmegyek a számmisztikába, és amúgy is előre megtervezett óráimat tovább alakítgatom. Rá sem nézve az órára tudom, hogy lassan itt a reggeli ideje. Az ajtó előtt elsétáló pár koránkelő diák gondolataiból süvít a KAJA szó. Ezen jót mosolygom magamban. Mégis, mikor belegondolok egy nagy tál szalonnás tojásba, összerándul a gyomrom. Egyszerűen egy falatot sem tudnék enni.
Még jó fél óra volt hátra a becsengetésig, mikor kinyílt a terem ajtaja, és egy hetedikes hugrabugos lány lépett be rajta. Fogalmam sem volt, honnan tudta, hogy itt vagyok, mindenesetre nem bántam, hogy lefoglal majd valamivel. Már kezdtem unni huszadjára elolvasni az óraterveimet.
- Jó napot, kedves... Mondanád a neved?- kérdeztem rá, miközben a padsorok között odasétált a tanári asztalhoz. Mint mindig, ha valaki belépett: arcomra barátságos mosolyt varázsoltam, így karikás szemeimen, és sápadt arcomon kívül semmi sem utalt arra, hogy egy perccel korábban min gondolkoztam, vagy mit csináltam.
Egy székre muattam az asztal előtt, és a lány helyet foglalt. Tetszett vigyorgó arca, és csillogó szeme. Valamiért mégis úgy éreztem... Biztosan nem a számmisztikával kapcsolatban jött. Kérdésére elnevettem magam.
-Szerintem egy aprócska problémára sok a 14 perc 9 tizedmásodperc- számat el jobbfelé elhúzva magabiztos, kissé önelégült mosoly ült ki az arcomra; mikor láttam, hogy egy pillanatra lehervad a mosoly a lány arcáról- Kérdezzen bátran! Még fél óra van becsengetésig, addig a rendelkezésére állok- a lány mohó mosolyát elnézve lehet kevés lesz az idő, bármiről is akar beszélni.
Vissza az elejére Go down
 
Roxi & Lorraine tanci néni *-*
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Roxi és Eric
» Roxi & Carter
» Michael & Roxi - round 1 -
» Lily & Lorraine
» Lorraine Warren & Leah Corner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: