KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Leah Corner Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Leah Corner Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Leah Corner Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Leah Corner Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Leah Corner Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Leah Corner Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Leah Corner Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Leah Corner Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Leah Corner Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Leah Corner

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Leah Corner Empty
TémanyitásTárgy: Leah Corner   Leah Corner EmptySzomb. 05 Okt. 2013, 17:09



Leah Corner || Leah || 14 || Indiana Evans



Teljes név: Leah Corner
Születési idő:  1982, május, 16
Születési hely: Anglia, Sheffield
Élőhely: Sydney, Ausztrália/London, Roxfort
Pálca: Tíz hüvelyk, szilfa, sárkányszívizomhúrral
Foglalkozás: tanuló stb.


Ilyen vagyok....


Külső: Hosszú, dús világosszőke haj, lágy hullámokkal de, ha épp nincs kedvem a divatos lágy loknikhoz, szög egyenesen is szeretem hagyni. A szemem türkizkék, attól függ milyen a megvilágítás, mert ha a szabadban vagyok, ott sokkal inkább tengerkék. Nem születtem túl magasnak 163 cm vagyok. De szerintem teljesen passzol az alakomhoz. Szeretem az alakomat. Teszek is érte sokat. Sokat sportolok, próbálok egészségesen táplálkozni. Imádok táncolni.
Belső: Az első ránézésre mindenki egy agybajos, elkényeztetett picsának néz mindenki a modell külsőm miatt. Pedig nem vagyok ezek közül egyik sem. Amíg el nem kezdek mosolyogni, addig van ez a véleménye mindenkinek. Barátságos, sokat mosolygó és vidám lány vagyok. Nem minden vágyam a középpontban lenni. Barátkozó, de megválogatom, hogy kinek nyissam meg a szívem. Inkább több közelebbi barátom van, mint sok 'ismerős'. Mint ahogy fentebb olvashattad sokat sportolok, és szeretek táncolni is, de szeretek modellkedni és énekelni is. Bár, az éneklést abba hagytam elég fiatalon, mert inkább sport és a modellkedés vonzott jobban. De az is elképzelhető, majd egyszer komolyabban elkezdek foglalkozni az énekléssel. Meg kell említenem, hogy szeretek bulizni is, lehet ez fura lesz, de főleg a táncolás lehetősége miatt inkább, mint a pasizás. Egy beszélgetésben jobban szeretek a hallgató lenni, mint a beszélő. De ha olyan kedvben vagyok, le sem lehet állítani.


Az én történetem....


Sziasztok! Először is örülök, hogy itt vagytok, és szeretnétek megismerni engem. Tudom, kicsit késői már ez a bemutatkozás -hisz, már elkezdődött a tanév, és én már egy teljes hete itt tanulok a Roxfortban-, de most hivatalosan is szeretnék bemutatkozni. 1982. május 16-án születtem Sheffield-ben. Igen, angol vagyok, de Sheffield csak a szülővárosom. A szüleim pár hónapos koromban Sydney-be költöztek, mert elmondásuk szerint itt nyugalmasabb az élet a sok napsütés miatt. Nos, lehet, hogy igazuk van. Ott, Sydney-ben kétségtelenül sokkal, de sokkal többet süt a nap, mint itt. Itt inkább borongós és a sok eső a jellemző. Ja, igen..elkalandoztam egy kicsit, a nevem. Leah Corner. Szeretem a nevem, egyszerű és rövid. Ez év májusában betöltöttem a 14. életévemet. Szeretem a családom. Anyukám boszorkány, apukám mugli. Nincs testvérem, egyke vagyok, úgy hogy szeretek és tudok is egyedül lenni. De, mindig is társas lény voltam/vagyok.
Azért csak egy hete járok ide, mert eddig Franciaországba a Beauxbatons-ba jártam. De amióta hallottam a Roxfortról, minden álmom volt, hogy ide járjak.
Mire 7 éves lettem a szüleim beírattak Sydney-ben egy tánciskolába, ahol először balettot tanultam, majd később jazz-balettet. Pár év múlva, mikor már Párizsban, a Beauxbatons-ban éneklést is tanultam. De pont ezen a helyen egy modell ügynökség fedezett fel, így inkább azzal foglalkoztam jobban.
Minden évközi és a nyári szünetben haza megyek Sydney-be, ahol imádok úszni, imádom a tengert. Sok időmet töltöm a sporttal. Szeretem az alakom, sokat sportolok, legfőképp úszni szeretek, mert szép izmossá tesz, és az egész testet megmozgatja. Szerintem mindenkinek heti kétszer úszni kellene! Szeretek egészségesen élni, figyelek, hogy mindig elegendő mennyiségű és jó minőségű tápanyagot vigyek be a szervezetembe, úgyhogy tudok enni bőven. Sokan, főleg a fiúk néznek nagy szemmel, amikor egy-egy alkalommal, ha épp együtt eszünk, akkor nem salátát rendelek. Szerintem a fiúk szeretik, ha a lányok jóízűen esznek mellette. Persze jó géneket is örököltem anyukámtól, mert nehezen szedek magamra zsírt, ezért tartom fontosnak a sportot, mert legalább izmos leszek, és nem csontos.
Kicsit még nehéz, mert nincs sok barátom, sőt alig ismerek valakit. Igaz, öt nap alatt nehéz is lenne egy teljesen új iskolában sok barátra tenni szert. Még csak most ismerkedek magával az iskolával,tanárokkal és veletek a diákokkal. Néhányotókkal az órákon vagy szünetekben vagy étkezéseknél találkoztam már. De legtöbb embert, a hollóháti klubhelyiségben ismertem meg, mint pl. Cho-t, Luna-t vagy Flitwick professzort. Imádom, hogy a klubhelyiség egy toronyban található. Az ablakokból a kilátás lélegzetelállító és Pazar a hegyekre. Oda vagyok a hollóháti színekért: a kék és a bronz.
Barátságos, sokat mosolygó és vidám lány vagyok. Nem minden vágyam a középpontban lenni. Barátkozó, de megválogatom, hogy kinek nyissam meg a szívem. Inkább több közelebbi barátom van, mint sok 'ismerős'. Mint ahogy fentebb olvashattad sokat sportolok, és szeretek táncolni is, de szeretek modellkedni és énekelni is. Meg kell említenem, hogy szeretek bulizni is, lehet ez fura lesz, de főleg a táncolás lehetősége miatt inkább, mint a pasizás. Egy beszélgetésben jobban szeretek a hallgató lenni, mint a beszélő. De ha olyan kedvben vagyok, le sem lehet állítani. Vidám az alaptermészetem, és jobban szeretem az élet napos oldalát. Általában az emberek mellett megnyugodnak, azt mondják, nyugtató hatással vagyok rájuk. Szerintem, ez igaz is. Szeretem meghallgatni az embereket, érdekel a pszichológia is. Lehet egyszer pszichológus vagy tanácsadó leszek.
Ja, még nem is említettem a másik okot, amiért annyira szerettem volna ide járni: Michael Corner, az unokabátyám.
Vissza az elejére Go down
 
Leah Corner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lorraine Warren & Leah Corner
» ღ Leah Corner - Unokahúg kerestetik! ღ
» Michael Corner
»  Harry Potter & Michael Corner
» Michael Corner & Angela Jackson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum :: Törölt karakterek előtörténetei-
Ugrás: