KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Eric & Lisa - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Eric & Lisa - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Eric & Lisa - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Eric & Lisa - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Eric & Lisa - Page 2 Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Eric & Lisa - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Eric & Lisa - Page 2 Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Eric & Lisa - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Eric & Lisa - Page 2 Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Eric & Lisa

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lisa   Eric & Lisa - Page 2 EmptySzer. 06 Nov. 2013, 21:03

Nem tudok már semmi mást sem csinálni, csak bámulni őt, a szavaira nem válaszolok. Végül szenvedélyesen csókolózni kezdünk, miután megbámulom. Amikor egy kis szünetet tartunk Lis megszólal. Ekkor tekintek csak fel és veszem észre, hogy mennyire elszállt az idő. Egy utolsó csókot lehelek az ajkaira, majd lehemperedek róla.
Ezután talpra szökkenek, majd a kezemet nyújtom felé, hogy felsegítsem. Amint talpon van, magamhoz ölelem.
- Ha most lenne nálam kabát, akkor a válladra teríteném, hogy ne fázz. Így viszont... legfeljebb az ingem lenne amit feláldozhatnék erre a célra.
Ekkor támad egy ötletem. Ha már varázsló vagyok, megoldhatom máshogy is a dolgot. Gyorsan előveszem a varázspálcámat, majd pár kisebb vörös gömböcske suhan ki a hegyéből. Azonnal körözni kezdenek körülöttünk, a belőlük áradó meleg pedig megvéd minket a hidegtől.
- Így nem fogunk megfázni! - mondom mosolyogva, majd összeölelkezve elindulunk a kastély irányába.
Vissza az elejére Go down
Lisa Turpin
Hollóhát/6. évfolyam
Lisa Turpin


Hozzászólások : 101
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Eric Dragneel
Avataralany : Jenna-Louise Coleman

Eric & Lisa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lisa   Eric & Lisa - Page 2 EmptySzer. 06 Nov. 2013, 21:19

Belekapaszkodom a mancsába és bújok, ahogy az előbb a földön. Már-már természetesnek érzem ezt a helyzetet. Könnyen hozzászoktam. Egyik kezemmel leporlom a szoknyámat és megigazítgatom.
- Most biztos olyan kócos vagyok, mintha... - újra pír szökik az arcomra, ami elárulja, mire is gondoltam, de hogy zavaromat leplezzem, gyorsan kigondolok valamit. - ... mintha Hagrid golymókjai játszottak volna velem.
Sokat sejtően rávigyorgok. De csak azért sem kérem, hogy vegye le az ingét, a végén megtenné! És az én lelkemen száradna, ha Madam Pomfrey új beteget kapna. De legalább ápolgathatnám. 
- Köszönöm! Milyen romantikus...- figyelem a kis vörös fényeket és ekkor döbbenek rá, hogy milyen hűvös lett. Nem is éreztem Eric test melege mellett, de a varázslat teljesen átmelegít.
Visszabaktatunk a kastélyhoz, ahol elválnak útjaink. Mély szomorúságot tükröznek szemeim, ahogy még egy búcsúcsókot nyomok a szájára.
- Nagyon jól éreztem magam! Köszönöm az ajándékot és a cukorkákat!- kacsintok is hozzá. - Alig várom a következő randit! Aludj jól, szép álmokat!
Ahogy elindulok, még visszafordulok pár lépéssel később és még egy puszit nyomok az arcára.
Vissza az elejére Go down
 
Eric & Lisa
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Eric Dragneel és Lisa Turpin
» Lisa & Darren
» Daphne & Lisa
» Lisa Turpin és Eric Dragneel - Majdnem romantikus találkozás
» Lau és Eric

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: