KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Miss Mendler & Cheekbones professzor Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Miss Mendler & Cheekbones professzor Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Miss Mendler & Cheekbones professzor Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Miss Mendler & Cheekbones professzor Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Miss Mendler & Cheekbones professzor Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Miss Mendler & Cheekbones professzor Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Miss Mendler & Cheekbones professzor Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Miss Mendler & Cheekbones professzor Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Miss Mendler & Cheekbones professzor Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Miss Mendler & Cheekbones professzor

Go down 
SzerzőÜzenet
Benedict Cheekbones
Mugliismeret tanár
Benedict Cheekbones


Hozzászólások : 33
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mugliismeret tanár
Kirendelt pár : -
Avataralany : Benedict Cumberbatch

Miss Mendler & Cheekbones professzor Empty
TémanyitásTárgy: Miss Mendler & Cheekbones professzor   Miss Mendler & Cheekbones professzor EmptyVas. 22 Szept. 2013, 17:33

Gyönyörű napra ébredtünk, már csak azért is, mert nincs első órám, meg amúgy is, sütött a nap, nem esett, meg ilyenek. Kivételesen lementem reggelizni, bár már nem voltak sokan a Nagyteremben. Mire végeztem, már senki sem. Ez mondjuk érthető is, mivel vagy tíz perce becsengettek. Lassan lépkedtem a kijárat felé, majd kanyarodtam le a folyosóra. Úgy terveztem, hogy szépen komótosan felballagok a szobámba, és kijavítok pár dolgozatot. De ugyan miért is lett volna így? Természetes, hogy nem tölthetek el egy pici nyugodt időt, ha nincs órám, mert nekem kell megtalálnom egy kóborgó diákot, és nekem kell kiszednem belőle, hogy miért nem órán van.
- Kisasszony! Megtudhatnám, hogy miért nem órán van? - szólok a lány után, aki menekülni próbált, ahogy meglátott. Legalább jól csinálnák a lógást...
Nem mozdulok meg, csak figyelem a lehajtott fejjel felém induló mardekárost - legalábbis innen úgy látom, hogy zöld a nyakkendője. Büntetőmunkához kedvem nem sok van, Piton meg úgysem ad a drágaságos mardekárosainak, így marad a pontlevonás. Na, ez meg a mesétől függ, hogy mit talál ki. Ha nagyon fantáziadús, talán megússza tízzel. Bár, lehet lesz belőle tizenöt is, ha már így megzavarta a reggeli nyugalmamat...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Miss Mendler & Cheekbones professzor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Mendler & Cheekbones professzor   Miss Mendler & Cheekbones professzor EmptySzer. 25 Szept. 2013, 15:26

Gondolataim nagyon más fele jártak, így azt se hallottam, hogy becsöngettek..Egyszer csak észhez térek és gyors léptekkel megyek a folyosón, amikor valaki megszólított.Körülnéztem hátha nem én vagyok a nagy szerencsés, megfordultam és a földet nézve lassan elindultam a professzor felé. Most mit mondjak? Az igazat nem nagyon hinné el, elbambultam és nem hallottam a csengőt.. Nem az igazság nagyon béna..Így gondolkoztam, mit mondjak, amikor oda értem, rá néztem a tanárra.-Az Igazat mondjam?-kérdeztem tőle, ami nem volt valami ide illő, ezért inkább mondtam az igazat.-Az igazság az, hogy nagyon elbambultam és nem hallottam a csengőt, de már indultam órára..-mondtam ezt a bénácska, de igaz történetet. Bele néztem a szemébe, nem mindenkit hatok meg, de a szemem az néha tud irányítani..már akinél. Vártam a tanár ítéletét. Mondjuk nem muszáj elhinnie...
Vissza az elejére Go down
Benedict Cheekbones
Mugliismeret tanár
Benedict Cheekbones


Hozzászólások : 33
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mugliismeret tanár
Kirendelt pár : -
Avataralany : Benedict Cumberbatch

Miss Mendler & Cheekbones professzor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Mendler & Cheekbones professzor   Miss Mendler & Cheekbones professzor EmptyVas. 06 Okt. 2013, 13:05

- Az igazat, természetesen - mondtam szigorúan.
Komolyan képes ezt megkérdezni egy diák? Szerinte miért vonom felelősségre? Hogy az átlátszó hazugságokat hallgassam? Ugyan már, ezt ő sem gondolja komolyan!
- Elbambult! Hát persze, egyből gondolhattam volna, hiszen egy diáknak nem az a dolga, hogy a csengőre és az iskolára figyeljen! - vágtam a fejéhez a szarkazmustól csöpögő szavaimat.
Egy kicsit Pitonosodom, nem? Megártott ez a pár év közös munka... De el kell ismerni, elég jól csinálja a szigorúskodást, hiszen senki nem mer ellenkezni vele. És a félig Pitonos szigorúságomnak meg perce az arcomnak köszönhetően velem sem ellenkeznek. Ez baromi felemelő érzés.
- Az óra ideje alatt a folyosón mászkált, ezt semmivel sem tagadhatja, ezért 10 pont a Mardekártól, a többit meg majd elintézi az, akivel órája van. Nyomás! - zártam rövidre a beszélgetés, mivel semmi kedvem ezt a gyönyörű lyukasórát ezzel elrontani.
Megvártam, amíg a lány sarkon fordul, majd én is elindultam a szobám felé, élvezni a kellemes magányt.

/millió bocsi, de nem tudtam jobban kihozni, majd játszhatunk még! Smile/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Miss Mendler & Cheekbones professzor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Mendler & Cheekbones professzor   Miss Mendler & Cheekbones professzor EmptySzer. 23 Okt. 2013, 15:14

Ömm...-Igen suliról, pontosabban, az órákról mondva ez egy börtön..De látva a professzor nagyon készül a pihenőjére, és majd szét robban, ez van a diákok feladata, hogy szét robbantsák a tanárok fejét. Nem tagadhatom, ez igaz,de..de, ah, hagyuk.A 10 pontot visszaszerezzük, főleg ha Piton prof.-ról van szó. Nem szóltam semmit csak néztem míg befejezi, elég rövid 'beszélgetésünk'.- Igenis!-Vágtam a kezem a fejem mellé, mint a mugli katonák. Próbáltam visszafogni a nevetésem, de a tanár feje majd szétrobbant. Megfordultam és futottam az órára, de egyszer csak kitört belőlem a nevetés. És nem még 5 perccel azután sem éreztem bűntudatot, ki érezne?


/Semmi gond, én se voltam jó..És most is rövid lett, nem volt mit kifejten :s/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miss Mendler & Cheekbones professzor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss Mendler & Cheekbones professzor   Miss Mendler & Cheekbones professzor Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miss Mendler & Cheekbones professzor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miss Waldorf & Cheekbones professzor
» Mr. King & Miss Sherrard & Miss Waldorf
» Waldorf kisasszony & Warren professzor
» Dumbledore és Cheekbones professzorok beszélgetése
» '97. 04., Rome; Black, Guile, Sinistra, E. & L. Warren - Angels & Demons

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: