KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lau és Scabior Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lau és Scabior Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lau és Scabior Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lau és Scabior Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lau és Scabior Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lau és Scabior Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lau és Scabior Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lau és Scabior Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lau és Scabior Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lau és Scabior

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 13 Szept. 2013, 17:10

Nagyon untam magam és másra se tudtam gondolni csak arra ,hogy végre szabaduljak innen ki. Bár nem tudtam mit csinálni így fogtam magam és el mentem a Weasley Varázs vicc vállalathoz. Persze még be nem mentem mivel engem figyeltek csak azt nem tudom ki. Nagyon meg ijedtem amikor a nevemen szólított . Talán ismer? Nem is tudtam, hogy honnan ismeri a nevem nagyon kiváncsí voltam így közeledtem az alak felé aki még mindig ijesztő volt egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 13 Szept. 2013, 18:24

Nem azért járok ide, mert hú, de mókás lenne - na jó, be kell valljam olykor-olykor én is jót mosolygok egyen s máson - sokkal inkább azért, mert knútokért dobnak az ember után olyan hasznos dolgokat, mint amilyen az instant sötétség is. Ilyen és ehhez hasonló szépségekből táraztam be éppen, és már éppen elmenőben vagyok, mikor meglátom az egyik emberem. A kis trolltakony..! Még mindig jön nyolc galleonnal a múltkori fogadásunk miatt, de érdekes mód azóta kerül.
Úgy tűnik, csajozni próbál, de most elrontom a napját. Meg az éjszakáját.

A lány háta mögül csatlakozom a furcsa pároshoz, még mielőtt túlságosan is elkerülnének az utca egy rosszabb része fele, s meg is fogom a kiscsillag karját, hogy karomra fektessem.

- Hello, angyalom. Nézd, csak nem éppen összeismerkedtél Kyton barátommal? Még mindig várom a múltkoriért a pénzem..

Végig sincs időm mondani, máris sarkon fordul, és dehopponál. Én meg nevetve engedem el a lányka kezét.

Nem is nézek rá, helyette a barmot fixírozom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 13 Szept. 2013, 18:40

De ,hogy nem... Már meg bocsáss de azt sem tudom ki vagy te! És kik azok az alakok akik felém jönnek?kicsit értetlen arccal néztem rá. És még is honnan ismersz te engem egyáltalán és milyen pénzről beszélsz nekem? Nem tudom miért de olyan furcsa volt ez a pasas nekem. És még is mit keresel itt és a karomat fogtad? Csak nem akarsz engem a rossz fiúktól megvédeni?gúnyosan nevettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 13 Szept. 2013, 19:05

Kis vigyorral tartom fel a kezem, és fel is vonom a vállam, hogy aztán kis gesztikulálással, unott, már-már vontatott hangon feleljek.

- Ők a te legrosszabb rémálmod, cicuka. De úgy tűnik, nem ismered Kytonékat.

Minthogy az utolsókat a férfinak, nem pedig neki mondtam, csak felvonom a vállát.

- Engem ugyan nem érdekel, hogy ki rángat be téged a legközelebbi sikátorba, fojt meg, erőszakol meg, veszi el a pénzed.. tetszőleges sorrendben.

Megnézem magamnak én is a lányt - na ja, lenne rajta mit fogni egy borgőzös éjszakán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 13 Szept. 2013, 19:27

Akkor szerinted én veszélyben vagyok itt a Roxfortban?Nevettem fel hangosan Bár... aludhatok ma ested nálad?Kicsit fel hangon Igazán nem akarok rád nyomulni meg semmi csak azért nem akarok este vér fűrdőt.... Ha érted mire célzok. Eleget láttam már kiskoromba és ez maradjon is
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 13 Szept. 2013, 20:07

- Kedvesem, te eléggé el vagy tévelyedve, ha azt hiszed, ez a Roxfort.

Barátságosan karolom át a vállát, s kiszélesedő mosollyal indítom el magunkat az egyik fogadó fele.

- Nézd. Én ide kissé messze lakom, de ebben az elegantos szállóban vár rám egy szoba egy ággyal, amit örömmel osztok meg ártatlan, fiatal hölgyekkel. Mit mondtál, hogy is hívnak?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 13 Szept. 2013, 20:33

A nevem Laurel Domus! Komolyan mondod nekem?mosolyogva nézek rá és a két szemébe Nem gond ha messze laksz de az se gond ha egy szállóban leszünk. Legalább kicsit közelebb megismerhetlek téged. És téged ,hogy hívnak? Mondtam neki miközben a szemembe nézett Hirtelen nem tudom mi ez az érzés mikor a szívem hevesen kezdett el dobogni! Öhm... Lennél olyan kedves ha már úgy is itt vagyunk meghívhatlak egy vacsorára? én fizetek mindent Smilemondtam neki mosolygova Remélem majd még alakul ki köztünk valami. Ki tudja talán szerelem is lehet ebből az egészből.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 13 Szept. 2013, 21:26

Egy kicsit kiropogtatom a nyakamat. Ingyen vacsora, ingyen numera.. ha tudtam volna korábban, hogy ilyen hálás feladat hőst játszani, én is beállok Dumbipapa seregébe.

- Scabior.

Már a nevem. Itt kezet is csókolok neki egy icrádás meghajlás keretein belül.
Ki tudja? Talán egy körrel kevesebbet kell majd Roxmortsban futnom.

- Mesélj nekem magadról, kedves. Ugye még tanulsz?

Be is vezetem a Zsebpiszok köz fele eső legelső fogadóba, és hölgyemet egy asztalhoz kísérem. Még a széket is kihúzóm neki, hogy aztán személyesen menjek a csaposhoz, és csapjak le néhány ezüstöt a pultra. Csak a fogaim között szűröm a szavakat.

- Egy szobát kérek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptySzomb. 14 Szept. 2013, 14:03

Nagyon szépen köszönöm Scabior!Pirultam el mikor a széket kihúzta Igen! Még tanulok.... Magamról meséljek? hát az nem lesz valami egyszereüTűnődtem el mikor Scaiborra néztem és ő el ment szoba kulcsot kérni Amíg ő kikérte a szobakulcsot addig volt időm gondolkozni mit is mondhatnék magamról. Nem szeretném a rossz emlékeket felidézni és aztán újra megemészteni elég volt nekem egyszer. De aztán egy 7-ig depressziós voltam. Bár ha Scaibor nagyon szeretné mesélek neki. Hisz a szeme olyan gyönyörű és..... Nem tudom mit tehetnék érte.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptySzomb. 14 Szept. 2013, 20:37

Visszafele már két sárkányrúgás fantázianévre keresztelt itókával érkezem. Persze az ital nem véletlenül kapta a nevét: egy kis vodka, baileys, fahéjas krémlikőr, chili. Amikor belekóstolsz, olyan, mintha az ominózum lény tüzet okádna, mikor leteszed az utolsó poharat, mintha átgyalogolt volna rajtad.
Nem mondhatnám, hogy túlzottan kinéznek, sőt. Itt igyekszik mindenki csak a saját dolgával foglalkozni.

- Hát persze, angyalkám. Roxfortos vagy, nem? Talán végzős? Miket tanulsz?

Csak tippelgetek, de hát azért hoztam az italokat. Mindkettőnknek kellemesebb lesz így a társalgás.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptySzomb. 14 Szept. 2013, 20:56

Igen! Roxfortos és igen most leszek végzős. Sötét varzslatok kivédése, bűbájtan, bájitaltan stb.... De ebből az egyik kedvencem a Sötét Varázsaltok kivédése SmileIttam egy kortjot amit hozott Scabior bár nem nagyon tudtam meg jegyezni a nevét.Remélem nagyon remek estém lesz. Mivel már úgy is végzős vagyok mi lenne ha ezt az estét együtt töltenék Scabior?Mondtam neki bár így is együtt vagyunk mosolyodtam el Lehet,hogy ma este lesz a fénypont??, hogy  együtt leszek Scabiorral. Nekem nagyon tetszik de nem akarok nyomulni rá de azért nem akarom ezt az estét elrontani így kérdezgettem kicsit őt.
Na és te? Akivel az előbb kint láttam ki volt az a lány akitől pénzt kértél? És nálad biztonságba leszek komolyan meg tudod nekem adni ezt? Mindent kérdeztem ami az eszembe jutott. Bár... Annak örülnék ha csókkal tudna engem el hallgatattni bár ki tudja. Lehet ez az este lesz a legjobb estém az összes eddigiek közül. Öhm... Csak vicceltem a végzőssel igazából negyedik évfolyamos vagyok még csak a magasságom miatt tűnök így. De azért szeretném veled tölteni a ma estét mert nem a kor számít a szerelembe. Lehetséges ,hogy ezt a szót nem kellett volna ki mondanom?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptySzomb. 14 Szept. 2013, 21:34

- Na és a.. számmisztika, asztronómia?

Óvatosan kérdem, épp csak felvonva a szemöldököm. Iszok egy gyors kortyot, és a kelleténél eggyel agresszívebben teszem le a poharat. Áááá. Erős.
A fülem nyitva van, és őszinte elképedéssel nézek a lányra. Nem, az italt nem köpném ki semmiért. Az egy dolog, hogy én beviszek fiatal lányokat az ágyamba, na de hogy fiatal lányok akarjanak bevinni a saját ágyukba. Az kicsit erős.

- Hááááát persze, angyalkám.

Férfi vagyok, na. Akármennyire is olcsó a hús, egy harapást megér. A kérdésre kell még egy kortyot innom.

- Az a férfi, aki megszólított téged? Fogalmam sincs, honnét tudta a neved. Régi ismerős.


A hozzászólást Magnus Scabior összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 24 Szept. 2013, 10:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyVas. 15 Szept. 2013, 11:40

Számmisztika?Felvonom a szemöldököm számmisztika? igen tanulok Feleltem neki. Bár nem a kedvenc tantárgyaim közé sorolhatók. Ittam egy kortyot a pohárból majd letettem Bár nagyon szeretem a csípőset ezért is örül neki ,hogy Scabior ilyet rendelt. Ismerős? Csak ugyan Scabior?Megint gyanakodva néztem rá egy kicsit Nos! Azt akarom mondani neked kedves Scabior és ezt nem azért mert meg akarlak vele sérteni ilyenről szó sincs. Kezdek már egy kicsit fáradt lenni a sok beszélgetés után Felszeretnék menni aludni ha felkísérnél engem Scabior. Mondtam neki kicsit szégyenlősen. Bár ahhoz eleget kellett volna innom ,hogy ne legyek magamnál de persze tudtam, hogy mit csinálok. Talán ma este kiderül mi lesz köztem és Scabior között.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyVas. 15 Szept. 2013, 23:25

- Még mindig Sinistra tanítja? Hallottam egyet-s-mást a vénlányról.

Nevetve, csevegő hangon felelek, s máris formálódik valami tervféle a fejemben. Talán nem éppen nekem való meló, de éppen ezért nem is fog senki se rám gondolni.
Azért az ágybacsábításra felnevetek kicsit, és vidám mosollyal hátrasimítom a hajam.

- Hát menjünk, angyalom, ha ilyen sietős.

Nem kell kétszer mondani, már kelek is fel, és cirádás meghajlás kíséretében nyújtom felé a karomat, és fel is kísérem a kapott szobába.
Nem olyan rossz, mintha eggyel rosszabb lenne, van eg nagyobbacska ágy, folyó víz, meg valami ládaféle a holmiknak. A higiéniával sincs különösebb gond, bár a recsegős hajópadló nem túl biztató. Meg úgy általában minden azzal kíván fenyegetni, hogy összedől - tartok tőle, a mágia tartja egyben.
Nem tervezek hosszas beszélgetést azután, hogy becsukom az ajtót magunk mögött.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 20 Szept. 2013, 15:26

De igen...Ő tanítja Mondtam neki kissé remegő hangon Ugyan Scabior nekem semmi sem sietős.Mondtam kicsit nevetve és az arcát fürkésztem. Mikor felértünk rögtön bezárta maga mögött az ajtót. Én hülye az ital hatása alatt voltam és hírtelen megcsókoltam Scabiort. Ne haragudj Scabior nem akartam csak tudod az ital. Gyorsan eltávolodtam tőle és bementem a fürdőszobába, hogy egy kis vízzel helyre hozzam magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyKedd 24 Szept. 2013, 10:08

Otthagyottan nyújtom még utána nyakam, de aztán cska megrázom a fejem, és kihasználva az alkalmat gyorsan körbenézek a helyiségben. Egy ajtó, egy ágy, egy láda, egy ablak. Semmi különös, ahogy pedig kihajolok az ablakon, látszik, hogy erős indájú repkény fut fel a ház falán, nem messze pedig ott az eresz. Odalent keskeny sikátor tekereg, mintha errefele sosem hallottak volna a derékszögről.

Egy pillanatra még az ablakpárkányra támaszkodva gondolkodom, de aztán mikor moccanást hallok, gyorsan bevágom a zsalukat, és inkább megválok a kabáttól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior folytköv   Lau és Scabior EmptyPént. 27 Szept. 2013, 20:44

Mikor pont végeztem a fürdéssel törölköző rajtam volt láttam, hogy Scabior kicsit meg van szeppenve.Megijesztettelek? Akkor bocsánatot kérek tőled.Láttam ahogyan rám néz és ahogy végig nézi, hogy a törölköző rajtam van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptySzomb. 05 Okt. 2013, 10:02

Könnyen-gyorsan szélesen elmosolyodom, és megrázom a fejét.

- Dehogy.

Azért ha már csak egy törülköző, akkor lopva végigmérem, és finoman, cirádás mozdulattal ki is nyújtom felé kezem, mintha csak kísérni szeretném valahová.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 18 Okt. 2013, 16:19

Kicsit megdöbbentett engem Scabior bár.....Odaadtam neki kezemet és furcs módon az ágyhoz vezetett engem. Eddig még nem jötttem rá,hogy pontosan mit is akar velem kezdeni de majd csak rá fogok jönni és remélhetőleg élvezhetem is majdKicsit mosolyodtam is el magamba
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyPént. 15 Nov. 2013, 22:06

Rámosolygok, és a lehető legegyszerűbb módon nyomom le az ágyra, hogy fölé másszak, lerúgva a bakancsom.

- Dőlj hátra, és élvezkedj, kicsikém.

Vigyor be, és hát.. jöjjön, aminek jönnie kell. Elvégre ezért hoztam erre a jó kis kecóra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Lau és Scabior   Lau és Scabior EmptyVas. 17 Nov. 2013, 16:30

Meglehetősen nagyon izgatott lettem ,hogy az ágyhoz vitt bár...kicsit furcsáltam is de megpróbáltam élvezni! Levette a törölközőmet rólam és ahol csak ért elkezdett csókolgatni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lau és Scabior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lau és Scabior   Lau és Scabior Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lau és Scabior
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magnus Scabior
» Bellatrix & Scabior
» Sinistra & Scabior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: