KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Weasley & Sinistra Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Weasley & Sinistra Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Weasley & Sinistra Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Weasley & Sinistra Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Weasley & Sinistra Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Weasley & Sinistra Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Weasley & Sinistra Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Weasley & Sinistra Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Weasley & Sinistra Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Weasley & Sinistra

Go down 
SzerzőÜzenet
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Weasley & Sinistra Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Weasley & Sinistra Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra EmptyKedd 27 Aug. 2013, 21:28

Vihar tombolt. Nem volt meglepő. Reggel a Roxfortos diákok mindegyike örült a jó időnek, hiszen napok óta nem látták a Napot, amit az ólomszínű, nehéz felhők eltakartak. Ma reggel azonban tiszta időre ébredtünk. Engem nem ért váratlanul. És nem is szomorított el. Egyszerűen odavoltam a viharokért, a szemerkélő esőért, de még az egyenletes, végeláthatatlannak tűnő, csöndes esőzésekért is. Ez, ami akkor volt, kifejezetten tetszett.
Bill Weasley-vel beszéltünk meg találkozót a Három Seprűbe. Előbb érkeztem, mint ő. De ez így volt rendjén, egy ilyen bagoly után - hozzá szokhatott már az ilyen jellegű írásokhoz, ahogy rajta kívül még páran. Többek között kedves Sirius is:

Mr. Weasley!
Nem vagyok éhes. Vacsorázzunk együtt!
A.S.


Belépve a Három Seprűbe meleg levegő csapott az arcomba, kellemesen átjárta kissé átfagyott végtagjaimat és simogatta szabadon maradt bőrfelületeimet. Hajam egy kisebb része állta az eső ostromát, így vizesen tapadtak össze a tincsek és még hullámosabb volt, mint alap esetben.
Leültem egy asztalhoz, ami az ablak mellett foglalt helyet, de csak bort kértem. Nem voltam éhes. Tényleg.
Miközben a férfire vártam, gyakran pillantottam ki az üvegen. Sokkal jobban érdekelt a kint tomboló vihar, ami mosta Roxmorts utcáit, mint a bent duruzsoló embertömeg.
Minden egyes csengő szóra az ajtó felé fordítottam. Már vagy hatan jöttek be, már oda sem néztem, két ember óta. Aztán hirtelen helyet foglalt mellettem egy alak. Vörös haja kilógótt a csuklyája alól.
- Üdv, Bill - mosolyodtam el halványan, majd belekortyoltam a borba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra EmptySzer. 28 Aug. 2013, 11:54

Hétvége, jó idő, a tenger mellett élek, szóval kiültem süttetni a hasam a partra. Félálomban voltam már, mikor egy bagoly pottyantott a hasamra egy levelet. Furcsa üzenet lett volna másoknak, de nekem nem. A híres "Vacsorázzunk" üzenet. Mikor Sirius kapott ilyet, utána összemelegedett Aurórával - mert hogy ő küldte. Fogalmam sincs mit akarhat egy nős embertől, de természetesen megyek. Firkantottam egy rövid "Három Seprű? BW" üzenetet, majd összeszedtem magam és bevonultam a házba. Felöltöztem, elmostam azt a pár edényt, amit összepiszkoltam (Fleur épp Franciaországban van), aztán áthopponáltam Roxmortsba.
Fura, hogy amíg otthon hétszáz ágra sütött a nap, itt csak úgy szakad az eső, szóval feltettem a fejemre a csuklyámat, hogy legalább egy kicsit megússzam a megázást. Futólépésben tettem meg az utat a Három Seprűig, ahol reményeim szerint Aurora vár. Bár, lehet, hogy gyorsabb voltam, mint a bagoly...
Szerencsém van, a drága tanárnő már bent ült egy asztalnál. Meg kell hagyni, elég szép nő. Nagy szerencséje van Siriusnak! Bár én sem panaszkodhatok Fleur mellett. Nem nézett fel, így észrevétlenül sétálhattam az asztalhoz.
- Helló, Aurora! - viszonoztam a köszöntést, közben pedig helyet foglaltam vele szemben, és lehúztam a fejemről a csuklyát.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Weasley & Sinistra Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Weasley & Sinistra Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra EmptySzer. 28 Aug. 2013, 17:20

Végigjárattam tekintetem a jóképű, kedves Weasley fiún. Végül az arcán állapodtam meg és a szemébe néztem. A vihar hangjai beszűrődtek a kocsmába és keveredtek a kandallóban ropogó, meleget árasztó, narancsós fényű tűz alatt ropogó parázséval. Eléggé kellemes hangulat volt, erre persze a testes vörösbor is igencsak rásegített és a társaság.
- Tényleg nem vagyok éhes - nevettem halkan. Billel egyébként az előző Rend gyűlésen találkoztunk utljára, bár én előzőleg is belefutottam a nevébe, az alapokat ismertem, nem kellett azokról nagyon faggatnom. Nem tudom, hogy ez így volt-e viszont, valószínűleg igen. De az sem érdekelt, ha nem... én sem ismertem azért annyira jól. Még. Bár, azt nem szabad elfelejtenem, hogy van felesége... ami egyébként engem módfelett nem érdekelt, sosem, de most nekem is van egy öhm... 'kapcsolatom'. Nem tudom, mit akarok azzal. Hogy mit akarok Siriustól. Nem vagyok a szoros kapcsolatok híve... majd kialakul. Egyelőre türelmes vagyok.
- Hogy vagy mostanság? - kérdeztem végül nemes egyszerűséggel, belekortyolva a borba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra EmptySzer. 28 Aug. 2013, 20:44

Csak a nő szemét figyeltem. Van benne valami... valami meghatározhatatlan. A tűz fénye látszott benne, ez elég rejtélyessé tette.
- Az jó. Én sem. - Egy hete láttam utoljára Aurorát, aki nem régen csatlakozott a Rendhez. Fura nő. Nem nézné ki belőle az ember, hogy képes megkötni magát egy ember mellett. Sirius mellett. Mindkettőjük megzabolázhatatlan, szabad szellemű, önfejű, makacs. És szereti falni a nőket/férfiakat. És furcsán ismerkedik. Aki kap tőle egy "Vacsorázzunk" üzenetet, azzal meg akar közelebbről ismerkedni. Hogy velem miért? Nem tudom. De jöttem. Jönnöm kellett, hiszen jelent valamit, ha hív.
- Magányosan. Fleur, a feleségem Franciaországban van, csak egy hét múlva. Veled mi újság? - Komolyan? "Újság"? A régiségeket sem tudom...
Érdekes belegondolni, hogy ez a nő egyidős velem, és már tanár. Ilyen fiatalon nem bírnék tanítani, bár nem tudhatom, hogy mi terelhette erre az útra.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Weasley & Sinistra Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Weasley & Sinistra Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra EmptySzer. 28 Aug. 2013, 21:32

Kíváncsiság csillogott a szemében. Szeretem az ilyen jellegű érdeklődést. Csendes, szótlan, magában tartja a kérdéseket... kedvelem.
- Ez esetben egy pohár bort? - kérdeztem, mosolyra görbítve ajkamat. A felesége melítésére nem reagáltam; abszolúte hidegen hagyott a téma, nem érdekeltek a nőkkel kapcsolatos dolgai. Viselkedj... - szóltam magamra, de csak gondolatban. Bill nem olyan férfinek tűnt, aki megcsalná a feleségét. Na, nem mintha ez lett volna a célom a kis megvendégelésével, egyszerűen szeretek férfiak között mozogni. Inkább, mint nők között. A férfiak egyszerűek. Némelyik, nem is tudom...
Faragatlan...
Éretlen...
Rideg...
Fogyatékos...
Imádom.
  Talán a múltam miatt is van ez. A muglivilágban előszeretettel húztam ki információt a férfinép legostobábbikaiból fel nem tett kérdésekre válaszokat, amiket, mint ügyvédnő, mint magénszemély, nagyon jól forgattam a kezemben. Néha gondoltam rá, hogy mi lenne a világgal, ha gyakrabban pókereznék...
Ezeket a dolgokat, már, amiket a muglivilágban 'sajátítottam el', dominaként, felettébb sikeresen használtam a varázsvilágban is.
- Szóval magányos vagy... - ismételtem el, de úgy tettem, mintha nem lenne jelentősége és tovább folytattam a céltalan csevegést, róttam a köröket. - Velem? Élem tanári mindennapjaimat. Furcsa és új - bólintottam. - Korábban nem dolgoztam fiatalok között, pláne nem tanítottam. Érdekes - mondtam végül, újra a borba kortyolva, ami lassan fogyott. Amikor a pincér töltött, lágyan, mégis határozottan megragadtam a karját, jelezvén, nem ez lesz az utolsó pohár. Értette a célzást.
Weasley & Sinistra Tumblr_lyak7dlNE81qj4mo9o1_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra EmptyVas. 01 Szept. 2013, 14:01

- Jöhet... - vontam vállat.
Inkább a whisky-t szeretem, de a bort is megiszom. És nem igazán van kedvem válogatni, így jó a bor is.
Még mindig érdeklődve néztem a nőt, hátha megmondja, hogy mit is szeretne tőlem. Mert akar valamit, az biztos. Másképp nem hívott volna. Vagy csak én lettem ilyen gyanakvó a háború alatt? Gondolatban vállat vontam, majd elmondja, ha van mit, és ha akarja...
Nem foglalkoztam vele, mikor megismételte a szavaimat, anya is ezt szokta. Bár ő teljesen más hangsúllyal, mielőtt leszidott volna minket. Tényleg, milyen régen voltam otthon! Meg kellene látogatnom a többieket. Vagy esetleg felmennem a Roxfortba Ginny-hez meg Ronhoz, talán elnézni Fred és George boltjába, úgyis ráérek...
Oké, vissza a Szárnyas Vadkanba, Aurorához, ezzel később is ráérek foglalkozni.
- Elhiszem.. Én semmiképp nem próbálkoznék tanítással, hiába van hat testvérem, nem bírom annyira a gyerekeket - magyaráztam, majd csak úgy kíváncsiságból hozzátettem: - Ginny és Ron Weasley mi rosszaságot művel idén?
Elvigyorodtam a gondolatra, hogy ez olyan anyás volt. Csak ő más hangsúllyal tette volna fel ezt a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Weasley & Sinistra Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Weasley & Sinistra Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra EmptyVas. 01 Szept. 2013, 17:32

A bor tehát az asztalunknál maradt, így Bill tölthetett magának. Figyelek a szavaira és egyetértően bólogatok.
- Én sem kedvelem őket. Más okok miatt jöttem és Dumbledore-nak szüksége volt rám, ezen a téren. Kölcsönösen segítünk egymásnak - mosolyodtam el halványan, a talpánál forgatva a poharat, a bort szemlélve. Nem akartam Billt beavatni, egyelőre, hogy miért vagyok itt, hogy valójában bújdosok, mint valami bűnöző. Pedig nem nekem kellene így éreznem, nem nekem kellene ébren hánykolódnom éjszakákon át, feliradni rémálmokkal telített szendergésemből. Nem... a halálfalóknak kellene mindezeket átélniük, nekik kellene rettegniük. Bújdosniuk és menekülniük. Ehelyett?! Szabadon mászkálnak, mert a Minisztériumot annyira lefoglalja a házasítás, hogy a halálfalókat messze a leapróbb tényezőnek tekintik. Igen... nekik nem számít. De nem én vagyok az egyetlen, aki akit szétszaggattak.
Tekintetem elrévedt, a borba merült, úgy éreztem magam a nehéz gondolatok súlyától, mint egy lassan süllyedő kő.
- Ginny-vel nincs különösebb problémám - mondtam, tekintetemet hirtelen a férfire emelve. - Rendes lány, okos és nem lehet rá panaszkodni. Néha túl beszédes, de tényleg minden rendben van, mind a házikkal, mind az órai magatartásával és szorgalmával - mosolyodtam el, majd Ronra és gyalázatos teljesítményére gondolva elkomorodtam. - Ron egy lusta dög. Van, hogy napokkal később adja be a házidolgozatokat, nem tanul, csak amikor már szorul a hurok. Nem értem, tényleg, mert tehetsége van a mágiához, ez tény. Bár az eszét is használná! - emeltem tekintetemet a plafonra. - Megfogadtam, hogy nem fognak érdekelni a diákok és a teljesítményük sem, nem nekem ártanak, de... - halkan nevettem fel - ez nem olyan egyszerű. Valamiért igenis zavar! Látom egyesekben, mint amilyen Ron is, a tehetséget, az észnek sincs híján, az órai magatartása rendben van - tényleg. És nem értem, miért nem tanul?! Bosszant és nem tehetek ellene semmit, pedig szívesen adnék neki jobb jegyet, ha jobban igyekezne. De így... - itt muszáj volt a borba kortyolnom - Bármennyire kedvellek Bill, téged és a családodat egyaránt - mert ismertem az egész Weasley családot, még, ha nem is túl közelről -, ha így folytatja, megbuktatom - szóltam, komoly arccal. - Nem csak úgy, mert 'olyan kedvem van', hanem mert gyalázatos a teljesítménye. Bukásra áll. - újra a borba kortyoltam, majd megtöltöttem a poharat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra EmptySzomb. 14 Szept. 2013, 18:59

Rejtélyes nő rejtélyesen válaszol. Nem meglepő. Persze ezzel ültetett egy kis bogarat a fülembe, hogy akkor mi is lehet itt a dolga, ha nem a tanítás és a gyerekek vonzották. Természetesen tudom, hogy vagy nem fogom megtudni, vagy valamilyen brutális módon. Ezt már megszoktam, hiszen Ron, Hermione és Harry kalandjai is ilyenek. Túl titokzatos ez az egész varázsvilág... Semmiben sem lehetünk biztosak, semmi sem az, aminek látszik, vagy ha mégis, akkor az valamilyen titok miatt van úgy. Dumbledore is maga a nagybetű TITOK. Szinte az egész élete. Szerintem nem is lenne élete, ha nem titkolózhatna. Rengeteg ember a számtalan titok és ármánykodás miatt nem élheti az életét - vagy azért, mert meghalt, vagy mert mások irányítják -, van akit pedig a titkok tartanak életben. Mint Voldemortot. Persze ő valamit rosszul csinált, mivel Dumbledore professzor rájött a horcruxos dolgaira.
- Ginny mindig ilyen volt, mindenképp nyerni akar, be akarja bizonyítani, hogy csak azért, mert lány, ő is ugyanúgy képes iskolaelsőnek vagy prefektusnak lenni - mosolyodtam el, majd csakúgy, mint Aurora, komorabbá vált az arcom, ahogy Ronról kezdtem el beszélni. - Sajnos Ron pont fordítva működik. Már nem érdekli semmi, mert a bátyjai már minden dicsőséget learattak. Percy meg én voltunk iskolaelsők; Charlie, Fred meg George a kviddicsben jeleskedtek, Charlie például csapatkapitány is volt, és mindannyian voltunk prefektusok - az ikrek kivételével. Szóval nincs semmi, ami hajtsa, motiválja, csak megbukni nem akar, hogy együtt maradhasson a barátaival. De úgy látom, most ez sem akar sikerülni... Azt hiszem, a következő dolgom az lesz, hogy beszéljek a fejével...
A poharamba nézve rá kellett jönnöm, hogy beszéd közben a benne lévő bor igencsak megfogyatkozott, így töltöttem még a kancsóból, majd újra inni kezdtem. Jó ez a kis kikapcsolódás, vagy ezer éve nem voltam sehol a rokonokon kívül. És akármennyire a semmiről beszélek egy szinte idegen nővel, ez is jól esik.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Weasley & Sinistra Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Weasley & Sinistra Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra EmptyHétf. 16 Szept. 2013, 20:47

Őszintén fogalmam sem volt, hogy hogy vehetném rá Ront a tanulásra. Bill elmondása szerint 'nincs miért harcolnia'. Büntetőmunkával mire mennék? Leginkább semmire... ha nem érdekli a tárgy, nem tehetek érte semmit. Őszintén, még nem beszéltem a fiúval. Nagyon meggyőző tudok lenni. Ez az egyik felem, a 'szívem', míg az eszem - ami mindig is az elsődleges irányjelzőm volt - azt diktálja, hogy ne foglalkozzak fele, hiszen nem az én dolgom. Utóbbi felé hajlok. Szívesen tennék a Weasley családnak szívességet azzal, hogy nem buktatom meg a fiút, de ahhoz ő is kell. Nem fogok engedni a szigorból, mert akkor minden kölyök azt fogja képzelni, hogy vajból van a szívem. Hahaha... jó vicc!
- Beszélj vele! - szóltam halkan - Nem akarom megbuktatni, de ahhoz nem vagyok elég egyedül, nem nekem kell akarnom. Én megteszem a tőlem telhető legtöbbet, igyekszem jó tanár lenni, de nem kivételezek sem vele, sem mással - mondom, továbbra is halkan, de hangom határozottan cseng.
Igazából nem pont erről akartam beszélgetni Billel, sőt! Nem is igazán beszélgetni akartam, de így jobb. Jobb, hogy így történt.
A gondolatra halványan elmosolyodom, megiszom a maradék bort, ami a kristálypohárban maradt, majd felállok, elvéve a kabátomat a szék támlájáról. Indulni készülök, de mielőtt 'csak úgy' lelépnék, lehajolok Billhez és lágy (baráti!) puszit nyomok az arcára:
- Még találkozunk! - egyenesedek fel és már indulok is vissza a kastélyba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra EmptySzer. 18 Szept. 2013, 20:10

Elgondolkodva hallgattam nő szavait, amikkel mélységesen egyetértettem, és ennek hangot is adtam.
- Persze, tökéletesen megértem - majd kis hallgatás után hozzátettem: - Ezek a kölykök már csak ilyenek... mi is pontosan ezt csináltuk... - húztam nosztalgikus mosolyra a számat.
Egek! De rég is volt, hogy megtépáztuk a tanárok idegeit, vagy épp kihasználtuk a jószívűségét... Persze visszagondolva ez nagyon nagy baromság és szemétség, de diákfejjel ezt még nem így fogtam fel.
Legnagyobb meglepődésemre Aurora felállt az asztalról, majd még nagyobb megdöbbenésemre egy puszit nyomott az arcomra. Na, erre végképp nem számítottam! Sok elképzelésem volt az este alakulásáról a pletykák alapján, de ez eszembe se jutott volna! De jobb is ez így. Ki tudja? Lehet, hogy valamilyen bűbájjal rávenne olyan dolgokra, amikkel nem tudom, hogy hogyan tudnék tovább élni. Mint például, ha megcsalnám Fleurt...
- Ebben biztos vagyok. Viszlát! - emeltem intésre a kezem, majd megvártam, amíg távozik a nő.
Felhajtottam a poharam aljában lévő bort, fizettem, majd én is kiléptem az ajtón. Lehet, hogy a helyes döntés az lett volna, hogy rögtön megyek a Roxfortba, Ronhoz, de ehelyett csak visszahopponáltam haza. Ráér még egy kicsit, talán megjavul magától... Ha nem, akkor majd beszélek vele akkor, ha már nem lesznek ilyen végtelenül nyugodtak a napjaim.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Weasley & Sinistra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Weasley & Sinistra   Weasley & Sinistra Empty

Vissza az elejére Go down
 
Weasley & Sinistra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ron Weasley
»  Ginny Weasley & Killian Henderson
» Bill Weasley & Helena Goldlion
» Molly Weasley
» Bill Weasley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: