KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena

Go down 
SzerzőÜzenet
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena Empty
TémanyitásTárgy: Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena   Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 14:31

Roxmortsban jártam, mint mostanában olyan sokszor, és úgy éreztem, muszáj benéznem Zonkó Csodabazárába. Hogy valójában miért mentem be, az egy nagyon jó kérdés volt. Nekem nem volt szükségem semmire se onnan, szerintem bármelyik csínyt elő tudtam volna magam is állítani. De mégis, meg kellett néznem mit fejlődött a bolt azóta, mióta utoljáta bent jártam.
Éppen a polcok között keresgéltem egy kicsit, amikor megpillantottam egy másik roxfortos diákot is ugyanabban a sorban, ahol én álltam. Ő is csak most tévedt be az üzletbe, és elmélyülten tanulmányozta az árut. Gondolkoztam, ki is lehet az. A sálja alapján Griffendéles, és... ha jól emlékszem ötödikbe jár. Mivel ott álltunk szinte egymás mellett, bunkóságnak tartottam volna azt, hogy ne köszönjek:
- Szia!- mondtam ki végül, miután ő ezt nem tette. Lehet észre se vett... Az ötletet kapásból elvetettem a fejemben. Szinte létezhetetlen, hogy ne vegyen észre engem valaki. Híres vagyok arról, hogy bármikor bárkit megátkozok...
Vissza az elejére Go down
 
Zonkó Csodabazára → Adrianna & Helena
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Helena & Draco
» Sally & Helena
» Helene&Katie
» Helena & Lana
» Félix & Helena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: