KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Nymphadora Tonks Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Nymphadora Tonks Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Nymphadora Tonks Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Nymphadora Tonks Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Nymphadora Tonks Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Nymphadora Tonks Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Nymphadora Tonks Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Nymphadora Tonks Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Nymphadora Tonks Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Nymphadora Tonks

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Nymphadora Tonks Empty
TémanyitásTárgy: Nymphadora Tonks   Nymphadora Tonks EmptyHétf. 22 Dec. 2014, 23:05



NYMPHADORA TONKS || TONKS || 26 || NATALIA TENA



Teljes név: Nymphadora Tokns
Születési idő: 1973.05.10.
Születési hely: Nagy Britannia, Bristol
Élőhely: Nagy Britannia, Bristol


Ilyen vagyok....


Szemem színe fekete, a hajam nagyjából a vállamig ér, jó kócos, a színe meg mikor milyen-általában lila. Az arcom ovális, a szemeim pedig nagyok. Az alkatom szerintem átlagos, nem vagyok se kövér, se vékony szerencsére. Körülbelül 165cm magas vagyok. A bőröm az átlagnál egy kicsit fehérebb, de épp ezért áll jól nekem a színes haj!
Sokan azt mondják rám, hogy szeszélyes vagyok, de szerintem ezt kicsit eltúlozzák. Egyáltalán ez miért olyan rossz dolog? Szeretem a színeket és a változatosságot, ez minden. Ja, és ki nem állhatom, ha Nymphadora-nak hívnak!!! Örülök annak, hogy metamorfmágus vagyok és imádom ezzel a képességemmel szórakoztatni a barátaimat, például Hermione-t és Ginny-t. Életem szerelme Lupin, és nem érdekel, hogy féltenek tőle, vagy ha valaki nem nézi ezt jó szemmel, hogy idősebb nálam... Ha már őt sikerült erről meggyőznöm, akkor senki és semmin nem lehet akadály. Szeretem és kész!


Az én történetem....


1973-ban születtem Nagy Britanniában, Bristolban. A családom elég kusza, ugyanis anyám (Andromeda Tonks) a Balck család tagja, akit Siriushoz hasonlóan kitagadtak, mivel hozzáment apámhoz (Ted Tonks), aki mugli. És igen, jó a logikád, én félvér vagyok. Viszont nincs még egy olyan menő félvér, mint én, hahaha!
A gyerekkoromra túlzottan nem emlékszem: szerettek a szüleim, mindig jól elszórakoztam magamban, már akkor is mindig változtatgattam a hajamat, bár anyám ennek annyira nem örült… talán attól félt, hogy kiközösítenek majd emiatt. Pedig pont fordítva volt, nagyon népszerű voltam és sokan irigykedtek rám, mert vicces voltam, na meg persze menő. Szerintem pedig ez elég vicces dolog. Az emberek olyan idióta fejet tudnak vágni, amikor hirtelen megváltoztatom a hajamat, vagy malac orrot „növesztek” magamnak csak úgy… hihetetlen, hogy mennyi boszorkánynak és varázslónak nincs humorérzéke… áh! Egyébként anyám mindig be akarta fonni a hajamat, vagy felcsatolni, de persze én már csak szórakozásból is állandóan kibogoztam. Szeretek kócos lenni, na!  Sosem voltam olyan gyerek, aki direkt ki akar tolni a szüleivel, vagy kötekedne mindenkivel, de ha valami nem tetszett (például az összefogott hajam), akkor ezt kinyilvánítottam és pont. Egyébként annak sosem örültem, hogy Siriust is kitagadta ez a fene összetartó család, de őt mindig is nagyon bírtam, ő egy nagyon jó ember volt.
1984-1991-ig a Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskolába jártam és büszke Hugrabugos voltam! A Teszlek Süveg szerint azok kerülnek ebbe a házba, akik hűségesek, becsületesek, sportszerűek. Hargrid viszont mindig azt mondja, hogy a Hugrabugba a balfácánok kerülnek… de Hagridra ne hallgassatok! Miután elvégeztem a sulit, sikerült a Mágiaügyi Minisztériumban elhelyezkednem. A minisztérium hírszerzője vagyok és auror. Szerintem ez egy igen különleges feladat, nem mindenkinek való ám ez a szakma. Nagyon örülök annak, hogy Rémszemmel dolgozhatok együtt, leszámítva azt, hogy ő állandóan olyan mogorva…
Harryvel tavaly ismerkedtem meg, mikor álmeghívót küldtem a szemét kis Dursleyéknek azért, hogy mire mi megérkezünk a házba, ők már ne legyenek ott a Privet Drive 4 szám alatt. Ezt követően kimenekítettük Harryt arról a borzasztó helyről, anélkül, hogy megölnék, és elvittük Londonba,  a Főnix Rendje főhadiszállására (a Balck család házba), amit Sirius ajánlott fel a Dumbledorenak, ezzel bocsátva a rend használatára a helyet. Aki esetleg nem tudná, annak elmondom, hogy a Főnix Rendje egy boszorkányokból és varázslókból álló titkos szervezet, melyet természetesen Albus Dubledore hozott létre, mégpedig a mocskos halálfalók és Voldemort ellen. A név egyébként Dumbledore főnixmadara, Fawkes után jött létre.
Szóval most ilyen dolgokban tevékenykedem, áh, csak a szokásos.
Vissza az elejére Go down
 
Nymphadora Tonks
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum :: Törölt karakterek előtörténetei-
Ugrás: