KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Parvati Patil Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Parvati Patil Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Parvati Patil Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Parvati Patil Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Parvati Patil Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Parvati Patil Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Parvati Patil Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Parvati Patil Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Parvati Patil Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Parvati Patil

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Parvati Patil Empty
TémanyitásTárgy: Parvati Patil   Parvati Patil EmptyPént. 03 Okt. 2014, 18:03




Parvati Patil

" A szeretet nem más, mint annak érzése és megértése, hogy a másik különböző."






↯Név: Parvati Patil

↯Kor:16

↯Ház: Griffendél

↯Vér: Félvér

↯Pálca: 14 hüvelyk, szantálfa, unikornisszőr

↯Foglalkozás:tanuló

↯Edevis tükre: Feleségül vesz Johhny Depp (azt hiszem túl sok mugli filmet nézek, de  úúú *-*)

↯Mumus: Kígyó, mint harmadikban, nagyon félek tőlük.

↯Amortentia:
Rózsa, jázmin, pacsuli


↯Veritaserum:Hááát, nekem nem sok van, de másról annál többet tudok, ha érdekel valami, keress meg.



This is me

    Külső: Derékig érő fekete hajam van, ami többnyire egyenes, de ha időm van, akkor behullámosítom, vagy hogy mondják. Szemem sötétbarna, de be akarok szerezni kontaklencsét, hogy az enyém is olyan kék legyen, mint Aishwarya Rai-nek, mert az olyan menő. A bőröm is egész barna, amihez tök jól illenek a kedvenc színeim,a rózsaszín, türkiz, citromsárga, sötétzöld, és a lila. Minden indiai színmániás. Az alkatom vékony, de ezért teszek is, ha felszalad pár kiló (mert imádok enni), akkor úgymond edzésbe kezdek. Igyekszem divatosan öltözködni, de persze ez nem azt jelenti, hogy felveszek akármilyen extravagáns, vagy kihívó ruhát, mert a hagyományok azért nekem is fontosak valamennyire. Nagyobb ünnepségeken szárit viselek.

    Belső: Mindig vidám vagyok, és mindent viccesnek tartok. Imádok pletykálni, másokról mindent megtudni, mert hát olyan izgalmas megtudni valami érdekességet. Nem tudok titkot tartani, pedig néha nagyon igyekszem, de van, ami nem megy. Érdekel az ezotéria, szívesen jósolok bárkinek, de ha beteljesül, akkor szívesen elfogadok egy tábla csokit. Imádom az állatokat, ezért én is vegetáriánus vagyok, mint minden hindu. Nem tudnék megenni semmit, amiért megöltek egy kisállatot. Szerettem volna otthon is tartani egy macskát, de anya allergiás a szőrére, ezért nem lehetett. Ide egy baglyot akartam hozni, de végül Padma kapott a prefektusi kinevezésekor, így elég egy kettőnknek is. Legközelebb egy kutyát szeretnék.

       


Mirror of memories

    1980-ban születtem Delhiben az ikertestvéremmel, Padmával együtt. Családunk nem sokkal ezután Angliába költözött, ezért a várost sosem láttam, bár amiket hallok róla és látok képeken, arra azt hiszem, élőben nem vagyok kíváncsi. Valamennyire beszélem a hindi nyelvet, de igazán csak angolul tudom kifejezni magam. A szüleim tartják a hagyományainkat és a szokásainkat, így engem és nővéremet is ebben a szellemben neveltek, de nekünk jobban sikerült a beilleszkedés a nyugati társadalomba. Szerencsére ezt szüleink is elfogadták, így nem nagyon ragaszkodnak az összes vallási előíráshoz velünk szemben, ezért is nem vagyunk még férjnél.

    Anya mugli származású, apa pedig varázsló, ezért is jöttünk el Indiából, mert állítólag kiderült a dolog, és el kellett szökniük. Kiskorunkban már mutatkoztak mágikus képességeink, így időben tudomást szereztünk a dologról, nem is ért váratlanul a roxforti levél, ami a 11. születésnapunkon érkezett meg. A nővérem sokkal jobban örült, mint én, mert ő szeret tanulni, én viszont meglehetősen lusta vagyok az ilyesmihez, sokkal jobban érdekel a divat, a sztárok, és a pletykák. A beosztási ceremónián Padma a Hollóhátba, én pedig a Griffendélbe kerültem. Ez nagyon rosszul érintett, mert soha nem lettünk még szétválasztva, és a kapcsolatunk is nagyon jó, ő a másik felem. Sokáig rossz kedvű voltam, és egyáltalán nem érdekelt semmi, nem figyeltem az órákon, csak firkálgattam, nem csináltam házit, nem beszéltem senkivel…. Szerencsére egyszer odajött hozzám Lavender, és addig nem ment el, amíg mérgesen rá nem mordultam. Igazából ezután sem ment el, de végre kicsit megnyíltam, és elkezdtünk beszélgetni. Hamarosan ő lett a legjobb barátnőm, és a második testvérem. Egész nap együtt lógunk, mindent megbeszélünk, és mindenről tudunk, ami a suliban történik.

    Harmadévben vettem fel a jóslástant. Igazából véletlen volt, nem is akartam bejelölni, a mugliismeret helyett ikszeltem be, mert egy sorral elnéztem. Nagyon nem bántam meg, a jóslástan lett a kedvenc tárgyam, az egyetlen, ami érdekel. És Trelawney pofesszor tudása is elképesztő. Azóta komolyan foglalkoztat az ezotéria, a mugli része is nagyon érdekel.

    Negyedikben a Trimágus Tusát rendezték meg nálunk, ami nagyszerű dolog volt, mert egy csomó jó pasi jött az iskolába. Persze az egész évben a karácsonyi bált vártam, hátha valamelyikük felkér. Végül Harry vitt el, ami azért volt jó, mert így a középpontba kerültem a táncnál, és felfigyeltek rám. Utána mondjuk nem foglalkozott velem, de annyira nem haragudtam rá, mert összejöttem egy beuxbatons-os fiúval. A kapcsolatunk amúgy nem volt hosszú, de hát ez van, majd jön más.

    Ötödévben nagyon sok dolog történt, kezdve azzal, hogy az Umbridge nevű nyanya megérkezett az iskolába. Mivel nem engedte, hogy varázsoljunk, Harry megalapította a DS-t, amibe csatlakoztunk Padmával és Lavenderrel együtt. Nagyon jó edzések voltak, a hátráltató ártás nekem ment a legjobban az egész csoportból, és sokat tanultam. Azóta meg tudom védeni magam, ami a legfontosabb volt abban az időben. A banya sajnos kirúgta Trelawney-t, akkor nagyon szomorú voltam, de az új tanárunk, a kentaur még jobb volt, és aaaanyira jóképű…. Az év végén egy csatában Harry legyőzte a Sötét Nagyurat, így egy sokkal jobb korszak köszöntött be. Legalábbis azt hittük. Jött a Minisztérium azzal a rendelettel, minek alapján feleségül kell mennem valakihez, akit kijelölnek. Mikor megkaptam a levelet, jó sokáig meredtem rá, és ki voltam akadva. Aztán persze kitárgyaltuk Lavenderrel a dolgot. Amúgy már nem emlékszem a nevére, sőt, arra se, hogy egyáltalán láttam-e a srácot. Nagyon remélem, hogy valami helyes pasi.
       



       
    KIRENDELT PÁR: Hugrabug 6/4 fiú
       PLAY BY:  Vedhika



    Vissza az elejére Go down
    Jade Glouster
    Griffendél/7. évfolyam
    Jade Glouster


    * :
    Hozzászólások : 162
    Vér : Mugliszármazású
    Iskolai ház : Griffendél
    Tartózkodási hely: : Roxfort
    Kirendelt pár : Jayden Hollins
    Avataralany : Megan Fox
    Karakterlap : Cold Fire
    Karakterzene : Warrior

    Parvati Patil Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Parvati Patil   Parvati Patil EmptyPént. 03 Okt. 2014, 19:41


    Elfogadva!  

    Végre valaki, aki a Griffendélt erősíti. Very Happy
    Az előtörténet tetszett, minden benne van, ami szükséges. Nem is tartalak fel tovább, nyomás foglalózni és játszani!
    Vissza az elejére Go down
     
    Parvati Patil
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Archívum :: Törölt karakterek előtörténetei-
    Ugrás: