KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Vivi&Dylan- Hogy is volt? Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Vivi&Dylan- Hogy is volt? Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Vivi&Dylan- Hogy is volt? Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Vivi&Dylan- Hogy is volt? Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Vivi&Dylan- Hogy is volt? Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Vivi&Dylan- Hogy is volt? Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Vivi&Dylan- Hogy is volt? Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Vivi&Dylan- Hogy is volt? Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Vivi&Dylan- Hogy is volt? Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Vivi&Dylan- Hogy is volt?

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Vivi&Dylan- Hogy is volt? Empty
TémanyitásTárgy: Vivi&Dylan-Hogy is volt?   Vivi&Dylan- Hogy is volt? EmptySzer. 25 Jún. 2014, 21:58

Bementem, a mézes falásba és tömeg nyomorgott. Megláttam, egy csinos barna hajú csajt, de a csokit figyeltem inkább és ő jött nekem. Megfordultam, és a szemeibe néztem, majd ezt mondtam neki.
-Bocs, drága te jöttél nekem- Hihetetlen, hogy majdnem minden csaj, tőlem olvadozik. Jesszus, mit vétettem? Én, csak egy ártatlan vérfarkas vagyok. Nem, hinném hogy ez, lenne a remek alkalom de, mind1. Mikor, kilépett a lány utána mentem. Unatkoztam, hogy nincs mellettem Lily így viszont, bármit megtehettem. Rágyújtottam, a szivaromra, és utána mentem. Szinte, a csaj is káprázatosan, nézett ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Vivi&Dylan- Hogy is volt? Empty
TémanyitásTárgy: Vivi&Dylan- Hogy is volt?   Vivi&Dylan- Hogy is volt? EmptyCsüt. 19 Jún. 2014, 19:03

Vivi & Dylan


Unatkoztam, mivel gyönyörű szép, napsütéses idő volt. Kicsit, lenge ruhába mentem sétálni, bele a gyönyörű természetbe. Istenem, csoda szép volt, és egy kis friss levegőre, vágytam Ha, csak kell egy nap alatt, szerelmes tudok lenni, ebbe a gyönyörű szép időbe. Lindsy most, nem volt velem mivel büntető, munkát ír, Pitonnak de, én kimentem. Megéheztem, és leakartam nézni a mézes falásba, mert már nagyon, rég nem, voltam kint. Már, mint suli időbe, azért kint lógtam, Lindsyvel és hülyéskedtünk, de ez most más. Nem, volt tanítás így, mindenki azt, csinálhatott amit, szeretett volna. Szóval, elmentem a mézes falásba, persze ott nyüzsögtek, az emberek valami, finomságért, a kirakatban. Nem, értem miért nem, jönnek be, ha éhesek? Mikor, kiakartam venni, az egyik édességet a kosárból, nekem jött, az egyik srác és gorombán, válaszoltam neki.
-Nézz, a lábad elé! Kösz-Lehet, hogy kicsit durva, voltam vele de, ez vagyok én Amikor, megfordult huh....valami, agyon ütött volna Szívtipró ez, a srác de, valahogy most nem, volt kedvem szerelembe, esni. Nem, tudom mi ütött, belém de még sosem éreztem, ilyet. Ugyan, ez van most anyáékkal is. Szoktam, rájuk gondolni hogy vajon mit csinálhatnak ketten? Szoktak, rám gondolni? Na, mind1. Megvettem, a csokit persze, eltettem Lindsynek is és kiléptem, az ajtón. Hallottam, utánam halk lépteket. Hátra, fordultam és a srác volt, ott.

Vissza az elejére Go down
 
Vivi&Dylan- Hogy is volt?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A zene az kell, hogy ne vesszünk el, hogy mégse adjuk fel.~
» Hogy is van ez?
» Vivi&Charlie
» Lili & Vivi - Mardekár vs. Hugrabug
» Dylan&Chantall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Mézesfalás-
Ugrás: