KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Leonard Zorner Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Leonard Zorner Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Leonard Zorner Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Leonard Zorner Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Leonard Zorner Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Leonard Zorner Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Leonard Zorner Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Leonard Zorner Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Leonard Zorner Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Leonard Zorner

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Leonard Zorner Empty
TémanyitásTárgy: Leonard Zorner   Leonard Zorner EmptyPént. 13 Jún. 2014, 13:25




Leonard Zorner

"You say always what you feel, and you make always what you think."






↯Név: Leonard Zorner

↯Kor: 29

↯Ház: Mardekár volt

↯Vér: Félvér

↯Pálca: 12 hüvelyk, tiszafa, sárkány-szívizomhúr maggal

↯Foglalkozás: Halálfaló

↯Edevis tükre: A családomat látom, akiknek mindent meg tudok adni.

↯Mumus: Leginkább a magánytól félek, és attól, hogy egy nap elveszítem azt, akit igazán szeretek.

↯Amortentia:  Női parfümöt érzek, ami hasonlít Kalestináéra.


↯Veritaserum: Halálfaló létemre szerelmes vagyok.



   
This is me

    Lazának tartom magam, gyakran kerülök bajba, de  mindig tudom, hogyan vágjam ki magam a szorult helyzetekből. Okos vagyok, ha szükséges, bármikor elő tudok állni egy jól átgondolt tervvel.  Emellett céltudatos vagyok, aki mindig pontosan tudja, mit akar. Gyakran tűnhetek rosszindulatúnak, de a hozzám méltó emberek társaságában viselkedésem is más.  

    Helyesnek tartasz, nem igaz? Kezdjük a hajammal. Vállig érő tincseim feketék, és általában kiengedem, vagy lófarokba fogom össze őket. Kreol bőröm van, ami elég feltűnő jelenségnek számít a sápadt angolok közt.  
    Alkatom sportos, karjaim izmosak, hasam kockás. A Sötét jegyen kívül nem viselek tetoválást. Viszont van egy nyaklánc, amit gyakran láthatsz rajtam. Amolyan családi örökségnek számít.

       


Mirror of memories

    1969. 06. 25-ben láttam, meg a nap világot Angliában. Jómódú családban, születtem. Édesanyám Marianna Whitmore édesapám Christoper Zorner. Édesapám halálfaló volt, még nem édesanyám csak itthon csinálta a házimunkákat. Nagyon rendkívül becsületes tisztességes asszony, és mindenki szereti. Náluk mint, esetleg a többi családtagoknál ez nem, volt érdekházasság hanem, ők tényleg nagyon szeretik egymást és szerelemből házasodtak össze. A gyerekkorom nagyon jó volt igaz, apám tanított nekem sötét varázslatokat. Arra a percre emlékszem amikor még élt, az édesapám beleültem az ölébe, és azt mondta fiam át kell vennem a helyét ha nagy leszek. Sokat olvastam különféle, varázslatokról, és meg is tudom őket csinálni. Na, jó van azért amit nem tökéletesre tudok. Némi kis gyakorlás segíti a munkámat. Kiskoromba szívesen segítettem, a szüleimnek mindenféle munkába. Egy perc alatt megtudom jegyezni a sötét varázslatokat, és csupa okos dolgokat mondok bárkinek akinek a segítségem kell. Még gyerekként aranyos rendes fiú voltam bár, akkor is voltak nagy egóim a szüleimmel szembe. Mivel, a szüleim Mardekárosok voltak ezért természetesen, én is a mardekárba jártam. Nagyon szerettem az osztálytársaim mindig K- kaptam mindenből ami a kiválót jelenti. Néha még az iskolába is csaptam, kisebb nagyobb balhét és igazgató elé vittek, ahol ügyesen kitudtam magam magyarázni, a bajból így a büntető munkákat is elkerültem. Ezek, az évek fognak a legjobban hiányozni. Még kisgyerek koromban megígértem, édesapámnak, hogy ha elvégeztem az iskolát belépek a nagyúrhoz. Szerencsére, ez így is lett mihelyst befejeztem, a tanulmányaim, és rögtön a nagyúr elé léptem és a bal karomra égette a jelét. Egy idő után fájt, de hamar megszoktam és azóta büszkén viselem. Itt egy pár emberrel vagyok jóba, mint pl. Rodolphus Lestranggel vele, igazán jóban vagyok. Ismerem, a feleségét is Bellatrix Lestranget semmi bajom, nincs velük. A nagyúr elvesztette minden erejét, egy idő után elbújtam a magam magányába. Emlékszem, egy lányra akinek a haja vörös és csodaszép bőre van. Láttam, ahogy a haját fújja a szél és rögtön elkapott ez, az érzés ami nem más mint a szerelem. ki gondolta volna hogy egyszer én is az leszek. Vettem, egy nagy bátorságot kifújtam a levegőt és odamentem merészen megszólítottam. Persze, először kis egoistának tűnök majd de vajon, a szerelmem megváltoztat vagy elfogad, engem olyannak amilyen vagyok. Sose lehet tudni, hogy mit fog hozni majd, a sors. Bemutatkoztunk egymásnak, és elképesztően lélegzetelállítóan gyönyörű. Mintha egy földre, szállt angyalt láttam volna, benne. A szemei csak úgy csillogtak, a mosolya pedig csodaszép. Ekkor észbe kaptam majd néhány perc, némaság után elhívtam randizni. Vártam, még a válaszára közben fürkésztem kicsit, és elállt a lélegzetem. A válasz ahogy gondoltam hamar meg is érkezett, és igent mondott. Ekkor kezdtem megérteni, az igaz szerelmet. A jövőmet nézve, pedig nem várok mást, csak is kizárólag boldogságot. Mert, ezt a nőt boldoggá szeretném tenni és minden, egyes percét csak vele szeretném tölteni senki mással. Úgy, érzem megtaláltam az életem nőjét.
    Mottóm: "Mindig légy, kész a boldogságra és soha ne engedd, el azt a nőt kit igazán szeretsz."
       



       
    KÓD: a karakter kódja ( canonok esetén nem kell)
       KIRENDELT PÁR: Kalestina Tellanora
    PLAY BY:Orlando Bloom





    A hozzászólást Leonard Zorner összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 22 Szept. 2014, 22:23-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Jade Glouster
    Griffendél/7. évfolyam
    Jade Glouster


    * :
    Hozzászólások : 162
    Vér : Mugliszármazású
    Iskolai ház : Griffendél
    Tartózkodási hely: : Roxfort
    Kirendelt pár : Jayden Hollins
    Avataralany : Megan Fox
    Karakterlap : Cold Fire
    Karakterzene : Warrior

    Leonard Zorner Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Leonard Zorner   Leonard Zorner EmptyVas. 14 Szept. 2014, 11:03

    Javításra vár!
    Vissza az elejére Go down
     
    Leonard Zorner
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Leonard Zorner
    » Aktivitás ellenőrzés /2014. 09. 08.- 09. 15./
    » Leonard & Kalestina
    » Leonard & Kalestina
    » Leonard & Melissa

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Archívum :: Törölt karakterek előtörténetei-
    Ugrás: