KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lily & Tally  Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lily & Tally  Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lily & Tally  Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lily & Tally  Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lily & Tally  Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lily & Tally  Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lily & Tally  Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lily & Tally  Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lily & Tally  Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lily & Tally

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Lily & Tally  Empty
TémanyitásTárgy: Lily & Tally    Lily & Tally  EmptySzomb. 03 Május 2014, 11:43

Lily




A tavaszi szünet második reggelén izgatottan pattantam ki az ágyból. Az éjszaka során nem sokat aludtam, de ezt feledtette az a tudat, hogy ma végre találkozni fogok Freddel. Nem mintha eddig nem egy iskolába jártunk volna, de a rendelet óta ismertük meg egymást kicsit jobban, bár csak levélben. Szóval ez volt az első, igazi alkalom, hogy lássuk egymást. Reméltem, hogy jó benyomást keltek majd benne és hogy jóban leszünk.
A két bátyám úgy döntött, hogy 17 éves létemre még túl fiatal vagyok, hogy egyedül menjek az Abszol útra, ezért elkísérnek. Nem örültem különösebben neki, de végülis gondoltam az ikrekkel majd jól kijönnek.
Életemben nem készültem még el olyan gyorsan mint ma, ami persze nem jelenti azt, hogy csak úgy felkaptam pár ruhát, mert a félből negyed óra azzal telt, hogy kiválasszam, mit vegyek fel. A reggelivel is már végeztem, mire a bátyáim felkeltek és álmos fejjel letámolyogtak az emeletről. Mivel tudtam, hogy ilyenkor elég lassú üzemmódban szoktak lenni, inkább csináltam nekik reggelit, hogy ezzel is haladjunk egy kicsit. Végül fél órával késöbb sikerült elindulnunk.
Az Abszol út kicsit tömöttebb volt, mint vártam, de nem nagyon zavart, csak mentem, hogy minnél elöbb odaérjünk a Weasley Varázsvicc Vállalathoz. Viszont minnél közelebb értünk annál idegesebb lettem, már ott tartottam, hogy inkább be sem megyek, amikor az ikrek megláttak. Valamelyikőjük intett nekünk, hogy menjünk be. Tate-re néztem, ő pedig rögtön láttam, hogy egy kis bátorításra van szükségem, így mosolyogva megszorította a karom, majd így szólt.
- Figyi, biztos tetszeni fogsz neki, nálad csinosabbat úgysem talál.
Az üzletben nem voltak túl sokan, így Frednek és Georgenak volt ideje beszélgetni velünk.
- Sziasztok! - mondta az egyik. A fenébe, sosem fogom tudni majd megkülönböztetni őket.
- Hello. - mondta Tate, majd a könyökével meglökte Tristant, aki kicsit elkalandozott a sok, érdekes varázsholmi között, de azonnal leesett neki, mit szeretne az öccse elérni.
- Sziasztok, kapható itt olyan maszk, ami bármivé átalakítja az arcod? - kérdezte az idősebbik bátyám.
Az ikrek összenéztek, majd láttam, hogy az, aki köszönt nekünk, int a másiknak hogy menjen. Valószínűleg Fred volt az, mert kettesben akart maradni velem.
- Persze, gyertek, megmutatom. - mondta George, majd elvitte Tate-et és Tristant a raktárba. Fred mosolyogva fordult felém.
- Végre megismerhetlek élőben is. Csinos vagy. - a bók hatására elpirulok, hirtelen nem is tudom, hogy mit mondjak, eléggé megkedveltem őt a levelei alapján, úgyhogy most zavarban vagyok.
- Köszi... Én is örülök, hogy találkozhatunk. - zavaromban elkezdtem a hajamat csavargatni. Fredet nem úgy ismertem meg, mint aki annyira romantikus lenne, de azért jól el lehet vele hülyéskedni, szóval kicsit meglepett, amikor a puton áthajolva kaptam tőle egy puszit. Kicsit feloldódtam, mert azt gondoltam, hogy ez annak a jele, hogy tetszem neki és hogy kedvel, így vidáman beszélgetni kezdtünk mindenféléről. Annyira belefeledkeztem, hogy nem is éreztem az idő múlását, de valamiért egyszercsak hátrafordultam és megláttam Lilyanaht az egyik ötödéves Griffendélest. A múltkor unalmamban kiültem a kviddicspályára, pont akkor, amikor ő repült. Mivel nem látott meg engem, miután végzett odamentem hozzá, szóba elegyedtünk és egész jóban lettünk. Bár sajnáltam Fredet otthagyni, de beszélni akartam Lilyvel, bocsánatot kértem a fiútól és odamentem hozzá.
- Szia, mi járatban vagy erre? - kérdeztem mosolyogva és próbáltam úgy állni, hogy ne lássam, Fredet, aki szemezni próbált velem, amitől nevetnem kellett. - Hogy állsz a repüléssel?


A hozzászólást Tallulah L. Dorne összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 06 Május 2014, 11:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Lily & Tally  Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Lily & Tally  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Tally    Lily & Tally  EmptySzomb. 03 Május 2014, 16:54







Annyira hihetetlen... Március elején elvesztem édesapámat, árvává válok, és alig egy szemhunyásnyi idő után már tavaszi szünet... Tegnap volt a temetés. Dumbledore látta rajtam, hogy nincs valami fantasztikus kedvem, így kivételesen engedélyezte, hogy noha a kastélyban maradást választottam - érthető okokból -, ma mégis ellátogathassak az Abszol útra. Persze, nem egyedül jöttem, egy felsőbbévest is küldött velem, aki már hoppanálhatott, az ő segítségével közlekedtem. Szerencsére elváltunk, ugyanis nem volt valami felemelő társaság, és én sem voltam hű-de-jó kedvemben.
Nem is figyeltem, merre megyek, csak a lábam vitt. Útközben majdnem nekimentem pár embernek, illetve meg is botlottam, annyira a gondolataimba mélyedtem, de nem igazán érdekelt.
Repülni akartam. Az segítene felejteni.
Mikor ezt végiggondoltam, váratlanul egy bolt előtt találtam magam. A Weasley Varázsvicc Vállalat. Gondolatban elmosolyodtam - búskomorságom ellenére a tudatalattim képes az általam olyannyira szeretett, tökéletesen vidám helyre vezetni!
Ha már itt vagyok, bemegyek - gondoltam, és megvontam a vállam. Az ajtó megcsendült, mikor beléptem.
A polcok mellett elhaladva az újdonságok felé sétáltam. Mikor kiszúrt az egyik iker - talán George? -, azonnal odajött, hogy segíthet-e valamiben. Hiába, egy ilyen helyen még szép, hogy törzsvendégnek számítok. Most azonban csak megráztam a fejem, és mondtam, hogy csak nézelődni jöttem.
Megpróbáltam kikapcsolni az agyam azon szegletét, mely édesapám halálát raktározta, és jelen pillanatban tele volt gyásszal, hogy tényleg nézelődhessek.
Már vagy negyedórája bent voltam, és válogattam - hiába, az ikrek ismét fantasztikusakat alkottak -, hirtelen megszólított valaki.
Meglepődve fordultam meg, és halvány mosollyal konstatáltam, hogy Tally az.
- Szia! Csak egy kicsit, öhm...lazítani jöttem - vontam meg a vállam. - Kellett egy kis vidámság. - vontam meg a vállam. - Hát te?
A repülésről eszembe jutott, mikor még februárban meglátott. Akkor jól elbeszélgettünk. A gondolatra mosolyognom kellett, de hamar elkomorultam, mert eszembe jutott még valami: akkor még élt apa...
Megráztam a fejem, hogy száműzzem a borús gondolataimat.
- Egész jól. Gyakoroltam pár cselt, és egyre jobban mennek.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lily & Tally  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Tally    Lily & Tally  EmptyKedd 06 Május 2014, 11:33

Lily

Láttam, hogy Lily nincs túl jó kedvében, sőt szinte eltűnt belőle az a lány, akivel a múltkor beszélgettem. Eszembe jutott, hogy hallottam, amikor a többiek arról pletykáltak, hogy meghalt az apukája és árva lett. Hirtelen mindjárt másképp álltam a dolgokhoz. Valószínűleg soha el sem tudom majd képzelni, hogy milyen érzés lehet neki, ezért csak az maradt, hogy megpróbálom felvidítani. Szegény kislány, ilyen fiatalon már ennyit tapasztalt a kegyetlen életből. Bár érdekelt, hogy mi történt pontosan a szüleivel, tapintatosan nem említettem elötte semmi ilyesmi témát, de próbáltam mindenben óvatosabban fogalmazni innentől, nehogy eszébe jusson valami.
- Hát… én.. öhm… izé… Fredhez jöttem. - valószínűleg azonnal elpirultam és látszott rajtam, hogy ennél kicsit többről van szó, de végül mégis csak ezt a pár szót voltam képes eldadogni. - Tudod… ő az én… kirendelt párom…
Elég feltűnően és nem kicsit zavartan tereltem inkább át a beszélgetést a másik témánkra, miközben lopva Fredre pillantottam, aki az órájára mutogatott, de nekem jelenleg nem volt kedvem abbahagyni a beszélgetést Lilyvel, kötelességemnek éreztem, hogy jobb hangulatba hozzam és feledtessek vele minden rosszat. Teljesen úgy tekintettem rá, mintha a húgom lenne.
- Hogy hogy nem jelentkezel a kviddics csapatba? Megvan hozzá a tehetséged, szerintem érdemes lenne megpróbálnod. - reméltem, hogy a dícsérő szavaktól és a bíztatástól jobb kedvre derül. - Ha szeretnéd beszélek pár emberrel.
Cinkosan rákacsintottam, majd a szokásos teli szájas mosolyomat villantottam rá, amiről mindenki azt mondja, hogy a védjegyem.
A bátyáim közben előkerültek ésamint megláttak, vadul kacsingatni kezdtek gondolom a Fredes dologgal kapcsolatban, majd mikor bevetettem azt a nézést, amit csak ők értenek meg, odajöttek. Ugyanis támadt egy ötletem. Arra gondoltam, hogy talán valamelyikőjük megtetszik majd Lilynek és egy kis időre fel tudja majd vidítani.
- Lily, ők itt a bátyáim, Tate és Tristan. Mindketten a Roxfortba jártak, nem tudom emlékszel-e rájuk. Tate Griffendéles volt, tavalyelött végzett, Tristan pedig három éve és ő is Hugrabugos volt, mint én. - bíztam a bátyáim kedvességében, pont ezért mutattam be őket és nem is kellett csalódnom. Mindketten széles mosollyal - azt hiszem, ez családi vonás - kezet nyújtottak.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Lily & Tally  Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Lily & Tally  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Tally    Lily & Tally  EmptyKedd 06 Május 2014, 22:20







Magamban elmosolyodtam Tally válaszán.Hát íme, itt egy ékes példa arra, hogy valakiknek jó dolog lett a rendeletből. Kevés ember van ezzel így, ebben biztos vagyok. A vállam fölött Fredre pillantottam, aki most is Tallyt nézte. A vak is látta rajtuk, hogy van köztük valami, és ha ez nem lett volna elég, Tally olyan vörös volt, akár a hajam.
- Áh, értem, a kirendelt párod - bólintottam.
Ezzel egy időben eszembe jutott egy emlék, mikoris hopp, szokásommak ellentétben, lepottyantam egy fáról. De nem is gondoltam tovább, nem akartam elrontani az eddig sikeresen felépített falat, ugyanis aznap más is történt.
Megráztam a fejem, és megálljt parancsoltam magamnak. Gondoltam, húzom egy kicsit az agyát.
- Na és, azt tudom, hogy megvan a véleményed a rendeletről, de a kirendelt párodról még nem hallottam - feleltem neki élcelődve.
Magamat is megleptem, amiért felkuncogtam, mikor nagy torokköszörülések és vöröslések közepette témát váltott. Lehet, ez a fal nem is olyan rossz...
Áh, a kviddics! Ígéretes téma. Mindig szerettem róla beszélni, akár a kedvenc csapatom, a Holyheadi Hárpiák esélyéről, a világkupáról, vagy csak a házak versenyéről volt szó. A kviddics az kviddics.
- Hogy miért nem? - ismételtem meg homlokráncolva.
Megpróbáltam összeszedni a gondolataimat. Tényleg, miért nem? Hisz szerettem. Akkor meg...? Ja, tényleg.
- Tudod, nem menne. Valahogy...nem tudom. Szerintem elég jó a mostani csapatunk, Ginny fantasztikus hajtó, Harry kivételes fogó... Így is egy csomó esélyük van. Összeszokott csapat, itt ez a kulcs - magyaráztam. - Meg, az más, ha egyedül repkedek vagy a kertben, ap... - itt egy pillanatra elakadtam és lehunytam a szemem, majd nagy levegőt véve folytattam. - Apával kviddicsezek. Itt tétje lenne. Nagyon stresszelős vagyok. De betegesen. Olyan szinten remegni kezd a kezem, hogy egyszerűen nem tudnám megfogni a labdát vagy az ütőt, attól függ, melyik posztról lenne szó... - kerestem a kifogásokat. Igaz, ennek csak a fele igaz, de most megteszi. - Majd amint orvosolom, talán jelentkezem - vontam meg a vállam. - De azért köszönöm, tényleg! - mosolyodtam el.
Az igazi indokot talán még magamnak sem vagyok hajlandó teljesen beismerni, nemhogy valaki másnak...
Aztán valamiért furcsa fejet vágott, amit először nem is értettem, utána láttam, hogy idejön két srác. Biztos őket látta meg.
Ó, szóval a bátyjai! Az igazat megvallva nem emlékszem rájuk. Másodikos illetve harmadikos voltam, mikor végeztek.
- Sajnos nem igazán, még kicsi voltam... - húztam el a számat. - Mindazonáltal részemről a szerencse! Lilyanah Strongheart - mutatkoztam be, és kezet ráztam velük.
Nem is tudom, mi, de volt valami furcsa bennük. Valami, ami miatt szinte ráragasztották az emberre a jókedvet. Így én is elmosolyodtam.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lily & Tally  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Tally    Lily & Tally  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lily & Tally
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tally & Tony
» Tally&Melissa
» Laurel & Lilyanah
» Dan & Lily
» Lily & Lorraine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: