KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Rose & Josh & Gavin - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Rose & Josh & Gavin - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Rose & Josh & Gavin - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Rose & Josh & Gavin - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Rose & Josh & Gavin - Page 2 Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Rose & Josh & Gavin - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Rose & Josh & Gavin - Page 2 Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Rose & Josh & Gavin - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Rose & Josh & Gavin - Page 2 Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Rose & Josh & Gavin

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rosalinda Passion
Hollóhát/7. évfolyam/Hajtó/Animágus
Rosalinda Passion


Hozzászólások : 99
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Oliver Wood
Avataralany : Emily Bett Rickards

Rose & Josh & Gavin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Gavin & Josh & Rose   Rose & Josh & Gavin - Page 2 EmptySzomb. 01 Feb. 2014, 22:50

Joshsal a szökőkúthoz beszéltünk meg egy találkozót délután. Iszonyatosan idegesítettek már a hollóhátas kislánykák, így inkább lementem előbb. Senki sem volt a kövezett udvaron, így nagy unalmamban kiültem a napra. Tisztára mint egy gyík!

Lehajtott fejjel élveztem a meleget, ami már nem fog sokáig tartani. Sajnos. Olyan jól esett a napfény! Komolyan, mintha fényenergiával táplálkoznék. Kinyújtom a lábaimat, és örömmel nyugtázom, hogy a Nap melege bizsergető érzéssel tölt el.

Annyira elélvezkedek a melegben, hogy csak akkor veszem észre a közeledő férfit, mikor már az pár lépésre van csak. Lazán felé nézek, majd szemöldököm felszalad a homlokon tetejére!

Ez pasi!

Elhessegetem a buta gondolatot. Lehet, hogy hülye. Vigyorog, mint a tejbetök, és szánalmasan szexi beszólással és mozdulattal leül mellém. Pontosabban csúszik...

- Várja a... - nem bírom befejezni. Egyszerűen megigéznek a szemei, nem bírok magammal. Kezem talárja felé nyúl, és puhán, érzékien megsimogatom a fekete anyagot a vállán. Közben egészen közel hajolok.

Látóterem sarkában megpillantom Josht. Mintha tűzhöz érnék, úgy rántom el a kezemet és pattanok fel. A férfi kérdő tekintettel néz, de már nem érdekel. Csak egyre tudok gondolni. Vajon mennyit látott Josh? Így is elég érdekes hangulat uralkodik közöttünk, nem kell még ide ez is.

A legrosszabbat remélve nézek barátom szemébe.
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Rose & Josh & Gavin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Rose & Josh & Gavin   Rose & Josh & Gavin - Page 2 EmptySzomb. 01 Feb. 2014, 22:32

A Birtok... Mmm... Imádok itt lenni. Jobban ismerem, mint a tenyerem, ami nem nehéz dolog, hiszen a legtöbb ember nem ismeri fel a saját tenyerét. Akkor jobban ismerem, mint a... szerszámomat? Igen, ez már jó így! Elnevetem magam a saját hülyeségemen.

Pár diáklány sugdolózva utánam néz, ahogyan átszelem az udvart sebes léptekkel. A szökőkúthoz tartok, ugyanis mindenhol máshol diáklányok sokasága bámulna... Nem mintha nem szeretném a figyelmet, de van egy határ.

Szerencsémre csak egy embert látok közel s távol, de nem is akármilyet! Egy középmagas, szőke szépség ül kurvás ruhában a kút szélén. Lépteim zajára felkapja a fejét, és gyanakvóan végigmér. Elhúzza a száját, és kék szeme megcsillan a fényben.

Nem rossz kezdés, öregem!

Csak lazán odacsüccsenek mellé, és hetykén felé fordulva kérdezek - Mit keres egymagában itt egy ilyen nő? - szemöldökömet megmozgatom, és várom a Hatást.

Hollóhátas nyakkendőjéből ítélve nem hülye, így izgalmasnak ígérkezik a kalandom.
Vissza az elejére Go down
 
Rose & Josh & Gavin
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Josh & Rose
» Josh & Rose
» 96/97 tanév, valahol a Frao.-ban, Rose & Josh
» Rosalinda Passion & Josh King
» Josh & Rose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Szökőkút-
Ugrás: