KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Calliope C. Caillebotte Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Calliope C. Caillebotte Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Calliope C. Caillebotte Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Calliope C. Caillebotte Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Calliope C. Caillebotte Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Calliope C. Caillebotte Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Calliope C. Caillebotte Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Calliope C. Caillebotte Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Calliope C. Caillebotte Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Calliope C. Caillebotte

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Calliope C. Caillebotte Empty
TémanyitásTárgy: Calliope C. Caillebotte   Calliope C. Caillebotte EmptySzomb. 01 Feb. 2014, 20:19



CALLIOPE CORNÉLIE CAILLEBOTTE || CALLIE || 20 ||JEMIMA WEST



Teljes név: Calliope Cornélie Caillebotte
Születési idő: 1976. Január 15.
Születési hely: Franciaország, Párizs
Élőhely: Egyesült Királyság, London
Pálca: 14 és fél hüvelyk, főnixtoll, cseresznyefa
Foglalkozás: Rúnaismeret tanár


Ilyen vagyok....



Tisztelt Kérdőív kitöltő !

Köszönjük a Jellemezd Magad Most kérdőívünknél ! Szeretnénk felhívni figyelmét, hogy a kérdőívre adott válaszai megfognak jellenni az aktájában. Válaszait jól mérlegelje !

1. Jellemezze magát 10 szóval !

~Hmm ... Nehéz ügy. 10-nél csak több szóval tudnám magamat jellemezni, de ez nem lehet akadály. Majd csak a fontosakat írom le és kész !~  Magambiztos, megbízható, hidegvérű, édességfüggő, gyerekes, barátságos, kötelességtudó, tisztaságmániás, lelkes és könyvmoly. ~Igen, néha túl lelkes és néha, szinte mindig túlságosan is lelkes leszek, amikor édességet látok. Ezt sajnos nem sikerült kinevelni belőlem. Nem baj, majd egyszer talán ... Áhh, minek áltatom magam, sose fogok róla leszokni. Valamiben meg kell halni ... Jó ez kicsit morbid volt, de ez van.~

2. Legfontosabb külső ismertető jeled ?

~Ohh ez igazán egyszerű~ Mindig térdig érő magassarkú csizmát hordok, amiben tárolom a pálcámat. Ha valaki közelebbről megnézi a pálcám láthatja, hogy olyan, mintha egy sárkány lenne és különböző rúnák  vannak belevésve. ~Egyedi kialakításos, és imádom.~ Ohh igen, és van tetoválásom is. ~Ennyi, lenne, azt hiszem. Bár, most, hogy így gondolkozom ... Ohh, hát hogyfejelthettem el ?!~ Van egy szarvasos gyűrűm, ami mindig rajtam van !


3. Jellemezze külsejét, ruházatát, hajviseletét.

~Hát erre mit mondjak ? ...~ A kék az egyik fő szín, amit mindig magamon viselek. Ez megmaradt az iskolai egyenruhám miatt, gondolom. Szeretem, ha egy ruha, pont jó rám. Hm ... Cipőben általában csizmát hordok, mert praktikus, és a pálcámnak is van hely. Térdig, vagy térfölötti csizmákat szoktam hordani, aminek alapköveletlménye, hogy legyen sarka. 10 cm vagy 2 cm mindegy. A lényeg, hogy kopogjon.  Legtöbbször fekete színben veszek, de akad egy két kék darab is a kollekciómban. Többnyire szoknyát hordok és hozzá csipkés harisnyát. Szigorúan csak a csizmámig ér a szoknya, nem tovább ! ~Igen tudom, ez nem tanárhoz méltő öltözet, de mit tehetnék ? Végre nem kell ugyan azt hordanom, mint mindenkinek és kicsit kitűnhezek. Nőből vagyok, nézzétek ezt el nekem !~ A szoknya, fekete, kék, vörös, fehér, mikor mit szeretnék felvenni. És természetesen csipkeharisnya, combfix, ami nem látszik ki, csak ha Én is úgy akarom ! Ha nem szoknya, akkor egy fekete nadrág, ami nek szárát elfedi a csizma. No a felső kicsit bajosabb. Szeretem ha azok is pontosan passzolnak rám. Hogy eredetileg is vagy egy kis bűbájjal az mindegy. Póló, hosszúujjú, bármi, ami az aktuális hangolatomhoz illik. És persze, egy fekete színű talár, csak a tanárnéni stílus kedvéért. De hogy ne gondolja mindenki rólam azt, hogy Éjjeli lepke vagyok, a farmert sem vetem meg. Sőt, néha még sportcipőt is hordok. ~Na ritkán, de volt már rá példa. Mindent a jóízlés határán, és talán egy kicsit átlépve a határon, de emberből vagyok, néha Én is tévedhetek.  Ritkán de előfordul.~ A hajam ... Az a hangolatommal együtt változik, mindenki tudja mit jelent ez. Kontyba, lófarokba, kiengedve, feltűzve, mindig máshogy hordom. Bőrőm fehér, és szerintem igen is jól mutatnak rajta a tetoválásaim. ~Szigoruan csak azután csináltattam, miután elvégeztem az iskolát !~

4. Jellemezze belsőjét.

~De hát egyszer már jellemeztem magamat, mit kell még ezen magyarázni ? Ezek a kérdőívek, az agyamra mennek ...~ Nos, mint az első kérdésben írtam, édesség függő vagyok. Szeretem az édességet. a tortákat, az aprósüteményeket, a teasüteményeket, a krémes édességeket, a csokoládét, a cukrot, a nyalókát és még sorolhatnám. Tudni kell, hogy kiskoromban nem engedték, csak bizonyos mértékig a fogyasztásukat, mondván ne tegyem tönkre a fogam. Ennek meg is lett a következménye. Annyit eszek belőle, amennyit csak tudok. Az egyik kedvenc helyem Roxmorts-ban a Mézesfalás. Az eladó, már jól ismer. Amikor megyek, mindig felvásárolom majdnem a fél boltot. De ne gondoljátok, hogy nem eszem rendesen ! Mindig eszek, első és második fogást. A főétkezéseket sorrendben tartom ! Csak ha megéhezem az étkezések közben édességgel pótlom a vércukrom, nehogy véletlen leessen. ~Most belegondolva, csoda hogy nem vagyok cukorbeteg.~ Gyerekes vagyok. Ez tény. Nincs rajta mit szépíteni, de ezt is csak azok tudják, akik kicsit közelebbről ismernek. A diákokkal türelmes próbálok lenni, de nem tűröm, hogy az órámon redetlenkedjenek. Ha Én veszem a fáradtságot, hogy leadjam az anyagot, akkor elvárom, hogy végighallgassák. Csendben ! És igen, kíméletlenül kikérdezek mindent. Hiába nem olyan fontos a tárgyam, Én szeretem, és mindent megpróbálok a legérthetőbb módon elmagyarázni, úgy hogy az érthető legyen és párszori átolvasás után megjegyezhető. Szabadidőmben olvasok. Igazi könyvmoly vagyok, nem tagadom. Regény, vagy akár kutatási feljegyzések, az mindegy. Csak érdekes legyen. És akkor még annyit, hogy a tisztaságmániámat anyámtól örököltem. Mindig takarított, minden a helyén volt a házban. És átvettem tőle. Középső gyerekként mindenben megakartam felelni a családomnak, és úgy érzem sikerült is. A modorom ... Nos abban szinte nem lehet kivetni valót találni. Mind a családom, mint az iskolai tanáraim gondoskodtak róla, hogy jól nevelt legyek. Így lehet, hogy mindent eltudok titkolni, és mást mutatni kifele, mint ami a valóság. Ezt lehet nevezni bárhogy. Én szimplán önvédelemnek tartom.


5. Van valami amit beszertne vallani ? Bármi, amit nem mondott el magáról ?

~Azt hiszem, mindent elmondtam.~ Nincsen. Ha csak az nem, hogy van egy hippogriffem, akit Eclaire-nek hívnak és egy főnixem, akit Joel-nek. ~Hm ... Igen ennyi lenne. És ezzel befejeztem a kérdőívet.~



Az én történetem...



A NAGY TESZT

Tisztelt Kérdőív kitöltő. Kérdőívünkben felmérést végzünk, hogy Ön alkalmas-e vagy sem. Szeretnénk, ha 10 kérdésből összeállított kérdőívünkre válaszolna. Az újabb kérdés, csak az első kitöltésével jelenik meg. Pontozásos rendszerben fogjuk értékelni a kérdéseinkre megadott válaszait. 0-5 pont között fogjuk értékelni válaszait.

1. Mit álmodtál ma? (0-5 p)


~ Váó! Ez aztán egy igen értelmes kérdés. Nagyon szeretném tudni, mi alapján fogják mindezt kielemezni és pontozni. Mert az addig oké, hogy ott van mellette, hogy mennyi pontot ér, de ki, hogy jön ahhoz, hogy lepontozza az egyik ember álmát?  De hát… Mivel jobb dolgom nincs, így…~ Ma unikornisokkal álmodtam. Egy gyönyörű völgyben voltunk, ami telis tele volt csokoládégolyó fákkal. Minden fán más-más ízű csokoládé termett. Voltak ott vattacukor bokrok és szivárványszínű volt az egész fű. Az unikornisok a csokoládéfolyóból ittak és szivárványfüvet legelésztek. A szép békés környezetet hatalmas sakkbábuk zavarták meg, akik minden felől jöttek, majd felálltak a szivárványos sakktáblára, és az unikornisok sakkoztak, miközben Hamletet szavaltak.  ~ Ha lemerik pontozni az Én csodamesés álmomat, éktelen haragra gerjedek!~


2. Ha találna egy csodalámpást, mi lenne a három kívánsága? (0-5 p)

~Ez a teszt, egyre érdekesebb. 10 kérdéses. Ha mindegyik ilyen, biztosra veszem, valami nagyon okos mugli találta ki. Három kívánság… Ezen még gondolkoznom kell. Szívem szerint tovább haladnék, de a következő kérdés csak akkor jelenik meg, ha válaszoltam az aktuálisra. Milyen ostobaság. És ha Én nem kívánnék semmit? Na, jó… Akkor… ~ Az első kívánságom az lenne, hogy gondolatolvasó lehessek. Csak mert az olyan menő! A második, hogy legyen egy életre elegendő édességem. Minden, amit szeretek és minden, amit még nem ettem! A harmadik pedig a Bölcsek köve. ~Ha már kívánhatok, miért ne kívánjak nagyot?! Nincs beleírva, hogy tilos tiltott dolgokat kérni.

3. Mi akartál lenni kiskorodban? Válaszod indokold! (0-5 p)

~Valahogy sejtettem, hogy ez is lesz kérdés.~ Hogy mi akartam lenni? Oh, nagyon sok minden. Űrhajós, Tűzoltó, auror, pálcakészítő és színésznő. Anyám a muglik világában helyezkedett el, a Moulin Rouge-ban. Szép pályája van. Szinte minden este fellép, hatalmas sikerrel. Bár kérdem Én, ki nem szereti a cancan-t? Na, ugye, nincs olyan ember! Űrhajós azért szerettem volna lenni, mert mindig is érdekelt, hogyan tudod életben maradni egy kutya az űrben. Tűzoltó azért, mert a pasik dögösek egyenruhában. Ugye, hogy igazam van? Na, a pálcakészítő azért már fogós kérdés. Mindig is lenyűgözött, ahogyan apám beszélt a varázspálcákról, és ahogy dicsérte Mr. Ollivander-t. Ő… Azt hiszem, ennyi lenne. ~A történethez az is hozzátartozik, hogy Mr. Ollivander a nagypapám egyik szegről-végről ismerőse, és ha minden igaz, és forrásaim (a szüleim) jól emlékeznek, még együtt is tanultak. Csak Mr. Ollivander Angliában él, mi pedig Franciaországban.~


4. Neved, nemed, életkorod, születési helyed, születési időd, anyja neve, apja neve, testvér(ek) neve(i), melyik híres varázslóiskolába jártál, véred, a mostani pontos tartózkodási helyed meghatározása. (0-5 p)

~Na, most már azért kezd kicsit kiakasztani ez a kérdőív! Én mindent megértek, csak azt nem, hogy a professzor úr, miért nyomta a kezembe ezt a kérdőívet. Azon kívül, hogy töltsem ki. Mi köze van ennek, ahhoz, hogy felvesznek-e Rúnaismeret tanárnak vagy sem?! Áh, megőrülök ezektől az angoloktól. Ők és a szokásaik…~
Nevem: Calliope Cornélie Caillebotte
Nemem : ~Milyen meglepő, nem?~
Életkor : ~Na nem mintha számítana, és ilyen nem kérdezünk egy hölgytől ! Ostoba kérdőív !~ 20 éves vagyok
Születési hely : Franciaország, Párizs
Születési idő : 1976. Január 15
Anyja neve : Chloé Mistral
Apja neve : Christopher Caillebotte
Testvér(ek) : Charles Caillebotte –bátyám
         Cecile Chaudette Caillebotte- húgom

Iskola : Beauxbatons
Vérem : Félvér
Tartózkodási helyem : Roxfort, Igazgatói iroda előtt
~hát ez az utolsó nagyon hülye kérdés volt. Már nem azért, hogy bántsam az öreg igazgatóurat, csak azért még is ...~


5. Mit keres a Roxfortban ?Indokold ! (0-5p)

~Aranyat, jó szerencsét, a húsvéti nyulat ja meg a Mikulást, ja és nyaralni jöttem. Szerinted, még is mit keresek itt ? Ohh anyám, miért engedted meg, hogy ide jöjjek ? Jó, megértem Én, hogy nagykorú  vagyok és eltudom dönteni, mit akarok kezdeni az életemmel, de hát akkor is...~ A megüresedett Rúnaismeret tanári posztjára jelentkezem. Indoklásom : Mert az iskola befejezése után, tanárnak tanultam és mert mindig is szerettem az esős, helyeket. ~Na meg azért, mert a Beauxbatons-ban éppen nincs megüresedés, de ez maradjon az Én titkom!~


6. Párkapcsolatban él ? Ha nem, miért nem ? Válaszát indokolja ! (0-5p)

~Kezdem úgy érezni, hogy ez a kérdőív játszik velem ! Már nem azért, de egy tanári posztra jelentkezem, nem pedig rúdtáncosnak. Na nem mintha lenézném azokat, akik rúdtáncolnak, csak szerintem ehhez a dologhoz semmi köze a felvételimhez és a kérdőívnek pedig pláne, hogy nincs.~ Nem élek párkaolcsolatban. Indoklásom : Mert nem. ~Remélem elég világosan fejeztem ki magam. Komolyan, nem hiszem el, hogy Dumbledore professzor erre kíváncsi. Minden referenciám kiváló, szerintem ez a kérdőív felesleges és mellesleg teljesen nagy ostobaság. Mi ez a pontozási rendszer ?! És mi alapján kapom a pontokat. Nem kellene esetleg inkább szóban kérdeznie, mint egy állásinterjún, mert ez az ! Vagy csak Én tévesztettem ajtót ?! Megnéztem és ez az igazgatói iroda. És dumbledore-tól kaptam a kérdőívet. Na mindegy. Majd csak lesz valamit !


7. Mit gondol az iskoláról ? (0-5p)

~Hogy mit gondolok ? Azt hogy kicsit poros. Nem mondtam volna, tisztaságmániás vagyok, de ez is marad az Én titkom. Kész szerencse, hogy a kérdőív nem írja le a gondolataimat, mivel biztosra veszem, hogy  az első  héten ne hazudj Callie az első néhány hónapban biztos, elfogok tévedni, de ezt gyorsan kifogom küszöbölni, ahogy egy franciához illik. Na szóval ,amit leírok ...~ Az épület hatalmas, és jól kialakított rendszerben val felépítve. Tetszik a stílus, amiben épült és lenyűgöz a birtok nagysága. ~ Na úgy érzem eleget nyaliztam, remélem mindenki elégedett lesz ezzel a válasszal. Na már csak 3 kérdés, és végre végeztem és megtudhatom, hogy még is mi ez az egész hülyeség !~

8. Mit gondol, mit fog tenni az első napokban ? (0-5p)

~Mit-mit, hát gondolom a Roxfort térképet felfogom festeni a szobám falára, és azt fogom tanulni ... Ilyen kérdéseket, komolyan, megáll a boszorkány esze ! Remélem ezt mindenkivel kitöltötték !~ Mivel az első 2 napom az iskola rendszerének megismerése lesz, a tanulóim nevének memorizálása és az üráimra való felkészülés, így biztos,hogy ezekkel fogok foglalkozni. ~Na meg persze, felfedezem a kastélyt, a bitrokot és hozzászoktatom Eclaire-t az új környezetéhez. Még szerencse, hogy a professzornak nem volt ellenére, hogy magammal hozhassam a Hippogriffemet. Mondjuk, nélküle nem is jöttem volna.~


9. Mire gondol, pont MOST ? (0-5p)

~Pont most ? Arra, hogy már nagyon elegem van abból, hogy egyre ostobább kérdéseket adnak fel nekem és hogy mennyire szeretnék már a végére érni. De ezt sem fogom leírni, mert az nem lenne franciás. Ezért ...~ Éppen most arra gondolok, hogy már nagyon érdekel az utolsó kérdés, és az, hogy a kérdőívemből mi fog kiderülni és mennyi pontot kapok rá. ~És végre ! Láss csódát, az utolsó kérdés ! Ohh hála Merlinnek ezt is megéltem !~

10. Mit gondol a kérdőívről ? (0-5p)

~Jesszusom, tudhattam volna. Erre most mot mondjak ? Csak az igazat Callie, csak az igazat !~ Azt gondolom, hogy érdekes és kissé furcsa kérdéseket kaptam, ahhoz képest, hogy állásinterjúra jöttem. ~És ez így van. Az, hogy baromság, csak nem írhatom, elvégre nem mínősíthetem annyira a kérdés kitalálóját, amennyire szívem szerint tenném. És nem is lenne méltő egy exBeauxbatons tanulójához ! Akarom mondani, kiemelkedő tanulójához. Na de lássuk mi lesz az eredmény ! Már nagyon kíváncsi vagyok !~

A teszt összegzi az Ön által megadott válaszokat, pontozza azokat, majd a pergamen hátulján megjelenik az értékelésünk. Kis türelmet, amíg a varázslat betölt.

~Betölt ? Még is miért kellene betöltenie ? Nekem itt már valami nagyon bűzlik. Nem tetszik ez nekem. De most már mindegy. Előbb kellett volna gondokoznom. Mondjuk eltelt vele az idő szóval nem bánom, csak ... Csak valami nem stimmel és kész.~

Tisztelt válaszadó, kérjük fördítsa meg a pergament.

Köszönjük türelmét és értékes idejét, amelyet rá szánt, hogy kitöltse a kérdőívet.
Válaszait 50 pontból 15 pontra értékeltük.
Válaszait összegezve, Ön nem való tanárnak. Javasoljuk, felkerestetni a Varázslók és Boszorkányok szanatóriumát, ahol a megfelelő kezeléseken átvesve, talán 10-20 év múlva esélye lesz arra, hogy normális életet éljen, a hétköznapi emberek között. Továbbá szeretnénk, ha többé nem varázsolna, mivel tartunk attól, hogy az Ön állapotában Önmagára és a Közre is veszélyt jelentene, ha varázsolna. Kérjük mihamarabb keresse fel a Szanatóriumot és Dr. Most jól megvicceltük professzort, aki minden bizonnyal elfogja mondani Önnek, hogy a kérdőív egy a viccesebb kedvükben lévő diákok állították össze, hogy ezzel köszönthessék a Roxfort Boszorkány és varázsló képző szakiskolában !


Tisztelettel : Az iskola diákjai

~Erre inkább nem mondok semmit ... ~
Vissza az elejére Go down
 
Calliope C. Caillebotte
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum :: Törölt karakterek előtörténetei-
Ugrás: