KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Dougie Waters Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Dougie Waters Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Dougie Waters Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Dougie Waters Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Dougie Waters Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Dougie Waters Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Dougie Waters Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Dougie Waters Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Dougie Waters Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Dougie Waters

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Dougie Waters Empty
TémanyitásTárgy: Dougie Waters   Dougie Waters EmptySzomb. 01 Feb. 2014, 12:05



Dougie Waters || Doug || 16 || Dougie Poynter



Teljes név: Dougie Waters
Születési idő: 1980.11.30.
Születési hely: fogalmam sincs, valahol Angliában
Élőhely: Anglia, London
Pálca: sárkányszívizomhúr, 12 hüvelyk, rózsafa
Foglalkozás: tanuló, kviddicsező


Ilyen vagyok....


A külsővel kezdem, mert az könnyebb.
Szőke vagyok, kék szemekkel. A hajam színe, hossza, formája sűrűn változik, mivel metamorfmágus vagyok. Ha hosszabbra növesztem, általában felveszek egy fejkendőt is, hogy ne lógjon mindenfelé. Szeretek sapkát hordani, de ezt a tanárok az órákon nem nagyon díjazzák. Ráadásul nem is illik a talárhoz. Ha vége az óráknak, mugli ruhákban járok, bármennyire is megbámulnak a többiek. Nekem ez a kényelmes és a természetes, otthon sem talárban vagyunk. Nincs meghatározott stílusom, azt veszem fel, ami tetszik. Néha egy bő, néha egy szűkebb nadrág. Néha ing, néha póló. Vékony testalkatom van, tehát nem vagyok nehéz. Ennek ellenére erős vagyok, van izmom, szóval ne valami anorexiásnak képzelj! Alacsony vagyok a korombeli fiúkhoz képest, de nem tűnök fiatalabbnak, és sosem volt ebből hátrányom. A lányoknak (és bizonyos fiúknak) ez pont megfelelt. A tetoválás elfogadott, bár először mindig megijednek az emberek, ha meghallják, hogy van. Valahogy mindenki a Sötét Jegyre asszociál. Pedig az enyém színes, és az egész karomon végighúzódik, és egy kicsit belóg a mellkasomra is. Néhanapján fülbevalót és piercinget is láthatsz rajtam, de a Roxfortban csak elvétve hordom őket.
A belsőm furcsa. Szeretem a különös dolgokat. Van, ami a mugli világban is az, mint például a gyíktenyészetem, de van, ami csak itt az, mint a gördeszka és a mugli-féle basszusgitár. Ez itteni másabb, kicsivel varázslatosabb. Elég csendes vagyok, de jó megfigyelő. Mindig tudom, hogy kinek mi kell. Általában kedves vagyok az idegenekkel, de ha valakiről megtudom, hogy bántotta egy barátomat, az nem szívesen találkozik velem még egyszer. Valamiért mindig csöpög valamilyen piros cucc, az első találkozónk után. Ja, igen, a vére. Szóval talán egy kicsit agresszív is vagyok, ha valakit meg kell védeni. Sok mindent eltűrök, de azt nem, hogy bántsák a szeretteimet. Röviden úgy jellemezném magam, hogy "kedves, csendes, de ha kell gyilkos".


Az én történetem....


Üdvözlet, Dougie vagyok, de szólíts csak Dougnak!
Kezdhetném mondjuk azzal, hogy megmondom, hogy kik a szüleim. De nem teszem. Mert én sem tudom, hogy kik azok. Azt az egy dolgot tudom róluk, hogy varázstalan emberek (voltak).
5 éves koromig egy árvaházban éltem, aztán egy nagyon kedves család befogadott. Alig egy év múlva elkezdtek rajtam mutatkozni a varázserő jelei, ekkor derült ki, hogy egy aranyvérű családhoz kerültem. Azt hiszem, ennél nagyobb szerencse nem is érhetett volna. Elmagyarázták, hogy mi történik velem, és hogy mik ezek a különös dolgok. Visszagondolva nem is értem, hogy hogy nem jöttem rá, hogy ők más emberek. Tele van a lakás varázslatos dolgokkal.
Boldog gyerekkorom volt, nem szenvedtem hiányt semmiben, de nem is kényeztettek el. Testvérem nincs, és szüleimnek nem is lehet gyereke. Engem is ezért fogadtak örökbe, de szerintük ennyi elég is volt a gyerekekből, jól vagyok én egyedül is. És persze ha már én is varázsolok, nem kéne egy mugli gyereket is befogadni a családba. Nehéz lenne eltitkolni előtte, vagy talán irigykedne. Szerintem is jó ez így. Itt vagyunk hárman, mindannyian varázslók.
Imádok kviddicsezni. Kis termetem miatt fogóként játszottam egész eddigi életemben. És a Hugrabug csapatában is én töltöm be ezt a posztot. Apa az ő idejében terelő volt a Griffendélben, anya pedig hajtó a Hollóhátban. Még ez is passzol. Mintha tényleg a szüleim lennének. Mondjuk külsőre nem, ők mind a ketten fekete hajúak és sötét szemük van.
Mugli környéken lakunk, így a 3 legjobb barátom mugli, bár tudnak a varázsló mivoltomról. Együtt zenélünk, van egy együttesünk. Én vagyok a basszusgitáros. Mindig a legvadabb baglyokat küldöm nekik, hogy összecsipkedje őket. Mi így szeretjük egymást. És ez a jó pillanat áttérni arra, hogy nem csak a lányokhoz vonzódom. Hármójuk közül az, akivel a legjobban jóban vagyok, Harry segített rájönni erre. Két éve nyáron, mielőtt elkezdtem volna a negyedik évemet, kissé összemelegedtünk. Azóta tart egy olyan kapcsolat, hogy legjobb barátok vagyunk, de néha kisegítjük egymást. Szóval a fiúkat és a lányokat egyaránt vonzónak találom. A roxfortos barátaim jól fogadták a hírt, mintha már sejtették volna. Ezért is ők a barátaim. Elfogadnak olyannak, amilyen vagyok.
A Teszlek Süveg a Hugrabugba osztott, mint ahogy azt már fentebb kilehetett hámozni, de azért gondoltam leírom itt is, mert most kezdek beszélni a roxfortos életemről. Hiába beszélek keveset, könnyen összebarátkozok bárkivel. Még azokkal is, akik elítélnek a származásom miatt. Rengeteg lány barátom van, szerintem sokkal jobban el lehet velük lenni. Bár van sok fiú is, mivel a lányok nem éppen arról beszélgetnek, amiről mi.
Mióta kiderült, hogy biszexuális vagyok, nem csak fiúk, hanem lányok is kérnek tőlem tanácsokat, hogy hogy hódítsanak meg valakit. Valahogy ráérzek, hogy mit kell csinálni. És most itt ez a rendelet, hogy nehogy szabadon döntsenek az emberek. Én Luna Lovegoodot kaptam. Életemben nem beszéltem vele, csak a híre jutott el hozzám. Elvileg fura. Én is az vagyok. Talán jóban is leszünk. Még ez is lehet, hogy megszeretem. De a Harry-vel való kapcsolatom akkor sem fog megváltozni.
Vissza az elejére Go down
 
Dougie Waters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum :: Törölt karakterek előtörténetei-
Ugrás: