KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
 Rosalinda & Daphne Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
 Rosalinda & Daphne Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
 Rosalinda & Daphne Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
 Rosalinda & Daphne Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
 Rosalinda & Daphne Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
 Rosalinda & Daphne Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
 Rosalinda & Daphne Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
 Rosalinda & Daphne Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
 Rosalinda & Daphne Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

  Rosalinda & Daphne

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



 Rosalinda & Daphne Empty
TémanyitásTárgy: Rosalinda & Daphne    Rosalinda & Daphne EmptySzomb. 19 Okt. 2013, 15:23

Cipőm sarka ütemesen kopog a macskaköveken, tekintetemmel az utcát pásztázom. Utazóköpenyem csuklyája szerencsére elrejti az arcomat, de azért nem árt elővigyázatosnak lenni. Nem mintha attól kellene tartanom, hogy valaki észrevesz. Igaz, hogy tilos kimászkálni a Roxfortból, de nem tarom túl valószínűnek, hogy pont ilyenkor és itt összefuthatnék olyan emberrel, akit ez izgatna.
Befordulok a Zsebpiszok köz sarkán. A Borgin & Burkes-be tartok, ahol reményeim szerint nem okoznak nekem csalódást. Annak a bácsikám nem örülne. Márpedig Borgin nem az az ember, aki szívesen ujjat húzna egy halálfalóval. Hát igen, nem hátrány, ha az ember rendelkezik egy nagybácsival, aki történetesen egy aljas gyilkos. – mosolyodom el.
Megszaporázom lépteimet, minél előbb végezni akarok, hogy aztán mihamarabb elintézzem a dolgot. Velem senki nem húzhat ujjat - büntetlenül. Mindig bosszút állok, nem nyugszom addig, amíg százszorosan vissza nem fizettem a sértést. Ezért jöttem ide. Most nem elégszem meg gyerekes semmiségekkel, mint általában. Nem. Az a kis mocsok nem ússza meg egy átokkal vagy egy kis büntetőmunkával! Borginnak biztosan lesz jobb ötlete.
Az üzletet elérve, leveszem a csuklyámat és belépek az ajtón. Csak távolról hallom az idegesítő, csilingelő hangot, ami érkezésemet jelzi, mivel más vonta magára figyelmemet: Rosalinda Passion állt pár lépésre tőlem. Csak nekem lehet ilyen szerencsém – fut át az agyamon. Mi a francot keres itt?! Beköpni nem fog, hiszen ő sem lehetne itt, de azért bosszantó, hogy találkoztunk. A kis akciómat úgy tűnik el kell halasztanom. Gyanús lenne, ha valakivel történne valami, engem pedig előző nap történetesen egy olyan üzletben láttak, ahol pont ilyen dolgokat árulnak.
Úgy tűnt, hogy a lány még nem vett észre, vagy ha látott is nem érdeklem. Nem néz rám, mégis úgy érzem, hogy valaki figyel. Márpedig rajta kívül senki nincs az üzletben. Borgin sem. Ő valószínűleg a bolt hátsó részében van.  
- Hello Passion! Mi járatban erre? – lépek oda hozzá. Döntöttem, inkább nem hagyom figyelmen kívül. Nem vagyunk jóban, volt már pár összetűzésünk, úgyhogy ismerem már valamennyire. Tudom, hogy veszélyes és bármire képes. Ahogy felé fordulok, tekintetünk egy pillanatra összekapcsolódik. Elmosolyodom. Kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből.
Vissza az elejére Go down
Rosalinda Passion
Hollóhát/7. évfolyam/Hajtó/Animágus
Rosalinda Passion


Hozzászólások : 99
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Oliver Wood
Avataralany : Emily Bett Rickards

 Rosalinda & Daphne Empty
TémanyitásTárgy: Daphne & Rose    Rosalinda & Daphne EmptyVas. 20 Okt. 2013, 00:18

A fekete mágiát messziről elkerülöm, ahogy minden képviselőjét is. Mégis elmentem a Borgin & Burkes-be. Hogy miért? Mert iszonyatosan szomjazom a tudást a párbajozásról, és mert ezért képes vagyok elmenni bármeddig. Szó szerint.
Hallottam már sokszor egy könyvről... A Könyvről... Arról, ami tele van harci átkokkal, a legjobbakkal. Amit csak a Zsebpiszok közben tudok megvenni egy fekete mágia boltban...
Már lassan másfél éve sóvárgok a könyv után, és most úgy döntöttem változtatok ezen.
Bementem az üzletbe, és egy kis dekoltázsvillantás után könnyen megalkudtam Mr. Borginnal. Éppen eltettem az értékes holmit táskámba, mikor nyílt az ajtó. Borgin még javában magyarázott, de engem már nem érdekelt semmi. Mivel jóval ár alatt kaptam meg a könyvet igyekeztem azt színleleni, hogy érdekelnek a mérgező levágott fejek.
Borgin elment az üzlet hátsó felébe valamiért, de hogy miért, arra már nem emlékeztem. Ekkor megpillantottama belépőt, aki ugyancsak roxfortos volt. Köszönt. Én is- Hello, Greengrass- görbült a szám érdekes mosolyra. Nem akartam, hoyg megtudják miért vagyok itt, és úgy nézett ki ő is így gondolkodik. Kérdése csak megerősített- Csak elintéztem ezt-azt...- húztam el a szavak végét- Gondolom te is ezért-azért jöttél, ugye?- kaptam fel a mondat végét. Eközben mint macska a forró üstöt kerülgettük egymást mélyen egymás szemébe nézve, ördögien mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



 Rosalinda & Daphne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosalinda & Daphne    Rosalinda & Daphne EmptyVas. 17 Nov. 2013, 16:02



To: Rosalinda



Attól eltekintve, hogy ez szinte az egyetlen hely, ahol mindig megkaptam, amit kerestem, nem szeretek ide járni. Borgin egy zsugori vénember, de az esze a helyén van. Pénzért bármire képes. Azt hiszem, nekem is okozhatna egy kis gondot az öreg mesterkedése, ha nem félne a bácsikámtól. Nemrég majdnem pórul jártam, amikor bedőltem neki. Nem is sejtettem, hogy az a bájital akár halálos is lehet, ha túladagolom és csak a szerencsén múlt az életem, mert Borgin elfelejtett közölni velem egysmást. Rajtam akar bosszút állni a bácsikám miatt, pedig tudja, hogy nem ajánlatos, ha a fejét továbbra is a nyakán szeretné tartani. Efféle bosszúállási szándékot persze szintén a bácsikámnak tulajdonítok.
Most sem tartózkodom itt szívesen, Passion jelenléte pedig csak rátesz még egy lapáttal, amúgy sem túl rózsás hangulatomra. – Ezért-azért – villantottam rá angyali mosolyomat. – De rólad igazán nem képzelné az ember, hogy kedveled az ilyen helyeket. –Bár Passionről sok mindent el lehet képzelni, de valahogy a fekete mágiát nem tudnám kapcsolatba hozni vele. De lehetséges, hogy tévedek.





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Rosalinda & Daphne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosalinda & Daphne    Rosalinda & Daphne Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rosalinda & Daphne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: