KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Shadows in the Night [Iason & Lana] Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Shadows in the Night [Iason & Lana] Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Shadows in the Night [Iason & Lana] Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Shadows in the Night [Iason & Lana] Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Shadows in the Night [Iason & Lana] Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Shadows in the Night [Iason & Lana] Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Shadows in the Night [Iason & Lana] Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Shadows in the Night [Iason & Lana] Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Shadows in the Night [Iason & Lana] Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Shadows in the Night [Iason & Lana]

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Shadows in the Night [Iason & Lana] Empty
TémanyitásTárgy: Shadows in the Night [Iason & Lana]   Shadows in the Night [Iason & Lana] EmptyCsüt. 03 Okt. 2013, 17:47

Nem tudtam aludni. Csak forgolódtam; hol a plafont, hol az ágyam smaragdzöld baldachinját bámultam. Néha lehunytam hosszabb-rövidebb időre a szemem, de egyszerűen képtelen voltam elaludni. Az órára néztem: fél egy. És én teljesen éber vagyok. Dühösen lerúgtam magamról a takarót és felhúztam a piros tornacipőmet meg egy fekete pulcsit, a fekete rövidnadrághoz és a fekete, együtteses (Nightwish, egy mugli metál banda) pólóhoz, melyek pizsamaként funkcionáltak. Először a klubhelyiségbe mentem és megpiszkáltam az épp kialudni készülő tüzet, majd mivel nem sikerült életre kelteni, egy pálcaintéssel belobbantottam a smaragdszínű lángokat. A művemet bámultam, miközben rágyújtottam, abban reménykedve, hogy az majd megnyugtat és elálmosodok tőle, de nem így lett. Végül fogtam magam, kiléptem a portrélyukon a hűvös folyosóra, fénylő végű pálcával a kezemben.
És most itt vagyok, egyedül sétálgatok a kastély kihalt folyosóin, hátha rám tör a vágy, hogy aludjak egy nagyot. Néha el kell rejtőzzek egy-egy ügyeletes tanár elől. Sinistra majdnem elkapott, csak a jó szerencsémen múlt. Az a nő biztosan megátkozott volna, minden szívfájdalom nélkül. Piton helyében új ellenfelemnek tekinteném a csinos hölgyikét.
Egy páncél mögül lépek ki, rögtön befordulva egy sarkon, mikor nekimegyek valaminek. Vagy valakinek. Pálcámat támadólag az előttem állóra szegezem. Egy fiú az. Láttam már korábban, a folyosókon lézengeni, de nem rémlik, melyik házba jár, most pedig nem látok rajta árulkodó jeleket.
Leeresztem a pálcát.
- Csak, hogy tudd, majdnem megátkoztalak - közlöm vele, mintha csak egy teaparty-n kezdeményeznék beszélgetést.
Vissza az elejére Go down
 
Shadows in the Night [Iason & Lana]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: