KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Michael & Lieselotte Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Michael & Lieselotte Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Michael & Lieselotte Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Michael & Lieselotte Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Michael & Lieselotte Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Michael & Lieselotte Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Michael & Lieselotte Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Michael & Lieselotte Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Michael & Lieselotte Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Michael & Lieselotte

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael & Lieselotte Empty
TémanyitásTárgy: Michael & Lieselotte   Michael & Lieselotte EmptySzomb. 21 Szept. 2013, 20:25

~Ütni, enni, vagy életben maradni?~

Végre delet ütött az óra és ebédelhettem! Már kopogott a szemem az éhségtől, de elmenni, enni? Áhh ugyan, majd az ebéddel teletömöm magam. És mivel itt nem kötelező senkit megvárni leszaladtam és szinte egyedül ehettem. Szeretek egyedül lenni, de néha azért jó a társaság. Borsó levest ettem, nagyon sokat és azzal szinte jól is laktam, de hát hogy hagyhatnám ki a főételt és a desszertet! A desszert mindenekfelett. Imádom őket, noha Zoé tagadja, de Ő is oda és vissza van ezekért. Krumplit és valami jó szaftos disznóhőst ettem, utána pedig sütemények hadát. Nem tudom megnevezni mindent, de mindegyik finom volt. Jobb kezembe fogtam egy nagy csokis-habos csoda tortaszeletet és felszaladtam a szobánkba, hogy átöltözzek. Felvettem egy testhez tapadós cicanadrágot és egy tunikát. Kék és fekete színekben pompáztam, nyakam köré tekertem egy kék- világoskék-fehér mintás sálat, megragadtam a jegyzeteimet a Hugrabugos edzésről, majd elindultam. De azon nyomban vissza is fordultam, mert otthagytam a pálcám, a sütit és elfelejtettem cipőt hozni. Felvettem egy térdig érő csizmát, beledugtam a pálcám és kezembe fogva a sütit lesiettem a kviddics pályára.
Honom alá fogtam a seprűm, szabad kezemmel és a pálcám és egy lebegtető bűbáj segítségével magammal hoztam a labdás dobozt is. Kiraktam a pálya közepére, majd visszamentem az ütőmért. Közben nyammogtam a tortaszeleten, ami még mindig nem akart elfogyni.  Kiengedtem a gurkókat, és felpattantam a seprűre. De csak ezután jött a dilemma, most mi legyen. Egyik kezemben a süti, másikban vagy a lapok, vagy az ütő esetleg a biztonságos kapaszkodás sem ártana, bár nem lepne meg, ha lefordulnék róla. A lényeg, hogy a sütinek ne essen baja. Hiába, javíthatatlan édesség függő lettem, ebben a pár napban. Kár volt elmerengnem, mert a két gurkó más élőlény hiányában engem vett célba, így más választás révén az ütőt kaptam fel és a gurkó felé repülve lendítettem egy nagyot, majd pontos célzást mérve a közepére ütöttem, így az egy picit irányítva a másiknak repült, én pedig szabadon ehettem még egy picit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael & Lieselotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael & Lieselotte   Michael & Lieselotte EmptySzomb. 21 Szept. 2013, 23:30

Lieselotte & Michael


   
   
   


Sok olyan dolog van az életünkben, amit nem érthetünk meg. Vagyis egyszerűen nem tudunk megérteni, mert nos a mi gondolkodásunk vagy túl elvont vagy túl egyszerű, hogy bármit megértsen. Így voltam ezzel én is. Volt egy olyan érzésem, hogy Terry tud valamit a lányról akit nekem majd el kell vennem feleségül, de nem mondd semmit. Én meg egy percig sem szeretem ezt a tehetetlenséget. Tudnom kell ki az akit valaki volt olyan goromba és mellém osztott. Mondjuk addig jó amíg nem tudom melyik Hugrabugos lányról van szó. Találgathatok és beleörülhetek a tudatba, hogy van valami az életben amit nem tudok. De mindez nem kellene, hogy számítson. Ugye? Én teljesen független személy vagyok, nem lenne szükségem senkire sem. Nem szabad, hogy ez legyen életem leginkább mozgató rugója, a gondolat ami nem hagy aludni sem. Sokkal jobban örülnék ha egy Hollóhátas barátnőm volna, minden bizonnyal én lennék a legboldogabb. De nem, semmi sem lehet úgy ahogy mi szeretnénk és aki ezt nem fogadja el nos, az nem fogadja el s, kész. Elhúztam a számat amikor a folyosón Terry rám vigyorgott. Ez valami rosszat jelenthet. Tuti valami olyan piszkosat amiről én nem tudok. Merlinre! Nem szeretem a titkokat, de tényleg. A meglepetéseket, persze igen, ha boldogan kezdődnek és úgy is érnek véget. De ez. Kiakasztó. Biztos ezért döntöttem úgy, hogy kedvetlenségemben inkább valami olyannal töltöm az időmet amit szeretek. A kviddicst. Igen, a kviddicst szeretem és ha az nem tud lenyugtatni, akkor minden bizonnyal semmi. Ezért sem kellett most tudomásul vennem az élet nagy kérdéseit és nem éppen kedves történéseit. Mi van akkor ha egy szép nap beleörülök ebbe az egészbe és még a kviddics sem lesz elég, hogy lenyugodjak? Nem, abba nem akarok belegondolni. Az őrület és én teljesen távol állunk egymástól, szerencsére. Nem lehetséges, hogy egyszer magával ragadjon s, azt sem tudjam megmondani mi helyes és mi nem. Persze, hogy most nincs jó kedvem és nem mosolygok, de ez nem ad okot aggodalomra ugye? Mindenkinek vannak hangulatváltozásai és ez így van rendjén. Ha valaki csak boldog és csak szomorú az nem jó, tudom, mert elképzeltem milyen lehet csak mosolyogni valamin és csak szomorkodni. Nem könnyű, a személyiségünk egy idő után bizonyára sablonossá és idegesítővé válik. Ilyen például Myrtle is, aki folyton csak sír és csak sír ha valaki nem úgy szól hozzá ahogyan azt ő szeretné. Éppen ezért senkinek sem kívánom, hogy az ő sorsára jusson. Sőt én magam sem szeretnék olyan lenni, mint Myrtle. Kissé összeborzoltam a hajam ahogy kijutottam a friss levegőre és magam mögött hagytam a Roxfort kacskaringós és zavaros folyosóit.
- Szabadság! – ez volt az első szó ami megkönnyebbülést okozott ennyi idő után. Nem kellett azon fáradozni, hogy nyugalomra leljek mert a kint létem elég megnyugtató volt. De én mindenképpen kviddicsezni akartam kár, hogy nem szóltam senkinek sem ezzel az ötletemmel kapcsolatban. Biztos más is szívesen tartott volna velem. Nem számít. Most már nem. Mindenképpen azt szerettem volna, ha jobb kedvem lesz, ezért ha tetszett ha nem valamiféle mosolyt kellett erőltetnem az arcomra, hogy a kedvetlenségem ellen tegyek valamit. Amúgy nehéz volt mosolyogni, miközben a gondolataimat fúrta a kíváncsiság. De hát túl lehet élni az ilyesmit vagy nem? Hát persze, hogy nem. Tudnom kellett volna ezt már akkor is amikor a pályán megláttam a felszerelést. Igen, vagyis nem, nem ölt meg a kíváncsiság, hogy vajon ki lehet olyan elvetemült, hogy pont most kviddicsezen amikor én akarok, mert volt két szemem és feltudtam nézni. Nem fogja hallani, hogyha csak úgy felkiabálok neki egy köszönést, túl magasan van legalábbis remélem.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael & Lieselotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael & Lieselotte   Michael & Lieselotte EmptyVas. 22 Szept. 2013, 13:30

~Ha a figyelmetlenség fájni tudna ...~


Süti és kviddics. Ez a két dolog, külön-külön is csodálatos, de együtt… Igazi mámoros élvezet. Csak az a nagy bökkenő, hogy voltam annyira béna és meggondolatlan, hogy kiengedtem a gurkókat. Ezt azért egy gyakorlott kviddicsezőnek nem kellett volna. Meg kellett volna ennem a sütit mielőtt meggondolatlanul cselekszem. De hát Én, miért is ne alapon, úgy is meg tudom oldani gondolatmentettel megtettem, amit nem kellett volna. Nem mintha annyira nagy baj lenne, csak hát nem túl kellemes, ha egy gurkó piszkál, miközben Te éppen egy sütit falnál. Most örülök annak, hogy nincs itt senki és nincs csapatedzés. Annak viszont nem örülök, hogy nemsokára meccs, de még mindig nem tudok arról, hogy lenne valami féle csapatedzés. Nem hiszem, hogy Michael ennyire felelőtlen lenne. Vagy csak szimplán elfelejtette. Nem mintha ezen kívül olyan, hú de sokat beszélgetnénk, de akkor is. Szerintem ez igen is fontos. Mondjuk furcsa is volt, hogy egyedül Én voltam ott és gyűjtöttem az infót a Hugrásokról. És erről eszembe jut az a locsogós, még is nagyon kedves lágy. Nekem szimpatikus volt, mondjon vagy érezzen Zoé bármi mást. Hugrabugoshoz képest sokat beszélt. Meglehetősen sokat. Már, mint szerintem. Nem mintha baj lenne, szeretem, ha valaki beszél csak hát… na, mindegy is.
Gyorsan betömtem a süteményt, megtöröltem a számat és reméltem sehol nem lettem habos. Magamat sajnos nem látom és szerencsére most engem sem lát senki. Előhalásztam a papírokat a csizmám mélyéről és kihajtva megkerestem az első oldalt. Megigazítottam a papírokat, úgy, hogy fogassam is a seprűt és a lapokat is jól láthassam. Aztán elindultam előre, majd egy nagyobb kőrrel megkerültem a póznákat, és elütöttem a felém haladó, kissé gyorsabb sebességű gurkót. Az pedig szépen átment a középső karikán. Szlalomoztam párat a bástyák között, majd egy éles kanyarral visszarepültem a pálya közepére. Átolvastam a lap hátulját, majd elővettem a pálcámat és egy intetem a gurkók felé, majd lelebegtem a fűre és elzártam őket. Visszaülve a seprűre felemelkedtem, és megkapaszkodtam a lábaimmal. Mélyen tanulmányoztam az írásomat meg megpróbáltam visszaemlékezni mit láttam, hallottam és most nem a lányra gondolok, hanem a kapitány üvöltözésére… No, mindegy.
Kedvem lenne olvasni. Nem tudom honnan jött, de ez a gondolat átsuhant az agyamon és úgy érzem muszáj, lenne olvasnom valamit. Mondjuk valami ismeretterjesztőt. Nem mintha olyan nehezen lehetne elutazni egyik helyről a másikri, de akkor is. Nagyon szeretnék utazni. Beutazni a világot. Mondjuk nem a mugli repülőn, hanem a seprűmön, vagy hopponálva, mert azért biztonságban érzem magam, mint azokon. Bár nem hinném, hogy belehalnék egy balesetbe, de azért nem iszom előre a medve bőrére.
Elővettem a 3. papírt, ahol a terelők taktikája volt leírva. Ha mindent jól jegyeztem meg, akkor az őrzőre fognak támadni. Mondjuk nincs olyan gyengeelméjű, aki ne arra irányítaná a gurkót. De egy két hajtó sem rossz fogás. Személy szerint általában a seprűre célzok, de hát nem tehetek róla, a gurkó –mert ugye azt nem én irányítom, kit vagy mit találjon el, mert ugyebár Ő saját akarattal rendelkezik, vagy valami olyasmi- embert talált el. Ez nem az Én hibám Én a seprűre céloztam. Hát ez van. Mindenki túlél egy-egy sérülést. Törést és társait… Lenéztem a ládára, majd intettem a zárak fele, amik kinyíltak és a gurkók fel is repült. Én pedig előlük elrepültem, hogy azért ne találjon el, mert nincs szükségem egy sérülésre. Már épp átolvastam volna a papírokat, amikor időm nem sok annyi sem volt és a két drága labda már is célba vett. Hát peches boszi lévén most kitértem előlük és az egyiknek egy jól irányzott ütést adva elrepítettem kicsit távolabb, a másikkal egyetemben. Azaz egy kis problémám lett, hogy a lapjaim szanaszét repültek, Én meg mehettem utánuk mielőtt valaki más találja meg és elolvassa.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Michael & Lieselotte Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael & Lieselotte   Michael & Lieselotte Empty

Vissza az elejére Go down
 
Michael & Lieselotte
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: