KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Hannah Mikaelson & Laurel Domus Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Hannah Mikaelson & Laurel Domus Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Hannah Mikaelson & Laurel Domus Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Hannah Mikaelson & Laurel Domus Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Hannah Mikaelson & Laurel Domus Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Hannah Mikaelson & Laurel Domus Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Hannah Mikaelson & Laurel Domus Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Hannah Mikaelson & Laurel Domus Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Hannah Mikaelson & Laurel Domus Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Hannah Mikaelson & Laurel Domus

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Hannah Mikaelson & Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus EmptyVas. 01 Szept. 2013, 14:52




Laurel & Hannah


Amint kiszabadultam Flitwick professzor órájáról - ahol a Griffendél gazdagodott plusz öt ponttal -, egyből, észt vesztve rohantam a Tiltott Rengeteg szélére. Fogalmam sincs miért, talán szükségem volt egy kis friss levegőre, és egyedüllétre az órák, és az egész napos nyomás után.
Amikor kiértem a kastélyból, a hideg, őszi szél, arcomat csípve fújdogált, a nap pedig kellemesen sütött. Tovább futottam, közben pedig egy-egy roxfortos diák mellett suhantam el, majd pedig Hagrid háza előtt. Mikor odaértem a Tiltott Rengeteg legszélére, lihegve odasétáltam egy egy farönkhöz, amire le is ültem. Az iskola mellett levő diákok ricsaját, és hangos beszélgetését még ott is - még ha nem is annyira tisztán - hallani lehetett, bár mégis nagyobb volt itt a nyugalom, mint a kastély falai közt. Remélem, hogy még senki sem jött ide előttem az órák utáni fáradalmak kipihenésére.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Hannah Mikaelson és Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus EmptyVas. 01 Szept. 2013, 15:17

Pár perc után mikor láttam ,hogy valaki éppen ide jön gondoltam elő bújok és meg kérdezem tőle? -Hát te meg, hogy kerülsz ide? Gondoltam biztos menekül mint én... Bár nem tudtam előre miért menekül el vagy is éppen kik elől. Bár én jobban szeretem a magányt de azért társaság kedvelő is vagyok. Minél inkább azon érdekelt engem ,hogy ez a lány mit keresett itt és egyáltalán Griffendéles lány. Kicsit tűnődve vártam valakit. De... remélem azért a lány nem haragszik ha beszélgetek vele. Nem olyanok mint Lana és Margaret. Várok egy kedves mosolygós arcra akivel igazán tudok társalogni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah Mikaelson & Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus EmptyVas. 01 Szept. 2013, 15:35

Halk léptek neszét, és a megsárgult levelek egészen halk recsegését, ropogását hallottam a hátam mögött. Megfordultam, de egy árva lelket sem láttam, majd kissé ijedten, de visszafordultam, és egy teljesen ismeretlen, még soha nem hallott hang ütötte meg a fülemet.
- Egy kis magányra volt szükségem. De ezt én is kérdezhetném tőled. - mondtam zavartan, még mindig elfordulva.
A hang irányába fordultam, és az egyik mardekáros lánnyal találtam magam szembe. Láttam már valahol a kastélyban, talán valamelyik órán, vagy esetleg a folyosón, mert nagyon ismerős arca volt. Még mindig zavartan ültem a farönkön, mert még fogalmam sem volt, hogy ki ez a lány, majd felszólaltam.
-Egyébként én Hannah vagyok. Hannah Mikaelson. - mutatkoztam be.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Hannah Mikaelson és Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus EmptyVas. 01 Szept. 2013, 15:45

Nagyon örvendek Hannah. Én pedig Laurel Domus vagyok a Mardekárból. Bár vannak ott lányok akiket nagyon nem szeretek. Na mind egy... Egyébként miért vagy itt egyedül ebben az erdőben? Talán egy kis magányra vágysz mit én? Tudod kedves lány vagyok nem olyan mint a társaim... De nem értem ,hogy a süveg miért osztott be engem a Mardekárba de azért ha kell nekem is nagy arcom tud lenni de ezt néhol titkolom is de elég jól. Remélem azért jóban leszünk Hannah. Habár Griffendélesekkel nem nagyon szoktam barátkozni de nem baj azért jobb vagy mint az a róka képű Parkinson. - Vigyorogtam el magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah Mikaelson & Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus EmptyVas. 01 Szept. 2013, 16:06

- Rókaképű Parkinson?! - nevettem fel - Ha ezt ő is meghallaná... Én mondjuk csak pihenni jöttem ide, máskor nem itt szoktam tölteni a szabadidőmet. Eléggé elfáradtam az órák alatt, meg vágytam egy kis csendre, magányra meg nyugalomra, amit a kastélyon belül nem igazán találok meg. Egyébként én is örülök a találkozásnak.
Ez a lány, mardekáros létére nagyon barátságosnak tűnt, csak nekem egy picit furcsa. A mardekárosok nem ilyenek szoktak lenni, főleg nem velem. Nagy része annak a háznak nagyképű, sunyi, és gonosz. De lehetnek még kivételek, nem? Mindenesetre, még megtörténhet, hogy jóban leszünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Hannah Mikaelson és Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus EmptyVas. 01 Szept. 2013, 16:29

Hehehe igen tényleg az! Értem! Igen! A mi házunkban tényleg vannak ilyen lányok. De én eléggé más vagyok. Persze én egészen más lányka vagyok. Ott voltam a bulin is egy kis ideig aztán el mentem a háló termembe meg minden és most itt vagyok. Egyébként én is remélem ,hogy jóban leszünk kedves Hannah. Egyébként tényleg neked ilyen a stílusod? -furcsálottam kicsit a lányt
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah Mikaelson & Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus EmptyVas. 01 Szept. 2013, 20:53

Kifejezéstelen arccal, de enyhén görbülő szájjal hallgattam Laurelt, majd megszólaltam.
- Elhiheted, hogy sokszor tapasztaltam a mardekáros lányok stílusát. Nem nézem le őket, amíg ők sem engem, de különösebben nincsen bajom velük. Az én stílusomra kitérve, nem egészen ilyen. Általában nem szoktam egyedül lógni, hanem a griffendéles, esetleg hollóhátas lányokkal. Vagy esetleg mással. -
Ha meg is játszaná magát, ennyire hitelesen nem tudná a a tipikus mardekáros modort takargatni. Mondjuk, egy kicsit még mindig gyanús, de nem lehet bajom belőle, ha összebarátkozom vele.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Hannah Mikaelson és Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus EmptyHétf. 02 Szept. 2013, 06:15

Hmm....Néh vágtam kifejezéstelen arcokat amit Hannah mondott. Talán attól félt, hogy olyan vagyok mint a többi mardekáros lány pedig ez nem igaz. Talán csak a szüleim miatt kerültem a mardekárba. Inkább kerültem volna a Griffendélbe ott szerintem lettek volna barátaim. Figyelj! Én nekem nincs nagy hatalmam ehezz, hogy másokat eltudjak csábítani de én inkább csak barátkozni szeretnék. Meg szeretném mutatni Lana Wintersnek és Margaret Wadorfnak ,hogy ki is vagyok valójában. De azért a barátod szeretnék maradni vagy is barátkozni szeretnék veled ha nem veszed ezt tolakodásnak tőlem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah Mikaelson & Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus EmptyKedd 03 Szept. 2013, 19:02

Miközben Laurelt hallgattam, egy sipítozó, magas, és vékony hangú, barna hajú, alacsony, ismerős kislányt láttam meg a távolban, aki épp felém rohant. Hirtelen nem tudtam, hogy ki az, de amint közeledett, egyből rájöttem. Hát persze, hogy a húgom! Gyorsan odafordultam Laurelhez, és megszólaltam.
- Hát... Örülök a találkozásnak, de most mennem kell. Itt a húgom. Még remélem, hogy találkozunk, szia! - köszöntem el gyorsan az újonnan szerzett ismerőstől.
A húgom felé indultam, majd mikor odaértem hozzá, lehajoltam, majd megöleltem, és visszamentünk a kastélyba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Hannah Mikaelson és Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus EmptyPént. 06 Szept. 2013, 16:13

Miközben véget értem a mondókámmal Hannáhnak már rögötn jött a húga. És el köszöntem tőlük aranyosan és kedvesen ahogy szoktam.
Rendben van hát én is nagyon remélem,hogy még látjuk egymást és remélem azért majd együtt is fogunk bulizni.Mondtam Hannáhnak csak ők már éppen a kastélynál jártak. Remélem azért még az életbe is fogok találkozni egy ilyen aranyos lánnyal mint Hannah Mikaelson Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah Mikaelson & Laurel Domus   Hannah Mikaelson & Laurel Domus Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hannah Mikaelson & Laurel Domus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: