KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Angela Jackson Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Angela Jackson Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Angela Jackson Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Angela Jackson Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Angela Jackson Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Angela Jackson Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Angela Jackson Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Angela Jackson Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Angela Jackson Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Angela Jackson

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Angela Jackson   Angela Jackson EmptySzomb. 04 Május 2013, 21:20



Angela Jackson || Angie || 16 || Danielle Peazer



Név: Angela Jackson
Születési idő: 1980.06.25
Születési hely: Indiana állam, Gary
Élőhely: Roxmorts
Pálca: 11 hüvelyk, diófa, unikornisszőr
Foglalkozás: tanuló


Ilyen vagyok....


Hát, igazából sosem volt erősségem, ez a bemutatkozás téma, szóval elmondom magamról a legfontosabbakat. Kreol bőröm van, barna, gyűrű göndör hajam, és ugyan olyan színű szemem. Ezeket a vonásaimat apámtól örököltem, mindig is mondták, hogy rá sokkal jobban hasonlítok. Az igazat megvallva, elég visszahúzósó lány vagyok, szeretek olvasni, és varázsló sakkozni, nagyon konyítok ehhez a két dologhoz. Nem sok barátom van... az emberek félnek tőlem, mert van egy kígyó alakú anyajegy a bal karomon... sosem értettem, hogy mi ebben olyan ijesztő.


Az én történetem....


Ajjajjajj... hol is kezdjem. Elég bonyolult ez az egész... és meglehetősen furcsa az életem... de ha ti ezt akarjátok, hát legyen... 1980-ban láttam meg a napvilágot, egy Indiana állambeli városban, Gary-ben. Az apámat nem ismertem, már kezdettől fogva az édesanyám nevelt, aki igazán ügyes boszorkány volt. A családdal ( anya húgával, és szüleivel) nem igazán tartottuk a kapcsolatot, ők kinézték, anyámat, csak mert anno, évtizedekkel ezelőtt, mardekáros volt. Ezért is hozták el Londonból az államokba. Kiskoromban rengeteget mesélt a Roxfortról, és megígérte, hogy majd én is oda járhatok, ezért, amikor tíz éves lettem, visszaköltöztünk Angliába.
Anya soha nem mesélt a vérszerinti apámról. Mindig csak azt hajtogatta, hogy az a lényeg, hogy aranyvérűek vagyunk, más nem számít. Egy nap, épp a születésnapom előtt pár nappal, arra ébredtem, valaki rázza a testemet. Kinyitottam a szemem, és láttam magam előtt anyámat, olyan volt, mint aki megtébolyodott. Csak rázott, és egyfolytában azt hajtogatta, erre tisztán emlékszem, hogy „Visszatért! A Nagyúr visszatért!”. Egész nap, rettentő furcsa volt, a karját nézegette, és imádkozott ehhez a Nagyúrhoz, félelmetes volt, aztán másnap reggelre, mintha ott sem lett volna sosem. Eltűnt. Nyoma veszett. Azóta sem hallottam róla. Onnantól kezdve egyedül éltem. Tudtam mindent, így sikerült eljutnom Roxmortsba, a nagynénémhez, Cassandra Floxhoz, nem tudom hallottak-e már róla, van egy üzlete Roxmortsban, a Kandalló. Nem sokan járnak oda, sütit meg mézsört lehet ott kapni, elég hangulatos, bár a Három Seprűn nem tesz túl. Cassandra néni nem engedett Roxfortba. Szerinte túl balhés, és veszélyes hely volt egy magamfajta ifjú boszorkány növendéknek, és mivel iskolába nem járhattam, rengeteget csavarogtam Roxmortsban. Jobban ismerem ezt a kis falut, mint a saját tenyeremet. Barátaim nem igazán voltak, hiszen Roxmortsban nem sok gyerek kóborol, kivéve, ha lejönnek az iskolából, ami elég gyakori, mégsem vesznek észre. Nagyrészt a Három Seprűben, a Mézesfalásban, és a Szellem Szálláson lógtam. Hallgattam az emberek sejtelmes beszélgetéseit Róla, Akit Nem Nevezünk Nevén, és egy bizonyos Harry Potterről, akit csak „Kiválasztott”-ként emlegettek. Sajnáltam azt a srácot, ilyen pillanatokban örültem, hogy engem senki nem ismer, és senki nem tudja, hogy mi történt anyámmal.
A kedvenc sportomat már azóta űzöm, hogy leköltöztem Roxmortsba. Egy hihetetlen jó játék, bár egymagamban elég érdekes, és ez kérlek alássan, a kviddics. Cassandra néni elvitt egyszer egy meccsre, azóta a kedvenc csapatom a Holyheadi Hárpiák! Én általában csak felkapom a nénikém régi, Kométa 260-asát, és ütögetem a labdát. Terelői posztra pályázok.
A nénikém, a tizenötödik születésnapom után pár héttel sajnálatos módon elhalálozott. Akkor keresett fel engem Dumbledore professzor, azzal a céllal, hogy mivel nincsen, aki gondomat viselje, járjak a Roxfortba. Meglátjuk még, hogy mi sül ki ebből.


Vissza az elejére Go down
 
Angela Jackson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michael Corner & Angela Jackson
» Angela @ Lau
» Angela & Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum :: Törölt karakterek előtörténetei-
Ugrás: