KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 11:37

Már mindkettőnket elragadta a vágy, így hát kézen fogva futottunk felfelé a lépcsőn a szobámba. Elég jónak ígérkezett a dolog - ezzel mindketten tisztában voltunk. Az ajtón belépve egyenesen az ágyamhoz vezetett az utunk. Ekkor nekiestem Aurorának. Ő csókjaival kényeztetett.
Még soha nem éreztem ezt egy nő iránt. Soha. Szép lassan a csókolózásból más is kezdett kibontakozni. Lassan a ruha is lekerült rólunk. Csodálatos érzés volt. Szóval ez lenne a szerelem(?).
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 12:11

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 1zfq0t4
Amikor beléptünk a szobába, szinte teljes volt a sötétség. Lélegzetvételek. Dörgés. Eső. És villámlás. Szenvedélyesen vont magához, úgy csókolt meg. Majd nyakára tértem, s ott csókoltam, miközben elkezdtem kigombolni fekete ingjét. Újra magához vont, mire a derekamon lévő, friss seb - ami a halálfalók műve volt - fájdalmasan égett, belémhasított a fájdalom. Felszisszentem és csípőjén pihenő kezemmel kissé megszorítottam. Reméltem, hogy nem vette észre.
Ahogy levette fekete blúzom, láthatta ő is a gyógyuló sebeket (mivel nem csak a derekamon volt). Fogalmam sem volt, mikor fognak eltűnni, ha egyáltalán begyógyulnak valaha is. Sosem lehet tudni egy mágia által okozott sebről, hogy vajon eltűnik-e... csak remélhettem.
Kibontottam elegáns kontyba csatolt hajamat, így a fekete fürtök lágyan omlottak fehér vállamra. Így más voltam: kevésbé 'szögletes', kevésbé szigorú. Lágy mosoly játszott ajkamon, ahogy a férfi szemébe néztem, majd végigjárattam testén tekintetemet. Jól tartotta magát. Nagyon jól.
Az ágyig jutottunk, először én magasodtam fölé, s lágy csókokkal és érintésekkel értem testéhez. Mellkasát csókoltam, majd végig a nyakát, álla vonalán elértem a szájáig.
Kéjes csókokat váltottunk. Bőr bőrnek simult. Apró érintések keltette libabőr és hideg futotta hátak. Körmeim nyoma az izmos, széles hátán; csókok után ottfelejtett, örökre szóló bélyegek az ajkakon. Hajba túró ujjak és gyönyör. Eksztázis. Megfeszülő izmok, egymásnak vetett testek.
Ezek voltunk mi. Sirius és én.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 13:03

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 1zfq0t4

A sötétség csak a villámlásokkor szűnt meg egy - két másodpercre. De mi így is élveztük a dolgot. Sötétben. A pár másodpercre felvillanó fényben észrevehetőek voltak a nő testén a hegek. Elég csúnya sebhelyek voltak, biztosan nem akkor szerezte őket, mikor elesett az Abszol úton. Valószínűleg átok okozta sebesülések lehettek, de jelenleg nem érdekeltek engem túlzottan. Most minden figyelmemet csak Aurorára akartam  összpontosítani. Nagyon élvezte a "játékot". Akárcsak én.
- Isteni a tested - súgtam oda neki. Ő erre egy nem túl halk nyögéssel válaszolt. Sipor hál' Merlinnek nem hallhatta, hisz elzavartam itthonról hátha sikeres vége lesz az éjszakának. Sejtésem pedig beigazolódott. Rég nem volt részem ehhez hasonlatos élményben.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 13:26

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 1zfq0t4
Láttam, hogy észrevette a hegeket. Nem zavart, ezek is az életem szerves részei. Ez is én vagyok. Lágyan végigsimított a testemen, érintése mentén kirázott a hideg, beleborzongtam. Hátravetett fejjel nyögtem halkan, miközben átkaroltam nyakát.
Az 'isteni testem' említésére elmosolyodtam. Eléggé vékony voltam, a csípőm és a bordáim is kilátszottak, a csuklóm is eléggé vékony volt. Kicsit talán sovány vagyok, de az utóbbi pár hét megviselt - és nem csak lelkileg. A testi sorvadást nem tudtam elrejteni, még, ha a szellemit képes is voltam palástolni. Utóbbit több, mint jól.
Összekulcsoltam ujjainkat, másik kezemmel hátát fogtam, úgy bújtam hozzá, lábaimmal körbefonva derekát.
Együtt mozdultunk, együtt vettük a levegőt. Valaminek a kezdete ez?
A férfi testén szemügyre vettem azokat a tetoválásokat, melyeket láthattam. Úgy gondoltam, mind az Azkabani évekből valók, de majd rákérdezek... később.
Nyögéseink összefonódtak a csönddel és az ég dörrenésével. A villámok egy-egy pillanatra ezüstös fénybe vonták a szobát, akkor láttam a férfi arcának minden egyes vonását. Mintha új élet költözött volna belé... ezt én váltottam ki belőle?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 14:02

Egy óra múlva már egymás mellett feküdtünk az ágyamon - még mindig ruha nélkül. Csodálatos volt az, ami az imént történt. Boldogok voltunk.. Úgy éreztem, szeretem Aurorát. Csak reménykedhettem, hogy ő is hasonlóan érez irántam.
Talán egész eddigi életemben nem éreztem ilyen felhőtlen örömöt. Pár percig csak szótlanul feküdtünk az ágyon. Néha a csend többet mond mindennél. Aztán egyszer csak megszólaltam:
- Szeretlek. - igyekeztem nem egy szapponopera - beli Alejandróhoz hasonlítani, remélem sikerült is. Aurora a szavaimra megcsókolt, majd azt mondta, hogy ő is szeret.
Ekkor én is csókot nyomtam ajkaira, majd így szóltam:
- Csodálatos!
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 14:20

Csodálatos volt. Egyszerűen... más. Van az az érzés, amikor nem működik úgy, ahogy kellene. Senkivel. És egyszer csak jön valaki. És akkor megérted, hogy eddig mi volt a baj. Beléd hasít, mint egy villámcsapás. Hirtelen rádöbbensz, hogy mi hiányzott. Hogy mi volt más. Hogy mire, kire van szükséged.
Nyugodtan feküdtem ölelésében, fejem a mellkasán. Szinte éreztem tekintetét magamon, első sorban a nagyobb tetováláson a hátamon. Nem láttam az arcát, csak a hangját hallottam, ahogy kibontakozik a csöndből. Mint valami virág... először nem tudtam, mit válaszoljak. Meglepett. Soha, senkinek nem mondtam, hogy 'szeretlek'. Soha. Senkinek.
- Én is kedvellek - mondtam halkan, magam elé nézve, a sötétbe bámulva. Alig mondtam ki a mondatot, már megszólalt, nem tudtam, hogy ennek is épp annyira örül-e, mintha azt mondom, 'szeretlek', vagy inkább kidob.
Aztán tekintetem az ablak felé vándorolt. Az eső már nem esett, az ég kitisztult. A csillagok ezernyi, apró gyémántként szikráztak a sötétkék égbolton. Imádtam az eget nézni. Sajnos a Nagy Kutya nem látszott, innen legalábbis nem... ahogy számoltam, holnap remélhetőleg megpillanthatjuk majd és megmutathatom Siriusnak a legfényesebb csillagot. A gondolatra elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 14:59

Eközben elállt az eső, a villámlások és a dörgés megszűnt. Csend volt. Nem lehetett volna ennél tökéletesebb a pillanat. itt fekszik mellettem egy gyönyörű nő, akit szeretek. Lehet, hogy egyszer el is veszem! - futott át az agyamon ez a gondolat.
Aurora elaludt. Én pedig kikászálódtam az ágyból, és felöltöztem. Kinyitottam a szoba ajtaját, és lementem a lépcsőn. A konyhába lépve láttam, hogy a tányérok már el voltak mosva, hála "Mrs. McDown csillogó edénytisztító pasztájának". A gyertya már réges rég leégett, a terítőre is ráfolyt egy kevés. Egy pálcasuhintással eltüntettem a szennyeződéseket az asztalról, a közönséges mugli gyertya csonkját pedig a szemetesbe dobtam. Elhatároztam, hogy Aurorát egy kis reggelivel várom. Így hát összeütöttem egy kis rántottát. De nem mágiával, hanem mugli módra - kézzel. A háromtojásos rántotta tíz percen belül kész is lett. Varázsoltam a lebegő serpenyő alá egy kis lángot, hogy melegen tartsam az ételt. Én pedig elővettem a tegnapi Reggeli Prófétát, amit még ki sem olvastam, és olvasni kezdtem a híreket.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 15:18

Nem akartam aludni, de az álom nehéz, lila ködje az ólom súlyával húzta szemhéjamat, majd egyszerűen mély, álomtalan álomba merültem.
•••
Borult reggelre ébredtünk. Vagyis én. Sirius sehol. Még egy ideig összegömbölyödve feküdtem a takaró alatt és gondolkodtam. Gondolkodtam, hogy mi lesz, minek kellene lennie. Nem szabadott megrettennem egy olyan általános érzelemtől, mint a 'szerelem'. Mert ez még nem az. Vonzalom. Ami kölcsönös. Legalábbis, én így éreztem. Nem tudtam, mire számítsak, vagy mire ne... minden esetre ma túrázni megyünk és, ha rajtam múlik, holnap reggelig vissza sem térünk a 'civilizációba'.
Kikeltem az ágyból, megkerestem a földön szétszórt ruháimat és felöltöztem. A hullámcsattokat, amivel a kontyot rögzítettem, mintha csak a föld nyelte volna, eltűntek. Még vissza kell mennem a Roxfortba, magas sarkúba mégsem mehetek a hegyekbe! - gondoltam. De nem akartam csak úgy, se szó, se beszéd lelépni. Megkerestem hát Siriust.
A konyhában leltem rá. épp olvasott. Nem valószínű, hogy megleptem - annak ellenére, hogy nem nézett fel az újságból -, a fapadló és -lépcső eléggé nyikorog ahhoz, hogy akár a ház másik végében is meghallja, ha valaki erre mászkál.
Az ajtófélfának támaszkodtam és elnéztem egy ideig, majd megszólítottam:
- Jó reggelt - mosolyra húztam a számat és bár már éreztem, csak akkor tudatosult bennem, hogy étellel vár - megint.

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_m65wo5ovod1rr5181o1_500
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 20:04

- Jó reggelt - szólaltam meg végre, az újságomból felpillantva. Aurora állt előttem teljes fegyverzetben. karom mondani felöltözve. Csókot lehelt az arcomra, én pedig a még mindig lebegő rántottára mutattam. Aurora arca felderült, majd egy halk "köszönöm szépen" hagyta el a száját. Én suhintottam egyet a pálcámmal, mire evőeszközök és egy tányér repült az étkezőasztalra.
- Jó étvágyat - mondtam neki, mire ő leült az asztalhoz és enni kezdett a saját készítésű rántottámból.
- Hogy ízlik? - kérdeztem, mielőtt továbbolvastam volna az újságot. Tekintetem végigsiklott Aurorán. A tegnapi ruhája volt rajta, haja kissé meglehetősen kócos volt. A smink arcán már csak elmosódva, itt -ott látszódott, de nekem így is tetszett. Hiszen szerettem őt. Legalábbis azt hiszem, szeretem.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 20:28

Áthaladtam a konyhán és még mielőtt leültem volna, arcon pusziltam. Amikor étellel kínált, kicsit megingattam a fejem, mosolyogva. Gondoskodik rólam...
- Köszönöm szépen - kezdtem -, de nem szoktam reggelizni. Inkább csinálok magamnak egy kávét - mosolyodtam el és reméltem, hogy nem ő akar majd nekem kávét főzni, vagy ilyesmi. Azért megkóstoltam a rántottát, ő is hallhatta a villa fémes hangját, ahogy az edénynek ütközik, ezért is kérdezett.
- Kár, hogy nem szoktam reggelizni... - mondtam, mert tényleg finom volt, nagyon is.
Miközben a keserű, sötétbarna italt készítettem, folyamatosan kérdezgetve, hogy mit merre találok, megemlítettem, hogy vissza kell mennem a Roxfortba. Egy pillanatra hátrasandítottam vállam fölött, ravasz tekintettel méregettem az arcát, melyről valami olyasmi sütött, hogy 'de hát, a túra?!'.
- Csak átöltözöm. Ez nem lenne kényelmes - nevettem halkan, majd a kávéval telt bögrével leültem az asztalhoz és beleittam a kávéba. A Próféta felém lévő lapjait olvasgattam, szinte csak a szalagcímeken futottam át, mikor felpillantva a férfi tekintetével találtam szemben magam. Érdeklődve pislogtam, miközben a kávéba ittam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyKedd 27 Aug. 2013, 10:52

- Öhmm..Aurora. Lehet számodra egy kérdésem? - kérdeztem kissé bizonytalanul. Aurora bólintott, én pedig erőt vettem magamon, és végre kiböktem magamból a kérdést:
- Tudod, tegnap..észrevettem rajtad pár heget. Ezeket hol szerezted? - kérdeztem, majd tekintetemet Aurorára szegeztem. A nő egy pillanatra ledermedt, majd végül a szemembe nézett, és elkezdte mondandóját.
Kint újra elkezdett cseperegni az eső, és újra dörögni kezdett az ég. Azt hittem, ránk szakad az ég. Néha a mugli villamos áram is elment pár másodpercre. Villámok százai csaptak le az égből. Az eső egyre jobban rákezdett, és a vihar is egyre csak eldurvulni látszott.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyKedd 27 Aug. 2013, 11:16

Összevont szemöldökkel bólintottam. Hogyne lehetne? Az eső újra szemerkélni kezdett, majd vihar-virág bontakozott ki az ólomszín, nehéz felhőkből: egyik villám, a másik után csapott le, az ég szinte megállás nélkül dörgött. Tekintetem a férfire függesztettem, vártam a kérdést, ami rövid időn belül el is hangzott. Lemerevedtem, arcom elkomorodott, de tekintetemet nem kaptam el - nem, azt soha, a halálfalóknak is végig a szemébe néztem.
Először hazudni akartam, kitalálni valami ostoba mesét.
Végül, hanom halkan, de magabiztosan, erősen sengett, összefonódva a vihar hangjaival. Számat keserédes mosolyra húztam. Nem tudtam és nem is akartam valami 'kegyes köntösbe' bújtatni a dolgokat:
- A halálfalók eléggé erőszakosak tudnak lenni, ha valakit a saját oldalukon akarnak tudni - nevettem halkan. Nem igazi nevetés volt. - Állításuk szerint, felfigyeltek rám, a tehetségemre, hogy a muglivilágban is otthonosan mozgok. Tudod, hogy pár évig elhagytam a mágusvilágot... azt mondták, pont ilyen ember kell nekik és az ilyenből kevés van - magyaráztam. Néha lesütöttem a szemem, vagy a falat néztem, esetleg az odakint tomboló vihart. Ritkán néztem a férfi szemébe. - Természetesen nemet mondtam és ez nekik nagyon nem tetszett. Az ostobák - itt elmosolyodtam - azt gondolták, hogy majd kínzással elérnek bármit is... - szünetet tartottam és a bögrében gőzölgő kávéra néztem, mintha olyan érdekes lenne, majd folytattam: - Nem hagyták annyiban, mindig megkerestek, míg végül elegem lett belőle és elmenekültem Londonból. Végül a Roxfortba mentem, miután leráztam őket. Így kerültem be a Rendbe is, Dumbledore tanácsolta, úgy vélte, ezzel nem csak engem védene meg, hanem nektek is hasznos lesz - a 'nektek' alatt 'magunkat' értettem, a Rendet.
- Nem tudom, mikor fognak eltűnni, ha egyáltalán elmúlnak - tettem hozzá, megvonva a vállamat, úgy pillantottam fel a férfire. Gondoltam, kicsit zavarja a szép testet elcsúfító hegek...
Idő közben az eső elcsitult, egyenletesen esve mosta London kihalt utcáit. El fog állni, mire indulunk - gondoltam - Az is lehet, hogy a Roxforti hegyek tájékán nem is esik. Remélem. Igen, ezekkel a gondolatokkal védtem magam a keserű emlékektől és erre, ezekre a gondolatokra koncentráltam.
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_lyy5xt339g1r8aiajo6_r5_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyKedd 27 Aug. 2013, 14:06

Figyelmesen, érdeklődve hallgattam Aurora szavait a halálfalókról és a hegekről.
- Most már értem - mondtam neki, és reméltem, hogy elmúlnak. Nem csak azért, mert hegek nélkül szebb volt, hanem azért is, mert akkor elmúlna a szorongása. Nem emésztené magát a sebhelyek miatt.
Az eső még mindig vadul kalapált. Az ég is egyre jobban dörgött.
- Most akarsz a Roxfortba menni? - kérdeztem Aurorától - Ilyen időben? - és kezdtem abban is kételkedni, hogy lesz-e valami a ma esti avagy délutáni kis programunkról a Roxmortsi hegyekben.
- Szóval? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyKedd 27 Aug. 2013, 14:32

Hát igen... nem tűnt túl boldognak, ami a hegeket illette. Ha tudnék, csinálnék valamit, de mindent kipróbáltam, amit csak lehetett. Semmi haszna nem volt, egyiknek sem. Belül harapdáltam a számat.
Majd kérdésére bólintottam:
- Igen. Hopponálok. És lehet, hogy ott jobb idő van - mondtam. - Ha ugyanilyen idő van ott is, ígérem, visszajövök - mosolyodtam el, kézfejére fektetve kezemet. Tényleg visszajöttem volna. Ha más nem - ha hétköznap lenne, de szombat volt -, akkor a napközbeni óráim után. Illetve, ha óráim lettek volna, este, azokra mindenképp visszamentem volna. Mindenesetre, reméltem, hogy a hegyekben kellemesebb az idő, ami az eső hiányát jelenti. Mert, bár nekem ez is felettébb kedvemre való volt, túrázáshoz mégsem lenne a legalkalmasabb.
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Tumblr_lyy5xt339g1r8aiajo2_r3_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 EmptyKedd 27 Aug. 2013, 15:18

- Rendben, akkor majd találkozunk - mondtam, mire életem nője egy szempillantás alatt köddé vált. Én pedig pár másodpercig bámultam a helyet ahol állt, majd tovább lapozgattam újságomat. A Próféta tegnapi száma nem rejtett semmi érdekeset, ezért felballagtam a szobámba, miután a mosatlan edényekre rányomtam agy kicsit a varázskosz-eltávolító pasztából, és vizet engedtem rájuk.
A szobába érve bevetettem az ágyat, melyhez csodálatos emlékek fűztek engem tegnap este óta. A gondolatra egy kicsit elmosolyodtam, majd hanyatt feküdtem az ágyon, és álomba szenderültem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2   Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ms. Sinistra & Mr. Black - No. 2
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: