KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Bella & Rodolphus Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Bella & Rodolphus Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Bella & Rodolphus Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Bella & Rodolphus Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Bella & Rodolphus Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Bella & Rodolphus Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Bella & Rodolphus Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Bella & Rodolphus Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Bella & Rodolphus Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Bella & Rodolphus

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Bella & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Bella & Rodolphus   Bella & Rodolphus EmptyKedd 06 Aug. 2013, 19:09

● ♣ ●

     Alkonyodott. Az égbolt alja vörösre festetett. A keleti szél hihetetlen erővel csapta az ablakokhoz a fák ágait. Mintha féltékeny lenne, hogy őreá senki sem figyel, míg a legtöbb ember a kandallót körülülve teát szürcsölget, s hozzá frissen sült pékárut majszolgat. Hiányzik ez az élet. Hiányzik, pedig nem is tudom, milyen...
Dühít az a gondolat, hogy senkivé lettem. Voldemort nélkül mindnyájan senkik vagyunk.
Összeomlottam. Az eddig felépített életem romokban hever. Kigúnyoltak, megaláztak bennünket a mocskos kis sárvérűek… oh, azok az emberek! De nem hagyom magam! Mély lélegzetet veszek, s visszaidézem régi „megbecsülésünket”; mint főnixmadár, ki elporladván ismét visszatér az életbe.

     A szellemszállás egyik setét termébe fészkeltem be magam. Még jól emlékszem, hogy vérbeli mardekárosként mily ördögi terveket szőttünk ismerőseimmel. Ah, azok a régi szép emlékek!
Ha akkor egy kívülálló szemével közelítettem volna meg tevékenységeinket, nyilván kiröhögtem volna magunkat. „Kis pisisek!” Ha most nem lennék az, aki, ugyanezt tenném. Ennek ellenére azonban rettentő büszkeséggel töltenek el ezek az emlékképek, hisz mi, a magunk módján ugyan, de mertünk nagyot álmodni. S bár még közel sem értünk terveink végéhez, - és időközben hősiesen harcoltunk két eget rengető háborúban is -, küzdeni fogunk a magunk igazáért, míg ki nem radírozzuk a fekete foltokat mágikus világunkból.

     Súlyos csend nehezedett az épületre. Egymagam maradtam, mikor közeledő léptek zaját hallottam.
„Biztosan csak egy újabb roxforti diák lehet az” – suhant át elmémen.
     Ah, ha tudnám, mikor szórakoztam utoljára a kis pisisekkel, vagy, hogy mikor rémítettem halálra egy egész bagázst. Viszont épp itt az ideje annak, hogy mindent újrakezdjek.
Felálltam a koszos padlóról, s lesepertem magamról a port, majd rezzenéstelenül a szobából nyíló ajtóhoz osontam, mikor innen sziszegni kezdtem.
- Gyeereeee! Gyere csaaak! – Ha griffendéles az illető, akkor valószínűleg nyomban sarkon fordul, ám engem ez sem tántoríthat el koraesti szórakozásomtól. Egy cruciatus átok mindent nyomban megold. De az is lehet, hogy csak egy vénember az, ki az előle elszökött macskáját jött megkeresni.
● ♣ ●
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bella & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella & Rodolphus   Bella & Rodolphus EmptyKedd 06 Aug. 2013, 20:40

Bella & Rodolphus 2s6oump
A szél vadul a hajamba tépett, magával hozva az ólomszürke esőfelhőket. Nyugaton még tiszta volt az ég, szinte lángokba borult. Arcomat az ég felé fordítottam és úgy szagoltam a szélbe. Egy pillanatra lehunytam a szemem és hallgattam. A szél a közelben álló fák lombjait borzolta, átszaladt a tájon, felkavarva a port. A mocskot. Nem akartam visszamenni a Lestrange Kúriába és a Szellem szállás közelebb is volt, oda tértem hát be éjszakára. Az ajtót halk nyikorgással nyitottam ki, s a sötétbe bámultam. A szemem lassan hozzászokott a félhomályhoz. Magas sarkú csizmám tompán koppant a porral lepett deszkákon, méregzöld talárom a talajt söpörte végig, tiszta sávot hagyva arra, amerre utam vitt.
Igen, itt lesz... - keresgéltem az egyik szekrény hátuljában - megvagy! - húztam elő egy Bordeaux-it, majd a társaságában indultam el az emeleti szobák egyike felé. Nem hallottam neszezést, ezért a hang hallatára pálcát rántottam. Gyorsabb volt a reflexem, mint a felismerés. A hangot egy archoz társítottam, egy testhez, egy lélekhez. Őhozzá. Vegyes érzelmek kavarogtak bennem.
A felső szinten megálltam a kerengőben, onnan szóltam. Nem akartam, hogy megátkozzon. Képes rá, még, ha csak véletlenül is. Nem ítéltem el, jó móka ijesztgetni a kölyköket és az erre vetődő muglikat.
- Mit keresel itt? - vetettem oda. Kívülről úgy tűnhetett, mintha az egyik falnak beszéltem volna, miközben tekintetemet egyik ajtóról, a másikra járattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bella & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella & Rodolphus   Bella & Rodolphus EmptyKedd 06 Aug. 2013, 23:38

● ♣ ●
Megtorpantam. Testsúlyommal egyik lábamról a másikra helyezkedtem. „Mit keresel itt?” – visszhangzott a fejemben, s ekkor már tudtam, hogy ő lesz az. Csak is ő lehet!
A kezemben pihenő pálcát visszabújtattam az övembe. Nem szeretnék benne maradandó károkat okozni. Ma nem!
Tekintetem a mennyezetre helyeztem, majd próbáltam valamiféle normális válaszon törni a fejem.
- Hiányoztak a régi emlékek – bukott ki belőlem. Valószínűleg nem fog kinevetni ezért – bár a hirtelen feltámadó szeszélyei alapján nem lehetek benne egészen biztos. Ő is pontosan tudja, milyen pazar estéket töltöttünk itt el a mi kis megszokott társaságunkkal egy-egy pohár jó minőségű bor mellett.
Amikor legelőször eljöttem ide egy kis „gyűlésre”, akkor ismertem meg igazán Bellatrix valódi énjét. Hogy mily nagyratörő álmokat dédelget melle alatt. Igaz, egy házba tartoztunk, de akkor soha nem volt alkalmam úgy közeledni a nő irányába, mint itt. Meglehet, ez a többi varázslótanonc elmaradottsága miatt is lehetett. Kétlem, hogy akkor bárki jó néven vette volna, ha kitudódott volna, hogy pár diák mire készül. Hogy elegük lett a muglik s a sárvérűek tevékenységeiből, s kik fennhangon hangoztatják az aranyvérűek felsőbbrendűségét.

A pár másodpercnyire előbukkanó hold megvilágította a nő kezében tartogatott üveget.
- Na mi az, már annyira semmibe veszel, hogy meg sem kínálsz belőle? – Ajkaim féloldalas mosolyra húzódtak. Imádtam a borokat (persze csak mértékkel). A jó italokat nem rögtön meghúzni kell, mint ahogy a legtöbb mai suhanc teszi, hanem óvatosan ízlelgetni, ismerkedni kell vele, mígnem szépen lassan el nem olvad a szádban.
● ♣ ●
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bella & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella & Rodolphus   Bella & Rodolphus EmptySzer. 07 Aug. 2013, 12:51

Bella & Rodolphus 2s6oump
Miközben beléptem a helyiségbe, ahonnan a hang jött, eltettem a pálcámat és szótlanul méregettem Rodolphust... keserédes vigyorra húztam vörös ajkamat és lesütött szemekkel megingattam a fejemet. Kihúztam a dugót az üveg szájából, ami nagyot pukkant, majd a borba kortyolva én is felidéztem az emlékekeket.
Akkor még csak egy kislány voltam. Kislány, hatalmas, sötét célokkal, eszményekkel. Korán fel kellett nőnöm. El sem tudom mondani, hogy milyen tizenöt évesen gyilkos átkot szórni egy sárvérűre... elmondhatatlanul isteni érzés.

Akkor kezdődött minden - minden, ami még ma is tart. Nem aludt ki a tűz, aminek mások szemében már nem szabadna égnie.
Felidéztem a napot, amikor kiszabadultunk Azkabanból. Első utam egy csapat, áruló Halálfalóhoz vezetett. A Hold sarlója megvilágította London macskaköves utcáit és ezüstös-jégkékre festette a házakat. Cipőm tompán koppant a járdán, gyors léptekkel haladtam a ház felé. Az ajtó elé érve körülnéztem: az utca kihalt volt, csak egy macska szaladt át az úton.
- Bombarda! - suttotam, de ez is elég volt, hogy az ajtó, nagy robbanás kíséretében kiszakadjon a helyéről. Az árulók kifutottak az előszobába, hogy megnézzék, mi történt, de csak hüledezve ennyit tudtak kipréselni remegő ajkaik között:
- Bellatrix Lestrange... - gonosz vigyorra húztam a számat, pálcámat rájuk szegezve. Mikor szétszaladtak a Nagyúr bukásának napján fenyegetőn kiáltottam utánuk - "Mindőtöket megöllek, gyáva férgek, egytől egyig!" Nos, az ígéret szép szó...
- Dobjátok el az összes rózsát, nem haltam meg - billentettem oldalra a fejem, majd a ordításom a csöndbe hasított - Avada Kedavra!

Emlékeimből Rodolphus hangja rángatott vissza a valóságba. Gonosz vigyorra húztam a számat, újból belekortyolva a Bordeaux-iba. Tudtam, hogy szereti a minőségi italokat, valódi kínzás lett volna hát nem odaadni neki az üveget. Magasra emelt fejjel néztem rá.
Nem válaszoltam. Csak kinyújtottam karom és átadtam neki a bort. Jómagam a helyiségben elhelyezett, poros, szakadozott fotelbe ültem, egyik lábamat hetykén átvetettem a másikon. Hosszú karomra hasonlító, feketére festett körmű ujammal egyenletes tempóban kopogtam a fakarfán, úgy néztem a férfit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bella & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella & Rodolphus   Bella & Rodolphus Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bella & Rodolphus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rodolphus Lestrange
» Rodolphus & Kalestina-Feladat,a Nagyúrtúl
» Rod & Bella - 'Idilli' házasság

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: