KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 What about goodnight kisses? - Crissy & Cole

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What about goodnight kisses? - Crissy & Cole   What about goodnight kisses? - Crissy & Cole - Page 2 EmptyCsüt. 11 Szept. 2014, 19:24


Porcukormókus


Gondolom szüleim nem pont ezt várnák el tőlünk. Azért akarták, hogy együtt legyünk hétvégén, hogy jobban megismerjük egymást, erre mi először közelebb kerülünk egymáshoz, aztán meg... Úgy érzem most távolabb vagyunk egymástól, mint valaha is voltunk.
- Miért is kellene bármit is elvárni tőled? – Még nincs jogom hozzá, de miután a felesége fogok lenni, azután szerintem egy – két dolgot nagyon is elvárhatok majd tőle. Mondjuk csak annyit, hogy ne csaljon meg és hasonló, csak bánjon velem jól, hogy jól meg legyünk együtt, egymás mellett.
- Nagyon úgy tűnik. – Mégis mit mondhattam volna? Akár azt, hogy már holnap is főznék neki csak, hogy megtudjam mennyire is gondolta komolyan az előző kijelentését? Nem, ilyet még én sem mondhatok, leginkább azért, mert tartok attól, hogy tényleg betartja a szavát.
- Nem arról van szó, hogy nem akarok veled lenni… - Felsóhajtottam. Ebből mégis hogyan magyarázom ki magam, hogy tényleg azt értse meg, amit valójában közölni szeretnék vele?
- Azért valld be, hogy ha nem lenne a rendelet, akkor észre sem vettél volna. – Cole túl képszerű ahhoz, hogy rám pazarolja az idejét, főleg hogy fiatalabb is vagyok nála. Sőt, pláne úgy, hogy nem adom könnyen magam, s már ahhoz van szokva, hogy mindig mindenkit megkap, akit akar. Akkor lehet, hogy engem nem akar eléggé, talán úgy hiszi, hogy már örökké az övé vagyok, ezért nem is erőlteti meg magát velem kapcsolatban.
- Én… Én sajnálom. – Abba is hagytam az ing gombolását, szinte abban a pillanatban fel is keltem mellőle, hogy sietős léptekkel meginduljak a szobája felé, hogy hagyjam magára, ahogy eddig is szerette volna. Én megpróbáltam, de egyszerűen nem ment, ennek tetejébe még vissza is utasított. Hiába akarom, ha egyszerűen még nem állok készen rá. Még nem tudok annyira bízni benne, hogy ennyire közel engedjem magamhoz.



Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
 
What about goodnight kisses? - Crissy & Cole
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Crissy & Cole
» You are my fate - Cole & Crissy
» I don't think you've ever looked more beautiful - Crissy & Cole
» Happy Birthday Crissy
» Cole & Crystal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Otthonok :: Reynolds Rezidencia-
Ugrás: